Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Waham się ale chyba pójdę, na prawdę tak mnie swędzi ta skóra na rękach a raczej dłoniach i stopach że mam czerwone placki od drapania sie i skórę zdartą. Jeszcze dzisiaj mnie tak wydęło czarna rozpacz. A ewentualnie takie potencjalne drapanie w ciąży od samego początku to oznaka jakiejś nieprawidłowości konsultowałaś to z lekarzem, czemu się tak dzieje czy dale to masz czy Ci minęło albo jest lepiej?
  2.  permalink
    mam pytanko , staram sie z moim meżczyzna o dziecko .
    teraz jestem tydzien przed spodziewana miesiączka.
    Od paru dni boli mnie głowa, mam wzdęcia, podbrzusze mnie boli a sutki takie nabrzmiałe ze nawet dotknac nie mogę.
    Czy to mozliwe ze moge byc wkońcu w ciaży?:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeNov 6th 2012
     permalink
    Takie samopoczucie w drugiej fazie cyklu jest zupełnie normalne. Może świadczyć o ciąży lub o zbiżającej się miesiączce. Takie objawy jak ból w podbrzuszu, pełne bolące piersi, ból głowy powoduje wysoki poziom progesteronu. Także na dwoje babka wróżyła ;)
    --
  3.  permalink
    ja miqlam tak dziwny cykl jqk zaszlam w ciaze ze jestem nadal w szoku.

    po 2 prawie latqch staran odpuscilismy.. w tym cyjlu tylko raz serduszkowalismy bo spontanicznie zrobilam testy owulavyjne bo mniebolaly jajniki w 30dc. okazalo sie ze porax pierwszy widze plus na owulacyjnym to mowie do swojego : sprobujmy .
    temperatura ladnie.byla w gorze.az.nagle spadla mocno na dwa dni. dostalam krwawienia a test ciazowy byl negatywny.
    rozpoczelam nowy cykl ale temp nagle wzrosla i strasznie klulo mnie w podbrzuszu jaby ktos mi probowal wypchnac kolek naostrzony. wtdy sobie pomysaam ze cos nie tak... mimo nafal krwawienia zrobilam kolejne testy i zaczely pojawiac sie cienie cienia. poszlam do ginekologa w mojej klinice nieplodnosvi a on mowi ze mam rozpulchnione wszystko i ze mam na bete leciec. Wtszl pozytywnie.. dopiero od 7 tc zaczelam miec objawy typowe. wczesniwj tylko piersi bolaly. po 7 tyg zaczely sie mocne mdlosci.. krecenie w glowie.. wzdecia.. klucia itp.

    tqkze kochane.. jak wodzicie.nic nie wskazywalo na ciaze u mnie a jednak... czasem nietypowe cykle okaxuja sie tymi szczesliwymi :)
    --
    •  
      CommentAuthorwiolettala
    • CommentTimeNov 6th 2012
     permalink
    Kandyzowana a te piersi bolaly cie tak tak zawsze w FL czy jakos inaczej? i czy zaczely bolec zaraz po owulce czy pozniej?
    Ja zmagam sie zawsze z duzymi bolami piersi w FL i zastanawiam sie czy to normalne.
  4.  permalink
    mnie piersi zwsze bolaly ale.tuz przed @i przestawayly tak po 3 dniach.. teraz piersi zaczely mnie tak samo bolec.. z tym ze po 3 dniach zamiast przestac to soe mega nasililo ;)
    --
    •  
      CommentAuthorbuba79
    • CommentTimeNov 11th 2012
     permalink
    Hej dziewczyny. Ja staram się z mężem 1,5 roku o drugie dziecko i nic. Owulacja u mnie raczej występuje w połowie cyklu. Potwierdzałam to usg i testami.
    Robiłam test ciążowy w 23 dc (wiem, że trochę za wcześniej, ale jak zawsze nie wytrzymała) oczywiście wyszła jedna kreska. Owulkę miałam 14-15 dc. Dokładnie od owulacji mam bardzo nabrzmiałe i bolące piersi (ale tak często jest u mnie) Dodatkowo od rana bolą mnie plecy na dole. Wiem, że to też normalny zwiastun miesiączki ale czy słyszałyście, że lędźwie mogą boleć też przy wczesnej ciąży??? Do tego rano jest mi trochę niedobrze, muli mnie - tak jakby ciągnęło mnie n a wymioty.
    Ogólnie uważam, że objawy przed okresowe są bardzo podobne do tych ciążowych.
    Nie robię sobie teraz jakiś większych nadziei ale chciałam wiedzieć czy ból pleców może być też pierwszym objawem ciąży.

    Treść doklejona: 11.11.12 16:02
    wioletta - ja włąśnie też nie wiem czy duży ból nabrzmiałych piersi przez 2 tyg FL jest normalny ... ? Mój lekarz to ignoruje. Prolaktyna w 22 dc wynosiła 17.
    --
    • CommentAuthorSara1410
    • CommentTimeDec 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Witam serdecznie.
    Chciałam opowiedzieć o swoich objawach i być może dać trochę nadziei tym,którzy się starają o fasoleczkę.A więc:
    -ból piersi,niby taki jak przed @,ale jednak trochę inny,czyli piersi ewidentnie bolą,nawet gdy ich nie dotykamy,są jak ''pobite'';-)
    -ponieważ to moja druga ciąża,to następnym znakiem były powiększone węzły chłonne pod pachami i ich delikatny ból
    -podwyższona tempka,ale tak o pięć,sześć kresek
    -oczywiście brak @
    -kilka dni po owulacji,kłucie jajników,raz jednego,raz drugiego.
    -i senność,ale nie jakaś straszna,po prostu często ziewałam;-)
    Także to wszystko co u mnie było,a raczej nadal jest bo jestem w 6 tc.
    Pozdrawiam serdecznie Was Kochane Dziewczęta;-)I z całego serca życzę upragnionego Maluszka.Bo wiem jakie to ważne...
    •  
      CommentAuthor4PoryRoku
    • CommentTimeDec 8th 2012
     permalink
    Witam Jestem Nowa i chcialam wam opisac sytuację ponieważ czekam na @ i ma sie pojawic za 4 dni ale mam o tyle dziwnie ze zawsze przed @ 2 tygodznie albo 1.5 tyg czuje bol jak na @..taki typowy ale teraz dodatkowo mam klucie jajnika.i bardzo czułe i bolesne piersi , i od polowy cyklu nonstop chodze napalona.. nawet teraz przed @.. i zastanawiam sie czy czy i wy tak macie?
    poniewaz zastanawiam sie czy mam regularne owylacje..
    --
    • CommentAuthorona000
    • CommentTimeDec 8th 2012
     permalink
    Cześć 4poryroku. Też jestem tu nowa. Moja @ też ma się pojawić za 4 dni. Ale z tego co niestety zobaczyłam to chyba juz dziś sie pojawiła. Tylko taka jakby dośc nietypowa, bo wygląda jak plamienie, i jest w 25 dniu. A zawsze mam co 28 dni - jak w zegarku. Brzuch mnie nie boli ale czuje tak jakby kłucie lewego jajnika. Zastanawia mnie tylko ta tempka która jest 37,2. No ale pewnie spadnie (niestety). Czyli 8 cykl starań i znowu nic :(
    •  
      CommentAuthor4PoryRoku
    • CommentTimeDec 8th 2012
     permalink
    a mnie bardzo bola piersi i mam te klucia i czasem mi sie slabo robi.
    ale mysle ze i tak @ przyjdzie 12.12.2012
    ja niemierze temp.jakos niechce mi sie a ilu sniowe masz cykle
    --
    •  
      CommentAuthordaram
    • CommentTimeDec 11th 2012
     permalink
    Hej Mamy pytanko. Kochałam Się z chłopakiem 2.12 i 6.12 z "pełnym zanurzeniem" @ miałam 20.11 cykle mam ok31. W dniach od 7-8/12 strasznie bolą mnie piersi, czasami nawet swędzą brodawki czuje nawet lekkie pieczenie. W dniach, kiedy zaczęły boleć mnie piersi odczuwałam także lekkie pobolewanie w podbrzuszu(jak przed@). Do tego bardzo źle się czuje w pracy nie umie wytrzymać 8h wczoraj strasznie kręciło mi się w głowie i miałam koszmarne bóle głowy to samo dzisiaj rano czuje ze zbiera mi się ślina w dużych ilościach. Żeby tego było mało jestem strasznie rozdrażniona, a raz uśmiecham się sama do siebie bo tak mi wesoło. Jak myślicie mogę być w ciąży? Nie za wcześnie na objawy? Czy może popadam już w paranoje (bardzo chce maluszka).

    Treść doklejona: 12.12.12 23:37
    Chyba nikt tu nie zagląda ;(
    • CommentAuthorKamilaa22
    • CommentTimeDec 17th 2012
     permalink
    Czesc dziewczyny :) Pisałam juz w innym wątku, ale może tu któraś z Was się odezwie :) Powiedzcie mi bo juz sama nie wiem czy sie wkrecam czy rzeczywiscie bedzie fasolka... :) @ mam raczej nieregularne, brałam anty na wyregulowanie, bo stwierdzono zaburzenia owulki, teraz odstawiłam mija juz 9 miesiac bez i tez jakoś nadal nieszczególnie rowno u mnie hula:) om 24.10.12 i oczywiscie do dzis @ brak, piersi bolą od 6 grudnia sa bardziej nabrzmiałe, raczej wieczorami bardziej tkliwe:) nie zwracalam na to uwagi bo w poprzednim cyklu przed @ tez je czułam, a cykl się wdłużył i wszytsko minęło razem z przyjsciem @. Kilka dni temu zasłabłam i zdarzył się jeden mega płaczliwy dzień, cos mnie tkneło zeby pojsc po test:) w zeszłym tyg zrobiłam jeden - pozytywny, nastepnego dnia kolejny - pozytywny! :) i na tym przestałam bo stwierdziłam ze chyba schizuje :D w srode ide na wizyte... tak bym chciała, zeby sie udało, tym bardziej ze te moje hormonki takie niezdecydowane i nie zawsze to musi być to..Co o tym myślicie? trzymajcie kciuki!!!!
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 17th 2012
     permalink
    skoro testy pozytywne to fasolki z tego nie będzie, ale dziecko jak najbardziej!:wink::wink: Gratulacje!
    --
    • CommentAuthorKamilaa22
    • CommentTimeDec 17th 2012
     permalink
    Oby do środy!!! :))) na pewno tu napisze jak dowiem się co i jak :)
    • CommentAuthoranutka99
    • CommentTimeDec 17th 2012
     permalink
    Kamilaa22 moim zdaniem na 100% jestes w ciazy ja ostatnio @ mialam 27 października i 8 tc. piersi tez zawsze mnie bolały przed okresem i teraz caly czas bola a jednym z pierwszych objawów bylo bol zoładka jak troche za duzo zjadłam to mnie bolal. a jak tobie testy wykazały plusika to gratulacje
    • CommentAuthorKamilaa22
    • CommentTimeDec 19th 2012
     permalink
    Dziewczyny udało sie!! :) jestem taka przeszczęśliwa :) przełom 5/6 tyg :) kolejna wizyta za dwa tyg i moze juz seduszko będzie biło :) Każdej z Was też życze powodzonka :) Buziaki :*:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeDec 24th 2012
     permalink
    Kamilo gratulacje!!!
    --
  5.  permalink
    Witajcie. Jestem tu nowa. Może zacznę, że przytulanko było 10 dc rano i 15 dc wieczorem. Dziś mam 22 dc. Od dwóch dni bardzo bolą mnie piersi, zwłaszcza rwą mnie pod pachami. Sutki sa bardzo wrażliwe. Całe piersi są duże i nabrzmiałe. Jednak boję się, że to mogą być objawy @ a nie fasolki.. Dodam też, że mam podwyższoną temp i ogólnie czuję się senna, zmęczona. Bardzo chcę, by nam się udało.. Pozdrowienia dla wszystkich starających!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    W cyklach bez poczęcia nigdy tak się nie czułaś?
    --
  6.  permalink
    Zazwyczaj dzień, dwa przed @ bolały mnie piersi jednak nie aż tak.. No i kilka godzin przed @ podbrzusze. Mierzyłam temp. na dole i mam 37,4.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    Nie wklepiesz całego wykresu? 1 pomiar o niczym nie mówi.
    --
    • CommentAuthorkicia2222
    • CommentTimeJan 5th 2013
     permalink
    hej staralismy sie z chlopakiem o dzidziusia juz dosc dlugo i nic wiec dalismy sobie spokoj teraz nie wiem co sie dzieje miesiaczke powinnam dostac 28.12 dzis 5 .01 a tu nic za to odczowam bole tak jak podczas miesiaczki boli od kilku juz dni do tego caly czas mam wielkiego lenia najlepiej spala bym caly dzien i strasznie szybko sie mecze odczowam tez takie fale goraca raz mi goraco raz mi zimno rano podniesc sie z lozka to koszmar jakis piersi czasem bola czasem nie mdlic mnie nie mdli temperatury nie mierzylam bo nie ma sensu nigdy nie mierze temperatury wiec to nie jest istotne raz mam mega apetyt a raz wcale nie chce mi sie jesc nie wiem czy ja juz wariuje czy moga to byc jakies objawy ciazy prosze pomozcie bo oszaleje :(
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJan 5th 2013
     permalink
    A test zrobiłaś, czy zrobic za Ciebie? Czasem najprostrze rozwiązania są najlepsze. :wink:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    • CommentAuthorSovvita
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    w takim natłoku myśli pewnie zapomniało się o teście.
    • CommentAuthorpaulina_3
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Witam. Mam problem od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze jak na @ a jej nie dostałam Często oddaje mocz mam żyłki na piersiach i zmiany w sutkach ciągle jestem zmęczona i śpiąca przytulanko było dni płodne bez zabezpieczenia i skończył we mnie robiłam dziś test i wyszedł negatywnie czy jest możliwe żebym była w ciąży?? :tongue::tongue:
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Tak, jest możliwe - mogłaś za wcześnie zrobić test.
    • CommentAuthorZuoo
    • CommentTimeJan 30th 2013
     permalink
    Mam pytanie do dziewczyn ktorym sie udalo zajsc w ciaze :) Mianowicie czy 4/5 tydzien tez odczuwaly bole brzucha po bokach w pachwinach ponad to rowniez plecy ? Czasem tez odczuwam dziwne pulsowanie z lewej strony ( na usg lekarz stwierdzil ze cialko zolte jest po lewej) az widze ze rusza mi sie brzuch nie wiem czy to jest nerwobol czy o co chodzi ale dziwnie to wyglada :O Wizyte mam dopiero 11.02, moze ktoras z was miala takie objawy ? Po poronieniu mam mega schizy na punkcie bolu itd..
    • CommentAuthorpaulina_3
    • CommentTimeFeb 1st 2013
     permalink
    Witam mam problem od jakiegoś czasu mam dziwne bóle w podbrzuszu tak jakby jajniki do tego nabrzmiałe, bolące piersi i żyłki na nich. Cykle mam ok 35 dni a miesiączkę regularnie (+/- 2-3 dni). Kochałam sie z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia i skończył we mnie. Ostatnią miesiączkę miałam 24.12.2012 wiec następną powinnam dostać 28.01.2013 a tu nic, dziś dostałam lekkie jasnoróżowe rzadkie plamienia. Robiłam 2 testy i wyszły negatywnie. Czy jest szansa że jestem w ciąży?
    •  
      CommentAuthoremilia24
    • CommentTimeFeb 2nd 2013
     permalink
    Najlepiej idź na badanie krwi jeżeli testy wychodzą ujemnie a podejrzewasz ciażę
    --
    • CommentAuthormalaga24
    • CommentTimeFeb 4th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny! Jestem tutaj nowa. A zarejestrowalam się, bo jak wiele z Was sobie wmawiam ciązę :) Jestem juz dosc dlugo mezatka, ale jeszcze studiuje i ze wzgledu na sytuajce materialna (mieszkanie na kredycie, ja bez pracy itp.) nie decydujemy sie na dziecko. Ale jakbysmy wpadli to oczywiscie bysmy sie cieszyli z malenstwa.
    Ostatnio nakrecilam sie, bo kochalismy sie 3 dni ( w zasadzie 2.5 ) przed owu - wiec mysle, że jest duze prawdopodobenstwo ciazy, jesli jestesmy zdrowi. Dzis mija 5 dzien po owu i na razie nic nie czuję, temperatura taka jak zawsze w drugiej fazie. Napiszcie mi prosze, czy objawy ciazy wystepuja dopiero po zegniezdzeniu, czy juz wczesniej. Bo ja tak czekam i czekam i juz sama nie wiem... W sumie przyzwyczajam sie do mysli bycia mama:)))
    •  
      CommentAuthoremilia24
    • CommentTimeFeb 11th 2013
     permalink
    Ja pierwsze objawy odczulam pare dni przed planowana @, strasznie mnie sutki bolaly, byly wrazliwe na zmiany temperatury.:wink:
    --
  7.  permalink
    Witajcie, mam pytanie... 28 stycznia miałam pierwszy dzień @. Z mężem kochaliśmy się w dni płodne (wg kalendarza owulacji dzień przed owulacja oraz dzień po owulacji). 2 dni po owulacji zaczęłam odczuwać dziwne kucie w lewym jajniku oraz ból podbrzusza jak przy @. Bóle oraz kłucie w lewym jajniku utrzymują się od 6 dni. Zaczęły mnie także lekko swędzieć brodawki (sutki?) nie umiem dokładnie określić. W 7 dniu od współżycia mam także dziwnie metaliczny posmak w ustach. Niechcę się nakręcać, że to może być ciąża gdyż to już 2 cykl starania o maleństwo... Co myślicie o tych objawach?? Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy wy na początku miałyście (lub macie) ból jelit? Biorę Luteinę, trochę więc obwiniam ją za słabą pracę jelit, ale nie wiem, czy ból, drażliwość jest normalne czy zgłosić to extra lekarzowi (w normalnym trybie wizyta za 2 tyg)?
    --
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Mk28dni ja w tym cyklu miałam od owu bóle jelit i gazy. Po wizycie u internisty wyeliminowałam nabiał i poskutkowało. W zeszłym tygodniu jak już wiedziałam, że jestem w ciąży, pokusiłam się na płatki na mleku na kolację i w nocy obudził mnie okropny ból wręcz skurcze, myślałam że poronię :sad: Okazało się, że to jelita i po wypróżnieniu przeszło. Od tego czasu jem tylko ser żółty i jest ok.
    --
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    No to dałaś mi teraz do myślenia.. Najlepsze jest to że bardzo ciągnie mnie do białego sera. Muszę się mocno przyjrzeć jak się po nim czuję. Wypiłam rumianek i trochę przeszło ale ogólnie cały czas czuję dyskomfort :(
    --
    • CommentAuthorstokrotka18
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam Was moje drogie. Mam takie pytanie. 26 stycznia współżyłam z chłopakiem (seks przerywany). Czytając jakie przechodziłyście objawy zaczynam się niepokoić iż mogliśmy wpaść. A mianowicie okres spóźniał mi się ponad 2 tygodnie, ale w końcu dostałam go 16 lutego i wydaje mi się, że jest normalny (fakt byłam na wyjeździe tydzień temu, więc może to też od tego). Ostatnio miewałam dość częste bóle głowy i brzucha, a wczoraj tj. 18 luty, zaczął boleć mnie brzuch i dostałam strasznego zawrótu głowy, nagłego przypływu gorąca i nic nie widziałam na oczy. Byłam od razu u lekarza i powiedział, że to mogło być od miesiączki, ale nigdy wcześniej tak nie miałam. Dziś rano czułam się jakoś ciężko, ale wzięłam tabletkę i przeszło. Myślicie, że mogę być w ciąży?
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Stokrotko, zrób test, jak masz wątpliwości mimo tego, że dostałaś okres.
    •  
      CommentAuthorwlosia
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Truskaweczka_89 ja rowniez mialam takie objawy, mam rowne cykle (28 dni). Ja mialam ostatnia @ 27 stycznia slaba 3 dniowa, jak nigdy bez bolu.... z czego ja mialam dodatkowo mniej wiecej 7 dni po zaplodnieniu parcie na pecherz, zgage i zaparcia... a pozniej poczulam bombelki :shocked: , wiec wybralam sie do ginekologa 19 lutego. Lekarz pomimo, że jestem przed planowaną @ (23.02) stwierdził ciąże :jumping: i czekam właśnie na bete, którą bede mieć 11 marca i rónież tego dnia bede miec pierwsze usg naszej fasolki i dowiem ktory to tydzien :beard: hehe a staralismy się tylko 1 cykl, nie prawdopodobne aż :shocked: trzymam za ciebie mocne kciuki Truskaweczka_89, żeby i tobie sie udalo :cheer:

    Treść doklejona: 21.02.13 14:51
    Stokrotka18 jesli spoznila ci sie @ to moim zdaniem powinnas zrobic test w razie co, a najlepiej powinnas skonsultowac sie z lekarzem, bo to moze nie byc koniecznie oznaka ciazy, ale tez moze to byc problem z hormonami czy bron Boze cos gorszego. Trzymam kciuki, żeby bylo wszystko ok:wink:
    --
    • CommentAuthorvikiable
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Witam i gratuluję ciąży. Jestem tu nowa, i czekam na maluszka. Jestem po laparoskopii( miałam 2 lata temu wycinaną torbiel z jajnika), i od tamtej pory staram się z mężem o dzidziusia. Torbiele pojawiały się i po zażywaniu orgametrilu znikały, co miesiąc miałam robione usg aby sprawdzić czy pęcherzyk dojrzewa, dojrzewał. W końcu trafiłam na ginekologa takiego, który po obejrzeniu wyników moich i męża stwierdził, a raczej stwierdziła, że nie widzi żadnych przeciwskazań, że to siedzi u nas w głowie. Mam mieć robione HSG, ale dopiero po drugiej szczepionce przeciw żółtaczce. No ale może przejdę do sedna sprawy, @ miałam co 27 co 28 dni. 21.01.2013 miałam plamienie takie jak na początku @, dopiero takie silniejsze krwawienie dostałam po 3 dniach.U ginekolog byłam 29.01.2013. powiedziałam jej co jest, zrobiła mi usg to był dojrzewający pęcherzyk, który wynosił już 15,4.
    Teraz czekam na @ i chyba się nakręcam bo ja liczę cykl od 21.01. czy raczej powinnam liczyć od 24.01.? Dodam,że jajniki bolą mnie od tygodnia tak jak przed okresem, no i mam takie inne upławy. Dziękuję z góry za odpowiedź
    •  
      CommentAuthorwlosia
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    vikiable moim zdaniem powinnas liczyc swoj cykl od 24.01, poniewaz wczesniej dostalas palmienie, ktore moglo bys spowodowane przez jajniki. ile dni masz tak w ogole @ ? Z tego co widze to niezle ci sie spoznia @, powinnas sie udac do gina, bo to moze znow jakies okropienstwo cie dopadlo :(
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Nera86 heh niepowiem sama jestem ciekawa co to bedzie bo oprucz brzucha pobolewa mnie tam na dole a pamietam z córką do 3 miesiaca mnie brzuch bolał:confused:

    Treść doklejona: 23.02.13 22:15
    jak nie wyjdzie teraz to wyjdzie póżniej :D:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    doti28 ja czulam sie jak na okres juz od paru dni po owujacji,czasem myslama ze dostane tydzien wczesniej i co chwile latalam do wc by zerknac czy nie leci bo glupie uczucie mialam
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Nera86 no ja dokładnie mam teraz tak samo i uczucie pełności w brzuchu ale czekam z testem do wtorku no chyba że przyjdzie @
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    doti28 poczekaj poczekaj ,jak do torku sie nie pojawi to zrob sikanca ,a temperature rano mierzysz przed wstaniem z lozka ?
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    A w którym dniu zaczęłyście coś odczuwać wskazujące na ciąże??
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Madzik ,zajrzyj na moj wykres cyklu ,jesli nie jest dostepny to daj znac ,zmienie w ustawieniach -tam w notatkach (kolka z litera N )sa opisane objawy ,odczucia ,w sumie nie czulam,ze to ciaza -tzn moze do glowy mi to nie przyszlo bo pol roku sie nie udalo i podeszlismy do ostatniego razu na luzie i pewniaku ,ze nici
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    Nera86 tempki sobie nigdy nie mierzyłam ale ja żadko mam nawet normalną 36,6

    Magdzikk10 dobre pytanie.... jeszcze nie wiem czy to ciaża ..... ale powiem ci że z pierwszym dzieckiem wiedziałam od razu że zaciażyłam bolał mnie brzyuch jak na okres test był tylko potwierdzeniem tego fajktu potem przyszłą reszta objawów koło 7 tyg wymioty i cała reszta niefajnie było
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    tylko pamietajcie,ze takie dopatrywanie sie objawow nie jest dobre -psychika potrafi zdzialac cuda:sad:
    --
    •  
      CommentAuthoragrafka123
    • CommentTimeFeb 23rd 2013
     permalink
    matko jak ją mam wzdty brzuch zaparcia to jest straszne okresu nie ma kilka dni i dziś bratowa stwierdziła że strasznie mi piersi urosły i w sumie ją też to widzę.. poczekamy zobaczymy
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.