Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Bierz leki, odpoczywaj, nic więcej nie da się zrobić. Jak przestanie krwawić idź do gina wtedy się okaże co i jak. To niestety samo życie, czysta natura i wielka siła jednocześnie, nie mamy nad nią władzy. Ludziom w XXI wieku trudno pogodzić się z prawdą, że natura nadal kieruje się zasadą: przetrwają najsilniejsi.
    Trzymam za Was kciuki!
    -- [*]
    • CommentAuthor_malgosia_
    • CommentTimeMay 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Hejas. Dzisiaj zrobiłam b-hcg i wyszła 112 mlu/ml (27 d.c). Nie mam żadnych objawów wczesnej ciąży. Czy to mozliwe, że beta jest zafałszowana przez menopur albo choragon, które miałam podawane w tym cyklu (od 10-12 d.c menopur, 13 d.c. choragon 5000)? Dziękuję bardzo za odpowiedź

    Treść doklejona: 17.05.13 21:35
    proszę was bardzo o podzielenie się doświadczeniamia
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    Matko jakie to słodkie jeden gorszek słodyczy od drugiego. Pusty pecherzyk sie wchlonoł. FHR BL I 170/min reg , FHR BL II 171/min reg :) to tętna groszkow :D
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
  1.  permalink
    Witam!
    Dziewczyny-wiem,ze glupota jest patrzenie na pierwsze obiawy ciazy przed dniem @, ale od paru dni mam wrazliwe i bolesne piersi,pobolewa mnie podbrzusze, jest mi slabo,niedobrze, straszliwie znosze zapach miesa z lodowki i w sklepie.... brak apetytu i mam chwilowe zgagi...hmm... co Wy myslicie?
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    hej najlepiej zrób test to bedziesz miała pewność ale nie msiałaś zakładać nowego wątku bo juz istnieje taki jak pierwsze objawy ciąży
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  2.  permalink
    jestem nowa,sorry....
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    ok nie ma problemu :)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  3.  permalink
    do @ mam jeszcze pare dni-poczekam.... dodam,ze z mezem kochalismy sie specjalnie w tydzien dni plodnych i owulacji codziennie
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    ja też czekam na ten moment kiedy mogę zrobic test ...kochałam sie codziennie i według momitoringu miałam owulacje a ty masz pewnosć ze owlke miałas
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  4.  permalink
    tak, bardzo mnie bolaly jajniki i mialam uczucie,ze sa wielkie w te dni....
  5.  permalink
    Pati - ja z poczatku nie skojarzylam tego z ciaza, ale pare dni "po" juz mi przeszkadzal zapach spalin w pracy.. byly lekkie i nie wuczywalne, nikt nie czul a mnie smierdzialo ze hej no i potem wyszlo ze w ciazy jestem he he
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    od bolących jajników do owulki dluuuga droga ale powodzenia Ci jak najbardziej zycze
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  6.  permalink
    wczesniej mialam badania u ginka i mowil,ze owulacje mam bardzo ladna.... zreszta mnie zawsze mocna bola w owulacje..mam tez testy owu... zobaczymy....
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    daj znać ..:)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorajzis123
    • CommentTimeMay 25th 2013
     permalink
    Witajcie, mam pewien problem. 24 lutego pojawiła się @, zazwyczaj w moim przypadku trwa 31 dni. W marcu w ogóle się nie pojawiła, w tym czasie gdy miałam dostać @ pojawiły się bóle podbrzusza, temperatura, mdłości i zachcianki. 4 kwietnia pojawiły się bardzo skąpe plamienia, kilka dni później, gdy ustały zrobiłam test i wyszedł negatywny, 21 kwietnia pojawiła się @. Planowo powinnam dostać 21 maja, lecz od tamtej pory codziennie jak się budzę mam mdłości, które potrafią utrzymywać się przez cały dzień, czasem czuję ból w podbrzuszu, mocne upławy, bądź suchość, od 3 tygodni jestem osłabiona, brak apetytu, zauważyłam, że schudłam, miewam stany podgorączkowe, byłam u lekarza, myśląc, że jestem chora (może jakaś grypa), ale wszystko jest w porządku. Czy mogą być to objawy ciąży ?
  7.  permalink
    Jakbys byla to by test wykazal raczej..
    --
    • CommentAuthoryumee
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Cześć dziewczyny, może któraś z was jeszcze mi odpowie. Kochałam się z mężem dwa dni przed owulacją (chyba że sę przesuneła :wink: ) i teraz zastanawiam się czy się udało.
    Dwa dni po ostatnim stosunku zaczely mnie bolec piersi, tak jest juz drugi tydzien, a zazwyczaj zaczynaja mnie bolec na dwa dni przed @. Ciągle jestem senna, stracilam apetyt na normalne jedzenie, a za to moglabym w nieskonczoosc pochlaniac sos chilli :devil: mam zgage (moze od tego sosu) ciągle mi się odbija i w kólko biegam do wc. Mam nudności, ale nie na wymioty, tylko jakby mi wszystko podchodzilo do gardla. Zastanawiam się czy zrobić jutro teścik (będą dokładnie dwa tyd od ewentualnego zapłodnienia) czy czekać na @?? Poradźcie. A, i tempke mam od 2 tyg ponad 37, a raczej nie jestem chora :wink:
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    zrób test ale na moje oko zaciazylas a mam nosa do tego bylabys 3 osoba ktorej to powiedzialam :))
    --
    • CommentAuthoryumee
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Bardzo bym chciała żeby tak było :wink: trzymaj za mnie kciuki, jutro rano robie teścik
  8.  permalink
    Daj znac prosze :)
    --
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    to czekamy na wynik :)
    • CommentAuthoryumee
    • CommentTimeJun 4th 2013
     permalink
    No i rano @ przyszła :sad: o 3 dni za wcześnie... No to chyba nic z tego, pierwsze podejście nieudane :neutral:
  9.  permalink
    Przykro mi :(, Nastepnym razem na pewno sie uda :)
    --
    • CommentAuthoralutka24
    • CommentTimeJun 4th 2013 zmieniony
     permalink
    hej dziewczyny :)
    niemam @ juz 2 miesiace zrobilam 4 testy w roznych odstepach i wszystkie niegatywne:( pobolewa mnie brzuch jajniki tak jak na @ ale go niewidac zanim pojde do gina chce z wami pogadac mam nadzieje ze ktorac pogada boli mnie krzyz nogi niewiem czy to ciaza czy nie moze ktorac z was tak mniala aa zadnych innych objawow niemam zadnych mdlosci nic wiec niewiem co juz mam myslec?
    •  
      CommentAuthorsaami
    • CommentTimeJun 4th 2013
     permalink
    alutka, masz pomyśleć o wizycie u ginekologa. Nikt Cię tu przez monitor nie prześwietli i nie postawi diagnozy.
    --
  10.  permalink
    alutka, już pisałaś o tym na innym wątku i już tam Ci mówiłyśmy, że musisz iść do ginekologa. wiesz, ja Cię nie zmuszę, nie będę też na siłę przekonywać, ale uspokajać że to nic poważnego i pewnie jesteś w ciąży też nie będę. chcesz sobie wyhodować coś przez co nie będziesz mogła zajść w ciążę długi czas - Twoja sprawa.
    • CommentAuthorlidka11
    • CommentTimeJun 4th 2013
     permalink
    Czesc dziewczyny ja zrobilam rano test k jedna kreska bylam mocna a druga slabo widoczna mam nadzkeje ze to oznacza wczesna ciąze
  11.  permalink
    Chyba tak, bo im pozniej tym kreska grubsza :) Takie wczesne gratulacje :)
    --
    • CommentAuthorgoniag
    • CommentTimeJun 6th 2013
     permalink
    Witam dziewczyny,jestem nowa na forum.Okres spóźnia się dwa dni,doszukuje się ciąży.To by była trzecia ciąża(mam już dwoje dzieciaczków::bigsmile:).Dodam, że ciąża nie planowana,mąż już zaczyna szaleć z radości,chyba ciut za wcześnie, ale ucieszył się naprawdę szalenie(sama jestem zdziwiona).JA mam mieszane uczucia.
    MAM od paru dni dziwne skurcze w podbrzuszu,nie kojarzę żebym miała tak w poprzednich ciążach.W nocy tez bolał brzuch.To tak jakby dół brzucha robił się twardy,takie objawy to miałam w pierwszejciąży w późniejszych miesiącach.Robiłam test we wtorek-negatywny.Wiem, na test może być za wcześnie.Ostatni @ miałam 04.04.
    Lidka11 w drugiej ciąży ta słabiutka druga kreseczka zwiastowała mi synusia o czym jeszcze wtedy nie wiedziałam:)
  12.  permalink
    Okres spóźnia się dwa dni,
    - no to jeszcze nie za duzo, mnie sie czasem po 3-4 spoznial, no chyba ze zawsze masz regularnie :) Odczekaj ze 3 dni i zobacz. Mi sie spoznil 5 dni i kreseczka byla dosc wyrazna :)
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeJun 6th 2013
     permalink
    mnie sie ostatnio spóznił 3 dni i zrobiłam test i neg i zaraz przyszła małpa:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeJun 6th 2013
     permalink
    goniag: Ostatni @ miałam 04.04.

    to jakiej długości masz cykle? bo skoro ostatni @ 04.04 to obecna długość cyklu to już ponad 60 dni?
    --
    • CommentAuthorgoniag
    • CommentTimeJun 6th 2013
     permalink
    O rany przepraszam 04.05 był ostatni @
    • CommentAuthorgoniag
    • CommentTimeJun 7th 2013
     permalink
    No i wyjaśniło się dzisiaj dostałam @. Oczywiście dziękuję za rady.
    Jak już tu jestem podzielę się objawami wczesnymi z moich dwóch ciąż-może komuś to pomoże,rozwieje wątpliwości itp.
    W pierwszej wyraźne objawy i od początku wiedziałam,że coś jest na rzeczy.Przed spodziewanym okresem bardzo powiększone piersi(z B na C od razu),bolące,twarde,wyraźne pod skóra naczynia krwionośne-trochę fioletowe zrobiły mi się te piersi.Nie mogłam nawet spać tak bolały!Do tego wstręt do kawy,którą uwielbiam,podwyższona temperatura co można było stwierdzić bez termometru, senność i zmęczenie non stop,kłucia w podbrzuszu takie delikatne i delikatne mdłości ale to już ok 5-6 tygodnia.W terminie miesiączki test i dwie wielkie krechy:)I mam córkę:)
    W drugiej ciąży prawie brak objawów.Od początku czułam się super.Delikatne kłucia w podbrzuszu i wzmożone pragnienie.I to picie wody zostało mi do końca ciąży.To były moje objawy na chłopca:)
    A i w pierwszej zaszliśmy ze zbliżenia ok 3 dni przed owulacją,a w drugiej to wychodziło że wstrzeliliśmy się akurat albo ciut przed albo idealnie.No wiadomo to ciężko określić:)
    Życzę wszystkim starającym się dwóch kreseczek:)
    • CommentAuthorgoniag
    • CommentTimeJun 7th 2013
     permalink
    doti28 to miałyśmy podobnie z ta kawa na dziewczynkę,a na chłopca to wręcz czasem miałam ochotę na kawę ale wiadomo że w ciąży unikamy takich napojów jak kawa.Czasem wypijałam capucino:)
    • CommentAuthorgoniag
    • CommentTimeJun 7th 2013
     permalink
    Wiem o czym mówisz z ta pewnością,do dziś tego nie potrafię wytłumaczyć,ale jak pokazałam mężowi test z dwoma kreseczkami to byłam pewna ,że to dziewczynka i mu to od razu powiedziałam.Całe 8 miesięcy miałam wybrane imię tylko dla dziewczynki,bo mała coś nie lubiła USG i dopiero na koniec pokazała nam się w pełnej krasie:)Mąż do dziś mówi,ze powinnam wróżka zostać.oczywiście wróżką nie jestem ,ale dzisiaj nie potrafię wytłumaczyć skąd ta pewność.To włśnie ta tajemnica życia:)
    • CommentAuthorkajol31
    • CommentTimeJun 11th 2013
     permalink
    Witam!Mam pytanko otóż ostatnią miesiączkę miałam 11 maja z moim facetem kochaliśmy 19,22,24 i 25 maja bez zabezpieczenia,cykle mam 30 dniowe no i właśnie spóźnia mi się okres,zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszły negatywne,może zrobiłam je za wcześnie,zastanawiam się czy mogę być w ciąży boli mnie troszkę brzuszek ale nie jak na okres,i swędzi mnie skóra,może jeszcze to że chodzę troszkę częściej robić siku.Jestem trochę przeziębiona więc w nocy piję więcej płynów i zastanawiam się czy może dlatego test z porannego moczu wychodzi negatywnie bo słyszałam i czytałam że tak może być.Dodam że poroniłam samoistnie początek maja,więc zastanawiam się czy mogę być w ciąży?Bardzo się martwię bo nie chcę drugi raz poronić dlatego teraz dmucham na zimne by wszystko było w porządku.Dziewczyny co myślicie czy może powinnam zrobić za parę dni znowu test czy iść zrobić BHCG?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 11th 2013
     permalink
    Jeśli byłaś płodna, to możesz być w ciąży. Jeśli byłaś niepłodna, to nie.
    Dzień cyklu nic nie mówi o płodności.
    --
    • CommentAuthorkajol31
    • CommentTimeJun 11th 2013
     permalink
    Aha dodam że mój brzuszek jest twardy na górze i dole i mam małe wzdęcia i zaparcia,aczkolwiek te drugie mniej bo staram się dużo pić kefiru i maślanki bo to mi pomaga :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 11th 2013
     permalink
    Po prostu powtórz test. Cykl może być zwyczajnie dłuższy i może jeszcze za wcześnie na @. Gdybanie z dodatkowych objawów do niczego nie doprowadzi.
    --
    • CommentAuthorkajol31
    • CommentTimeJun 11th 2013
     permalink
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Amazonka :tongue: Według moich obliczeń były to dni płodne....ale powtórzę test jeszcze raz i zobaczę co wyjdzie :tongue:
    • CommentAuthorisska82
    • CommentTimeJun 20th 2013
     permalink
    Cześć laski
    24dc, nie wytrzymałam i zrobiłam test - wyszły mi dwie kreski - jedna mocna druga słabsza - więc nie uwierzyłam i zrobiłam drugi - efekt ten sam!
    Nie biorę pregnylu tylko duphaston 2 tabletki dziennie wiec chyba raczej powodów zafałszowania testów nie ma prawda?
    Poproszę o informację :) - dzięki
    I czy jesli to jest TOOOO :) to czy poza duphastonem cos jeszcze brałyście na podtrzymanie? chyba raczej nie prawda?
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeJun 20th 2013
     permalink
    ja brałam duphaston 3x1 i luteine dopochwowo 2x2, pozdrawiam
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    • CommentAuthorisska82
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Laski poprosze o info.
    Jestem w 28dc. Wcześniejsze testy wykazały dwie kreski.
    Dzisiaj zrobilam bete i progesteron i wyszly mi tak:
    Progesteron: 112, 1 nmol
    Beta: 182.9 mlU/ml ze strzalka w gore
    Czy to potwierdza ciążę ?
  13.  permalink
    isska82 pewnie że tak, gratulację
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    issska GRATULUJĘ!!!!!! 100% CIĄŻA:))))))):wink:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
  14.  permalink
    Jestem w 23 dc, owulację miałam prawdopodobnie 20, 21 i mam pytanie po jakim czasie mogę zrobić test bthcg z krwi, żeby był wiarygodny ? Poproszę o odpowiedź
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeJun 29th 2013
     permalink
    hej ja zrobiłam 10 dni po owulacji i beta już wyszła pozytywna :)
  15.  permalink
    Dziękuję ewelina0 :) Jestem niecierpliwa, ale pewnie jak większość kobiet :)
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJun 29th 2013
     permalink
    Również uważam, że warto poczekać do 10 dnia po owulacji :) U mnie też wtedy wyszła pozytywna :) Powodzenia !!!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.