Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Czyli, że te boleści PENNY nie poszły na marne :wink:
    No to kciuki za przyszły tydzień.
    Myślisz, że waga będzie mniejsza? A Nadia jaka się urodziła?

    p.s. Imię faktycznie piękne wybraliście :) Bardzo mi się podoba. Zresztą i Nadia należy do moich ulubionych. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    PENNY: waga szacowana córki numer dwa to 3840 g


    No to nieźle ją dokoksiłaś na tych warzywach i owocach :D


    U nas po wczorajszej wizycie wszystko ok, tzn. pomiarów nie było jedynie usg szyjki a ta ma się ponoć wyśmienicie - także dźwiganie Miśka i przeprowadzka niespecjalnie zrobiły na niej wrażenie :devil:
    Jedynie na skurcze łydek dostałam potas i magnez, mam nadzieję, że pomoże...za 4 tygodnie kolejna wizyta (z dokładnym usg) i kwalifikacja do porodu
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    maxiulka: Teo według początku cyklu 10 tydzien i 3 dzien
    Owulacje jednak miałam ok 20,21 dnia cyklu. ...


    O rany to identyko jak ja !! :smile:
    No i dzieciaki takie same wymiarowo :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Jeszcze raz Wam bardzo, bardzo dziękuję :-*
    --
    TEO -no trochę się ukrywałam, bo bałam się.... hmm... zapeszyć? :neutral: Rok temu poroniłam i przez to chyba nadal nie potrafię się w pełni cieszyć tą ciążą, tylko ciągle mam jakieś schizy :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Livia w schizach to ja tutaj przoduje ;)))

    dzisiaj w pracy u mojego M. wszyscy się dowiedzieli - ogólna radość, gratulacje - a ja jestem tym faktem, że ONI WIEDZĄ przerażona .....
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    maxiulka: a ja jestem tym faktem, że ONI WIEDZĄ przerażona .....


    O to, to :wink:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Ja po wizycie przyspieszonej infekcją. Dostałam pimafucin i ma być dobrze. Ponoć dziecku z powodu tej infekcji nic nie grozi, zwłaszcza że wewnętrznie wszystko ok, a w każdym razie nic o nieprawidłowościach gin nie mówił.
    Kolejna wizyta zgodnie z planem za 3 tygodnie.
    Młodzież podglądnięta, fika jak należy.
    Dziś nic nie mierzyliśmy, lekarz mówi że wszystko ok.
    Ogólnie lekarz małomówny, ale nadal chcę wierzyć, że gdyby było coś nie tak, to by mi powiedział.
    Myślę, że wypytam o szczegóły na kolejnym badaniu za 3 tygodnie, a za jakieś 5 umówię się na prywatne połówkowe, na lepszy sprzęt i do bardziej wykwalifikowanego fachowca.
    Pytałam o płeć, ale nic konkretnego nie powiedział. W sumie trochę się ze mną droczył, a ja nie drążyłam tematu.
    Na Krysię czekałam do 33 tygodnia, to i teraz nie muszę wiedzieć od razu :)
    Z resztą wolę pewną informację, a nie domysły.
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Przegapilam imie coreczki PENNY czy ktos mnie oswieci?
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorRoksana87
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Dobry wieczór :cool:
    PENNY cieszę się, że coś ruszyło, że masz 2 cm rozwarcia, główka jest w kanale i schodzi w dół, już tylko 8 cm zostało :wink:
    Witam nową mamusię :clap:
    Ja jutro mam wizytę u ginekolog, mam dużą nadzieję, że dzidzia zdradzi Nam swoją płeć! :jumping: jestem strasznie podekscytowana i zdenerwowana, gdyby nie ruchy dzidzi, które czuję pewnie bym już ześwirowała, że coś jest nie tak :confused:

    Treść doklejona: 25.06.14 20:54
    karolciat: Ja po wizycie przyspieszonej infekcją. Dostałam pimafucin i ma być dobrze. Ponoć dziecku z powodu tej infekcji nic nie grozi, zwłaszcza że wewnętrznie wszystko ok, a w każdym razie nic o nieprawidłowościach gin nie mówił.

    Cieszę się bardzo :wink:
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    u mnie teraz to maleństwo w 8t6d miało 2.54cm a na genetycznym 11t6d 6,1 cm i już wyprzedzało suwaczek na 12t5d
    jutro mam wizytę i ciekawa jestem jak się ma obywatel brzuszka:)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Liwia albo luba ;)ale zachwyty dotycza liwi,
    Sardynko a czemubtak wczesnie kwalifikacja do porodu?

    Ja dzis przez 3godz stalam na drabinieni obcinalam chyba polkilometra zywoplotu, tez robie w domu wszystko do twgo pracuje fizycznie i cwicze, tez mysle ze ciaza nie choroba, ale szanuje tez schizowanie u pierworodek zwlaszcza tych co mialy dluga droge do tego szczescia...

    Penny jestbdobrze!
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    mkd: Sardynko a czemubtak wczesnie kwalifikacja do porodu?


    Bo to poród w prywatnej klinice i trzeba podpisać umowę (zapłacić :cool:)
    --
    • CommentAuthorasia04108
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Dzwoniłam do gina. Powiedział, że nic się nie dzieje przez tą podwójną dawkę jodu... Ale się przestraszyłam, myślałam, że oszaleję :(((((((((((( Teraz świruję, że może już wcześniej taki numer odstawiłam, tylko nawet nie zwróciłam uwagi, ale może nie... ;(
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    mangaa: Czyli, że te boleści PENNY nie poszły na marne
    No to kciuki za przyszły tydzień.
    Myślisz, że waga będzie mniejsza? A Nadia jaka się urodziła?

    Ja po tych sobotnich trzygodzinnych skurczach się spodziewałam ze 3 centymetrowego rozwarcia, no ale spodziewać to ja się mogę prawda ? hahah porodu w ciągu paru tygodni co najwyżej :devil:
    A no i Naduszka urodziła się z wagą 3110 g o długości 54 cm :) dlatego nie wierzę w tę szcunkowa wagę ...
    sardynka85: No to nieźle ją dokoksiłaś na tych warzywach i owocach :D

    No właśnie jak to tak to, żeby na warzywach i owocach :P a tak serio, to naprawdę myślę, że ten pomiar jest mocno zawyżony, a jeśli faktycznie nie, to w szoku będę :)
    Katiziie: Przegapilam imie coreczki PENNY czy ktos mnie oswieci?

    Liwia jest u mnie w brzuchu :) Liwia nasza kochana :)
    Roksana87: PENNY cieszę się, że coś ruszyło, że masz 2 cm rozwarcia, główka jest w kanale i schodzi w dół, już tylko 8 cm zostało

    mkd: Penny jestbdobrze!

    Może faktycznie za bardzo się po tej sobocie napaliłam na "Niewiadomoco", grunt, że jest w pipce miękko, krótko i rozwarcie :) nie wyganiam Córki już teraz i nawet nie chcę, jedyne czego chcę to urodzić chociaż do tygodnia po wyznaczonym terminie, bo potem już będę pewnie lekko poirytowana :P
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Szału ni mo ale też nie jest jakoś źle. Ważne, że postęp jest.
    MAm nadzieję, że i u mnie moja siermiężna szyjka popuści :wink:
    Mnie rwało przez bity tydzień albo dłużej i przy przyjęciu szyjka zamknięta na 4 spusty.
    --
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Myślę, ze dziewczyny wszystkie mamy rację w kwestii podejścia do samej ciąży, jak i jej przebiegu, tego co wolno, nie wolno :) Każda z nas ma inną sytuację (patrz starsze dzieci) i na inne "luksusy" może sobie pozwolić :) Ja mogę odpoczywać więc leżę, koleżanki mówiły żeby korzystać to co tam :)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Penny ja też napiszę, że piękne imię dla córci wybraliście, to był mój typ dla córki, nawet pisałam o tym na wątku o imionach, ale w brzuszku mym zamieszkał obywatel z pindolkiem :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Ja wam szczerze tych upartych szyjek zazdroszczę. W 33tc z Lulem już miałam 3cm rozwarcia, w 36tc przy przyjęciu na IP 4,5 cm, na drugi dzień już 6cm i zacisnęłam giry na tydzień. Tym razem wszystko poszło dużo wcześniej i gdyby nie syn i jego pierdylion zabaw i zabawek to oszalałabym leżąc i gapiąc się w sufit i zastanawiając się jak długo jeszcze pociągnę.

    PENNY, słuszną wagę ci tam szacują, chociaż szczerze mówiąc to też będę bardzo zdziwiona jak się Liwia urodzi bliżej 4kg :) Trzymam kciuki, żeby się rozkręciło :) Naduszka niedługo będzie świętować to może będzie urodzinowa niespodzianka :P
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Liwia ladnie:)) u nas na osiedlu jest jedna :) my tez juz wybralismy imie Mia
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorDominam
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Jeśli według usg ciąża jest starsza o tydzień to przesuwacie suwaczek ciążowy i liczycie tygodnie według tego co pokazuje usg a nie tego tego co wypada według ostatniej @ prawda ?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Mi usg opóźnia termin porodu o 5 dni, ale zostawiłam suwaczek i termin na liście wg OM zgodnie z zaleceniami dziewczyn.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Katiziie: my tez juz wybralismy imie Mia


    Ninka ma kuzynkę Mię.
    Imię ładne, ale akurat z ich nazwiskiem brzmi okropnie, dziwnie i słabo na maksa.
    Ale imię samo w sobie śliczne.

    Trochę tylko fonetycznie mocno do Mai podobne co nie ? :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Katiziie: ja zaszlam naturalnie w ciaze i jestem bardzo mloda a obawiam sie ze gdybym umyla okna to by bylo krucho...

    Ja też naturalnie, ale w pierwszej ciąży bardziej uważałam i właściwie nic nie robiłam, a teraz to myłam okna (ale bez przesady, tylko na dole drzwi balkonowych no i czasem posunę dalej, ale mąż mi pomaga - wyrywa wręcz robotę z rąk:wink:) często myję duże lustro w łazience i na przedpokoju, odkurzam, zmywam podłogi... No niestety... Mąż praktycznie cały dzień w pracy a ja w brudzie siedzieć nie mogę. U nas się strasznie kurzy i pyli z dworu... Ale nic mi po tym nie jest więc chyba nie przesadzam:tongue: Jedyne co to ostatnio w biegu ogarniałam mieszkanie, bo niespodziewani goście nadciągali i jak przyszli to ja byłam cała zgrzana, zmachana i troszkę mnie brzuch pobolewał, ale tylko chwilkę. No i są sytuacje, kiedy Kacpra muszę na rękach gdzieś przenieść i potem mnie też trochę brzuch pobolewa... Mąż mnie ochrzania i ma rację... Ale inaczej się nie da niestety... :confused:
    Na szczęście moje dziecię nie jest zbytnio rozbrykane i daje mi w ciągu dnia odpocząć, sam się sobą zajmie, więc mam trochę luzu i polegiwania a jak on śpi w ciągu dnia (ok. 3 godzin) to i ja drzemię:tongue:

    Mam dziewczyny pytanie. Na jak długie spacery sobie pozwalacie? Bo ja np. dzisiaj byłam na godzinnym powolnym spacerze z Kacprem w wózku i na powrocie do domu już ledwo szłam. Pachwiny mnie bolały, brzuch do dołu ciągnął i Madzia na pęcherz strasznie naciskała. Czasem mnie tez szyjka zakuje (ale wg lekarza trzyma mocno i nic się nie dzieje) no i nie wiem...
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Wlasnie o to nam chodzilo TEO;) beda Maja i Mia a do nazwiska pasuje bo mam takie troche zagraniczne. Co do suwaczka tez mam wg OM a z USG wychozi 5 dni mlodsza
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Trochę tylko fonetycznie mocno do Mai podobne co nie ?


    Też mam to skojarzenie, dlatego te imiona dla sióstr wg mnie kompletnie ze sobą nie grają...no ale to moje skromne zdanie, ważne, że Wam się takie zestawienie podoba:)))

    U nas dziś na placu zabaw była śliczna Laura.....jakbym miała dziś urodzić dziewczynkę to przez to tak bym nazwała, przysięgam:bigsmile: ale, że na ciąże mi przyjdzi e jeszcze trochę poczekać....to pewnie zmieni mi się z milion razy ;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Tez mylam okna ale to bylo w marcu wiec okolice 20 tyg. A spacer hmmm u nas jest pol godziny i mam dosc

    Treść doklejona: 25.06.14 22:17
    Miala byc Nela ale moj maz wybral jednak Mia a mi sie bardzo podoba to imie:)) pozatym nagadal Mai ze siostra Mia i ona juz tak przywykla ze nawet jak mowi do brzucha to Mia...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Mia, Laura też w moim guście.

    Ha! Katizee u nas jeśli dziołszka wyjdzie to na 90% Nela będzie :P
    Tylko M muszę przekonać.
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Annie dołączam się do grona zazdroszczących takich szyjek, chętnie przyjmę dodatkowe centymetry i zwarcie :)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Maja i mia lepsza niz felek i franek;)

    Annie a ty nie maiala miec wczoraj kontroli czy ja cos przegapilam?

    Ja suwak mam wg om a faktycznie ciaza mlodsza o tydz

    W 4kilowa liwie to ja tez nie wieze fel tez mial miec 4100 a wyszlo 3300
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Katiziie: A spacer hmmm u nas jest pol godziny i mam dosc

    Ehhh... Chyba powoli trzeba zacząć się oszczędzać a bliżej terminu znowu będę na kolanach podłogi szorowała i po schodach latała, żeby się coś ruszyło:tongue:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Moja na szczescie nie wymagajaca jest... jak tylko powiem ze boli mnie brzuszek to od razu przytula i pozwoli odpoczac... dobrze ze moje starania trwaly 7 miesiescy bo byloby mi ciezej jak Maja byla mlodsza bo straszny szogun z niej byl
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    mkd: Annie a ty nie maiala miec wczoraj kontroli czy ja cos przegapilam?

    W poniedziałek miałam. Na razie bez zmian. Rozwarcie jest jakie było. Szwu ani pessara na tym etapie na pewno nie założą. Do końca II trymestru wizyty co tydzień. Cieszę się natomiast, że drugi posiew z szyjki wyszedł bardzo dobrze- bez bakterii.

    chce_byc_mama: Annie dołączam się do grona zazdroszczących takich szyjek, chętnie przyjmę dodatkowe centymetry i zwarcie :)


    Ja też! Zwłaszcza zwarcie przyjmę.

    Mia mi się podoba bardzo, tylko jak jest z rejestracją w USC?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Katiziie: dobrze ze moje starania trwaly 7 miesiescy bo byloby mi ciezej jak Maja byla mlodsza bo straszny szogun z niej byl

    Hehe :) U mnie nie trwały nawet miesiąca:wink: Pierwsza @ po Kacperku i od razu ciąża:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Katiziie: a do nazwiska pasuje bo mam takie troche zagraniczne


    E no to luz :wink: [a co znaczy, że TROCHĘ zagraniczne ? :smile:]
    Bo ta kuzynka Ninki się nazywa tak typowo po polsku i tak troszkę jakby hmmm śmiesznie.
    Nie chcę tu pisać jak, ale coś w stylu Miednica, czy Kiełbasa :neutral::tongue:

    Laura mi się podoba, ale nie podoba mi się wołanie do Laury "Laurka" a to nagminne niestety.

    Nela cudne !!
    Kurde będę przemyśliwać teraz, bo do tej pory byłam na Małgosię zafisiowana [oczywiście zakładając, że będzie dziewczynka co nie :cool:]


    annie128: Mia mi się podoba bardzo, tylko jak jest z rejestracją w USC?


    Nie ma żadnego problemu, imię jest w polskim kalendarzu więc ten.
    Zresztą teraz to chyba każde imię nadać można :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    annie128: Szwu ani pessara na tym etapie na pewno nie założą.


    Dlaczego?
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Jezuu zakochałam się w Liwii!!! Musze jakos meza przekonac do tego imienia, bo na ten moment mamy wybrane dla dziewczynki Alicja. Podoba nam sie tez Izabela, ale Iza juz nie. Jak jeszcze bylam w ciazy z Majka, to druga corka miala byc Oliwia, ale nam sie odmienilo. Dla chlopaka mamy wybrane i bedzie Ignaś. O ile w ogole bedziemy mieli syna ;) Ale marza mi sie 2 dziewczynki i chlopak ;) ale marzyc to ja sobie moge ;p
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    ale nie podoba mi się wołanie do Laury "Laurka" a to nagminne niestety.


    Poważnie? ludzie to sobie jednak lubią utrudniać życie...ja sobie na tym język łamie :wink:
    Oj moja ukochana kuzynka to Nela właśnie...:) tzn całe życie mówimy tak na nią,a w dowodzie ma Kornelia właściwie:bigsmile:
    Gdy kiedys będę oczekiwać córeczki będę musiała wybić z głowy mężowi "Lenę" nie chcę nikogo urazić, bo to ładne imię ale po prostu chcę inne nieco oryginalniejsze. Mąż się uparł i koniec (gdy byłam w ciąży z D.) i tak trwa w postanowieniu do dziś :confused:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    chce_byc_mama: Dlaczego?


    Szwu na szyjkę nie założą, bo to zbyt ryzykowne na tym etapie. Pomijając już znieczulenie ogólne, jest bardzo duże ryzyko przebicia pęcherza płodowego, a na tym etapie ciąży po prostu nie mielibyśmy szans, gdyby do tego doszło. Ustaliliśmy z lekarzem, że dla mnie granicą po przekroczeniu której możemy zacząć rozważać szew są 2 cm długości szyjki. Z resztą u mnie nie tylko o samą długość szyjki się rozchodzi, bo ta od początku skraca się, wydłuża, skraca, wydłuża... Aktualnie mam 2,8cm (zjechałam z 3,9). Do tego wewnętrzne rozwarcie doszło... i to mnie w sumie póki co martwi bardziej.

    Pessar z kolei zwiększa ryzyko infekcji, a to właśnie prawdopodobnie infekcja odpowiada za aktualne szyjkowe problemy.

    Na razie leki+względny odpoczynek+kontrola regularnie co tydzień zdają egzamin, no ale wiadomo, że jak tylko się pogorszy to sięgniemy po którąś z tych opcji.

    TEORKA: Zresztą teraz to chyba każde imię nadać można


    No właśnie podobno ma być jakaś aktualizacja przepisów (czy już była) i będzie więcej można jeśli chodzi o imiona. Podobno formy skrócone imion będą dopuszczane.
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Laurka to bardzo częste "zdrobnienie", niestety.

    U nas miała być Helena, ale zrezygnowaliśmy bo kuzynka rodzi 3 tyg przede mną i takie imię tez wybrała, a druga rodzaca po mnie daje Lena, wiec za dużo by tego w rodzinie było. Padło na Melanie, choc nie ukrywam ze jeszcze Róża i Wera mnie kuszą.

    A Liwia, Mia i Nela bardzo ładne. O liwi kiedyś nawet myślałam (jak henio przez miesiac uchodził za dziewczynkę) tylko po angielsku średnio mi brzmiało, a szkoda.
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Malisiek: bo na ten moment mamy wybrane dla dziewczynki Alicja

    Piękne! mam siostrę Alicję, super kobieta z niej:)
    Skoro o imionach mowa, to powiem że u mnie można dopisać syna, i na 77% będzie to Beniamin :)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Teo troche zagraniczne nazwisko to znaczy ze nie nazywam sie po polsku typu kowalska tylko mam np w nazwisku dwie takie same literki obok siebie i jest to nazwisko niemieckie... nie dalabym jej tak na imie jakbym nosila typowo polskie nazwisko bo to glupio brzmi potem
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Ooo fajnie ze został poruszony temat imion... Ja mam straszny problem bo praktycznie nic mi się nie podoba wiec z chęcią czytam wszystkie posty :)
    Tak mi niedawno chodziło po głowie Łucja, ale teraz już nie jestem przekonana :(
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Ja od lat marzyłam o Zoji [Zoi ?].
    Ale brat mojego męża nazwał tak labradorzycę 4 lata temu, no więc odpadło. Bo kurde nie nazwę dziecka jak mój szwagier psa co nie ? :neutral:
    Potem zajawka padła na Polę. Ale zaś mąż mój powiedział, że po jego trupie.
    No i skończyło się na Ninie :wink:

    Teraz miałam wizję, że rodzę drugą córcię o imieniu Małgosia i tak mi ta Małgosia się w głowie wryła, że jest koniec :rainbow:
    I tym razem będę się upierać ja, bo Ninkę w sumie mąż wybrał bardziej.

    No chyba, że będzie chłopak to sprawa będzie prosta. Tymon na 99,99 % :smile:



    MARYLOVE gratuluję synka !
    A czemu imię na 77 % ?
    A nie np 88 ? :wink::wink:

    Katizie no teraz to mnie zaintrygowałaś z tym nazwiskiem :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    OMG moja roczna Labradorka to Nela.... :shamed:
    w życiu nie wiedziałam że takie imię istnieje w sensie ludzkie :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJun 25th 2014 zmieniony
     permalink
    U nas chłopak Borys musi być, Mąż nie odpuści raczej, bo już gada od tym od chyba 3 lat... :wink:

    Na szczęście mi się z żadnym zwierzęciem nie kojarzy Nela :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    TEORKA: Ja od lat marzyłam o Zoji [Zoi ?].
    Ale brat mojego męża nazwał tak labradorzycę 4 lata temu
    :tongue: też dla Labradorzycy mej miałam taką opcję :tongue:
    dobra zjeżdżam bo to nie o tym wątek ,wybaczcie :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    mangaa: U nas chłopak Borys musi być


    U nas był brany pod uwagę, ale zaś kolega ma labradora o tym imieniu.

    Ej kurde co jest z tymi labradorami, że dzieciakom imiona kradną ahahahahah ?
    Psu się powinno dawać jakieś normalne imiona, nie wiem Burek, Reks, Azor a nie kurczaki człowiekowe :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    A znacie jakiegoś labradora Małgosię ? :crazy::crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Kur... hahaha, zaplułam monitor. :rolling:

    Mąż na moje, że Blanka byłoby fajnie też mi wyjechał z labką znajomych. hehe
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    TEORKA: Psu się powinno dawać jakieś normalne imiona, nie wiem Burek, Reks, Azor a nie kurczaki człowiekowe
    --
    ale ja nie wiedziałam że Nela to ludzkie :shamed: szał był na Lenę więc se poprzestawiałam i mi wyszło jak wyszło :cool:
    Małgośki nie znam hahahahha

    Treść doklejona: 26.06.14 00:03
    mangaa: też mi wyjechał z labką znajomych
    zaraz będzie ze labki takie złe :devil::cool::tongue::wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.