Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    kfiatuszek na pierwsze nie radzę z mężem bo jest dopochwowe, ale potem i owszem MM był a lekarz uznał to za całkiem naturalne
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    no na pierwsze nie tak pozniej :) tylko pytam bo chce wiedziec :) dziekuje :))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    kfiatuszku - jak dokladnietam jest napisane na tym opakowaniu? 5mg czy 0.5mg??? z tego co wiem nie powinno sie przyjmowac kwasu foliowego wiecej niz 1mg dziennie, a co do USG to w poprzedniej ciazy wchodzilismy razem poogladac mala a teraz na pierwszym maz czekal pod drzwiami tyle ze na nastepne juz sie wybiera :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 17th 2006 zmieniony
     permalink
    na pudełku pisze 5mg :) jeszcze doczytałam :)


    a co do usg to nastepne bedzie w kotrym tygodniu u ciebie ??? i jak bedzie robione ???


    a i jeszcze jak to jest z tym usg ?? chyba raczej w kazdym prywatnym jest usg na miejscu nie ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    kfiatuszku nastepne usg bedzie w 10tyg ciazy i tez dopochwowe ale na serducho to juz maz pojdzie. teraz to ja chcialam isc sama zeby przekonac sie ze maluszek jest tam gdzie powinien (bo przeciez nie bylo szans wiec rozne mysli mialam)
    u mnie w miescie kazdy gabinet prywatny ma usg ale tylko kilka ma usg dopochwowe. sa lekarze z lepszym i gorszym sprzetem ale ceny te same normalnie jest to ok 70-80zl no chyba ze jest sie stala pacjentka (jak ja hehehe) to wtedy mniej sie placi (60zl). jedyna wada to pozniej wszystkie badania robisz tez prywatnie - jesli jestes zdrowa jak rybka to jeszcze ok ale jak sie ma problemy z anemia czy inne krwiste to wtedy co 3tyg badanka i spora kaska
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    aha dzieki Aniu :)) ja sie troche obawiam tego dopochwowego przy mezu ... jak bede sama to sie bede stresowac a co dopiero z nim :P nawet qrcze nie wiem jak to wyglada i wogole :D ale pojde za niedlugo jeszcze nie prywatnie to zobacze :) a potem moze zabiore meza :D
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    hmm a dlaczego mąż nie może by obecny przy takim badaniu?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    maz jak najbardziej moze byc obecny tyle ze to kwestia czy kobitka sobie zyczy, byc moze niektore dziewczyny maja obawy przed tym zeby maz widzial jak doktorek (zwlaszcza jak to facet) cos wklada ich zonie :) ja tam oporow nie mam wiec meza zabiore ze soba :smile:
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    Dziękuję wam dziewczyny za wsparcie.

    Niestety opuszczam ten wąteczek. Moja dzidzia odeszła. W czwartek - piątek mam zabieg.
    Życzę wam aby wam się udało.

    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    Agnese... bardzo mi przykro, postaraj sie jakos tam trzymac :hugging:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    Agnes słońce strasznie Ci wspołczuje ...bo to samo przeżywałam 3 lata temu....tego nie da się opisać słowami....
    i teraz też się cały czas boję że sytuacja może zdażyć się drugi raz....
    żeby mieć pewnośc że wszystko jest ok....
    nikt nam takiej pewności nie da..
    Trzymaj sie mała, czas pomoże...
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    Agnese, tak mi przykro. Trzymam kciuki, by kolejny raz był szczęśliwy. Moje kumpelka poroniła dwa lata temu. Rok później znów była w ciąży i teraz ma ślicznego maluszka. Będzie dobrze.
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    AGNEse ,znam ten straszny bòl ...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    tak strasznie mi przykro Agnese, ściskam cię mocno :grouphug:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    Agnese bardzo mi przykro. Nie ma słów którymi mogłabym cię pocieszyć, więc nic więcejnie mówię.
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    Agnese - brak mi słów :grouphug:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    jejuuu dlaczego tak się dzieje :cry::sad:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2006 zmieniony
     permalink
    Jemma gratulacje słońce szczęśliwych 9 miesięcy i mało mdłości! :bigsmile::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2006 zmieniony
     permalink
    tylko ta Lady mnie martwi bo sie nie odzywa! Lady tęsknimy....
    --
  1.  permalink
    Agnese kochana trzymaj się i nie poddawaj
    wiem że to straszne
    okropnie mi przykro wszystki trzymamy kciuki za ciebie

    a jeśli chodzi o usg to w dobrych gabinetach to lekarz robi usg a mąż widzi wszystko na ekranie telewizora
    więc nie ma obawy
    my właśnie w piątek byliśmy razem
    najpierw miałam dopochwowe a potem już normalne i męzulek patrzył

    a powiem wam szczerze że się tego obawiałam bo on jest strasznie zazdrosny ale jakoś przeżył a ja byłam bardzo szczęsliwa
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    eee jak można byc zazdrosnym o badania? I to żony w ciąży?:shocked:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    dziewczyny, ćwiczycie w ciąży? chodzę na aerobic i nie wiem czy muszę z niego zrezygnować
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    jemma myśle ze niezbyt ciezkie cwiczenia na razie mogą byc. Wiecie mamy kolejny plusik na teście ciążowym sikanym:bigsmile::bigsmile::bigsmile:, ale sie sypia w tym miesiacu, jedna po drugiej:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    hoga czyj plusik ??:)
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    kfiatuszku mam nadzieje ze sie aga1976 nie pogniewa ale wlasnie u niej jest ten plusik:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    ahaa :D ona to sie chyba nie bardzo na forum pojawia co ??:) ale mimo wszytsko gratulacje :))
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    tak to jej pierwszy wykres bynajmniej tu nie wiem czy wogole:-)))
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    niech wpada się pochwalić :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    Agnese - niech anioł stróż cię nie opuszcza!


    JEMMA, ćwiczenia aerobowe są za bardzo dynamiczne dla kobiet w ciąży, to zbyt duży wysiłek, chyba że jesteś wyczynowcem od zawsze! Proponuję bardziej łagodne ćwiczenia jogi, na piłce itd. Po co wrazie czego mieć do siebie pretensje że się nie uważało!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 19th 2006
     permalink
    U mnie od tego roku są czasem ćwiczenia na piłce, całkiem fajna odmiana.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 20th 2006 zmieniony
     permalink
    zgadza się i dobrze robią dziewczyną w ciąży, zwłaszcza na kręgosłup!
    mąż obiecał kupić mi taką piłkę do domku żebym mogła sobie na niej siedzieć itd.!:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Lily każdy jest inny a on nie był zazdrosny o badanie tylko cieżko jest facetowi patrzeć jak inny obcy facet wpycha jego żonie metalowy przedmiot
    w pochwe!!!!!!nie uważasz???bo ja go rozumiem
    a jeśli chodzi o aerobic to nie zlaecana jest skakanie dlaczego nie jest zbyt wskazany
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    nie denerwuj się bo to nie wskazane dla kobitek w ciąży - dobrze że go rozumiesz bo ja już nie jestem jak widać taka wyrozumiała :wink:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Widzę , że jest z nami Myszorka:clap: hallo co u ciebie?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    a cześć u mnie wszystko ok, rośniemy ale jak na razie tam gdzie trzeba:bigsmile: alergia pomalutku ustępuje, ogólnie jest świetnie
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Bardzo się cieszę, że rośniecie sobie zdrowiutko. Pracujesz?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Tak pracuje już normalnie 8h dziennie, mam nadzieję ze tak będzie aż do rozwiązania.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Iwa, widziałam takie piłki w Astrze.
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Oj Myszorko to pracuś z ciebie.Uważaj na siebie i mam nadzieję, że już nie nosisz segregatorów. A tak na marginesie, chciałam zapytać o jakieś fajne gry. Masz coś ciekawego?
    Kulki już skończyłam ale pewnie będę do nich często wracać. :bigsmile: Chciałabym czegoś nowego spróbować:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Nie segregatorów nie noszę, nawet czasami męża wykorzystam do przyniesienia soku1,5l bo mówię że nosic nie moge :bigsmile:
    A co do gier to polecam http://www.grylogiczne.pl/ i można sobie tam poglądać gry jakie kto lubi i pobrać wersje trial.
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeNov 20th 2006 zmieniony
     permalink
    hihihi z tym sokiem to dobre :bigsmile: Ja najwyraźniej lubię te gry co ty. Kulki były moimi ulubionymi,
    zanim je podałaś na forum:wink: Masz coś godnego polecenia? Mój PM ma auto na serwisie i jeździ teraz moim, więc dużo czasu siedzę w domu. Dlatego jakaś gierka by się przydała
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Jak można się tak nudzić w domu, aby były potrzebne gry na kompie?? <wielkie oczy>
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Uwierz mi, że u mnie w domu nie da się nudzić. Czasami jednak lubię gierkowe emocje i np. strzelanie kulkami:shocked:
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Jemma moje serdeczne gratulacje!!!! :clap::cheer::cheer:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Ja ostanio w żadną grę nie gram, jakoś nie mam ochoty, ale za to czytam dużo na temat ciąży i tych słodkich maleństw. Na tym linku co podalam jest duzo gier więc na pewno coś dla siebie znajdziesz. A co się dzieje z ladybird i skąd ona juz wie że będzie chłopaka miała?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Myszorka, tak trzymać.
    --
    •  
      CommentAuthorAndariel
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    I ja dołączam sie do gratulacji dla zaciążonych listopadówek.
    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::clap::clap::clap::clap:
    Dziewczyny trzymajcie się cieplutko, dbajcie o siebie i wasze maleństwa.:)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    myślę że lady by chyba chciała chłopca :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    pojawiam sie i znikam spowrotem do lozka, czuje sie koszmarnie, swiat ze mna wiruje, mam mdlosci wymioty i bole brzucha, jak jutro bedzie tak samo to musze sie chyba z ginem skontaktowac. maz stwierdzil ze spodnie mi na tylku wisza, 3kg jestem na minusie i w sumie nad tym to ja nie placze ale jak tak dalej pojdzie to nie mam szans na powrot do skzoly bo po rpsotu nie dam rady przepracowac 7lekcji :(
    zazdroszcze tym z was ktore nie maja wrednych dolegliwosci ja i w tamtej ciazy i teraz mam jazdy
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Aniu znam ten bol dlatego cieszę się że ja jestem na zwolnieniu isiedzę w domku bo nie byłabym w stanie pracować w ty kołchozie! Ty jak dobrze pamiętam też masz juz jedn dziecko tak? Ciekawa jestem czy ta ciąża jest podobna do poprzedniej?
    Bo u mnie wogóle, wszystkie objawy są bardziej nasilone czuję się sto razy gorzej niż w pierwszej ciąży....
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.