Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Leminka, mamy kolejny wpis.
    Mloda_zonka, należysz już do przyszłych mamuś.
    --
  1.  permalink
    no własnie dziewczynki dołączam do was przyjmiecie mnie
    dzisiaj ujrzałam dwie piękne kreseczki na teście
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Już jesteś razem z sugerowaną datą.
    --
  2.  permalink
    dzięki amazonka za pomoc
  3.  permalink
    ja w mojej rodzinie nie miałam przypadku bliźniąt więc mam nadzieje że bedziemy mieli jedno ale sliczne i zdrowe
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    gratulacje młoda żonka:bigsmile:
    --
  4.  permalink
    dzieki myszorka
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Młoda żonko gratuluję!!:clap:
    Same dobre wiadomości.Pora jesienna sprzyja!!!:peace:
    Pozdrawiam:wink:
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Witaj Młoda żonko w klubie zaciążnych, spokojnych 9 m-cy życzę. :cheer::clap:

    Ale nam się worek rozwiązał, oby tak dalej. A wiosną będziemy zbierać owoce naszych trudów :jumping:
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Młoda żonka a byłaś badać betę?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Całkiem przyjemnych trudów.
    --
  5.  permalink
    właśnie ta wiosna będzie owocna i cieplutka będziemy mogły wychodzic z naszymi pociechami jak najszybciej na spacerek
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeSep 27th 2006
     permalink
    Gratulacje mloda zonko i Iwa
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 28th 2006
     permalink
    dziewczyny podpowiedzcie jakieś strony z opisami - jak powinna odżywiać się kobieta w ciąży? - jak pielęgnować ciało? - co robić, a czego nie wolno robić??? i td....:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 28th 2006
     permalink
    IWA - powiem Ci, że najlepsze porady znajdziesz na dzieciatych forach. Nie ma tam informacji "nie wiadomo skąd" zebranych jak na stronach. Użytkowniczki komentują artykuły i wymieniają się doświadczeniami ;)
    Jeśli chcesz znaleźć jakieś forum (bo jest tego dużo) to proponuję, byś w przeglądarce internetowej wpiszła "forum o dzieciach" czy "forum dziecko" "forum dzieci" itp ;)
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 28th 2006
     permalink
    Gratuluje wszystkim wrześniówką z całego serca mam nadzieję że zdąże do was dołączyć.:boogie:
    dam znać w sobotę po teście:rainbow:
    -- http://
  6.  permalink
    Agnese nie nie byłam uważam że nie jest mi to do szczęścia potrzebne
    a myslisz że powinnam???
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 28th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006 zmieniony
     permalink
    dziewczyny chciałam jescze zapytać czy któraś z was miała na początku ciąży wzdęcia!
    Mnie się to dziś w nocy przydarzyło, aż mnie obudziło tak bolało mnie podbrzusze, ale dokładnie tak jak bym miała wzdęcie.Wprawdzie zjadłam pod wieczur leczo z papryką więc mogło mi się to przytrafić, ale nigdy mnie nie budziło! Może teraz tak czujnie śpię, że to poczułam, trwało jakieś 10 min. potem parę :gazów":shamed: opóściło mój organizm i przeszło, ale nieźle się zdenerwowałam! :sad:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    Iwa na początku ciązy mogą być wzdęcia, ja ich nie mam, ale jestem od razu jak wstanę głodna, muszę częściej jesć,
    byłam wczoraj u gina i dostałam duphaston na te moje kłucia i ciągnięcia jajników, mam nadzieje że bedzie dobrze,
    wynik badania beta 21.09 16142,90mlu/ml
    wynik badania beta 28.09 94023,73mlu/ml
    morlogia i mocz ok, teraz na następny raz tj.12.10 mam zrobić grupę krwi i idę do gina z M, bo będzie usg:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    a który to tydzień u ciebie od ostatniej @ i od prawdopodobnego zapłodnienia?:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    @ miałam 27 lipca a prawdopodobne zapłodnienie 15.08 więc się zgadza że to ten 6-7 tydzień
    --
  7.  permalink
    iwa to kiedy idziesz do gina?
    ja ostatnią @ miałam 19 sier
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    Obliczylam sobie,że prawdopodobny termin porodu to 31.05.2007!! Kto wpisze w tabelkę?? ;-) plisss:whorship:
  8.  permalink
    ewela a kiedy miałąś ostatnią @?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    młoda_żonka ja miałam ostatnią @ 23.08.2006r., do gina pójdę chyba 10.10.2006r. , chodzę prywatnie i wtedy właśnie przyjmuje - raz w tygodniu we wtorki, a w przyszłym tygodniu to chyba jeszcze za wcześnie!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    ewela, a byłaś już u gina???:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    ewela sprawdziłam na wykresie twój pierwszy dzień @, wg mnie prawdopodobny termin twojego porodu to 27.05.2007
    --
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    Ja obliczałam na www.maluchy.pl i tam wyszło mi,że 31.05.2007.Ostatnią miesiączke miałam 20 sierpnia!!!;) Tak byłam u ginekologa i teraz trochę żałuję!! Bo za wczesnie się pośieszyłam!! Nic nie bylo widać, jedynie ginekolog powiedziała,że widzi pęcherzyk ciążowy i,że wszystko na swoim miejscu jak narazie, a poza tym to jeszce za wcześnie, bo"za mało komórek",zeby coś zobaczyc, a nie wiem czy USG nie zaszkodziło w tak wczesnej cąży? :cry: Rozum mi odjęlo czy co? Nastęną wizytę mam na 11.10.2007...
  9.  permalink
    ewela nie przesadzaj usg nie jest szkodliwe tyle lat juz kobiety robią sobie tyle lat usg i nic im ani dzieciom nie jest
    ja postanowiłam że pójde 6.10 do ginka i zobacze co mi powie
    ja ostatnia miałam 19 sier czyli prawie jak ty
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    a ja 23.08 i idę do gina 10 paźdź. - to w tym samym czasie co wy dziewczyny! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    Więc bedziemy mniej więcej w tym samym czasie wiedzieć więcej o naszych dzieciątkach:wink: Ja nie moge się już doczekać;)

    Ja jestem własnie po świeżej lekturze tej stronki :

    http://www.porody.pl/flimy/kobieta-w-ciazy-zdjecia/

    Filmy nię są wcale "krwawe" wahałam się obejrzec,ale kuzynka powiedziała mi,żebym sie nie bała, bo nie ma nic strasznego w tych filmikach. Obejrzałam, a na ostatnim poryczałam jak dziecko...Achhh
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    2 i 3 nie oglądałam, ale reszta lajtowa..polecam dziewczyny;-))) Ta muzyczka jest piekna w pierwszym filmiku!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    oj ewela coś ty narobiła ryczałam jak głupia, już chce żeby były świeta Bożego Narodzenia i był już ten 4 miesiąc boję się że coś się stanie, dlatego dziewczyny musimy dbac o siebie jak nigdy przedtem
    --
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    Ja tez się boję!!! Strasznie! :sad:Te moje wahania nastrojów właśnie sa związane z tym,ale nic się nie stanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Wszystko będzie dobrze!!! Ja równiezmyślałam dzisiaj o świętach Bożego Narodzenia, że chciałabym dostac prezent w postaci ruchów płodu:cry: Wszystkie taki pezent dostaniemy!!! Będzie dobrze!!!!:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::hugging:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006 zmieniony
     permalink
    dziewczyny bez mazania! :bigsmile:
    głowy do góry
    uśmiechy na twarz
    głębokie wdechy i wydechy
    i życie toczy się swym spokojnym torem
    wszystko będzie dobrze
    maluszki rosną z minuty na minutę
    i nie życzą sobie żeby mamusie były w złym nastroju
    jutro sobota, zalecenia
    spacery w miłym towarzystwie, słuchanie spokojnej muzyczki, czytanie ulubionych książek, gazet, no i oczywiście nie zapomnijcie zajrzeć na forum!
    UŚMIECHNIĘTE?????????
    NO!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    dzieki Iwa ale jak wejdzie mi taki ból to strasznie jest, ale nie dam się bo chce teg dzidziusia bardzo bardzo, dostosuje się do zalecen lekarza i Waszych
    --
  10.  permalink
    no właśnie laski ja też mam w sobie taki straszny strach
    boję się poronienia jakis powikłan wiem to straszne ale tekie myśli czasami przychodzą chociaż nie tak często
    dzisiaj tatuś ma imieniki i jeseśmy dla niego prezencikiem :clap: bo go strasznie kochamy :kissing::heartbounce:
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    Uśmiechnięte:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006 zmieniony
     permalink
    :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    młoda_żonka a ty jak obwieściłaś nowinę swojemu M - bo nie widzę opowieści w wątku ...?:bigsmile::wink:
    --
  11.  permalink
    wiesz IWA ja nie miałam tyle samozaparcia i poprostu po wyjściu z łazienki pokazałam mu test a on się zapytał "to znaczy że będę tatusiem?" i to cała historia nic niadzwyczajnego
    najgorsze jest to że dzisiaj tak strasznie mniw korciło żeby powiedzieć mamie cały ranek nie mogę się powstrzymać
    chciałam też iśc na bete i inne badania ale mama pracuje w aptece w szpitalu i jak się tam zjawie to od razu będzie wiedziec i będzie się martwić
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006 zmieniony
     permalink
    ja mam na razie spokój ducha, bo moja mamcia wyjechała do siostry do Niemiec, a jak wróci - dopiero pod koniec października - to zrobimy wspólny obiadek (my i rodzice męża i moi) i wtedy wszyscy się dowiedzą - jak bóg da i wszystko będzie OK! a na pewno tak będzie!:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    młoda a czemu nie powiesz mamie? my powiedzielismy rodzicom z moim M tylko prosilismy zeby nikomu nie mówili, a nie wiem kiedy w pracy mam powiedziec bo osoba z którą siedzę w pokoju pali a ja nie palę, więc muszę sie zastanowic, poza tym czasami mam kilka segregatorow do niesienia a nie mogę nic teraz nosić tylko torebke:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    Ja tez nie robiłam bety, myśle,że te 4 testy,które robiłm sa wystarczająco na TAK hehe. Przy pierwszej wizycie ginekolog na pwno zleci wszelkir badania, w tym krwi również. Można sobie zrobić dla 1000000% pewności:-)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    zgadza się - to tak jak ja!:bigsmile:
    A tak wogóle to czy ktoś zna dziewczynę której test wyszedłby pozytywny, a później okazało się że nie była w ciąży????:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    Iwa, na pewno spotkałaś się z sytuacją odwrotną: 1. test (-), 2. (+). Testy domowe mają ograniczoną dokładność i czułość. Zawsze mogą się mylić. Na forum LMM padła informacja, że dziewczyna w ciąży co miesiąc robiła sobie test ciążowy i do końca był negatywny, he he. Jakaś felerna partia?
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    IWA ? oj Ty . Widze , że jeszcze nie doszło do Ciebie , ze nosisz pod sercem dzidziusia . Dobrze że jesteś w ciąży , bo inaczej to bym Cię trzepneła po pupie za takie pytania.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2006
     permalink
    ja tylko tak, bo dziewczyny co niektóre piszą że dla potwierdzenia trzeba zrobić betę no to ja troszkę ironizując zadałam to pytanie - sorki!:kissing:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.