Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    nadal nikogo?
    -- url=http://lilypie.com][img]
  2.  permalink
    mini a noz spodoba Ci sie ten szpital... nic nie wiadomo :wink:
    Najwazniejsze zebyscie byli pod dobra opieka :bigsmile:
    Ja oczywiscie zagladam regularnie, tylko niestety nie zawsze mam czas cos skrobnac... no ale staram sie - w miare mozliwosci.... :wink:
    A reszta.... hmmm, hany w szpitalu z dziecmi (nie wiem czy wiesz) na szczescie maja sie dobrze :bigsmile:
    gakal - lezy niestety i rzadko zaglada....
    A Izunia u rodzicow teraz wypoczywa - szczesciara :wink:
    Wy tez odpoczywajcie i trzymajcie sie cieplutko - pozdrowionka....

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  3.  permalink
    Mini co tam u Was???
    Pozdrowionka na nowy tydzien :))))

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  4.  permalink
    słońce ja mam problem z netem. dzisiaj byłam u lekarza dzieci waża 1705g i 1680g.wszystko ok. muszę wytrzymać jeszcze trochę a potem cesarka- już się boję.
    pozdrawiam. a co z Hany???
    -- url=http://lilypie.com][img]
  5.  permalink
    Super!!! I jakie juz duze te Twoje kruszynki :)))
    No i jeszcze troszke posciskaj nozki, a cesarka - skad ja to znam...hihihi - pamietasz jak ja sie balam :wink: jak nie to zapraszam kilkanascie stron wstecz lub na watek o cesarkach :wink:
    Poradzisz sobie - zobaczysz :)))

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeJul 17th 2008 zmieniony
     permalink
    I maly skrot wiadomosci od hany: (mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi )......

    hany 4.07.2008
    Witam
    Marta jest w szpitalu. Pękł jeden z worków owodniowych (chyba u Karolinki). Ale ogólnie jest ok. Serduszka biją jak trzeba, z dziećmi jest ok. Niestety przyjdą na świat najpóźniej za ok 3 tygodnie. Ale nie ma co sie martwić, najważniejsze żeby były zdrowe. Pozdrawiam


    hany 5.07.2008
    Witam
    Karolinka urodziła się naturanie dzisiaj o 9.35 i waży 780g. Bartek urodził sie przez cesarskie ciecie o 10:20 i waży 900g. Mamy nadzieje że wszystko bedzie w porządku.



    hany 8.07.2008
    Witam
    Marta do czwartku bedzie w szpitalu, potem wyjdzie do domu. U dzieci bez większych zmian (czytaj dobrze). Dzisiaj dostaną pierwszą porcyjkę mleka. Co prawda to tylko 0,5 ml (ok. 2 ml/dobe), ale to przynajmniej dla nas jakieś pocieszenie. Pozdrawiam


    hany 6 dni temu
    Witajcie, jestem już w domku. Dziękuję za gratulacje. Moje Kruszynki są takie malutkie, ale musze wierzyć ze pokonamy wszystko i za kilka miesięcy będziemy razem w domku. Jak trochę nabiorę sił to odezwę się znowu. Pozdrawiam


    hany 3 dni temu
    Witajcie, pozdrawiam wszytskich i dziękuję za odwiedzinki. Ja narazie nie jestem w stanie zaglądać i śledzić co u Was. Skupiam się na utrzymaniu pokarmu i wizytach imoich Kruszynek, no i jestem jeszcze bardzo słaba chociaż wydawało mi się że mogę już góry przenosić.
    Maluszki codziennie walczą o życie, są bardzo malutkie i jeszcze bardzo niedojrzałe, podłączone są pod respiratorki, karmione przez sondę (nawet nie można powiedzieć ze są karmione poprostu przyzwyczajamy ich żołądeczki do pokarmu). Są bardzo dzielne, jestem z nich dumna i dziękuję Bogu za każdy ich dzień życia. Żyję nadzieją że w końcu zabierzemy je do domku, chociaż przed nami jeszcze bardzo długa droga.


    hany 5 godzin temu
    Przepraszam Was że tak rzadko pisze ale poprostu albo nie mam czasu albo padam na nos. Odciągam pokarm 7 razy na dobę, jeżdże do moich Maluszków dwa razy dziennie (najchętniej byłabym tam cały czas ale nie ma na to warunków i ja sama zamęczyłam bym się, a tez musze dbać o to by nie stracić pokarmu)
    Nasze Kruszynki trzymaja się dzielnie i jesteśmy z nich bardzo dumni. Cały czas dostają moje mleczko (od dziś Karolinka 5,5 ml co 3 godz. Bartuś 7,5 ml co 3 godz.) powoli te ilości rosną w zależności od wagi i przyswajania pokarmu przez Maluszki. Cały czas są naswietlane w inkubatorkach, podłączone pod respiratory bo sa za słabe żeby same mogły oddychać. Bardzo powoli przybierają na wadze ale cieszymy się każdym dekagramem (wczoraj wieczorem Karolinka ważyła 720 g Bartuś 810 g)
    Mocno wierzymy że że zabierzemy nasze Skarby do domku tak szybko jak to będzie możliwe.
    Pozdrawiam wszystkich, dziękuję bardzo za pamięć,


    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  6.  permalink
    Ale cisza.... mini co u Was???
    Zaczynam sie martwic

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Hey babeczki - jestem :D
    GRATKI dla Hany i jej wspaniałych KRUSZYNEK !!
    A co u Was ?? U nas OK - każdy dzień jest dniem uroczym - maluchy dokazują !!
    Pozdrawiam Was i ściskam :D
  7.  permalink
    u mnie coraz ciężej, nie wiem jak długo jeszcze pociągnę a tu upały zapowiadają, oby jeszcze przetrwaćze 3 tygodnie to było by super. pozdrawiam, mało się odzywam bo komputer w serwisie i nie mam dostępu.
    jak by co to skrobnę smska do Izuni.buziaki.
    -- url=http://lilypie.com][img]
  8.  permalink
    Czesc dziewczyny.....
    Izunia - ciesze sie, ze juz jestes, mam nadzieje ze wypoczelas... a poza ty bardzo mi Cie brakowalo :)))))
    mini - o mamo, ale mnie nastraszylas.... ktorejs nocy to juz spac nie moglam, bo ciagle myslalam o Was... mialam pisac ska do Izy, ale na szczescie stwierdzilam, ze stara wariatka ze mnie zeby jej przeszkadzac o 4 nad ranem :shamed:
    No ale ciesze sie, ze jest OK, a wytrzymac wytrzymasz ( i tak juz jest pieknie:bigsmile:) - pamietaj - Ty zaciskasz nozki a my piastki :wink:
    No i jakby co czekamy na wiesci.... trzymajcie sie cieplutko :)

    A tak wogole to straszie smutno mi dzis....... :(((
    Po wiesciach od gakal nie wiem co napisac.... matko, rycze jak bobr i pomyslec, ze to moglabym byc ja... stanela mi przed oczyma cala moja ciaza i strach jaki mi towarzyszyl :((((
    I dziekuje Bogu za moje kruszynki...................

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Słonko to samo mogę napisać ...
  9.  permalink
    Ale cisza...... :(
    Izunia - i jak?? nie ma to jak w domu???:tongue: czy w twoim przypadku to sie nie sprawdza .... :)
    A tak powaznie to nie bardzo moge dojsc do siebie, i strasznie mi smutno jak tu wchodze ... no i zaczynam sie powaznie martwic o hany:sad: - taka dluga cisza....:sad:
    No, ale mam nadzieje, ze to przez zabieganie i szczescie spowodowane coraz lepszym stanem dzieciaczkow - tak mocno trzymam kciuki.............

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  10.  permalink
    Znowu cisza u nas.......
    Mam nadzieje, ze wkrotce to sie zmieni ..... nastroj tez :)))
    pozdrowionka dziewczyny i milego weekendu :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 3rd 2008
     permalink
    U nas ok. Mam nadzieję, że u Mini też jest OK !
    Miłej niedzieli moje drogie - buziaki gorące :*
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeAug 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    U nas tez juz lepiej :)))
    I u Hany sa wiesci... :P:bigsmile: (nie rewelacja ale powialo nadzieja):bigsmile:
    A mini mam nadzieje, ze jak cos to da znac... a skoro tak to pewnie jest ok :))):bigsmile:
    buski i milej niedzieli...:bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  11.  permalink
    jestem , jestem tylko u nas zamieszanie. składanie mebli do pokoju dzieci. trochę w piątek przesadziłam ze sprzątaniem i wczoraj myslałam że w szpitalu wyląduę ale na szczęście jest dobrze. dzisiaj odpoczywam.
    ściskam was mocno.
    więści od Gakal bardzo mną wstrząsnęły, ciężko mi o tym mysleć. dziękuję Bogu za każdy dzień moich dzieci w brzuchu i modlę się żeby były zdrowe. nic innego nie jest dla mnie ważne.
    w czwartek idę do gina.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Mini co u Ciebie ? Jak samopoczucie - pisz koniecznie co i jak abym się nie zamartwiała ...
    Mną również wstrząsnęły te wieści - dosłownie brak słów i potok łez :cry:
  12.  permalink
    nie wiem jak to u was było ale u mnie teraz w brzuchu panuje straszny ruch. dzieci bardzo się ruszają mimo, ze pewnie im ciasno. rozpoczął się 34 tc. muszę wytrzymać jeszcze 2 tygodnie. mój gin idzie 11 sierpnia na tydzień urlopu. mam nadzieję, że nic się nie wydarzy w tym czasie.
    pewnie już 20 kg na plusie- ciężko mi, w nocy nie mogę spać. czuję się jak wielorybek. chociaż niektórzy mówią, że nie widać że w brzuchu mieszka 2 dzieci.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Mini będę się modliła o każdy dzień siedzenia Twoich Brzdąców w brzusiu - obyś donosiła do 36tc :D
    Hmmm no moje wariowały szaleńczo w 31tc dlatego postanowiły mnie już oglądać niekoniecznie od strony brzuszkowej :P
  13.  permalink
    wpadam w niedocukrzenia, martwię się, że to wpływa jakoś na dzieci. jutro idę do poradni diabetologicznej.
    ja nadal nie spakowana, jutro się spakuję.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Kochane moje tradycyjnie życzę Wam miłego weekendu - szkoda, że tylko we trzy tu zaglądamy :P
    Buziaki ;*
  14.  permalink
    a nie Izunia,bo ja Was podglądam od początku:))))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Oj Ciacho miło mi bardzo - autor miał na myśli dubeltówki :P
    Miło miło, że kukasz do nas :D
  15.  permalink
    fajnie,że Ciasteczko nas odwiedza no i że się odezwało!
    u mnie ok, dzisiaj zaczynamy 35 tc.
    znowu w nocy cukier mi spadł, obudziły mnie drętwienia rąk i nóg- zjadłam pół czekolady.
    mam nadzieję że dzieciaki jakoś to znoszą i nie będzie problemów z ich cukrami po porodzie.
    miłego tygodnia życzę podwójnym mamusiom i pojedynczym też. buźka.
    muszę dzisiaj pojechać do apteki i na zakupy- tylko trochę gorąco i mi się nic nie chce.:rainbow:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Mini aaaaaaaaaaaaaaa już 35tc :crazy::crazy:
    Super wytrzymasz jeszcze z 2tyg i możesz rodzić - uważaj na siebie - mnie strasznie męczyły schody - miałam taką zadyszkę jak emerytka ... Buziaki i informuj nas na bieżąco ! Jakby co to wiesz - komórka moja non stop włączona :D
  16.  permalink
    Izunia, czy Ty miałaś skurcze przepowiadające, czy coś cię bolało jak Ci się ta szyjka rozwierała?
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    Mini odpisałam Ci pod wykresem :P
    A tak w ogóle to miłego długiego weekendowania !
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeAug 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Milego weekendu dziewczynki :))))
    Ciacho - ciesze sie, ze ktos nas odwiedza i zapraszamy w miare mozliwosci...
    Mini - czekam na wiesci - a jest super - 35tc...... jeszcze troszke, a jak te Twoje cukry??? Jak szpital???
    Izunia - hihhi popisac Ci troche dat??? porownuj:
    Urodzilam sie 10.... maluchy urodzily sie 10, a slub bralam 10.10....(maz marudzi ze miala byc data do totka a tu nici) a lacznik??? Pat urodzil sie 23 :P (tak mnie jakos na wspomnienia zebralo i czytanie poprzednich stron ;P)

    pozdrowionka i jeszcze raz milego weekendowania

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  17.  permalink
    hej, byłam na badaniach- wyniki we czwartek. a cięcie być może 26 sierpnia. tak się bałam a teraz czuję jakis dziwny spokój. sama siebie nie rozumiem.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Mini to za 8 dni być może przytulisz maluchy - ale fajowo :D
  18.  permalink
    mini to trzymam kciuki...ale emocje co?:crazy:
    --
  19.  permalink
    dzięki ciacho, mam nadzieję, że wytrzymam jeszcze ten tydzień.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Oj wytrzymasz ! NIE KRACZ :P
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeAug 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Mini - jakbym slyszala siebie kilka miesiecy temu.... :wink:
    dasz rade - trzymamy kciuki :bigsmile:
    Pozdrowionka dziewczyny....

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Mini od dziś masz się meldować ! Aż do cc hihiii :D
    Mam nadzieję, że u Ciebie nie ma takiej spiekoty jak u mnie i jest Ci lżej ! A w jakim położeniu są teraz dzieciaki wiesz może ? :D
  20.  permalink
    no to melduję się!!
    u mnie gorąco, ale ja już nie wychodzę z domu, jak mam wytrzymać jeszcze tydzień to muszę przysiąść na tyłku a nie latać po sklepach i jeździć samochodem.
    ostatnio czyli 7.08 leżały sobie główkowo, ale wydaje mi się, że chłopczyk sie przekręcił na poprzecznie.????
    dzisiaj znowu mam dużo tego śluzu- może to czop śluzowy????:rainbow:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Mini całkiem możliwe, że może zaczyna się coś dziać :P
    Jak coś to pisz sms'a :D
  21.  permalink
    oczywiście że napiszę ale mam nadzieję, że dotrwam do 26.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Mini no wiesz taki jest plan A - dotrwać do 26 !
    Planu B nie bieżemy pod uwagę więc spoko :P
  22.  permalink
    Plan A podoba mi sie... planu B tez nie przyjmuje do wiadomosci :))
    I ja jak cos czekam na wiesci.......

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Hey dubeltówki co tam u Was ? :P
  23.  permalink
    melduje się. brzuch mnie troche boli dołem. no i mam nerwicę przed wtorkiem. jak bylam spokojna to teraz juz sie boję tego co mnie czeka. jestem małą panikarą!:crazy::crazy::crazy:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Mini wiesz nie wiem jakby to było gdyby mi powiedzieli, że mam przyjść na planowaną cc - u mnie to było wiesz rach ciach - niczego się nie spodziewałam - no ale Kochana będzie dobrze ! Nie denerwuj się za bardzo bo jeszcze wywołasz poród ;D
    Jestem z Tobą przecież wiesz !
  24.  permalink
    mam sny o cesarce- koszmar! jak sie obudzilam to już nie moglam usnąć.
    milego weekendu!
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Mini jutro już będzie WIELKI DZIEŃ :D
    Ależ jestem szczęśliwa, że udało Ci się donosić maluchy pełne 36tc barwo ! :clap::cheer::cheer::clap:
  25.  permalink
    tak dzisiaj rozpoczeliśmy 37 tydzien. boję się jak cholera.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Mini ja już odliczam godziny do jutrzejszego świętowania - powodzenia Kochana :D
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeAug 25th 2008 zmieniony
     permalink
    37 tydzien!!!!!!!! :swingin::swingin::swingin:
    Ciesze sie, ze Ci sie udalo, no i licze godziny do tego koncowego momentu i oczywiscie trzymam kciuki....
    No i zdaje sobie sprawe co czujesz...... jestesmy z Wami myslami i sercem :heartbounce::hugging::heartbounce:
    (Mi bardzo pomagalo wyciszenie sie i mysli tylko o malenstwach) - dla nich jestesmy w stanie zrobic i przejsc wiele......
    A ty kobietko i tak jestes bardzo dzielna.... :grouphug::grouphug::grouphug: i zobaczysz, ze zanim sie obejrzysz bedziesz tulic juz maluszki........

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  26.  permalink
    A u nas po staremu.... kolowrotek jak na razie :sad:
    I pomimo ze wlasnie konczy sie przedluzony weekend i dodatkowe rece w domu to ja padam na twarz.... :cry::cry::cry:
    Dzis bylismy z Patrykiem na karnawale... jak jutro mi sie uda to wkleje kilka fotek - bylo super....
    Izunia - jakby co to zagladam jutro tak czesto jak sie da :bigsmile: i czekam na dobre wiesci....:wink:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Słonko ok ok ! Zaglądaj :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.