Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Mini nasza jest w szpitalu - miała przedwczesne skurcze i plamienia - teraz jest wszystko ok, ale dalej jest od kroplówką :D
    Ob szybciutko wróciła do domku - i maluchy jeszcze niech poczekają !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ale duchota - ja chcę deszczu !! :neutral:
  1.  permalink
    ojojoj..... mini trzymajcie sie - jestem z wami, a maluszkom prosze wytlumaczyc co dla nich dobre i niech jeszcze posiedza pod serduszkiem :)
    Izunia - dzieki za info (choc niezbyt mile, zmartwilam sie bardzo, bo to jeszcze duzo za wczesnie) :(
    A u nas nie jest bardzo parno dzis :) tfu tfu ... zobaczymy jak pozniej :)
    Pozdrowionka wszyskim :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Kochana wszystkiego dobrego dla chłopaków - kończą dziś 2 m-ce woooooooow :D :flowers::flowers::rainbow::heartbounce::heartbounce::crush::crush:
  2.  permalink
    Dziekujemy Izunia - nawet nie wiem kiedy zlecialo :wink:
    A Twoje szczescia - slodziaki... kiedy moje beda takie......

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Oj będą i obie jeszcze będziemy to wspominać :D
  3.  permalink
    Oooo... wlasnie przyszly kropelki - mam nadzieje ze troche pomoga :)))))))
    Izunia mam pytanko (wlasnie kupilam 2 lozeczka) moze cos mi doradzisz z posciela.... chcialabym kupic ochraniacze bo moje malenstwa to wierciolki - zwlaszcza teraz przy kolkach, ale chyba na komplet to jeszcze za wczesnie... jak bylo u Twoich szkrabow??? kiedy kolderka?? co kupowalas najpierw???

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  4.  permalink
    Acha - i co myslisz o ochraniaczach - u nas sa tylko te krotsze, a mam wrazenie ze dluzsze sa praktyczniejsze i nie wiem czy nie kupic w Polsce...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Słonko ja kupowałam od razu dwa komplety pościeli z FERETTI - 3 częściową

    i do tego wypełniania.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    U mnie maluchy spały od razu w swoich łóżeczkach :P
    Poduszki nie używamy do teraz a jak jest ciepło to kołderkę zastępuje kocyk powleczony w poszewkę ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ochraniacz miałam standardowy, ale był wysoki - niezastąpiony na pierwsze miesiące :D
  5.  permalink
    Tak... tylko u nas chyba standard to 180cm dl, a tu 140....
    no i nie wiem jak bedzie sie sprawowal bo lozeczka maja wypukle szczyty.....
    Sama nie wiem co robic, bo nie ma jakichs standardow.. jak kupie posciel w polsce to wypelnienia tez bede musiala tam kupic....

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  6.  permalink
    Kurka - tak robia te zdjecia, ze wszedzie wyglada jak ochraniacz z przescieradlem - a przciez tam nie ma przescieradelek takich z kompletow... :( czy to ja nie moge znajsc????

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    To na zdjęciu nie jest prześcieradło tylko tak wygląda kołderka :D
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeJun 10th 2008 zmieniony
     permalink
    ..... a nie - sa, z gumka - gapa jestem :wink:
    a przescieradelka sa takie same czy jednokolorowe???

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Takie mam wymiary tej pościeli :D

    poszwa na kołdrę 100x135 cm,
    poszewka na poduszkę 40x60 cm,
    ochraniacz 60x30, 60x40, 60x30 cm
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeJun 10th 2008 zmieniony
     permalink
    sorki ze Cie zanudzam, ale nie mam pojecia jak to wydlada :( a ochraniacz jest sztywny???
    Bo lozeczka beda takie:



    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Słonko Ochraniacz jest bardzo fajny - nie jest jakoś tam usztywniany, ale nie zagina się :D
    Ja byłam bardzo z niego zadowolona !!
  7.  permalink
    taaaaaaaaa... tylko te polokragle szczyty......

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  8.  permalink
    o taki.. tu moze bedzie lepiej widac.... myslisz ze sie sprawdzi czy lepszy taki calosciowy???




    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Myślę, że się sprawdzi :D
  9.  permalink
    Kurka wywalilo mi strone.... ok dzieki, nie zawracam Ci glowy i uciekam bo maluchy znow marudza :(
    milego dzionka :))))))))))))))

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    No papa :D
    Miłego również dla Was !! :bigsmile:
  10.  permalink
    Milego dziomka :)))
    Izunia wiesz moze ci u mini??? martwie sie o nia i o malenstwa.... :sad:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Słonko nic nie wiem, ale w ciągu dnia napiszę eska - dowiem się co i jak u nich :D
  11.  permalink
    Jak cosik czekam na wiesci... :smile:
    A dla was buski i pozdrowionka :bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Dostałam wiadomość od Mini:

    "Cześć, u mnie skurcze opanowane, ale mam cukrzycę ciążową. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu pójdę do domu. Dzieci ważą 860g i 806g - buziaki."

    Mini trzymaj się KOCHANA - jesteśmy z Tobą !! Zdróweczka i szybkiego powrotu do domku :D
  12.  permalink
    Dzieki Izunia :) i milego weekendu zycze :)
    Mini - wracajcie do nas szybciutko i w zdrowku :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  13.  permalink
    już wróciłam, chwilę to trwało niestety.skurcze prawie ustąpiły ale brzuch twardy. do tego wszystkiego mam cukrzycę ciążową. teraz muszę się zgłosić do poradni diabetologicznej, mierzyć cukier i aceton kilka razy na dzień. w szpitalu masakra 8 razy na dzień kontrola cukru. palce mam pokłute a tu dalej trzeba to robić . no i ta dieta cukrzycowa idzie oszaleć!
    ale juz nie marudzę!
    pozdrawiam serdecznie z domku!:crazy:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Mini cieszę się, że u Was w miarę wszystko OK :D
    No i nareszcie jesteście w domu - buziaki ogromne !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Łooooooooooooo Mini 27tc już - kurcze aż niemożliwe :P
  14.  permalink
    Izunia, Ty ranny ptaszku!
    ja dzisiaj wstałam o 6, o 7 mierzę cukier a teraz jem śniadanie- muszę zapisywać co i ile zjadam a potem znowu pomiar cukru.
    mam nadzieję że jakoś sobie poradzę z tą dietą.:rainbow:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Mini dasz radę - dzielna kobieta z Ciebie :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Yyy - ranne ptaszki to moje chłopaki - ja to śpioch, ale nie ma, że boli :P
    Maluchy wstają to mama musi z nimi hehee :D
  15.  permalink
    Mini - ciesze sie ogromnie, ze jestescie juz spowrotem :)))
    kochana poradzisz sobie - czego w koncu sie nie robi dla maluszkow :wink:
    pozdrowionka dziewczyny :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Słonko jak tam sobie radzisz ?? :D
    Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze :P
  16.  permalink
    jak dobrze być w domku, dzisiaj miałam dzień odwiedzin. a jutro jadę w ramach rozrywki do mamy na obiadek.
    pozdrawiam serdecznie.:bigsmile:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Mini to dobrze, że jest dobrze :D
    Ja jutro w nocy wyjeżdżam z rodzinką na wyczekany urlop - więc do kliknięcia za 2 tyg :D
    BUZIAKI !! :crush:
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeJun 20th 2008 zmieniony
     permalink
    mini super :))) ciesze sie ze jest ok no i ze nie nudzisz sie :)))) Milego weekendu zycze :)
    Ja na nude nie moge nazekac.... Nadal mamy problemy z brzuszkami, choc musze przyznac ze po kropelkach nie ma juz krzykow, ale i tak przeczekac trzeba bo maluszki preza sie i sa niespokojne :( Pocieszam sie ze jak cos to juz niewiele zostalo do tego magicznego 3-go miesiaca i mam nadzieje ze wtedy im to przejdzie :)))
    Izunia - bawcie sie dobrze i wypoczywajcie :))) Do klikniecia po powrocie :***

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  17.  permalink
    miłego wypoczynku Izunia!
    Słoneczko mam nadzieję ze będzie co raz lepiej i twoje chłopaki nie będą już cierpiały przez te brzuszki.miłego weekendu!
    mój syn pierworodny odebrał dzisiaj świadectwo z czerwonym paskiem. jestem dumna z niego.:rainbow:
    -- url=http://lilypie.com][img]
  18.  permalink
    Rowniez milego weekendu :)))
    mini - masz z czego :) ja tez mam nadzieje ze kiedys bede dumna z moich chlopakow:wink:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  19.  permalink
    "w dużej rodzinie jest większa szansa, że przynajmniej jedno z dzieci okaże się genialne" hihi bo my to już rodziny wielodzietne
    to tylko taki aforyzm, wszystkie dzieci są wyjątkowe, każde pod innym względem i każda mama jest dumna ze swoich dzieci.
    wychowanie dzieci to wielka sztuka a im są starsze staje się to prawdziwym wyzwaniem.
    miłego tygodnia KOCHANE MAMUSIE I TATUSIOWIE!:rainbow:
    -- url=http://lilypie.com][img]
  20.  permalink
    Ladnie powiedziane mini :wink:
    A z ta wielodzietnoscia... hmmmm - nie wyobrazam sobie by ktoregos z moich maluchow nie bylo :) choc czasem mam szczerze dosc :wink:
    A co tam u was??? Jak sie czujesz???

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  21.  permalink
    czuję się dobrze, mierzę cukier- czasami mi skacze ale mam nadzieję że nie jest bardzo źle- jutro się okaże.
    siedzę w domku, sama bo mój Kubuś dzisiaj pojechał na obóz a mój M jest za granicą . miał wrócić dzisiaj w nocy ale zadzwonił że samolot opóźniony i będzie nad ranem. przyjeżdża na 4 dni i znowu wyjeżdża. dobrze że mam dzieci w brzuchu więc nie czuję się samotna.
    jutro muszę zawieźć dokumenty do zusu i na 10 idę na szkolenie do poradni diabetologicznej.
    miłego wieczoru słoneczko!
    -- url=http://lilypie.com][img]
  22.  permalink
    Mini - czekam na wiesci no i trzymam kciuki... a sama nie jestes w koncu od czego masz nas :wink:
    pozdrowionka i milego dzionka zycze :bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  23.  permalink
    hej Słoneczko, zostałyśmy same na froncie, no ty z teściówką Hehe, mam nadzieję ze nie ma tragedii.
    u mnie nie najlepiej z cukrami w poniedziałek idę na kolejna wizytę ale niestety chyba nie obędzie się bez insuliny.
    lekarka jak zobaczyła moje wyniki powiedziała ze nie jest dobrze i dieta nie wystarczy. w poniedziałek sie okaże.
    pozdrawiam serdecznie i nie nerwicuj się z powodu rad teściowej, ona w końcu kiedyś pojedzie. a tak na prawdę przecież przyjechała ci pomagać a nie pouczać.
    buziolki i uśmiechu zyczę!:rainbow:
    -- url=http://lilypie.com][img]
  24.  permalink
    tragedii nie ma - ale spiecia sa, juz nie wytrzymalam i w pierwszym tygodniu byla afera (ale obylo sie bez tluczkow :tongue:) a poza tym mam niestety jeszcze mniej czasu na cokolwiek, choc jakby jej nie bylo to chyba by mi go wogole zbraklo :) - wiec nie moge bardzo nazekac.....
    Trzymam kciuki za wizyte i czekam na wiesci, a insulina skoro pomoze..... choc mam nadzieje ze to sie w koncu unormuje i nie bedziesz musiala stosowac tak radykalnych srodkow... pozyjemy zobaczymy :)
    A na razie milego i spokojnego dzionka zycze :)))

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  25.  permalink
    no i jednak mam insulinę 4 x na dzień.mam nadzieję ze nie będzie coraz gorzej.
    Kochana u nas to dopiero będzie cyrk. niestety nikt nam nie będzie pomagał, mąż pójdzie do pracy a ja sama z dzidziolkami zostanę- mam nadzieję że jakoś dam radę. słoneczko jak wózek? zadowolona jesteś? jutro zamawiam łóżeczka i pościel.
    pozdrowionka.
    -- url=http://lilypie.com][img]
  26.  permalink
    Kochana dasz sobie rade.... A insulina - oby pomogla.... to tylko jeszcze troszke....
    U mnie najwiekszy problem z Patrysiem - bardzo przezyl rodzenstwo i musimy mu poswiecac duzo uwagi (o ile nie wiecej niz maluchom), dlatego niezbedna jest pomoc... no a Twoj pierworodny juz duzo wiecej rozumie i mysle, ze jeszcze ci pomoze :) W kazdym badz razie nie bedzie zle - zobaczysz... a jeden usmiech i nawet zmeczenie minie :)
    Co do wozka - SUPER!!! - co prawda ja tylko na piesze spacery go mam (metrem ciezkawo bo schody) ale leciutko sie prowadzi i wogole jest ok, a mysle ze jak maluchy podrosna to dopiero sie okarze jak jest praktyczny :)
    Ja tez juz jestem po skompletowaniu lozeczek i poscieli - maluchy w koncu spia oddzielnie - razem juz wojny zaczynaly sie toczyc ;P
    Pozdrowionka gorace i dobrego samopoczucie - buziole

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  27.  permalink
    dzisiaj uderzyłam do galerii, no i oczywiście zakupiłam pełno ciuchów dla dzieci! całej mojej trójeczki. nie mogę się oprzeć, a skoro nie mogę sobie nic kupić to kupiłam dzieciom. no i byłam w poradni diabetologicznej- insulina zwiększana systematycznie. lekarka dała mi skierowanie na patologię ciąży do szpitala przy , którym jest ta por. diabetolog., powiedziała, ze oni mają większe doświadczenie w prowadzeniu cukrzycy no i lepsze zabezpieczenie neonatologiczne. a ja chciałam rodzić w innym szpitalu1 no nic pójdę tam może za tydzień, zobaczymy co powiedzą.
    a co tutaj taka cisza panuje??????????????????
    -- url=http://lilypie.com][img]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.