Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    zagladam zagladam i milego dzionka zycze :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
  2.  permalink
    nadal nic?????

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny mam zaszczyt powiadomić Was, że Mini wczoraj już się rozpakowała !
    Córeczka 2500/8 Apgar, Synuś 2700/10 Apgar - maluchy przyszły na świat drogą cc.


    GRATULACJE dla Was – zdróweczka dla maluchów i sił dla Ciebie Martuś – cudownie :D
  3.  permalink
    Od nas gratulacje i tutaj, maluszki przesliczne :))))))
    Zdrowka, sil i szybkiego powrotu.....
    Trzymaj sie cieplo dzielna kobitko :)))))

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 2nd 2008
     permalink
    U mini wszystko ok, Maluchy są cały czas z nią :D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 4th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Ama dzięki - fajny artykuł i taki "swój" ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Kurcze ale tu cisza ...
    Słonko co tam u Was ?
    Mini dopiero organizuje sobie czas - mam nadzieję, że u Was wszystko ok dziewczyny - pozdrawiam :D
  4.  permalink
    tak tak organizuję sobie czas, hehe. jesteśmy w domku , Maksio nadal żółty, dzisiaj wieczorem robimy kolejne badanie bilirubiny jak wyjdzie wysoka czeka nas naświetlanie w szpitalu.dopiero zjadłam śniadanie Maks śpi a Kornelka u mnie przy cycu.wiszą na mnie cały czas. wczoraj po kąpieli Maks dostał butelkę a Kornelka cyca- spali od 22 do 2. byliśmy u lekarza pediatry dzieci ładnie przybrały na wadze. małe sprostowanie do wagi urodzeniowej KORNELIA 2580, MAKS 2760. teraz Kornelia 3080, Maks 3180 to cyba nieżle co? w przyszłym tygodniu idziemy do okulisty, mieliśmy zbadać oczy w 3 tygodniu życia ale oczywiście nie ma terminów.
    całuję Was cieplutko.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Mini musisz zmienić suwaczek :D
    Ależ tu cisza jak makiem zasiał ...
  5.  permalink
    ups faktycznie suwaczek sunie nadal. nawet nie zauważyłam.
    no trochę tu cicho, ale ja naprawdę nie mogę znależć czasu mam nadzieję że jakoś to jedzenie moim dzieciaczkom się wkrótce unormuje, bo ja chodzę ciągle z cycami na wierzchu.
    buziolki.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Mini no pewnie, że się unormuje ! Karm cycami ile wlezie :P
    My a raczej ja tu na Ciebie poczekam :D
    Wyściskaj piętki maluszków !
    •  
      CommentAuthorizabela33
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Witam i ja sie pochwale dzisiaj dowiedziałam sie że zostane mamusią blizniaków.Widzałam je na usg wszystko rozwija i przebiega prawidłowo.Pozdrawiam:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    O rany !!! Super :D
    Kurcze i jeszcze w dodatku moja imienniczka :P
    GRATULUJĘ po2jnego szczęścia pod serduchem - zaglądaj częściej do nas - pozdrawiam !
    Wstaw suwaczek abyśmy wiedziały na jakim etapie ciąży jesteś - ależ się cieszę :DDD
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    izabela33, starałaś się bez wspomagaczy owulacji?
    --
  6.  permalink
    ale tu pusto.
    przesyłam buziaki od moich pociech. zaczęły się uśmiechać :bigsmile:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Mini jak się cieszę, że jesteś :D Ależ fajnie, że pojawiły się uśmiechy :P
    Również pozdrawiam cieplutko!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Dziewczyny co tam u Was?
    Jak Wasze maluchy? Odezwijcie się czasem :D
    Smutno i cicho jakoś bez Was - wracajcie!
  7.  permalink
    jejku tak bym chciała częściej zaglądać ale jakoś nie mam czasu. jak jedno śpi to drugie nie albo wiszą na mnie całymi godzinami.teraz jeszcze przygotowania do chrzcin.
    buziaczki.:rainbow:
    -- url=http://lilypie.com][img]
  8.  permalink
    czesc Mamuski,widze ze przybywaja nowe-super
    a moja kolezanka tez jest w ciazy bliźniaczej-terminma na koniec stycznia-jest przerazona tym wszystkim jeszcze bo meza ma tak jak ja-w pracy za granica i martwi sie ze sobie nie poradzi.Tez jej kibicuje zeby wytrwała do 37 tc chociaz lekarz mówi ze chce ja od poczatku roku połozyc w szpitalu tak na obserwcji zeby miec ja na oku poniewaz ma jakies rozwarcie.
    miejmy nadzieje ze bedzie ok wszystko-byłysmy juz na jednych wyprawkowych zakupkach,ale to co kupiłysmy to kropla w morzu
    a i wiecie co nie chca znać płci-chca miec niespodzianke bo tatus mówi"do konca bede miał nadzieje na dwóch chłopakó"(chyba dlatego ze sie zakochał w naszym Pietruszku hihihi)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Mini to udanych chrzcin i niech maluchy nie płaczą przy wypędzaniu diabła, albo niech wrzeszczą :DDD
  9.  permalink
    no IZUNIA tego się obawiam, że zaczną buczeć w kościele i będzie cyrk.mam też dylemat czy ubrać Nelę w sukienkę do kościoła czy na przyjęcie.bo mam 2 kombinezoniki ecru i Maksio idzie w kombinezonie a dla Nelci mam piękną suknię i futerko i nie wiem co wybrać.
    -- url=http://lilypie.com][img]
  10.  permalink
    a lekarz zdradził kolezance płec-ale była wściekła-beda dwie panny
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 12th 2008
     permalink
    Ciacho pogratuluj koleżance, ja bym tam się cieszyła.
  11.  permalink
    super, dwie dziewczynki, a z resztą co za różnica oby zdrowe. gratulujemy i życzymy wytrwałości z brzuszkiem jak najdłużej.:bigsmile:
    -- url=http://lilypie.com][img]
  12.  permalink
    ona nie była wsciekła ze dwie panny-tylko ze im zdradził bo nie chcieli wiedziec
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 12th 2008
     permalink
    No to gin postąpił nie fajnie ... Ale złość z dnia na dzień minie.
    Mini to udanej imprezy jakbyśmy się nie sforumowały do tego czasu - oby wszystko przebiegło cacy!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    Mini, Sloneczko co tam u Was?
    Dziewczyny wywiało Was z tego wątku :P
    Pozdrawiam i ściskam :D
  13.  permalink
    mnie ogólnie wywiało od komputera.
    u nas nic nowego, maluchy jutro kończą 3 miesiące.zimno się zrobiło i nawet nie chce mi się z nimi wychodzić.
    jakaś ospała sie zrobiłam, nie wiem czy to już zmęczenie czy cuś.
    ciągle siedzimy sami, m w pracy do wieczora , Kuba chyba dojrzewa bo zaczyna dawać popalić. oby do wiosny!!:confused:
    -- url=http://lilypie.com][img]
  14.  permalink
    faktycznie nie za często tu ktoś zagląda.
    no i w weekend znowu siedzę sama z bliźniakami.
    mam propozycje Izunia , musicie się przeprowadzić do krakowa!:bigsmile:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizabela33
    • CommentTimeNov 27th 2008
     permalink
    Witam mamusie i ich pociechy no ja jeszcze swoje mam pod serduszkiem i zaczełam je czuć od trzech dni.Czuje sie dobrze nic mi nie dolega wszystko ładnie ze względu że wczesniejsze ciąże koniczyły sie w 34 tc jestem na podtrzymaniu i co 14 dni wizyta:)ale jestem spokojna że tak jest.Blizniaki sa dwukosmówkowe i dwuowodniowe.Pozdrowienia ze Szczecina
    --
    • CommentAuthormini-mini-1
    • CommentTimeNov 28th 2008 zmieniony
     permalink
    hej Izabela tzn że masz już dzieci, a jakiej płci jeśli można wiedzieć? mam nadzieję ze cieszą się z bliźniaków
    :bigsmile:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Izabela my również pozdrawiamy!
    Trzymaj się dzielnie - jesteś pod opieką lekarza to najważniejsze :D

    Sloneczko czy Ty tu jeszcze bywasz w ogóle?
    Mini bliżej Was mieszkać by było przyjemnością hahaha - cmoki ;*
    •  
      CommentAuthorhany
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Witajcie:)) wieki mnie tu nie było:D ale naprawdę nie mam jak oderwać się od Maluchów. Prawie cały dzien jestem z nimi sama, do tego częste wizyty u lekarzy, rehabilitacje 4 razy dziennnie, spacerek, obiadek i dzien się kręci, a czas ucieka, ale jestem bardzo szczęśliwa ze moje Maluchy są z nami w domku. Jak pomyślę że rok temu szykowałam się do świąt i nie było we mnie żadnej radości, tak teraz nie moge się doczekac żeby ubrac dla nich choinkę i wogole wszystko im pokazac opowiedzieć:))
    Pozdrawiam wszytkie nowe Mamusie blixniaków i życzę spokojnej ciąży:))
    Buźka dla wszystkich:))
    --
    •  
      CommentAuthorizabela33
    • CommentTimeDec 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Witajcie Kochane juz jestem byliśmy pare dni w szpitalu na obserwacji ,lepiej dmucać na zimne. Jest wszystko książkowo u mnie i maluszków rosną jak na dozdzach .I dostaliśmy piękny prezencik na Mikołaja jest parka na 90% A w domku sa dwaj synowie Patryk 14 I Kacper 11 lat.Pozdrawiam czwartkowo wszystkie mamusie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Hany zaglądaj częściej :D
    Izabela cieszę się, że już lepiej - oszczędzaj się kobieto!
    Mini a co u Ciebie i maluchów?
    Sloneczko Ty o nas chyba zapomniałaś :P
  15.  permalink
    witajcie! my jeździmy na rehabilitację i masaże. jestem zmęczona okrutnie. mojego m ciągle nie ma, nie wiem jak długo tak pociągnę. dobrze że pogoda jeszcze nie najgorsza.nie wiem ile bym zapłaciła za prywatną rehabilitację ale jak już nie dam rady to pewnie będę kogoś szukała żeby przyjeżdżał do domu. cała wyprawa z nimi codziennie to koszmar jeszcze jak mamy na normalną godzinę to ok, ale jak na 8 to muszę wstać przed 6 , budzę ich a dla nich to środek nocy- bidulki moje oby się tylko wyprostowały.
    pozdrawiamy!!!!
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 19th 2008
     permalink
    Mini wiem jak Ci ciężko. Jak maluchy podrosną będzie znaczniej lepiej - zobaczysz :D
    Ściskam Ciebie i Twoje urocze Bąble!
  16.  permalink
    witajcie po świętach, u nas katar oby nie poszło na oskrzela.
    pozdrawiamy serdecznie wszystkie bliźniaki forumowe i ich mamusie!:grouphug:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 29th 2008
     permalink
    Mini ja również ściskam - moje chłopaki zdrowe, ale ze mną coś kiepsko ...
    Pozdrawiam i ściskam!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 6th 2009
     permalink
    A co tu taka cisza ...
    Dziewczyny żyjecie? :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    Sloneczko i Mimi co tam u Was?
    Izabela33 co słychać?
    Pozdrawiam Was serdecznie!
    •  
      CommentAuthorAguszka81
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Witajcie Mamusie podwójnych Szczęść.... Mnie również spotkała ta ogromna radość i noszę pod swercem Dwa Maleństwa. JEstem w 18 tc, póki co wszystko jest ok, dzieciaczki rosną a ja poczułam 2 dni temu pierwszego kopniaczka... ale niestety od tego czasu cisza, mam nadzieję że się szybko rozkręcą bo to uczucie najwspanialsze na świecie.... Martwię się niestety też podwójnie czy wszystko będzie ok, czy donoszę, czy szyjka ok itp itd no ale.... staram się mysleć pozytywnie i odganiać złe myśli. Ściskam wszystkie i mam nadzieję na owocne i ciekawe forumowe rozmowy :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Aguszka witamy!
    Gratulacje po2jnego szczęścia :P
    Zdrowia przede wszystkim dla Was! Wstaw może suwaczek.
    Aguszka81: Martwię się niestety też podwójnie czy wszystko będzie ok, czy donoszę, czy szyjka ok itp itd no ale.... staram się mysleć pozytywnie i odganiać złe myśli.

    Każda nas to przechodziła, ale ważne jest abyś trzymała się i wierzyła, że wszystko będzie dobrze!
    Powiedz to naturalne poczęcie? Ciąża jest jedno czy dwuowodniowa?
    •  
      CommentAuthorAguszka81
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Hej, poczęcie jak najbardziej naturalne :) Pierwszy strzał i od razu trafiony zatopiony i to podwójnie :) Dodam jeszcze że NIKT NIGDY ani u mnie ani u męża nie miał bliźniaków więc to podwójne szczescie i megaaaa zaskoczenie. Ciąża jest dwuowodniowa dwukosmówkowa.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    No Aguszka to jest szansa na parkę :P
    U mnie również poczęcie naturalne, wystarane w drugim cyklu.
    Jednak u mnie to przekazanie genów zaważyło. Mam dwóch synów z ciąży jenoowodniowej i jednokosmówkowej :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Fajnie, że jest nas więcej :D
    •  
      CommentAuthorAguszka81
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Ale cisza tutaj, szkoda że tak mało Mamuś się udziela.... A ja mam pytanko. Chodzi mi o tą nieszczęsną szyjkę która może się skracać. Czy są tego jakieś konkretne objawy? Czy tylko lekarz może to wybadać? Co robić by do tego nie doszło?? Bo ja ostatnio mam okres zamartwiania się o wszystko.... 2 tygodnie temu byłam na kontroli i wszystko jest ok, lekarz powiedział że ciąża nie rozwija się ładnie, rozwija się BARDZO ładnie a ja mimo wszystko czuję niepokój.... każe zakłucie, każde pobolewanie a ja już się zastanawiam czy wszystko nadal ok. Kiedy tak na porzadnie rozkręciły się Wasze maleństwa w brzuszkach, tak ze ruchy były codziennie konkretnie wyczuwalne? No i jak macie jakieś doświadczenia z szyjka to piszcie proszę. Będe wdzieczna za wszystkie komentarze i opinie. Pozdrawiam sedecznie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Aguszka, jak długo się obserwowałaś przed poczęciem?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 21st 2009
     permalink
    Aguszka mnie nurtowały te same myśli ...
    Co do szyjki to niestety nie wyczujesz tego, że się skraca czy następuje rozwarcie. Jedynie kontrola u gina właśnie daje możność obserwacji i w razie czego zakładają szew lub po prostu kładą na oddział w celu ciągłego leżenia.
    Jedynie co ja mogę Ci doradzić od siebie, to oszczędzaj się dużo! Każdy przebyty tydzień maluchów w brzuchu mamy jest bardzo ważny, przecież to samo tyczy się ciąży pojedynczej. A to, że się zamartwiasz to każda przyszła mama przez to przechodzi :P Oczywiście rozumiem - dubeltówki podwójnie :D
    Nie martw się - będzie dobrze :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.