Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeJan 7th 2009
     permalink
    jak dla mnie kubełkowe spacerówki to porażka......dlatego cięzko mi się zdecydować na jakiś wózek.....ale chyba z mężem kupimy chicco...jakos najbardziej nam przypadł do gustu...bo jest 3-funkcyjny i w rozsądnej cenie dla dziadków:))
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
  1.  permalink
    Monika a jakie chicco? ja mam Chicco trio enjoy
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    do tej pory podobal mi sie wlasnie Chicco trio enjoy, ale te kółka male plastikowe nie zabardzo mi sie podobaja.Musze dorwac koniecznie babyactiv jet, ale niestety niewidzialam go w moim miescie :(
    --
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    No właśnie chcemy kupić chicco Trio Enjoy Evolution....bo szukamy jakiegoś 3funkcyjnego i w niedrogiej cenie.....a te wszystkie inne 3-funkcyjne to są albo ceny ogromne, albo spacerówki kubełkowe więc jak na razie pozostał nam chicco......no i przede wszystkim muszę patrzeć na lekkość wózka...bo po macierzyńskim moja mama będzie się zajmować moim dzieciątkiem i jeszcze brata...wiec będzie potrzebowała czegoś lekkiego:)
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    •  
      CommentAuthorFafkulinda
    • CommentTimeJan 8th 2009 zmieniony
     permalink
    Witam :) Mam pytanie bo widzę, że jesteście obeznane a ja daleko w lesie - co to takiego spacerówka kubełkowa?
    I kolejne - czy któraś z Was spotkała się z wózkiem Trinity firmy Dymex? np. taki
  2.  permalink
    chyba tańsza wersja Implasta Boldera

    nie znam

    Co moge powiedziec o Chicco-o ile gondolka była w miare ok(troche mała) to spacerówke dopiero używam od teraz
    Piotrus nie chciał jechac tyłem do mnie ,demerwował sie i nie chciał w niej spac-wiadomo parasolka za wygodna nie jest.w miedzyczasie musiałam kupic jeszcze jeden wozek wieksza spacerówke
    Wózek tylko na proste chodniki
    jjest lekki to fakt znosiłam sobie bez problemu głęboki po schodach
    ja dzisiaj kupiłabm inny-ponad rok temu ten wózek kosztował 1700 zł-za te pieniadze miałabym super funkcjonalny i bardzo wygodny inny wózek,wiem,że teraz sa tansze.
    kolejny plus to taki ze spacerówke mozesz zdjac i całą wyprać w automacie i w porównaniu do innych jest dosyc duża
    Mi sie nim fajnie jeżdziło tylko szkoda ze tak krótko gondolka (6 mcy)a Piotrus nie nalezy do duzych dzieci
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    mam wersje z pompowanymi :) przednie tez :) te male kołka jakos nie sprawiaja problemu :) w coneco v3 blokowaly sie przy zjezdzie z kraweznika a w tym nie :) nawet w duzej ilosci sniegu nie ma zle fakt ciezej sie jedzie ale po takim gigant sniegu tylko sanki dobrze jada :))
    --
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeJan 8th 2009
     permalink
    Fafkulinda: co to takiego spacerówka kubełkowa?


    To spacerówka, której oparcie nie rozkłada się samo... tylko całą spacerówkę przechyla się do poziomu- wówczas dziecko nadal siedzi (dupka w dziurce, nogi u góry) z tymże... na leżąco ;) Taką spacerówkę ma np quinny buzz:

    --
    •  
      CommentAuthorFafkulinda
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    anjazet, dziękuję za wytłumaczenie :)
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Ja wiem, ze chicco ma wady, ale nie mogę znaleźć wózka który by mi odpowiadał w 100%:((((...bo albo jest spacerówka kubełkowa, albo cena za wysoka, albo kółka nie są skrętne....a jak są to tylne, albo cena jest przystępna, ale jak doda się do tego fotelik to wychodzi kosmiczna......no nic będę musiała jeszcze wybrać się do sklepów i popatrzeć, może akurat wypatrzę coś innego, czego wcześniej nie widziałam?
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
  3.  permalink
    Monika ale w zasadzie ten chicco to nie jest jakas porażka-ale popatrz na wózki Coneco -nie sa drogie a nie wszystkie maja kubełkowe spacerówki a kołka przednie skretne.wiadomo ze nie bedzie tak lekki jak chicco ale 2 kg wiecej chyba nie powinno wpłync na decyzje,tak naprawde jest mase fajnych wózkow-u nas w Lesznie kiepsko z wyborem ale jak masz jakis wiekszy sklep albo hurtownie-warto sie przejsc chocby po to zeby później nie żałowac
    --
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    Wiesz jeśli chodzi o Coneco to nie bardzo mi się podobają, bo w moim mieście to wszyscy albo Coneco albo Atlantica mają....ja się jeszcze zastanawiam nad wózkiem Baby Smile - Axel lub V-max.....widziałam w internecie i calkiem nieźle się prezentują....ale muszę je zobaczyć na żywo...więc muszę się wybrać do Wrocławia, bo są dostępne w 2 hurtowniach...no a może co innego sobie tam upatrzę?......a jak nie to pozostanę przy tym Chicco Enjoy....moja koleżanka ma Chicco ct.01 i jest bardzo z niego zadowolona.....a mały jeździ w nim już od 2 lat:))
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    •  
      CommentAuthorFafkulinda
    • CommentTimeJan 9th 2009 zmieniony
     permalink
    Coneco zwłaszcza model Toledo całkiem całkiem; jedyne co mnie odstrasza to to, że sa made in china :cool:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 9th 2009 zmieniony
     permalink
    MonikaC - we Wrocławiu polecam 2 hurtownie ASKOT oraz hurtownie Bajka - duży wybór wózeczków!:bigsmile:
    ASKOT
    --
  4.  permalink
    Fafkulinda teraz co rusz masz made in china -nie przejmowałabym sie tym za bardzo.ja mam i łózeczko turystyczne i spacerówke Coneco i nie narzekam:)))
    Monika własnie u nas jak kupowałam wozek same Boldery w kwiaty jeździły
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    jestem w szoku jaki Implast ma fajny wybor wozkow. Podrobili Quinny Buzz ale chyba nawet bardziej mi sie podoba niz oryginalny. No i gondola wydaje sie byc bardzo duza- Implast Clipper. Orientujecie sie w cenach?
    --
  5.  permalink
    Emi masz linka do Implastów-ceny w sklepach s a bardzo zblizone
    swoja droga Bolder to był mój pierwszy wybór dzis załuje ze go nie kupiłam

    Implast
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJan 9th 2009
     permalink
    ciekawe jakie maja wykonanie, ale wygladaja naprawde porzadnie i ceny przystepne.
    --
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeJan 9th 2009 zmieniony
     permalink
    Ale super sa te wozki, mi sie widzi Bolder 4-swietny!
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Dziewczyny mocno zastanówcie się nad Bolderem... To też był nasz pierwszy wybór... wszystko z pozoru wydaje się fajne, ale...
    Zwróćcie uwagę na spacerówkę jak krótką ma część za pleckami!!!! Spotkałam mamę, która dla rocznego brzdąca szukała nowej spacerówki, bo jej synek w bolderowską już się nie mieścił!! Fakt- wysoki chłopaczek jak na roczniaka, ale mimo wszystko to lekka przesada... My z tego powodu upolowaliśmy Implasta Volanta czterokołowego (już go nie produkują, ale jeszcze po magazynach niektóre sklepy posiadają...) Różnica między tą felerną częścią jest blisko 7cm!
    I nie dajcie się zwieść sprzedawcom- mi dwóch powiedziało,że spacerówki volanta i boldera są identyczne... gdybym sama ich nie mierzyła i nie porównywała pewnie dalej żyłabym w tej świadomości ;)
    --
  6.  permalink
    ups akurat nad spacerówka wtedy wogóle nie myslałam
    faktycznie mogłam sie rozczarowac bo to przesada zeby dzicko roczne w spacerówce sie nie miesciło
    ja tam lubie swoje Coneco mimo ,ze moze za piekny nie jest ale lubie nim jeździc bardziej niz Chicco które mam tu w Norwegii.jak wróce do Polski od razu sie przesiadamy
    --
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    A co myslicie o tym???
    Twister firmy Baby Smile
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Kurcze, nie umie wlozyc obrazka...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    http://www.bobowozki.pl/images/twister_1.jpg
    nie wiem Jacusiu czy to ten ale poza kółkami - które mi się nie widzą wydaje sie ok :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    ps nie jestem pewna ale spacerówka montowana jest w nim tylko przodem do kierunku jazdy i oparcie regulowane jest "na suwaki" a to nie jest wygodne jak dla mnie
    --
    •  
      CommentAuthorISABELKA
    • CommentTimeJan 10th 2009 zmieniony
     permalink
    a ja jestem zdecydowana na 100% na Quinny
    praktyczny,funkcjonalny,ladny,zgrabny....dosc drogi ale co tam
    -- http://tickers.baby-gaga.com/p/dev052pr___.png
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    AND222S dziekuje Tobie bardzo!
    Tak, spacerowka jest tylko przodem ale o tym oparciu to nie wiedzialam...
    Juz mam taki metlik w glowie ze sama nie wiem ktory wozek kupic... na szczescie mam Was i Wasza pomoc :wink:
    Nie spodziewalam sie ze to taki problem, myslalam ze pojde do sklepu i po prostu kupie taki jaki mi sie podoba a tu takie "niespodzianki"... i dalej nie wiem jaki :cry:
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Ten Quinny to odpada ze wzgledu na cene, szukam czegos do 1500zl, bo babcia chce kupic no i napewno na 4 kolkach :confused:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Jacusiu mam na swoim koncie kilka wózków i każdy na początku wydawał mi się super (w dniu zakupu) jednak do czasu... obecnie jestem mega zadowolona z Bartatiny Jedo i po 17 miesiącach nie mam jej nic do zarzucenia poza wagą ale to da się przeżyć. Ze spacerówek super okazał sie bebe desing który jest używany czasami przez Weronikę - czyli 3cie dziecko i jak na wózek 7mio letni i wizualnie i jakościowo jest super

    Co do oparć na suwaki - w wózku jaki dostałam dla Tosi jest taka spacerówka. ma 3 poziomy oparcia - prosto plecki, lekki kąt (po odpięciu zatrzasków) nie do końca płasko (odpięcie suwaków) i choć Jedo ma podobnie bo 3 czy 4 poziomy jest o wiele wygodniej pociągnąć 1 ręka za uchwyt i ustawić kat niz odpinać te zatrzaski i suwaczki

    szczerze gdybym miała kase to kupiłabym drugi jedo dla Tosi. Weronika jeździ Jedową spacerówka a Tosia tym wózkiem co dostała jednak pomimo pompowanych kół i pasków i wyglądu prawie jak jedo - jest właśnie to "PRAWIE" które robi różnicę
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Quinny mozna wyrwac uzywany do 1500 w bardzo dobrym stanie
    --
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeJan 10th 2009
     permalink
    Jak na razie to moim faworytem jest Tako Jumper-czerwony...
    AND222S, Bartatina Jedo podobny jest do Roan Marita tez juz nad nim myslalam ale ta wielka spacerowka mi sie troche nie widzi, choc zdrugiej strony wygodny dla dziecka :confused:
    Emkaf, wiem ze taniej uzywany ale wolalabym nowy- za 2-3 lata planujemy druga dzidzie i chcemy zeby wychowala sie jeszcze w tym samym wozeczku :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    Cały wózio jest wygodny do jazdy a spacerówka i gondola duże. Jacuś Ty masz termin na czerwiec więc musisz patrzeć już pod kątem zimy by Niuńkę zapakować w śpiwór i nie była upchana w wózku jak sardynka w puszce :) do ponad pół roku pojeździ w gondoli Jedo a nawet i do 8m-cy ale potem spacerówka i to będzie w okolicy stycznia lutego (zakładam że dzieć nie będzie się mieścił w gondoli choć ona jest duża) więc też musi być w niej miejsce na ocieplacz śpiwór itd
    Ja naprawdę wolę jeździć jedo niż innymi a i Weroni ma komfort jazdy niesamowity :)
    --
  7.  permalink
    Dziewczyny ja tez chcialam zeby mój wózek fajnie wyglądal i był zgrabny i jeszcze dobry dla dzidiz! nie wiem czy taki istnieje....teraz wiem jedno ,że jesli bede miała nastepne dziecko kupie wózek własnie w stylu Jedo czy Emmaljungi-niekoniecznie musza to byc te klasyczne wózki-ale te firmy robia takz e inne np z jednym kołem czy z dwoma przednimi skrętnymi ,a wierze,ze producent został przy tym aby gondole były w tych wózkach w miare podobnej wielkości.
    --
    •  
      CommentAuthorJacusia
    • CommentTimeJan 11th 2009
     permalink
    AND222S chyba masz racje, przez zime ta spacerowka bedzie bardzo wygodna a na nastepne lato (jak Julcia bedzie miala roczek) moge pomyslec o jakies sportowej spacerowce :wink:
    Rozmawialam juz z M na ten temat i to bedzie chyba najlepsze rozwiazanie, przy drugiej dzidzi nie beda te wozki tak bardzo zniszczone jak bym miala tylko jeden :thumbup:
  8.  permalink
    Witam wszystkie mamusie:tongue:
    Planuję kupić wózek dwufunkcyjny (gdyż fotelik dostanę od znajomych). Przede wszystkim na paskach skórzanych, zmienna rączka i koła piankowe (z pompowanych jak troszkę ujdzie powietrze to wózek jest niestabilny i niewygodny w prowadzeniu - skręca). No i przede wszystkim cena tych wózków waha się od 580-700zł.
    Wiadomo, że wózki te są ciężkie i dość duże, więc nie polecam mamom, które mieszkają w dużych miastach i blokach. Podobno dobrze się sprawdza jak ktoś mieszka w domkach jednorodzinnych, na obrzeżach miast i na wsi, no i jeśli ma się swój środek transportu. Wózki te na nierównym i piaszczystym terenie dobrze się sprawdzają. Przede wszystkim dziecko w takim wózku ma szansę dłużej pojeździć.
    To są rady moich koleżanek, które posiadają takie wózki.
    Pozdrawiam:wink:
    --
  9.  permalink
    Ja mam wózek na paskach i z pompowanymi kołami :) NIe zdarzyło mi się ,żeby mi skręcał, albo jechał niestablinie. Nie jest wypasem,jeżeli chodzi o wygląd- ale akurat dla mnie nie jest to priorytet.W gondoli Hania jeżdziła do 8 miesiąca, spacerówki używamy do dziś. Jest naprawdę extra i mówiąc szczerze, nie raz podczas spacerów wspołczuję mamom, które mijam i które męczą się np z wózkami na małych kółeczkach.
    Wózek typowo zakupowy wozimy w bagazniku- jednak komfort jazdy (i dla małej i dla mnie) jest nieporównywalny.
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    super sa te wasze porady dziewczyny! mimo iz tez mam mętlik jak Jacusia ;)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJan 12th 2009
     permalink
    ja na zakupy wlasnie przewidzialam fotelik samochodowy przypinany do ramy- uwazam ze to naprawde fajowe rozwiazanie
    --
  10.  permalink
    Emkaf- ale ja mam wózek zakupowy taki dla starszego dziecia :) Spacerówkę :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 13th 2009
     permalink
    aga1976: Ja mam wózek na paskach i z pompowanymi kołami :) NIe zdarzyło mi się ,żeby mi skręcał, albo jechał niestablinie. Nie jest wypasem,jeżeli chodzi o wygląd- ale akurat dla mnie nie jest to priorytet.W gondoli Hania jeżdziła do 8 miesiąca, spacerówki używamy do dziś. Jest naprawdę extra i mówiąc szczerze, nie raz podczas spacerów wspołczuję mamom, które mijam i które męczą się np z wózkami na małych kółeczkach.
    Podpisuję się pod tym rękami nogami i nawet językiem :wink: zmieniając tylko imię dziecka na Weronika :)
    --
  11.  permalink
    Dobrze jest zasięgnąć opinii innych osób:-)
    Co do pompowanych kół to poprostu wózek jest troszkę cięższy i chyba dlatego wybiorę piankowe. No ale mam jeszcze troszkę czasu żeby się zastanowić:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 18th 2009 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, mam pytanie..miała ktoraś z Was doczynienia z takim wózkiem..


    http://www.allegro.pl/item527575308_titanium_baby_spider_promocja_tylko_100szt.html

    koleżanka go kupiła i bardzo poleca..zrezygnowała z Quinny bo nie rozkładało się oparcie czy coś tam no i cena była o wiele lepsza...musimy kupić lekki wózek, bo czeka nas niedługo przeprowadzka i oprócz moje kochanego x-landerka, muszę mieć lekki (lżejszy) wózek, na "wyskoczenie" na zakupu, czy jazdę do lekarza itd. bo x-landera nie zniosę (wniosę) sama z 4 piętra bez windy+dziecko+pies (ewetualne zakupy itd), zwłaszcza jak to ma być zniesienie na chwilkę i potem wnosić spowrotem...x-lander zostanie mi na spacery jak wpadnie ktoś i pomoże mi znieść wózek, no i oczywiście na przyszłą zimę;)

    z góry dziękuję za każde info:))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2009
     permalink
    Beata nie dotykałam tego wózka ale po moim mieście jeżdżą takie chyba 3... 2 latek (tak na oko) ma nogi pod brodą, wózek trzeszczy (kółka są plastikowe i chyba bez amortyzacji konkretniejszej bo słychać jak się toczą) no i kółeczka są maleńkie, przy rozłożonym oparciu niuni ma nogi nadal na podnóżku więc mało wygodnie do spania (co odpada jak się wyskakuje na 3 minuty ale zawsze)

    to tylko moje obserwacje "z zewnątrz" ja jednak nie zdecydowałabym się na taki
    --
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeJan 18th 2009
     permalink
    myślę, że ten wózek może być mało stabilny.... zakładam, że taki 1,5 roczniak w zwyż spokojnie w wózku nie siedzi... przy porządnym zamachu trójkołowa parasolka leży na boku...
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 18th 2009 zmieniony
     permalink
    Dzięki dziewczyny..mi też się tak wydawało, kolezanka jedna ma półtorarocznego synka waży 18kg!!! i jest bardzo zadowolona z wózka..druga ma synka rocznego mały waży 14 kg i jeździ tym wózkiem od ok 7 miesiąca synka i też go bardzo chwali:(( ..obie jeżdżą nim jako codzienną spacerówką, nie na chwilowe wyskoki..

    kurcze nie wiem, a najgorsze jest to,że nawet nie widziałam go w sklepie, nie przymierzałam małej, tyle co widziałam dzieci koleżanek w nich i to wszystko..

    jakby ktoś miał doczynienia z tym wózkeim, będę wdzięczna za jeszcze jakieś opinie..bo naprawdę wydaje mi się,że on może być mało stabilny:(
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 18th 2009
     permalink
    Dziewczyny a ten??

    przepraszam, nie umiem wklejać linków...

    http://www.allegro.pl/item526260920_baby_boo_titanium_baby_buggy_folia_gratis.html

    szukam w miarę taniego, dlatego że to ma być wózek do samochodu, sklepu itd..na dłuuuugie spacery będę miała x-landera..

    wiem,że tutaj było duuuuużo pokazanych wózków,ale ogarnąć ten wątek i spamiętać je wszystkie jest ciężko:((
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2009
     permalink
    Co do stabilności 3 kółki - rozstaw tylnej osi jest duży więc nie powinien się kiwać ale jak dla mnie małe kółka do dyskwalifikują

    Beatko moja rada - spacer do sklepu i "pomacanie" tych wózków plus wsadzenie w nie dziecia dlaczego? bo dla mnie te wymiary są cholernie małe
    Wymiary wewnętrzne:
    - szerokość siedziska 33cm
    - głębokość siedziska 22cm bez podnóżka - wydaje mi sie maluteńki... jak bedę w piwnicy z ciekawości zmierzę mój
    --
  12.  permalink
    Beata a do jakiej kwoty planujesz kupic? Moze cos razem wynajdziemy
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 18th 2009
     permalink
    And, no właśnie nigdzie ale to nigdzie go w sklepie nie widziałam:(((( szperam jeszcze w necie a nóż w jakiejś hurtowni będzie:(

    Ciasteczko, no myślałam że maks tak do 300zł(no ale jak będzie fajny i lekki to pewnie i więcej się wyskrobie) mi bardzo zależy na lekkości (no i wiadomo,żeby nie był taki,że zaraz się rozwali albo coś:( ), bo naprawdę nie mogę nosić ciężkich rzeczy a i tak mnie to nie ominie później z 4piętra to chociaż chcę to zminimalizować;))hihi...a no i chciałabym żeby jednak oparcie było rozkładane, w razie jakby zasnęła..my duuużo jeździmy, a nie ma co ukrywać, że x-lander, noe jest jakisstrasznie wielki ale zajmuje "trochę" miejsca:)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJan 19th 2009
     permalink
    Ja się wypowiem o Mutsy 4rider...mam go tylko inne mam przednie koła niż na pokazanym tutaj zdjeciu, jestem zadowolona bardzo...mój szkrab nie należy do malutkich, ma teraz 6 miesięcy i nadal w kombinezonie jeżdzimy w gondoli i mieści sie wcale nie wepchnięty....zaczyna sie robić powoli ciepło więc myślę że pod koniec lutego spaceróweczke wyciągniemy-oczywiscie jest gondolka mała ale bez przesady-ma świetne koła sprawdzone w każdym terenie-ja mam pompowane jedyną wada a i może zaletą w niektórych przypadkach jest waga bo jest dosć ciezki i dość szeroki-rozstwa kól...na lato musze dokupić taką turystyczną spacerówkę ze wzgledu własnie na te koła i wagę bo czesto jeżdzimy do rodziców i rodziny i tutaj myślałam o Chicco 4me co myślicie?
    wiem ze też jest w 3packu tzn+gondola i fotelik ale osobno widziałam juz za 550,- w sklepie ok 800,-
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.