Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    no mnie te małe kołka nie przeszkadzaja :) ten nowy xq bardziej mi sie podoba wygladowo i podobno lzejszy jest ;) ide w poniedzialek do bocka i tam maja ale model z trzema kołkami no ale eszta jest ta sama wiec moge sobie poogladac :)szkoda tylko ze ten czerwony w rzeczywistosci nie jest aki ladny tylko to jest przybrudzony bordo :(

    And a do jakiej kwoty wozka szukasz?? bo jakbym cos znaazla na allegro to to ci moge podesłac link bo ja tam czesto tak z nudow :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Kfiatuszku nie wiem :( bo ja nie mam jeszcze żadnej kwoty na ten cel! i ostatnio się zastanawiam czy zarzynać się teraz ze zbieraniem kasy na wózio czy naprawdę poczekać ten miesiąc czy ileś tam i kupić z becikowego :/ Rozważam też kwestię sprzedania Jedo... tylko że szkoda mi go bo jest dla mnie super i pewnie dzidzi dobrze by w nim było :/
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    kfiatuszku Ja miałam w kolorze bordo i o ile się nie zmieniła kolorystyka to był bardzo fajny i praktyczny!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    And przemysl czy ci sie oplaca sprzedawac jedo. ja tez niedawno sie nad tym zastanawialam bo dostane spacerowke w spadku po malym sis ale jak zobacyzlam ze wozki na gwarancji w zestawie 3czesciowym (z fotelikiem) schodza za gora 500zl a najczesciej za jakies 400 to stwierdzilam ze chyba zostawie wozek dla kuzynki.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    Aniu nie opłaca mi się - Weronika jest 2 dzieckiem w nim jeżdżącym, a wózek jest super i fajnie się nim jeździ. Tylko że 4 wózki to chyba ciut za dużo :/ Małej spacerówki (ridera) nie chcę oddawać bo jak sama jadę autobusem to mi lekko go nosić czy jak trzeba dać do bagażnika itd, Hauck jest super na zimę i śnieg i zakupy bo ma wielki kosz a jedo to wiadomo :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    ja w spadku dostane parasolke GRACO MOJO, nie prowadzi sie go jakos lekko ale ujdzie zwlaszcza ze lepsze niz ta moja obecna parasolka a do auta czy taxowki dobrze miec jednak skladany wozek. poza tym z jedo nie mieszcze sie w windzie w zusie ani w drzwiach kilku sklepow. na szybkie wypady bedzie jak znalazl

    ds

    ps. ale ceny polecialy - rok temu kosztowal ok 500zl w tej chwili na allegro z przesylka niecale 200:shocked:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    Aniu ja też jestem zaskoczona ceną wózków - Jedo... Gdyby rok temu były po 400zł używane kupiłabym ten nowszy model ale ciężko było poniżej 500zł :shocked:
    A z drugiej str pamiętam sms-a jakiego Ci wysłałam hihihi że wózio kupiłam i jak będzie ble to Cię zamorduję :rolling: choliwka a ja powinnam Cię na rękach nosić - wózio jest zajefany
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    ja myslalam o wstawieniu do komisu ale zrezygnowalam - facet 30% kwoty za jaka sprzeda spiewa dla siebie :shocked:

    ps. smsa pamietam, byczylam sie wtedy nad jeziorem :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    Ania fajna ta spacerówka :P
    My się zastanawiamy nadal co zrobić - w net chłopcy nie zmieszczą się w "bliźniaka" i jakoś M nie widzi sensu kupowania spacerówki - "wiesz Izunia będą chodzili na nóżkach - a przez okres zimy kupimy sanki ..." Hahahaaa uśmiałam się - jeśli śnieg spadnie i do czasu jak ich chodzenie nie zmęczy ... Na razie się nie martwię - najwyżej sam będzie biegał za bryką czy brykami ...
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Czy któraś z was miała lub ma wózek Mutsy Urban Rider ???
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Maju na 1 str. tego tematu jest tabelka z brykami ktora jaka posiada.
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    hej dziewczyny....jestem nową osobą w tym temacie...ale mam do was pytanie co sądzicie o wózkach Chicco?...mi bardzo się podoba wózek chicco trio 4 me...czy któraś coś słyszała o tym wózku?
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Monika uderzaj do Ladybird76 ona miala 4me i jak przeszukasz ten watek to powinnas znalezc troche jej opinii bo wydaje mi sie ze pisala. Ciasteczko tez ma chicco ale jakis inny model
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    dzięki za odpowiedź...postaram się dotrzeć do tych dziewczyn:))
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    włascicielki bartatiny !! jak to jest z gondola?? ma ona jakis uchwyt do przenoszenia?? albo da sie zniesc malenstwo w godnoli trzymajac za bude?? bo ja musze miec cos do trzymania bo sama gondole beze znosic i jedna reka małego bede trzymac wiec musze miec jak :D mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodz i ;)
    --
  1.  permalink
    Kfiatuszku- ma tekie uszty do tzrymania. Czy wygodnie, to nie wiem bo nniegdy nie nosiłam- ale nie sądzę,zeby były jakieś superowe. A nie mozesz tzrymać wózka na klatce?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    moge ale nie wiem jak długo :D stelaz jak mi M bedzie znosił rano przed praco to bedzie zapinał do kaloryfera :D

    a czy to sie nie kołysze jak sie trzyma za te uchwyty ?? ma kotras jeszcze godnole w domu i sprawdic moze jak to z obiciazeniem sie sprawuje??:D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Kwiatuszku moja gondola ma długie uszy :P ogólnie wolałam wziąć ją "pod pachę na biodro" Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego "machania" sie jej pod obciążeniem - a wnosiłam ją długo na wysokie 2 piętro. Za uszy sporadycznie bo wydawała mi się po prostu cięższa i mniej wygodna (ona jest jednak duża i nie ma 30cm jak torba :P)

    Moja gondolka jest juz poprana czyściutka i pachnąca i czeka na maleństwo :) tak samo jak fotelik samochodowy :) Będę musiała wziąść na górę stelaż od Jedo i go wyczyścić porządnie - tylko jakoś mi sie jeszcze nie chce
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Kfiatuszku ja nie wnosilam za uszy bo mi bylo niewygodnie a wlasciwie bardziej sie obawialam ze w schodek uderze. moze lek irracjonalny ale byl. najczesciej po prostu wjezdzalam wozkiem po schodach wczesniej zanoszac malego. moj maz za to czesto wnosil za uszy. wolal tak niz pod pacha. kto co lubi widac.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Kurde znalazłam wózek taki jaki mi sie marzy ehhh cena mniej romantyczna ale coś mi chodzi po łebie
    http://www.maxicosi.pl/images/twin_club/twin_club_details_1272_b.jpg
    z tego co ja rozumiem na mocowaniu click są do przyczepienie gondola spacerówka itd i taka podwójna ramka ... gdyby taka podwójna ramka pasowała do innych modeli Bebe conforta to by nie było "głupie" rozwiązanie ... hyba muszę się rozeznać w confortach
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    And a ten wozek nie ma przypadkiem malych kolek? jakos nie wyglada na tej focie na stabilny
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Tylne mają chyba 25cm średnicy i są pompowane. Ja znam go w wersji dla 1 bobo
    http://www.90n.pl/upload/product-547-l-2.jpg
    i polatałam po allegro i dla 1 dziecia komplet (stelaż gondolka fotelik spacerówka) można już w granicach 350zł kupić (w opcji kup teraz, ale starszy model) w licytacji niedawno poszedł za 100 :/ i gdyby tak dało sie zamocować to podwójne cudo hmmm brzmi ciekawie. Pojedyńcza ramka do gondoli kosztuje około 65-75zł zależy gdzie więc jakby nawet podwójna kosztowała 150zł to w 400-500zł może bym się zamknęła ...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Naszukałam się ale znalazłam
    Średnica kół tylnych 240 mm
    Średnica kół przednich 205 mm
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 27th 2008
     permalink
    Kfiatuszku, u mnie uszy są źle wszyte i dziecko się zsuwa do tyłu.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 27th 2008
     permalink
    fiufiu dziekuje :) tak tez myslalam ze dziecko moze sie zsuwac ;) wiec bartatina odpada;) ale juz mamy wybrany wozeczek :)
    V-cross 3
    » Wózek V Cross odwracany tyłem lub przodem
    » Lekka amortyzowana konstrukcja
    » Regulacja oparcia i podnóżka
    » Zdejmowana barierka (odpinana)
    » Pięciopunktowe pasy
    » Osłona na nóżki
    » Łożyskowane koła pompowane lub piankowe
    » Torba na drobiazgi
    » Możliwość montażu fotelika do wózka V Cross 4
    » Gondolę można używać jako kołyskę, z możliwością blokowania bujaka
    » W wersji głębokiej funkcjonalny uchwyt do demontażu( przy budce)
    » Ergonomiczny, nowoczesny hamulec
    » Skrętne, pełno wymiarowe, podwójne koła V Cross
    » Waga wózka: stelaż + fotelik - 11 kg
    » Waga wózka: wersja spacerowa – 13 kg
    » Waga wózka: wersja głęboka – 13 kg



    --
  2.  permalink
    jaka cena kfiatuszku?
    --
  3.  permalink
    Kfiatuszku- tu raczej tez się bedzie zsuwac. Raczka jest przy budce- a żeby ciężar rozkładał się równomiernie powinna byc w polowie gondoli.

    Widzialas brykę w realu czy tylko wirtualnie? Bo wydaje mi się,ze gondolka mała- ale może to tylko moje wrazenie.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    Aga ten wózek co pokazała Kwiatuszek ma wg allegro 78cm w środku gondoli - aż szukałam bo mi też się wydał mały. Cena na allegro 995zł. Ale ja jakoś nie zaufałabym przenoszeniu szkraba za ucho przy budce i bałabym się że sie urwie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    ja tez bym sie obawiala ze budka nie utrzyma ciezaru gondoli i dziecka. w koncu to na jakies zaczepy tylko jest. zreszta podobna obawe mialam przy wnoszeniu za uszy mimo ze sie z nimi mocowalam i sprawdzalam jak sa wszyte
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    tak samo chyba nosi sie godnolke do Quinny- jezeli sa dopuszczone do sprzedazy musza miec tysiace atestow i utrzymywac ciezar babelka
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    uchwyt jest tak mniejwiecej w polowie gondoli :) godnolka nie jest z tych duzych ale z małych tez nie :) cena tez nie najwyzsza wiec mnie pasuje :) a ja bardziej w sumie ufam uchwytowi przy budce niz pasom.. tak jak emkaf mowi skoro sa w sprzedazy to znaczy ze spelniaja swoja role:) ja zreszta nie mam innego wyjscia niz nosic gondole jedna reka za uchwyt :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Ja tez przenosiłam za uchwyt w gondoli w X-landerku i nic się nie stało!;)))
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    A swoja drogą kwiatuszku - fajny ten wózeczek! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    ehhh no i niestety nie da się zrobić tak jak chciałam :/ Dostałam odpowiedź w sprawie Bebe Confort:

    "Witam.
    Niestety do stelaża Trophy nie można zamontować łącznika dla dwójki dzieci, siedziska lub gondola i siedzisko po prostu się tam nie zmieści. Aby wykorzystywać wózek dla dwójki dzieci, należy zakupić cały stelaż Twin Club, który wygląda jak Trophy ale posiada inną długość od miejsca mocowania "ramki" do rączki wózka, większy rozstaw tych elementów umożliwia mocowanie na "ramce" gondoli i siedziska lub dwóch siedzisk."

    Czyli niestety :/ nie dam za wózek używany ponad tyś (bo takie są jego ceny :/) szukam dalej
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    widzialam dzisiaj kobiete z takim czyms... (nie wiem czy to wozkiem mozna nazwac:))), co o tym myslicie:)? jak dla mnie tragedia...:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    dla zainteresowanych: stokke xplory, cena zestawu ok 5000zl...
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    emkaf wozek jest super zwrotny :D nie powiem ze mi sie podoba bo to za duze słowo ale taki fajny kosmiczny jest :D choc nie kupiłabym go napewno :D
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    korekta ceny :4000zl:) ale na zywo wyglada TAK niestabilnie, ze mialam wrazenie ze ta kobieta przytrzymywala wozek zeby sie nie gibnal...
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    z M sie smiejemy, ze to wyglada jakby rure od odkurzacza przerobic na wozek:)))

    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    taczka taka :D
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    dokladnie:))
    --
  4.  permalink
    ble
    u nas tez jeżdza takimi taczkami bo dla mnie to wózek nie jest
    w spacerówce jak dziecko siedzi to mi sie kojarzy jakby w fotelu fryzjerskim siedziało.straszne a cena kosmos poprostu .jestem na NIE
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Mnie się nie podoba ...
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    bojkot mam!:))) tez jestem na nie, wozek bardziej dla rodzica i jego gadzetowego podejscia do zycia niz dziecka i jego komfortu ...
    --
  5.  permalink
    dziwi mnie ze ludzie za takie pieniadze kupuja takie wynalazki,poprostu chyba lubia sie wyrózniac na ulicy
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Obrzydlistwo, ale już kiedys to pisałam! ;)))):bigsmile:
    --
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    o jaki wstrętny wózek........bałabym się w takim wozić dziciątko:))
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
  6.  permalink
    U nas wiele jeżdzi takich wózków. Wg mnie mają one jedną zaletę - w spacerówce dziecko siedzi wysoko, więc nie ma buzi na poziomie rur wydechowych. I to byłoby na tyle ;)
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    tak, nie wdycha moze hmm ulamka tego co my wdychamy?? przeciez spaliny i tak sie wzbijaja... mi sie wydaje ze to normalne gadzeciarstwo.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    producenci popadaja ze skrajnosci w skrajnosc...

    wozki reklamowane jako.... Najwyższy prestiż na świecie - królewska jakość już w Polsce!

    ds

    ds

    cena 4750 za sama gondole, uwaga waga 35.5 kg :shocked::shocked:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.