Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    76? co ogloszenie to inaczej pisza...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Emkaf a moze to wymiar dl. zewnetrznej gondoli? na str 1 masz liste uzytkowniczek i ich wozkow, moze do ktorejs napisz co ma quinny to ci podpowie
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    super, dzieki
    --
  1.  permalink
    a ja co rusz wynajduje nowe fajne wózki ,ostatnio spodobał mi sie taki jeden firmy Teutonia.Przy następnym dziecku jak bede kupowała wózek poważnie sie zastanowie a nie kupie na łapu capu tak jak to było zchicco
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Ciacho krotko mowiac bedziesz o ten jeden wybor madrzejsza teraz ;) przy drugim dziecku pewnych bledow juz czlowiek nie popelnia :wink:
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    czy któraś ma wózek x lander x1 ?? bo widziałam ze jest promocja na spacerówke i się zastanawiam czy nie kupić?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    a mi coraz częściej chodzi po głowie wózek dla 2 i zaczyna mi się podobać ten "śmieszny"
    http://i142.photobucket.com/albums/r107/hepi_nyc/foliadowozka.jpg
    Ma kilka fajnych rozwiązań jak m.inn dokupienie za 130zł rurek i zrobienie z dodatkowego siedziska leżaczka bujaczka ... siedzisko można mocować na górze i na dole ... Ehhh
    no i ta wersja Emmaljunga
    http://i21.ebayimg.com/08/i/001/01/79/352a_1.JPG
    to dodatkowe siedzisko mocuje się na stelażu ale czy można na każdym wózku? bo może by pasowało do Jedo a wtedy by było super - niestety na polskich stronach nie znalazłam go :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    And u mnie na żywo widziała ten wózek bo laska nim śmiga po mieście tylko, że zielonym - chciałam kiedyś z okna jej zrobić zdjęcie ale nie zdążyłam! Dziecko siedzące na dole nic nie widzi musi bokiem się wychylać - tyle tylko zauważyłam
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    And jak dla mnie ta pierwsza bryka jest do niczego - co prawda nie widziałam jej w realu, ale tak jak Lady pisze dziecku "na niższym poziomie" świat przysłania szczęśliwiec wyżej no i wizja nisko usytuowanego siedziska do mnie nie przemawia - kurz i te sprawy ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    ja tez tak na początku myślałam ale postaram sie dokładnie wytłumaczyć :P - w wersji takiej na foto fakt beznadzieja dla dziecka na dole, inna wersja mocowania dolnego siedziska jest na górze! a wtedy góre zajmuje starsze, oparcie rozkłada się na leżąco gdzie umieszcza się noworodka! Maluch ma miejsce a jest osłonięty od wiatru i kurzu - jakby leżał w normalnej spacerówce.
    link do aukcji allegro na ktorej był ten wózek
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    o i znalazłam foto :)
    http://www.strollermama.com/images/pt-siblingb.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Kurcze czyli to małe bobo jest na samym dole a starsze tak jakby na nim siedziało :shocked:
    Kwestia gustu - do mnie to nie przemawia ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Izuniu dokładnie tak jest.
    Jak małż nie będzie mógł ze mna wyjść czy Ania na spacer przy 2 wózkach będę uziemiona :( pomimo ze mam 2 a nawet i 3 wózki
    Mam zgryza jak nie wiem co :/ naj by była dostawka albo ta z Emmy albo doczepiana stojąca, ale jak półtora roczniaka namówić do tego by stało i nie spało na spacerze :/ wg mnie nie realne tym bardziej że w domu mało śpi i wątpię by to się zmieniło :( to będzie zima - nie wiem ciepła czy zimna ale będę musiała wyjść na minimum 2 godz dziennie z maleństwem i Weroniką chusta czy nosidło odpadają z 3 powodów - za zimno, za długo, ja nie mam sił i to nie jest dobre rozwiązanie na dłuższą metę. Wózek dla bliźniaków (1 za drugim) wydaje się być ok i też o tym myślimy tylko nie wiem jak one wago wyglądają
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    And ja Cię rozumiem doskonale - ja tylko wyrażam swoje zdanie a Ty podejmujesz decyzję :D
    A może Iśka już nie będzie chciała siedzieć w wózku - ciężki orzech do zgryzienia ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    AND ja myślę, że Iśka owszem będszie chciała pospacerować, ale w końcu i tak jej się znudzi i bedzie chciała usiąść. Wózek konieczny zwłaszcza w zimie moim zdaniem, bo już na lato to będzie ok., na pewno bedzie spacerować długo sama.
    Ja zastanowiłabym sie nad używanym takim wózeczkiem dla bliźniaków - ostatnio widziałam u siebie taki i własnie nie siedziały bliźniaki tylko starsze i młodsze dziecko i było super. Może coś takiego:


    LINK
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Iwa myslałam o takim - już za 300zł można kupić używany
    Nurtuje mnie czy ta Emmaljunga może być mocowana na innych wózkach, bo jak tak byłoby to (chyba) super rozwiązanie
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    ale żadne siedzenie się nie rozkłada na płasko, a przecież to będzie noworodek i musi mieć płaściutko
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Stokroteczko jeśliby to coś z Emma było do Jedo to nie ma problemy bo Dzidzi jedzie w gondoli a Iśka na górze sobie siedzi, tylko że wtedy porządny ocieplacz potrzebny :) Zaś te wózki dla bliźniaków 1za2 maja tylne siedzenie rozkładane na płasko, poza tym wkłada sie w to tylne "torbę" taką jak jest np w Tako - usztywniana i płaska
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Faktycznie - nie zwróciłam uwagi.
    W tym pierwszym się rozkłada na płasko i nawet miękki śpiworek-gondolka jest!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Takie mi się spodobało ale niestety nie ma na polskim rynku chyba :(
    http://i13.ebayimg.com/03/i/000/f1/b3/75c2_12.JPG

    Dzięki Bogu mam jeszcze mnóstwo czasu bo minimum 3miesiące na wybór czegoś więc w końcu coś wymyślimy :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Ps faktycznie w tym
    http://www.bobowozki.pl/images/btwin_01.jpg
    nie rozkłada sie tylne
    --
  2.  permalink
    kurde sprytne te wózki.And faktycznie ta doczepka byłaby fajnm rozwiazaniem bo ten pierwszy co pokazałas gdzie jedno jedzie prawie dupka po chodniku to widuje codziennie prawie bo sasiedzi takie maja.w tym dolnym lezy młodsze dziecko a mnie sie to nie podoba
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    mnie się wydaje, że ta nakładak to może ci się nie sprawdzić np. jak będzie deszcz to Weronisia nie będzie osłonięta, a wtakiej typowej 2 - osobowej spacerówce to i budka jest i możesz ją troszke polożyć (półleżąco) itd.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    deszcz nie straszny gorzej z położeniem :(
    http://i4.ebayimg.com/07/i/000/f1/b3/a451_12.JPG
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    No ten model wydaje sie spełniać oczekiwania przede wszystkim Twoje :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    a ja mam pytanie do kobitek ze slaska.. poszukuje wozkow firmy i'coo zebym sobie mogła ogladnac w sklepie bo w zabrzu nie ma :) Lady nie widzialas gdzies w Katowicach ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    And moim zdaniem obydwa pokazywane rozwiazania sa nie tylko niepraktyczne ale hmmm malo wygodne dla dziecka. mysle ze przy malej roznicy wieku lepiej sprawdzilby sie wozek blizniaczy

    Kfiatuszku nasza znajoma sprowadzala takiego i'coo z niemiec i wyszlo jej niecale 700zl czyli ok 400 taniej niz w sklepach wiec moze sie rozejrzyj i ty jakby co
    ds
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    AniaM: And moim zdaniem obydwa pokazywane rozwiazania sa nie tylko niepraktyczne ale hmmm mało wygodne dla dziecka
    Aniu jak możesz proszę rozwiń myśl.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    no mi sie wlasnie podobaja te wozki a zwlaszcza i'coo targo city wazy jakies 10 kg i se spacerowki mozna przerobic na gondolke ale wlasnie nie umie nigdzie znalesc jak to sie robi i chcialabym zobaczyc na zywo ten wozeczek :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    And - niepraktyczna emma m.in.ze wzgledu na sposob montowania oslony p/deszczowej - gdzie i jak bys to przewozila ?? brak zadaszenia dla dziecka z przodu i dla mamy brak 'wgladu' do maluszka lezacego. ten drugi to chyba dziewczyny napisaly wszystko - dziecko ukryte w czelusciach jakiegos materialuz tylkiem przy ziemi a nosem na wysokosci rur wydechowych. poza tym Iska jest co raz wieksza i bedzie chciala (i powinna) miec swobodny dostep do wozka- na zasadzie bez problemu wysiadam i bez problemu wsadam. zadna z opcji ktora przedstawilas nie daje takiej mozliwosci
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Aniu no cóż taka już jestem że nie pozwalałam samemu dziecku wchodzic/schodzić do/z wózka Kuba mając 2 lata radził sobie świetnie ale raz podczas wsiadania smykła mu się dziwnie rączka i poleciał solidnie na beton - stracha miałam jak nie wiem co i przy Gabi już nie uczyłam jej i nie zdjęłam pałąka przedniego - dlatego na to nie patrzę

    Co do wysokości i beznadziei foli p.deszczowej to niestety masz racje i jest jeszcze "1 minusik" dostęp do kupna tych rzeczy :(

    Mam coraz większego zgryza :(
    Powoli chyba będę musiała zrobić obchód po sklepach i obmacaniu wózków 1 za 2 ale nie wydaje mi się by tam okienko podgląd było duże

    Ps Wersja rozłożonego siedziska Phila jest na takiej samej wysokości jak każdy wózek spacerowy dopiero jak doczepiane siedzisko da sie na dół jest bardzo nisko a takiej opcji nie biorę pod uwagę jak na razie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    taki widziałam w "komisie" za 150zł ale martwi mnie ten plastik na łączeniu i wózek jest bardzo twardy (jak typowa laska parasolka) i ciężko się go podnosi pusty a co dopiero z dzieciami :/
    http://www.amanek.cal.pl/3/292.jpg
    --
  3.  permalink
    Ten oststni to koszmar :/ Takie malenkie kółeczka przy dwójce dzieci... Toz to tzreba mieć siłę konia
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Popieram Agę - polecam zdecydowanie duże pompowane !
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    i jeszcze żeby były paski :P Ale na taki to minimum 500zł - jak nie lepiej by poszło a na to mnie nie stać :/ a sama nakładka Emmy to koszt około 150zł albo i mniej :confused: kurde masakra tym bardziej że to zima i dodatkowo ciężko jeździć po śniegu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    raz ze male kolka to jeszcze brak amortyzacji jakiejkolwiek. taki wozek to sie gora na spacer w markecie nadaje :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    And ja mysle ze to cos z emmy na bartatine na 99% by pasowalo. przeciez te wozki roznia sie tylko koszykami i waga :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    a ja nie kupuje podwojnego wozka w sumie Kaper jest tylko dwa miesiace starszy od Iśki ale u mnie bo to nie przeszło.nie dalabym rady wychodzic na spacer.. kto by ta krowe zniosl z 4 pietra ???Kacperek w sumie ladnie juz chodzi (nie slucha sie i chodzi wlasnymi sciezkami ale i do tgo dojdziemy) teraz ucze go chodzic po schodach mysle ze jakos sobie poradzimy :) na spacerki po osiedlu to maly bedzie chodzil a jakby sie zmeczyl to zawsze moge go posadzic na poczatek gondolki :) a jak jakas dluzsza trasa to nie bede chodzic sama tylko z M albo mama wiec dwa wozki zabieramy :) jakos to bedzie :) musi byc :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    kfiatek u nas babka dziecko takie ok 1.5 roczne prowadza na smyczy (taki plecak mis z dluuugim ogonkiem) a w wozku moze z 2-3miesieczne dziecko jest


    wlasnie And - jak ty dasz rade to nosic jak z jedo sobie nie radzilas??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Kwiatuszku jak był Kuba i 22m-ce po nim Gabi ja też nie potrzebowałam takiego wózka :( Gabi spała w łóżeczku w dzień a dzieci wtedy bawiły się u nas w pokoju. Jednak teraz nie ma ciszy i spokoju i najlepiej Iśce się śpi na dworze. Poza tym jak będe sama jak odbiorę Kubę o 12 ze szkoły? o 15-16 po Gabi do przedszkola to już nawet Ania mi pomoże ale czy moge ją aż tak wykorzystywać?
    Stelaża nie noszę na górę ale nosiłam samą gondolkę a stelaż do piwnicy - po tych 8 schodach zjeżdżałam po prostu bo po co dźwigać :P
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    no u nas bedzie tylko niecale 18 miesiecy :)nie martw cos wymyslisz:) siakos to bedzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    And od początku prowadzałam sama swoją 6 lat młodszą siostrę do przedszkola; Ania to duża dzieczyna - da radę
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Jemma do szkoły Anka nam zaprowadzi Kubę o to sie nie martwię ale Gabi ktoś z nas musi odprowadzić do przedszkola i nawet gdybym napisała do samego Pana Boga nie dadzą Ance Gabi z przedszkola - musi iść ktoś z nas albo pełnoletni. Jest rodzeństwo dziewczynka lat 4 chłopak lat 17 i nawet jemu nie wydają siostry i były już o to "kłótnie" z dyrekcją. Pełnoletni to pełnoletni i już. Niestety Ania nie odbierze Kuby - 3x w tygodniu ma zajęcia do po 16 a świetlica jest do 15,30 i nie ma u nas podstaw by znalazło się w niej miejsce dla Kuby - będę musiała niestety ganiać :(
    --
  4.  permalink
    Wpadłam jeszce na sekundę pokazac to co znalazłam
    http://store.justmultiples.com/strollers.html

    Dobranoc:)
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    aga1976 bardzo fajne rozwiazanie i nie wydaje sie szerokie. te pierwsze wozeczki wygladaja na bardzo solidne no i dzieci sa na tym samym poziomie, a nie jedno jedzie przy samej ziemii
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    And wracając do tego wózka, o którym pisałaś wcześniej i wstawiłaś link ... wszystko OK jeśli mieszka się z dala od kurzu i samochodów - im niżej tym bardziej maleństwo narażone na kurz i spaliny! dla mnie on jest na NIE! chociaż drobna mamusia jak go prowadzi to widać, że nie sprawia jej on większego problemu :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    aga wózek świetny cena jeszcze lepsza :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Aga wózki fajne nie powiem ale ja już widzę 2 minusy - cena przede wszystkim, tym bardziej że na pewno nie kupię nowego wózka. Odpada wózek że dzieci są obok siebie. Pod wieloma względami jest dla nas po prostu za szeroki. Chociaż takie rozwiązanie bardzo mi sie podoba (nie patrząc na kółka tego wózka ale sam montaż gondoli by był ciekawy - małe w gondoli przodem do mnie Iśka w spacerówce tyłem do mnie)
    http://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/yhst-42522233509519_2014_20869777
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    a mnie rozwalila ta bryka

    ds
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.