Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Aga ja mam w Tako dwie te poprzeczki hihihi :D wiadomo ... Ale zawsze maluch zapinam w dolne pasy - wierciochy z nich !!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Ja mam dla Cyryla specjalne szelki, bo nasz wózek miał tylko dolne pasy, ale zostały szybko unicestwione. Dokupiłam szelki, bo nie da się z nim inaczej, musi być zapięty, bo inaczej robi z wózka rydwan i nie ma mocnych na niego... Niedobrzyzna moja...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Izunia nie pobiją jednak jeden Julki obaj chłopacy hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    No nie Lady - z twej córy istna akrobatka :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Ja jestem ostatnio bardzo wygodnicka :shamed: nie mam sił i chęci nosić wózka po 3-4 schodkach, nie mam sił walczyć z kółkami skręcanymi, nie mam sił podnosić przednich kół pod krawężnik... więc jeżdżę Jedo :D Fakt jest cholernie ciężki ale tak łatwo się go pcha że rozkosz :D I co najważniejsze - dzieciakowi jest wygodnie! no i na wieksze i cięższe zakupy biorę Haucka
    http://lh3.ggpht.com/Agunia222s/SEfU_qRZFqI/AAAAAAAABDA/J6TF4TB51OM/S6305062.JPG?imgmax=512http://lh3.ggpht.com/Agunia222s/SEfVDwAoZcI/AAAAAAAABDI/ddrUNk2GaKw/S6305066.JPG?imgmax=512
    A tak wracaliśmy z grilla :) (wysłużony Hauck)
    http://lh5.ggpht.com/Agunia222s/SEfUzPPV64I/AAAAAAAABCw/TJK9tc65iBw/S6305056.JPG?imgmax=512
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Dostałam maila z upsa, że juz mój wózeczek jedzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorgoshek
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    hej dziewuchy
    pierwszy raz tutaj zaglądam na forumw tym wątku przynajmniej ;)

    przymierzam się do zakupu CASUALPLAY S4
    macie jakieś opinie na temat tej bryki?
    W zestawieniu nie widziałam, żeby któraś kupywała ją ale z tym różnie bywa..

    Zestaw startowy mnie interesuje- czyli gondolka i fotelik. Słyszałam, że gondolka jest wąska.. a z Dzi będę musiała przejeździć nią całą zimę. Hm.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Goshek wiesz pewnie nie tylko ja ale i inne mamy polecą Jedo Bartatinę - wielka gondola na całą zimę nawet dla dużego bobo :)
    Tego wózka o którym piszesz nie znam więc nic nie powiem na jego temat
    --
    •  
      CommentAuthorgoshek
    • CommentTimeJun 5th 2008 zmieniony
     permalink
    http://www.e-wozki.pl/sklep/galerie/roan-marita-wielofunkcyj_317.jpg

    przepraszam, zdjęć jeszcze się wklejać nie nauczyłam :shamed:

    wczoraj mi taki niebieski właśnie w oko wpadł;)
    Roan Marita podobny nawet do Bartatiny..
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 5th 2008 zmieniony
     permalink
    roan marita ma gorszy kosz od jedo bartatiny, ale lepsze przykrycie na nóżki. Dla dziecka zimowego przykrycie na nóżki w jedo to totalna porażka, jestb za krótkie, nie osłania dziecka (w gondolce). W roanie są dwa pokrowce na nóżki (osobny do gondolki i inny do spacerówki) więc nie będzie takiego problemu. Teraz wziełabym chyba roana. Mają duży wybór kolorków :)
    --
  1.  permalink
    Roan to swietny wózek. Tez ma minusy- chociazby to,że skrzypi. Przykrycie w jedo to porazka- potwierdzam- ale ogólnie to super bryka.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    goshek dziewuchy na wsi wrrr :(( a zresztą i tam już ich nie ma!!!
  2.  permalink
    hAhahaha przecież tu same Laski są:))))

    Casualplay jest jak dla mnie ok:) u nas w Lesznie jest nie do kupienia niestety a tez bardzo mi si spodobał.Ostatnio miałam okazje go poprowadzić (spacerówkę) powiem Ci że mega zwrotna i nie wiem jak z wagą ale zdawała sie płynąc tak że nawet nie była ciężka
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Cicho ciachooo właśnie dlatego, że tu są laski :)) a dziewuchy to już takie gorsze laski hi hi hi
    •  
      CommentAuthorgoshek
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    eheh Lady nie kumam :P

    ja bawiłam się spacerówką casuala i się zgodzę że zwrotna bardzo, ale ale.. to gondolka i fotelik najważniejsze w pierwszym roku Dżi. I ta mała gondola mnie przeraża, skoro mam tam dziecko jeszcze w kombinezonie zapakować :/
    --
  3.  permalink
    Przede wszytskim-kiedy rodzisz? bo tego nie wiemy
    Po drugie z doswiadczenia innych dziewczyn wiem ,że 7 miesięczne dziecko już będzie jeździło w spacerówce.Watpie zeby Casuala gondolka była mniejsza niż Chicco a ja sie na spacerówke przerzuciłam miesiąc temu,jednak w domu nadal mały czasem śpi w gondoli.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    ja tam mogę być dziewuchą :) i do dziewczyn ze wsi też nic nie mam, mam nadzieję nawet, że kiedyś nią będę ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Lady ja też nie kumam :I
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A na wieś uwielbiam jeździć, ale to chyba nie ten wątek co ... ?? :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Lady już kumam phihihihii :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ja też skumałam dopiero teraz.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    kum kum :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    :fingersear:
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A ja czekam na wózeczek, jestem strasznie niecierpliwa. Ma przyjsc lada chwila
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A jak przyjdzie to wklej zdjęcie i opowiedz po pierwszym spacerku jak się sprawuje, żeby inne dziewczyny wiedziały co i jak!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    100krociu rozumiem to podekscytowanie :D
    No właśnie zdawaj relację na bieżąco !!
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Jak przyjdzie do 16:30 to pójdę już z nim na spacer, ajk później, to wypróbuję dopiero jutro
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    100krociu mam nadzieję, że kurierem Ci go mieli przesłać :P
    Poczta strajkuje wszystkie przesyłki zalegają w magazynach wrrr ...
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    tak, upsem. Wysłali wczoraj, a o 7 rano był już w katowicach. teraz rozwożą paczki po regionie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    No to dobrze :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ja znalazłam V3 w Warszawie, mam nadzieję, że szybko przyjdzie zwrot ze skrabowego.
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Wózek przyszedl dopiero dzisiaj.
    Narazie przeszłam z nim tylko do teściów 100m. Jutro potestujemy. Mogę spokojnie wniść w nim Natalkę po schodach. porobie zdjęcia jutro i wrzucę.


    Dziewszyny żywacie tych poduszek> natalka jest chyba za duża na to
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    ja uzywam tej poduchy :) przydatna jest przy spaniu :) ja mamj a tak na maxa do gory podciagnieta i wyciagnełam te szelki z niej :)wole z poducha niz bez :)
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Kurcze możesz umiescic zdjęcie Kacperka w wózku? Ja nie umiem ułożyć tej poduchy. Zapinacie wszystkie pasy??

    Natalka dzisaj:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    stokrotko nie zapinam wszystkich pasów tylko te dolne!!! Czasami nawet tych nie zapinam!!!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Ja czasami zapinam te dolne, górnych nigdy - szybko przestałam. A ostatnio to wogóle nie zapinam Oliwki i jest jej tak swobodnie!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    IWA u mnie nawet nie są ciasno zapięte bo jak się uprze to się odwróci i wyjdzie z nich ale niestety Julcia do spokojnych nie należy .
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Ja tylko dolne :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    ale sliczny ten niebieski :) tez mielismy wziasc niebieski ale nie mieli :( a co do poduchy to penie dlatego jest ci ja ułozyc bo zapisznasz gorne pasy :) ja Kacperka zapinam tylko w dolne i to raczej dosc luzno :) moj Szkrab jest dosc spokojnym dzieckiem w wozku i choc czasem robi wygibasy to raczej mi nie wypadnie ;) jedno zdjecie jest na dzidziach a drugie takie z wygibasem i odkryta poduszka :)

    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    ha ha ha ale z niego gigant hi hi hi
    • CommentAuthorlechala
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    przybyla kolejna posiadaczka jedo bartatina classic - tym razem jest to Skarbie :)
    kto jeszcze kto jeszczE???


    Ngl - jak juz bedziesz miala bryke w domu to i twoj quinny dorzuce do listy :P cobys sie nie rozmyslila jeszcze
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Cześć! Czy ktoś może polecić duże sklepy z wózkami w 3mieście? Tylko, żeby były czynne w niedzielę, bo tylko w ten dzień mogę się wybrać z mężem na oglądanie.
    No i żeby mieli duży wybór różnych firm.

    Pytanie do posiadaczek Bartatiny... gdzie na Pomorzu (Koszalin, 3miasto) można kupić ten wózek? w Słupsku, skąd jestem, nie ma ich w żadnym sklepie. A bez obejrzenia nie zdecyduję się, mimo, że tak wiele z was poleca.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Liste sklepow prowadzacych sprzedaz wozkow firmy JEDO
    znajdziesz na stronie producenta po kliknieciu zakladki GDZIE KUPIC
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeJun 21st 2008 zmieniony
     permalink
    hhmmm... zaskoczyłyście mnie!
    To ROAN MARITA ma dwa okrycia na nóżki? Osobne do gondoli i osobne do spacerówki? Mi dziś sprzedawca pokazywał ten wózek i pokrycie nóżek w Roanie Marita przekładał z gondoli na spacerówkę i miałam wrażenie, że nóżki pozostają nieszczelnie okryte, że będzie podwiewać.
    W Bartatinie, którą oglądałam równolegle i robiłam porównanie, pokrycie z gondoli założone na spacerówkę, okrywało nóżki lepiej.
  4.  permalink
    Aniu- przepraszam,ze piszę tu- ale mam nieaktywne konto i nie mogę odpowiedzieć na Twoją wiadomosc:)
    Ja jestem posiadaczką bartatiny, a nie roana - chyba zaszła jakas pomyłka. Roanem jeżdzi moja bliska kolezanka- wózeczek jest naprawdę ok. Ma rzeczywiście 2 pokrycia na nóżki- moze sprzedawca założył Ci nie ten co potrzeba?Wg mnie w roanach pokrywa doskonale okrywa gondole( bartatina akurat to ma do d....)

    Z wad to słyszałam o jednej- skrzypią wahacze.
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    A dziękuję za odpowiedź...
    A co robisz z tym złym okryciem w bartatinie? docieplasz kocykiem?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Aniu moim zdaniem zima samo okrycie nie wystarczy nie wiem jakie dobre by bylo. ja przy -12 spacerowalam z Krzysiem tyle ze w spiworze taki z 'barankiem' przy mniejszym mrozie wkaldalam go w kombinezon-worek (pod spodem tylko pajacyk mial) i pakowalam go do spiwora polarowego. nie mialam koca wiec stosowalam spiwory ale rownie dobrze koc wystarczy
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Ja jak było na + to przykruwałam kocykiem polarowym złożonym i dawałam to beznadziejne okrycie na nóżki, jak już był mróz to dawałam śpiworek. Okrycie na nóżki miało chronić dziecko przed wiatrem, ale niestety w bartatinie wogóle nie spełnaiało swojej roli. Ja na zimę nie kupiłabym drugi raz bartatiny, choć prowadzi się doskonale. Paski w bartatinie też troche skrzypią (nie bujam dziecka). Dziwna jest też budka w spacerówce bartatiny, ale nie wiem, jak mają to rozwiązane inne wózki.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    100krociu na budke trzeba znalezc patent. ja jej po prostu nie podpinam z tylu tymi zatrzaskami bo podpieta faktycznie "drazni" wygladowo. chociaz kolzanka ma mikado i tez tam dziwnie odstaje wiec to byc moze taki "minus" tego typu wozkow.
    ja majac doswiadczenia z chicco przy Gabrysi i Graco sis twierdze dalej ze bartatina spelnia wszystkie moje wymagania. szczegolnie odpowiada mi wagowo :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.