Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkinia081
    • CommentTimeDec 7th 2013
     permalink
    [quote=_K_i_n_g_a_][/quote]

    Czytałam od strony 90, ale chciałam dowiedzieć się opinie jeszcze innych użytkowniczek :)
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 16th 2013
     permalink
    temat sie przewijał ale wtedy nie zastanawiałam się nad wózkiem podwójnym, mam pytanie o:

    Baby Jogger CITY SELECT wózek dla dzieci "rok po roku" jak się sprawdza dziewczyny? jak się prowadzi, czy łatwo zrobic z niego pojdeynczy wózek?
    --
    • CommentAuthoravenance
    • CommentTimeDec 16th 2013
     permalink
    Kakai ja już byłam właściwie zdecydowana na ten wózek , oglądałam w sklepie wszystko baaaaaaardzo mi się podobało ALE nie ma możliwości zamontowania spacerówki przodem do kierunku jazdy, gdy jest wpięta gondola. U mnie to jest nie do przeskoczenia, ponieważ moja córka nie chce jechać w wózku, przodem do kierunku jazdy jeszcze jakoś jedzie, ale przodem do mnie jest krzyk jak tylko ją wsadzę. Opcje wózka pojedynczego robi się bardzo łatwo, dlatego pomimo, że jestem dopiero w 13 tyg. chciałam go już zakupić i używać, a ten co mam teraz sprzedać jako prawie nowy. Zatem ja szukam dalej, wybór jest trudny bo przede wszystkim jest mały. Mi zależy też aby dziecko, które siedzi z tyłu miało dobry widok. Ostatnio w sklepie Pani zaproponowała, że można kupić podwójną spacerówkę i do jednej dokupić specjalny wkład dla noworodka, w którym jedzie jak w gondoli. Ja mam termin na połowę czerwca, także może na lato i wczesną jesień taka opcja wystarczy. Niektórzy chwalą sobie te dostawki, jednak to nie dla mnie, ponieważ przez "połowę" czasu jestem sama i dla mnie jest ważne abym mogła spokojnie wjechać np. do sklepu. Poza tym dostawki nie mają opcji leżenia na płasko, ani budki, co może nie ma znaczenia jak dziecko jest starsze, ale moja córka będzie miała rok i 2 miesiące jak urodzi się następne, także te funkcje będą mi potrzebne. Ciężka sprawa z tym wózkiem rok po roku...Może ktoś ma jakieś propozycje?
  1.  permalink
    Dziewczyny podpowiedzcie - od kiedy można zmienić dziecku wózek na parasolkę?
    Mam obecnie Jane Muum (gondola + spacerówka) ale nie jestem z niego zadowolona. Powinniśmy się niedługo przesiadać do spacerówki i szukam alternatywy - poszukuję wózka przede wszystkim dużo bardziej zabudowanego niż Jane Muum + rozkładającego się na płasko. W oko wpadły mi Peg Perego Plus Completo lub Emmaljunga Scooter S a jeśli chodzi o parasolki (o ile to jest typowa parasolka) to podoba mi się Baby Jogger City Mini. I zastanawiam się czy przemęczyć się kilka miesięcy w spacerówce Jane Muum i przesiąść się od razu do Baby Joggera czy też potrzebuję czegoś przejściowego (porządnej spacerówki na dobre kilka - kilkanaście miesięcy zanim Baby Jogger będzie mógł być używany?
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeDec 19th 2013
     permalink
    mia_mendoza: od kiedy można zmienić dziecku wózek na parasolkę
    myślę, że spokojnie na wiosnę możecie się przesiadać do parasolki, ale mała musi siedzieć pewnie już sama, bez podparcia
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeDec 28th 2013
     permalink
    Dziewczyny czy w wózkach kubełkowych jest taka sama możliwość regulacji oparcia jak w zwykłych spacerowkach? Na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie spacerówki?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 28th 2013
     permalink
    Akirka - w kubelkowych spacerowkach pochyla się całe siedzisko i tym się reguluje pozycje dziecka :)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeDec 28th 2013
     permalink
    Ale to wtedy pupa jest cały czas we wgłębieniu a nóżki wyżej?
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeDec 28th 2013
     permalink
    Dokładnie tak.
    Najważniejsze, żeby plecki były prosto podparte. Te zgięte nóżki nie dają dyskomfortu przynajmniej dla mojej Kai, ktora w spacerowce kubelkowej momentalnie usypia.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 28th 2013
     permalink
    w wyborze wózka dla dzieci rok po roku warto patrzeć też na wagę samego wózka... ja pożyczyłam na kilka dni ABC rok po roku i byłam załamana! wózek około 20kg Tosia już z 15 Nat z 10 - ciężar jak nie wiem co :/
    Dla mnie idealnym rozwiązaniem było maluch w chuście a starsze w wózku a jak był mąż to na 2 wózki jeździliśmy...
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeDec 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziękuję za odpowiedzi.
    Mam pytanie do Eveke czy do Joolz kupiłaś dodatkowe kółka na zmianę? i czy budka mocno rozkłada się - tzn czy dziecko jest mocno osłonięte!
    --
    •  
      CommentAuthorViicki
    • CommentTimeDec 29th 2013
     permalink
    Co do wózków rok po roku, my nabyliśmy Phil&Teds Explorer. Jeszcze nie dane było nam wypróbować go na żywo, ale mam nadzieję, że jakoś przebujamy się zimą, po śniegu...
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Akirka nie dokupwałam kółek na razie- i dobrze , bo zimy ni widu ni słychu :)

    Co do budki to ja dokupiłam tą osłonkę uv - to jest jakby przedłużenie budki i z nią jest super osłonięte jak dla mnie, zaraz jak znajdę to wrzucę Ci fotki jak to wygląda.

    ps jeśli myślisz o joolzie to z czystym sumieniem polecam , cudo :bigsmile:

    tutaj masz już foto z doczepioną osłonką uv, cała ta końcówka, widać po boku zatrzaski gdzie jest doczepiona


    tutaj z tej osłonki wyciąga się od spodu jeszcze kawałek daszka wiec jeszcze większa osłona jest


    i z tej osłonki jeszcze takie cuś można wyjąć, to jest tam wbudowane i zamykane na zamek
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeDec 29th 2013
     permalink
    Fajny jest ten Joolz. Podobają mi się też Jane Revers, ale zniecheca mnie do nich ich waga. Bo chcę lżejszy i mniejszy wózek niż mam teraz, więc bardziej skłaniam się ku typowej parasolce. Czy któraś z Was miała do czynienia ze spacerówkami Cybex?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 29th 2013
     permalink
    Zaintrygowała mnie strasznie ta osłonka biała. Ona nie jest przeźroczysta? chyba mało przez nią widać czy mi się wydaję, bo pomysł super tylko mój Dominik np. za chiny ludowe by nie dał sobie jej założyć:cool:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Hope nie , nie , bo to nie jest siatka, ona ma chronić od słońca i wiatru.
    Dzieci to różnie no nie? jedne dadzą sobie założyć inne nie, tak samo jak z foliami przeciwdeszczowymi.
    Ja jeszcze nie używałam, ale myślę sobie ,że jeśli będzie potrzeba to może jedynie jak mała będzie spała w wózku... mi najbardziej zależało na przedłużeniu budki wiec tą osłonkę uv dokupiłam, a że akurat ma dodatkowo taki bajer to ma :bigsmile:

    Akirka no jeśli nie szukasz teraz typowej spacerówki to chyba faktycznie parasolka będzie lepsza. Maclareny są bardzo polecane z tego co już wiem :bigsmile:
    Ten Jane też fajny, wygooglowałam, fajnie wygląda a nie jest to kubełek, jednak dla mnie konkretny minus za brak podnózka i cały dół na nóżki jest z tapicerki... w joolzie jednak lepiej jest to rozwiązane
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeDec 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Ev a wyguglowałaś Jane Rider? bo to jest kubełek i chyba z regulowanym podnozkiem i materiału nie ma na końcu. Jakbyś mogła spojrzeć na niego fachowym okiem;)
    Tutaj link : http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1043&%3CosCsid%3E

    Treść doklejona: 29.12.13 23:44
    i jeszcze mam pytanko co do kubelkow - czy jeśli moje dziecko jest poza siatką centylową jeśli chodzi o wzrost ( teraz ma ok.80cm) to czy w ogóle nest sens kupowania kubełka? obawian się że zaraz by mi z niego wyrosła i się nie mieściła.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 29th 2013
     permalink
    tak ten wygooglowałam, faktycznie teraz tak patrze , że to chyba kubełek- chociaż mogli by po prostu napisać i było by jasne :P
    ale siedzisko wygląda na dość głębokie
    a co do wzrostu Marcelinki to w sumie co ma do tego kubełek? bo to chyba z każdego wózka Ci wyrośnie jakby co :)

    Co do podnóżka to ja nie widzę nic na czym dziecko mogłoby oprzeć/ postawić stopy- o to mi chodzi, nogi będą w zwisie cały czas
    no i jak dla mnie materiał jest do samego końca chyba , że ja coś źle widzę...

    zobacz jeszcze jak to w joolzie rozwiązali

    dziecko swobodnie może oprzeć stopy i nie ma tam materiału wiec nie bedzie wyświechtane non stop

    co do Jane to jeszcze podoba mi się ta dwukolorowa tapicerka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeJan 2nd 2014
     permalink
    Dobra dziewczyny wracam z pytaniem o wózki, bo nadal jednak się waham między Jedo a Bebecar. Wiem że jest dużo użytkowniczek Jedo tu , czytałam opinie ale jeszcze raz chciałam się dopytać - musicie mi wybaczyć. Zastanawiam się nad Jedo Fyn chyba Memo bo on ma lepszą wentylację gondoli z tego co wyczytałam. Czy możecie mi powiedzieć jak sprawdza się amortyzacja w tym wózku i jak z tymi obrotowymi kołami, czy wózek się łatwo prowadzi czy nie prowadzi się go "jak pijanego", bo kiedyś byłam nianią i woziłam dziecko w trójkołowcu i niby fajnie skrętny był no ale na nierównościach(chodnikach) ciągle i latał prawo /lewo i musiałam go mocno trzymać by jechał prosto i by ciągle mi nie schodził na boki ale może przy normalnych 4 kołach nie ma takiego efektu. Kolejne pytanko jak ze spacerówką? Bo o gondoli czytałam same plusy więc myślę że się sprawdzi ale czy spacerówka na te pierwsze lata jest wystarczająco szeroka, czy dziecko siedzi wygodnie(bo gdzieś tu przeczytałam że zsuwa się i kocyki trzeba podkładać). Jak kolory: czy nie blakną i czy łatwo się pierze oraz jak z jego wytrzymałością? Czy łatwo się składa/rozkłada go, czy budka się sprawdza, nie podwiewa nią, dobrze się składa.
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeJan 2nd 2014
     permalink
    Czy któraś z mamuś ma lub miała może do czynienia z wózkami Mamas&Papas, myślę konkretnie o modelach Sola City i Sola?? Jeszcze byłabym wdzięczna jeżeli któraś wie gdzie mogę je dotknąć i dokładnie obejrzeć :-)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJan 2nd 2014
     permalink
    Ja mam Jedo Fyn, ale kupowałam jak nie było jeszcze modelu Memo..niestety :(

    Szpilka27: Czy możecie mi powiedzieć jak sprawdza się amortyzacja w tym wózku i jak z tymi obrotowymi kołami, czy wózek się łatwo prowadzi


    Amortyzacja jest bardzo dobra, aczkolwiek trochę czasu zajęło zanim sie wyrobiła. Na początku miałam wrażenie, że wózek jest "twardy" ale po jakimś czasie było lepiej.

    Szpilka27: ale czy spacerówka na te pierwsze lata jest wystarczająco szeroka


    Spacerówka jest wg mnie ogromna i właśnie zastanawiam się nad jej zmianą, bo w połączeniu z całym wielkim stelażem i spacerówą jest ogromną kolumbryną. Oczywiście ma to swoje plusy, bo mogę jeździć i po piaszczystych drogach i po śniegu dał radę, ale problemem jest to, że jest bardzo ciężka i zajmuje dużo miejsca w domu i samochodzie.
    Co do skrętnych kółek, to wg mnie jest najlepsze co może być. Jeździłam wózkiem koleżanki z nieskrętnymi kołami i to dopiero była masakra.

    Szpilka27: Czy łatwo się składa/rozkłada go, czy budka się sprawdza, nie podwiewa nią, dobrze się składa.
    --


    Na pewno w Memo jest lepiej niż w moim modelu;) Bo w moim Jedo budka mnie wprost dobija - sama się składa i teraz w spacerówce zbyt wiele nie zakrywa;/
    --
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeJan 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, zapamiętajcie sobie: ko-lu-bry-na. Tam nie ma litery "m". Już któryś raz w tym wątku spotykam się z błędnym zapisem.
    Dla niedowiarków proszę- oto stosowny komentarz w "Słowniku języka polskiego". Nauczcie się raz a dobrze.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    hopefully: Mamas&Papas, myślę konkretnie o modelach Sola City i Sola??

    Moja kolezanka ma Sole i sobie chwali. Wozek ponoc lekki i zwrotny, ja nie prowadzilam, wiec wiecej nic nie powiem.
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    dzięki madziu, chyba ciężko będzie mi zebrać opinie na ten temat, nawet nie wiem gdzie mogę je obejrzeć, bo pewnie nie w każdym sklepie mają wózki - tak myślę...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    hopefully: dzięki madziu, chyba ciężko będzie mi zebrać opinie na ten temat, nawet nie wiem gdzie mogę je obejrzeć, bo pewnie nie w każdym sklepie mają wózki - tak myślę...

    Napisze do kolezanki na FB i zapytam o opinie, podesle Ci jak mi odpisze :)
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJan 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    eveke -ta oslonka jest firmy tej co masz wozek ,czy to moze jaks uniwersalana oslonka Uv ??
    Nie orientujesz sie czy bedzie pasowac do maxi cosi mura ??
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    madziauk: Napisze do kolezanki na FB i zapytam o opinie, podesle Ci jak mi odpisze :)


    Cudnie, będę wdzięczna :)
    Wyczytałam, że można te wózki zobaczyć w Dino na Piotrkowskiej w Łodzi, chyba zaglądnę tam :)
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    Tak się składa, że i moja koleżanka ma solę. My z Łodzi ale wiem, że jechala po nią do Wawy.
    Bylysmy razem na spacerkach i obie stwierdzilysmy porownując, że cameleona dużo łatwiej się prowadzi i jest lżejszy. Sola jest w prowadzeniu bardziej sztywna. Gondola jest mała. A spacerówka wymaga dokupienia solidnego spiworka jesli ma być użytkowana zimą. Poza tym fajny wózek, nieduzy i zgrabny:).
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    Addictive: A spacerówka wymaga dokupienia solidnego spiworka jesli ma być użytkowana zimą.


    Tak mi właśnie wypadnie, więc muszę się zastanowić...

    Addictive: Bylysmy razem na spacerkach i obie stwierdzilysmy porownując, że cameleona dużo łatwiej się prowadzi i jest lżejszy.


    Tylko cena Cameleona sporo wyższa niestety.
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    ok, dzięki akirka :) Jeszcze dziś rozmawiałam z koleżanką ,która kupiła pierwszy wózek drogi i mimo że zadowolona z niego to powiedziała że drugi raz by kupiła właśnie tańszy bo tą spacerówkę szybko zmieniała na bardziej poręczną czyli to co ty piszesz ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    hopefully: Tylko cena Cameleona sporo wyższa niestety.

    A uzywanego bys nie chciala? Ja na poczatku szukalam uzywanego na ebayu, ale pozniej wyszedl model 3 i kupilismy nowke. Z mysla o tym, ze po kilku latach uzytkowania najlatwiej bedzie sprzedac nowy model. Tutaj te wozki sa bardzo popularne i pelno ich na ebayu angielskim ;) szczegolnie te wczesniejsze modele - sa juz tanie i w dobry stanie. A kurier za 20 funtow do Polski przesylki zabiera ;) (polski kurier) ;)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    Happy_mum: eveke -ta oslonka jest firmy tej co masz wozek ,czy to moze jaks uniwersalana oslonka Uv ??
    Nie orientujesz sie czy bedzie pasowac do maxi cosi mura ??


    To jest oryginalna do Joolza, nie mam pojęcia czy pasowała by do innego wózka, ona jest montowana na zatrzaski wiec musiała byś je mieć w budce , żeby tą osłonkę dopiąć.
    Ale pewnie też kształty bud się różnią a osłonka jest pewnie robiona pod kształt budy Joolza.
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeJan 3rd 2014
     permalink
    madziauk: A uzywanego bys nie chciala?


    Raczej wolałabym nowy, to moje pierwsze dziecko i zawsze wózek zostałby dla następnego... ale popatrzę :-)
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJan 4th 2014
     permalink
    eveke: To jest oryginalna do Joolza, nie mam pojęcia czy pasowała by do innego wózka, ona jest montowana na zatrzaski wiec musiała byś je mieć w budce , żeby tą osłonkę dopiąć.
    Ale pewnie też kształty bud się różnią a osłonka jest pewnie robiona pod kształt budy Joolza.


    Dzieki wielkie za odpowiedz :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgaMama
    • CommentTimeJan 4th 2014
     permalink
    Dziewczyny czy macie może jakieś opinie o spacerówce Cybex Callisto?
    -- Hubert 24.07.2009, Bruno 13.05.2013 i Igor w drodze :D
    •  
      CommentAuthorszerka
    • CommentTimeJan 4th 2014
     permalink
    eveke my tez mamy joolza od 10 mies. i ja jestem mega zadowolona! Muszę tylko dokupić tą osłonkę bo właśnie bez niej dość płytka jest budka.
    --
    •  
      CommentAuthorLuna80
    • CommentTimeJan 5th 2014
     permalink
    Dziewczyny czy ktoras uzytkowala hauck torro?
    -- Nadzieja pociesza nas w życiu pośród trudów i krzyży, uniemożliwiając zniechęcenie.
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeJan 6th 2014
     permalink
    Hmm no ja tez mam dylemat bo z pierwszym dzieckiem mialam foirkona twist 3 w 1 teraz myslalam o takko ale z tymi kolami starymi nie skretnymi bo raczej po glinie i mokrym daleko nie zajade na skretnych w firkonie bylo z przodu pojedyncze skretne ale mialo blokade i lokowalam kolo noi teraz zastanawiam sie nad sama gondola i fotelikiem a potem spacerowke kipic mutsy lub mamas papas
    --
    •  
      CommentAuthorNiLLi
    • CommentTimeJan 6th 2014
     permalink
    Ja miałam pierwszy wózek Jedo Bartatina. Jakoś adekwatna do ceny - bez rewelki. Miałam kilka przebojów z tym wózkiem ;) może teraz się poprawili, bo ja kupowałam 4,5 roku temu. Gondola faktycznie duża i to plus, ale fatalnie się ją wyciągało ze stelaża i uchwyty do noszenia gondoli masakryczne. Dziecko głową w dół by mi raz wyleciało. Trzeba było uważać, ja już tych uchwytów potem nie używałam. Raz na spacerze mi się stelaż rozleciał. Bo jeden nit puścił i musiałam kogoś z autem ściągać, bo bym do domu nie doszła. Synek mi prawie z wózka wypadł, tylko był przypięty, bo to już z siedziskiem było.
    Ja bym chyba teraz kupiła dla dziecka Peg Perego Book Plus completo ;)
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 7th 2014
     permalink
    doti 28 jak masz pytania co do tacko pisz:) mam Acustica :)
    --
    •  
      CommentAuthorLuna80
    • CommentTimeJan 7th 2014
     permalink
    Odbieram jutro haucka torro :) oczywiscie podziele sie wrazeniami:cool:
    -- Nadzieja pociesza nas w życiu pośród trudów i krzyży, uniemożliwiając zniechęcenie.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 7th 2014
     permalink
    Hopelight - dostalam odpowiedz od kolezanki na temat wozka Sola z Mamas and Papas, kopiuje bezposrednio z FB:
    "Tak mamy sole i jest bardzo fajny. Tak na razie to nie mam zadnych minusow (moze to ze wewnetrzne biale obici szybko sie brudzi, szczegolnie po lotach samolotyowych), poza tym w okresie zimowym korzystamy z footmuff, ale nie jest on rewelacyjny, bo nawet nie ma w srodku polaru i to oczywysci trzeba bylo dokupic, procz tego to raczej same plusy: lekki, bardzo mobilny, poreczny. latwy do zlozenia, wygodny."
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeJan 7th 2014
     permalink
    madziauk: Hopelight - dostalam odpowiedz od kolezanki na temat wozka Sola z Mamas and Papas, kopiuje bezposrednio z FB:
    "Tak mamy sole i jest bardzo fajny. Tak na razie to nie mam zadnych minusow (moze to ze wewnetrzne biale obici szybko sie brudzi, szczegolnie po lotach samolotyowych), poza tym w okresie zimowym korzystamy z footmuff, ale nie jest on rewelacyjny, bo nawet nie ma w srodku polaru i to oczywysci trzeba bylo dokupic, procz tego to raczej same plusy: lekki, bardzo mobilny, poreczny. latwy do zlozenia, wygodny."


    Domyślam się, że to do mnie ;-) - bardzo dziękuję za opinie :)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 7th 2014
     permalink
    Domyślam się, że to do mnie ;-) - bardzo dziękuję za opinie :)

    Tak, :shamed: w pospiechu piszac nicki pomylilam, przepraszam.
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeJan 7th 2014
     permalink
    nic nie szkodziii :)
    --
    • CommentAuthorkasik215
    • CommentTimeJan 16th 2014
     permalink
    Poszukuje wózka i zastanawiam się nad Tutkiem model Tirso, czy ktoś ma może wyrobioną opinię na jego temat ? :)
    •  
      CommentAuthorpuelka
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Hej dziewczyny :) Macie jakąś opinię na temat wózka Navington Cadet? Poszukuję lekkiego wózka, z uwagi na wnoszenie na 3 piętro.. Może ktoś użytkuje? :) Jak się sprawdza spacerówka zimą?
    -- [
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 27th 2014
     permalink
    Bo z tym Jedo to jest tak, ze zależy co komu potrzeba, gdzie mieszka i gdzie będzie go użytkował. Ja jestem z Jedo Fyn Memo ultra zadowolona. Olbrzymia gondola, w której mimo, że Maks jest długi, to jeszcze tydzień temu się mieścił w kombinezonie. Skrętne koła, które dają radę na szutrowych drogach. Ale uważam, że fatalne jest wypinanie ze stelaża. Na szczęście ja nie musze tego zbyt często robić. Nie noszę też nigdzie samej gondoli, więc dla mnie w ogóle nie ma znaczenia jak się ją nosi. Nie tarmoszę też wózka po schodach, więc nie musi być super lekki. Mam od choinki miejsca w domu, więc nie zajmuje mi zbyt wiele przestrzeni. Ma duży kosz na zakupy, który notorycznie załadowany był pod korek. Prowadziłam go nie raz załadowanego ciężkimi zakupami (ziemniaki, kapusta itp.) jedną ręką, bo drugą przez telefon sobie rozmawiałam. Spacerówka na pewno też będzie się u mnie na wiosce super sprawdzać, ale na lato planuję zakupić zwykłą parasolkę na eskapady do miasta.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJan 27th 2014
     permalink
    Puelka właśnie dziś byliśmy w hurtowni dziecięcej i facet nam powiedział, że Cadety mają być wycofane i pojawią się pod marką X lander. Nawet już są dostępne w sklepach, bo oglądałam.
    My chyba wreszcie zdecydowaliśmy się na spacerówkę i będzie Navington Scooner.
    --
    •  
      CommentAuthorpuelka
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    Dzięki za info Akirka :) Ja ostatnio trafiłam na stronkę x-landera i rzeczywiście w miejsce navingtona będzie x-lander x-pulse, jednak oglądałam ostatnio navingtona w smyku to jednak stwierdziłam że jest ciężki w porównaniu np do Graco evo. Za to zainteresował mnie nowy x-lander x-cite, na razie tylko widziałam na stronie x-landera bo dopiero wchodzi do sprzedaży.. Wygląda na w miarę lekki, koła piankowe, stelaż ok 7kg, spacerówka ok 10kg..
    -- [
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.