Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Fotelik z zestawu. Wrzucam na chwilenull

    Treść doklejona: 15.03.14 15:37
    Polecam te jasne kolory bo wygladaja super. Kinga asiula maja tez śliczne kolory

    Treść doklejona: 15.03.14 15:41
    Moj syn ma 140 cm i na zdjęciu wózek jest bliżej. Ciężko wyczuć czy będzie dobry
  1.  permalink
    Czy fotelik wpinasz do stelaża? Widziałaś inne kolory wózeczka na żywo?
    P.S. Fotelik fotelikiem, ale Malutka jest śliczna:-)
    --
    • CommentAuthorPaulka1617
    • CommentTimeMar 15th 2014
     permalink
    Jasne czyli ten niebieski 01? Fotelik tez fajny taki inny :-) I coreczka slicznotka :-)
    --
  2.  permalink
    Paulka1617 ja mam 170cm wzrostu i spokojnie pasuje mi ten wózek. Poza tym masz regulowaną rączkę :-)
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 15th 2014
     permalink
    Pisze z tel. Nie widze nr kolorow. Widzialam wszystkie bo obok mam producenta tako. Dziękuję w imieniu córki
    Fotelik wpinam do stelaża.
    • CommentAuthorPaulka1617
    • CommentTimeMar 15th 2014
     permalink
    Kasienka a Ty ktory kolor wybralas? Ja jestem z okolic krakowa i mam nadzieje ze znajdzie sie On lada dzien w ktoryms ze sklepow w Krak. Abym mogla zobaczyc Go na Zywo :-) Lub moze gdzies w Katowicach bo czesto tam jestem.
    --
  3.  permalink
    Co do kolorów bardzo podoba mi się czarny na czerwonym stelażu i ten jaskrawy zielony :-) Czy w realu ta zieleń wygląda tak ślicznie jak na zdjęciach?
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 15th 2014
     permalink
    I czarny i zielony. Wszystkie ładne.
  4.  permalink
    Bonim to mi nie ułatwiłaś wyboru co do koloru:-( A jak spacerówka wygląda? Mała, duża?
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 15th 2014
     permalink
    Spacerowy mam u rodziców. Wiem że rozkłada się prawie na plasko a resztę musze zbadac
    Tez miałam problem z wyborem koloru. Ale nie żałuję
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 15th 2014
     permalink
    Nie tylko pokrowce ale i moskitiery na gondole ii spacerowke sa na zamek
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeMar 15th 2014 zmieniony
     permalink
    eveke: Co do tego co macek poruszyla. To super opcja wydaje mi sie podnoszenie oparcia w gondolce. Bo mozna dlugo z niej korzystac a jak maluszek swiruje to na chwilke podniesc oparcie. Moje kolezanki mają tą opcje w tutku i bebetto.


    Nasz wózek ma tą funkcję ale i tak był cyrk.
    Powiem Wam, że używałam ten wózek prawie 4 lata przy Jasiu a teraz od końca października dość intensywnie spacerujemy i nic nie trzeszczy, nie skrzypi, nie piszczy itp itd :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMar 16th 2014
     permalink
    Ja niestety nie mam możliwości zobaczenia tako extreme na zywo poniwaz tu gdzie mieszkam nie sprowsdzaja wozkow na sklep bo to mrozenie kasy widzialam tylko w sumie x-landera xa i x move i jeszcze bebetto ale bebetto wydawal mi sie przy x-landerze gowniano wykonany eh zeby zobaczyc w realu to chyba najblizej mam Poznań ale tluc sie 3 godz.... byle zobaczyc bo kupic zamierzam za dwa miesiące
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 16th 2014
     permalink
    Dziewczyny ale o fotelikach to warto by poczytać. Te z zestawu nie koniecznie będą dobre.
    Chodzi mi o to aby jednak bezpieczeństwo bylo na 1 miejscu a nie to by pasował do zestawu ;)
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeMar 16th 2014
     permalink
    ale z fotelikami to nie ma takiego problemu bo maxi cosi wypadają dobrze a pasują prawie do wszystkich modeli , ja Jedo biorę też 3 w 1 ale fotelik właśnie maxi ;)
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMar 16th 2014
     permalink
    Ja sie nad fotelikiem jeszcze nie zastanawialam w naszym wypadku nie potrzebujemy takiego co pasuje do stelaża wozka bo raczej z pierwszym dzieckiem to sie przydalo zaledwie ze dwa razy zresztą może dostane po sis
    --
  5.  permalink
    U nad do extrema w zestawie jest fotelik recaro, a do innych wózeczków nie wiem,ale zawsze można się dogadać i wziąć lepszy za niewielką dopłatą. Zestawy montują w sklepie. Doti28 u nas w sklepie jest bardzo wiele wózków różnych firm. Widziałam bebetto, camarelo, jedo,roan, tako city move, ale jak zobaczyłam extrema to nie mogłam oderwać oczu. Do tego Pan udzielił mi wyczerpujących informacji na temat tego i innych wózków. Takuś przebił wszystkie. Nie wspomnę o tym jak mój Synuś zakochał się w nim i to właśnie w czarnym na czerwonym stelażu. Ja jeszcze zamierzam obejrzeć navingtona caravela i myślę,że podejmę ostateczną decyzję.
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 16th 2014 zmieniony
     permalink
    http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-3w1-tako-extreme-2014-spacerowka-gondolafotelik-gratis-kurier-p-17630.html


    Ktos pytal mnie o wymiary. Tu sa
  6.  permalink
    Doti28 ponoć mają sprzedaż wysyłkową. Baby design i x landera także widziałam, też są ładniutkie, no i trochę lżejsze od extrema. Ale extreme ma bardzo wiele szczegółów, które przedstawiają go w bardzo pozytywnym świetle. A przede wszystkim są to detale, które dbają o bezpieczeństwo i wygodę zarówno dzieciątka jak i mamy :-)

    Treść doklejona: 16.03.14 18:06
    Bonim tu jeszcze fajniej jest opisany extreme : http://sklep.urwis.com.pl/product_info.php?cPath=21_24_588&products_id=11349
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMar 17th 2014
     permalink
    Ktoś tu pytał o Navingtona, ale nie pamiętam już kto :)
    W każdym razie jest już w jego posiadaniu, a mieszkam.... na wsi w górach. Fakt, że głównie prowadzę go po drodze asfaltowej, bo nie mamy chodników, ale również zdarza mi się nim wjechać w jakąś polną drogę czy stokówkę. I powiem Wam, że jak na typowo miejski wózek daje sobie świetnie radę :shocked: mamy drugą brykę, która ma cztery pompowane koła i oczywiście jest lepszy, ale i dużo cięższy, gorzej ze zwrotnością - nie ma skrętnych kół. Jestem w ciąży, więc łatwiej mi jednak pójść na spacer jadąc z navingtonem, dzieckiem, psem i brzuchem. Szczególnie, że sporo u nas wzniesień, więc jest co pchać przed sobą :)
    Także ogólnie jestem zadowolona, Nadia też :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  7.  permalink
    Dzięki Penny za informacje :-)Jeśli możesz to powiedz mi czy gondola i spacerówka są sporych rozmiarów? Czy spacerówka jest stabilna i czy dzieciątko gdy wychodzi ze spacerówki samo ma podpórkę pod stópki? Pytam, bo takowej podpórki nie widziałam na fotkach. Rozumiem, że masz model caravel?
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMar 18th 2014
     permalink
    Dziewczyny a widzialyscie JANE MUUM 3w1 cena od 2000-2500 zalezy od fotelika podobno too najlzejszy wózek
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeMar 18th 2014
     permalink
    doti28 ja widziałam, fajny, lekki, zwrotny, jak dla mnie ciut zbyt maławe siedzisko spacerówki ale nie ma tragedii.
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 19th 2014
     permalink
    20/23.03 sa dni otwarte w tako Częstochowa
    • CommentAuthorPaulka1617
    • CommentTimeMar 19th 2014
     permalink
    Witam Was dziewczyny :-). Straszny jest ten wybor wozka, Bonim a czy porownywalas mlodszy model extrima, City move? Pan ze sklepu uwaza ze jest lepszy move od extrim, szalenstwo jak tak dalej pojdzie zostaniemy bez wozka :-) Pozdrawiam!
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 19th 2014
     permalink
    Koleżanka ma citi i gondola oraz koszyk sa wieksze w moim extrem. A co mówił radzac citi?
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeMar 21st 2014
     permalink
    Jakis czas temu padlo pytanie o x-landera.
    My uzywamy x-move. Jestem bardzo zadowolona. Wytrzymaly, solidny, nie mielismy zadnych problemow, mam sze przyznac ze wozek spadl mi 2 razy z polpietr i nie ucierpial. Koszyk eksploatujemy do granic mozliwosci. No e ucierpial jak na razie. Naprawde nie mam uwag do wozka i nie zamierzam go wymieniac na parasolke.
    Teraz chya musze jakas kupic na wyjazd nad morze bo chcielismy tylko wozek na wszelki wypadek a x-lander chyba by jednak duzo miejsca zajal, ale chce kupic najtansza szmatke taka do 100 zl bo nie zamierzam przesiadac sie na dluzsza mete z tego wozka. Bardz mi pasuje.
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    hmm normalnie dzisiaj z czystej ciekawości weszłam na tablicę .pl w poblizu swojego miejsca zamieszkania byłam ciekawa co ludzie sprzedaja z wózków jakie i za ile i się przeraziłam bo takie złomy tragiczne sprzed dekady które moim zdaniem albo nadaja sie na złom albo do oddania za darmo ale nie za kase typu 400 zł lub wiecej a jak jest coś nowszego i uzywanego to cena mniejsza o 200-300 zł niż nówka kupiona z gwarancją w splepie i tu nasuwa sie pytanie jaki to ma sens bo dla mnie żadnego.Sama niedawno sprzedałam wózek spacerówke kupiona za 470zł sprzedałam wyczyszczoną za 200 zł czy wielofunkcyjny który kupiłam za 700 za uzywke sprzedałam za 290 abym mogła tylko fotelik za to na rower kupić boże co za masakra .Sprzedałam z myslą nie o zysku tylko niemiałam gdzie tego zwyczajnie trzymać
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    doti ja też obserwuję i chyba faktycznie ludzie po 2-3 latach użytkowania wózka chcą odzyskać prawie całą kasę którą wrzucili w zakup.... ale masz rację tendencja jest... dlatego, ja stwierdziłam, że kupię wózek nowy, bo nie mam po prostu cierpliwości do przeglądania tych ogłoszeń i aukcji...
    No chyba, że od jakiegoś znajomego mi się trafi coś fajnego za rozsądną cenę, tak jak np fotelik samochodowy (mam 4 propozycje, wszystkich znam, wiem, że bezwypadkowe itp.)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    Doti, masz rację - ludzie nie zdają sobie sprawy, że używane rzeczy mają o 50% mniejszą wartość. Ja ostatnio prowadziłam dyskusję z kobietą z tablicy, bo chciała sprzedać roczny wózek za 630zł, kiedy nowy kosztuje 700. Po dwóch tygodniach spuściła cenę do 530, ale ogłoszenie nadal wisi.
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    heh no nieźle dla mnie to totalna przeginka i tyle ale cóż zrobić
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    Ale co z tego że wystawiają za taką cene skoro pozniej wiszą te ogloszenia :)

    Ja pod koniec zeszlego roku sprzedawalam mojego mutsy 2w1. Gondola używana 7 mies, spacerowka 2 razy uzyta. Wózek w idealnym stanie. Ja dałam za całość z akcesoriami jakoś 2400 a sprzedalam ostatecznie za 1200. W czasie dwóch tygodni.
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeMar 23rd 2014
     permalink
    No to dla mnie raczej swiadczy to o tym ze ktos te wozki za taka cene kupuje. Wiec to swiadczy o tym ze to kupujacy nie zdaja sobie sprawy z utraty wattosci wozka a nie klienci.
    Poza tym sa wozki i wozki. Np x-landera czy quinny i pewnie kilka innych nie balabym sie kupic uzywanego i wiem ze ich ceny byly dosc wysokie. Znam dziewczyne ktora kupila wozek po 2 dzieci i jej sluzyl jak nowy. To mnie zresztą przekonalo do x-landera. Zalezy jak kto dba i uzytkuje. A zaoszczedzic mozna sporo tak naprawde. Chociaz ostateczna cena tez wydawala mi sie na tyle wysoka ze ja majac w perspektywie kilkoro dzieci zdecydowałam sie na nowy.
    ...
    Inny przyklad szwagierka sprzedawala teraz ostatnio Roan Marita z fotelikiem takim z zestawu. Wziela za niego 300 zl. Wozek po 2 dzieci. Sam wozek jezdil, sprawny moim zdaniem eizualnie niezniszczony ale jednoczesnie hamulec nie dzial, wypina sie fatalnie. Takie mechaniczne dzialanie kiepskie. Ale moim zdaniem to jest wlasnie dobra cena za uzywany wozek. Wiec mozna trafic. :-) Tyle ze ona sprzedala wozek w 2 godziny po wystawieniu blicy a ludie jechali po niego 70 km :-) Szok!

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 23.03.14 19:42</span>
    Eveke. No wlasnie na drogich dobrych wozkach mozna duzo zaoszczedzic. I takie ceny 1200 chyba podbijaja cene tym gorszym wozkom.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 24th 2014
     permalink
    Dziewczyny, wczoraj bylismy ogladac parasolki. I mam do Was pytanie, czy wszystkie rozkladane do pozycji pollezacej parasolki sa takie pochyle w najwyzszej pozycji? Bo my ogladalismy roznych firm : Mclaren, Silver Cross, UppaBaby i wszystkie byly tak samo pochylone w najwyzszej pozycji. Synek nie siedzial prosto jak w normalnym wozku. Jak to jest?
    Jak jest w przypadku Waszych parasolek? Chcialabym cos kupic przed Majem i nie wiem czy znajde inna parasolke z bardziej pionowa pozycja. Chodzi mi o to, by wazyla max 6,5kg, miala pasek na ramie do noszenia + byla rozkladana do spania.
    Jak na razie to najbardziej nam przypasowala UppaBaby G luxe 2013, ale moze sa jeszcze jakies inne, lekkie parasolki godne uwagi?
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Dziewczyny, które używają spacerówek (nie ma znaczenia marka, kolor itp.), powiedzcie czy pałąk w spacerówce jest ważnym elementem wózka? Warto szukać wózka, który taki pałąk ma? Jaką on spełnia funkcję? Czy wózek bez pałąka z przodu będzie mniej funkcjonalny?
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Madzia , my właśnie kupiliśmy parasolke maclarena . Z tego co oglądaliśmy nie było ani jednego wózka by siedzenie było zupełnie prosto. Ale w mojej normalnej spacerowce (xlander ) też nie jest idealnie prosto.
    Ale maclarena mogę w 100 % polecić.

    A swoją drogą jak już kupisz parasolke to pozbywasz się normalnej spacerowki ? Bo ja bym chciała ale nie jestem pewna czy parasolka wystarczy.

    One kiss, wg mnie pałąk jest niezbędny. Chyba nawet dokupie go do parasolki . Chodzi o to by dziecko nie wypadło jak nie ma pasów. Poza tym kasia np zawsze trzymała się tego pałąka .

    A może mi ktoś doradzi za ile mam wystawić mój stary wózek. Mam x landera x move .Ma rok, jest na gwarancji, normalne ślady użytkowania, stelaz , gondola , spacerowka , dodatki typu folia , moskitiera , torba ....
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Tez mamy palak, specjalnie dokupowalismy. I mimo ze Majka ma zapiete 5-pktowe pasy to jednak czuje, ze tak jest jeszcze bezpieczniejsza ;p No i tez sie go trzyma caly czas.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Madziauk, ja mam u rodziców taką lekką spacerówkę (to nie do końca parasolka) i też nie ma pozycji pionowej co mnie bardzo wkurza, bo Dominik mi zjeżdza i widać, że mu nie wygodnie, próbując siedzieć prosto.

    Onekiss pałąk to fajna sprawa :) nie zdjęłabym go przenigdy. Dominik się trzyma zawsze i wydaję mi się, że jest bezpieczniej.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 26th 2014 zmieniony
     permalink
    mamakasi: A swoją drogą jak już kupisz parasolke to pozbywasz się normalnej spacerowki ? Bo ja bym chciała ale nie jestem pewna czy parasolka wystarczy.

    Tak, bede sprzedawac wozek ( z bolem serca), ale bedziemy sie przeprowadzac pod koniec wakacji. I to na 3 pietro w bloku bez windy. Nie bede go nosic na gore. A w rowerowni go nie zostawie, bo boje sie, ze ukradna. Dlatego szukam czegos wygodnego i lekkiego (max 6,5kg). By zarzucic na plecy ( musi miec pasek) i na gore spokojnie wejsc z synkiem. No i musi sie wozek rozkladac do takiej pozycji, by dziecko moglo spac. Mi Mclareny nie podeszly. Jak nie znajde nic innego to kupimy ten Uppababy g luxe.
    Gdyby byla winda w bloku, to bym nie rozgladala sie za parasolka, bo nasz wozek moglby sluzyc synkowi jeszcze ze 2 lata spokojnie.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Ja chyba też znów zmienię wózek...mam dwa. Jeden kocham ale mieszkam na 1 piętrze i targanie go po schodach przestało być śmieszne. Drugi, lekki jest u rodziców ale nie jestem do niego przekonana. Na początku był ok teraz widzę same wady i do tego na nasze chodniki zupełnie się nie nadaję. Jest niestabilny (ma trzy koła).
    Sama nie wiem...muszę to jeszcze przemyśleć ale podoba mi się mamas papas luna. Strasznie żałuję, że jej nie kupiłam zamiast haucka bo była moim pierwszym typem.
    :neutral:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Ja kompletnie nie zman sie na cenach wozka, pewnie kupujac uzywany wybralabym najtanszy i najładniejszy :-) ale wdaje mi sie ze za uzywany x-lander za sama spacerowke z 700 zl bym dala jakbym chciała kupic. Ale moiwe to taka o cena wyssana z mojej głowy na za sadzie ile nie szkodaby mi bylo dac.
    ...
    Co do palaka w wozku - zdecydowanie niezbedny zwlaszcza w sytuacji kiedy nie mozna lub nie chce sie zapiac pasow. Np ja po wlozeniu grubego spiwora i kurtki pasy dopinalam na sile wiec bywalo ze tego nie robilam.
    ...
    Aha ja tez mieszkam na 3 pietrze bez windy i wozek zostawiam na pierwszym polpietrze. U nas stoja tam wszystkie wozki, czyli 4.
    ...
    Mam do Was pytanie, albo lepiej dwa.
    Jedziemy na wakacje nad morze. Zastanawiam sie czy wziac spacerowke w ogole. Mam x-landera xmove. Duzo chodzimy w nosidle, ale wiadomo w lecie goraco wyjsc gdzies do miasta dziecku pewnie byloby chlodniej i wygodniej w wozku, szczególnie jesli chodzi o sen. Aha synek bedzie mial 20 miesięcy. Wiec pytanie czy brac w ogole wozek? Drugie czy brac x-landera ktorego lubie i jest wygodny, czy kupic za 100-150 zl jakas najtansza parasolke chyba nic rozsadnego w tej cenie nie znajde co? Tylko taki badziew wiec nie wiem czy warto? A moze sie myle moze znajde? Moze wansie uzywane? Nie mam pojecia ani o cenach ani o modelach spacerowek.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.03.14 14:18</span>
    Trochę mi wiecej pytan wyszlo niz 2.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    mamakasi ja swojego x mova będę sprzedawac za jakiś rok, mam fotelik be safe, mam te wszystkie bajery co były w komplecie, mam oryginalny śpiwór do gondoli, mam oryginalna torbe, i wymienne wkłady z kolorem - color-pack i tak licze, ze 700-800 zł pewnie wezme
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 26th 2014 zmieniony
     permalink
    ja już od dłuższego czasu myślę o zakupie parasolki, ale nie mam zamiaru pozbywać się naszego Musiaka
    ( nie tylko dlatego, że dla drugiego zostawimy..) na spacery po okolicy nadal będę nim śmigać
    czekam na jakiś przypływ gotówki ( chyba z kosmosu ) i myślałam o maclarenie lub cybexie ale jeden i drugi ma wady
    w porównaniu ze spacerówką od musty mi się wydają niewygodne, ale lekki zwrotny też potrzebny...

    dziś usłyszałam o wózkach elodie details stockholm stroller maja boskie akcesoria i wzory!
    kupiła bym cały czarny i dwie kwieciste wkładki!
    tylko pytanie jak się prowadzi?! Ktoś coć ? :smile:


    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Ramatha - ja jakiś czas temu kupiłam maleńką parasolkę w bardzo sympatycznej cenie: Cam Micro - oczywiście czerwoną ;)
    Cały czas na długie spacery, lasy itp. używam mojego Taco, ale ta parasolka genialnie się sprawdza do marketów, krótkich spacerów po mieście itp. Plusem jest to, że jest lekka, zajmuje mało miejsca, mieści się do mojego samochodu itp. Jest też dość wygodna. Nie wyobrażam sobie używać jej na stałe, ale właśnie na wyjazdy czy coś jest ok.
    Lila późno zaczęła chodzić i wózek się nam jeszcze pewnie przez jakiś czas będzie przydawał.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 26th 2014 zmieniony
     permalink
    Flavia - nie wiem jak w Polsce, ale takie kwieciste badz nie wkladki sprzedaja na ebayu angielskim np. i zazwyczaj pasuja do kazdego wozka.

    Wlasnie ogladam te elodie details stockholm stroller - nawet fajne te wozki- rzeczywiscie maja fajne wzory (szczegolnie dla dziewczynek ), tylko kurcze ciezkie 7,9kg. Jak dla mnie oczywiscie ;) Teraz mamy spacerowke nasza, ktora wazy 9kg i plus 12kg mojego synka daje 21 ;) i nie wyobrazam sobie go wnosic po schodach razem z dzieckiem. Dzis mialam probe generalna, bo zacielam sie z dzieckiem w windzie. Na szczescie zjechala na 1 pietro, i udalo nam sie wyjsc na spacer ;) Pozniej w drodze powrotnej winda dzialala ;)

    Treść doklejona: 26.03.14 15:29
    Ostatnio na stronie Mamas and Papas widzialam ciekawa parasolke Urbo Bug. Bylismy ostatnio w tym sklepie na weekend i zaluje, ze wtedy jej nie znalam. W ogole nie poszlam na wozki, bo szukalismy plecaczka, ktorego nie bylo. :devil:
    Nie wiem czy czasem nie powinnam sie tak ograniczac z waga parasolki, bo moze te 8kg na plecach + dziecko dalabym rade wniesc. Musze zobaczyc a zywo jaka jest roznica wagowa.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    sa jeszcze parasolki micralite ponoc fajne:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Madziauk - ale jeśli będziecie się przeprowadzać za parę miesięcy, to do tego czasu Karol będzie wchodził sam po schodach, ewentualnie z pomocą Twojej ręki - wtedy musisz wnosić tylko wózek :)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 26th 2014 zmieniony
     permalink
    Babyzen yoyo jest lekki (5,8kg), przypomina troche bugaboo bee plus - ale wydaje mi sie maly.

    Treść doklejona: 26.03.14 15:41
    Migg - masz racje. Zastanawiam sie czy jest sens kupowac parasolke, czy poszukac innego wozka?

    W Maju lecimy na komunie do Polski, pozniej na wczasy i jakbym miala parasolke to bym ja przetestowala.

    Gdybym wiedziala, ze jako 2 latek Karolek nie bedzie chcial jezdzic w wozku (tak bylo w przypadku mojej siostrzenicy) to kupilabym parasolke.
    Jakos nie moge sobie wyobrazic dziecka w parasolce zima. Wprawdzie tu w UK nie ma typowych mrozow itd i widuje dzieci w Mclaranach caly rok. Ale zastanawiam sie czy takie rozwiazanie jest wygodne dla dziecka. Moze za duzo mysle ;) Bo jak przymierzalismy ten Uppababy w sklepie - Karolek byl bardzo zadowolony (byl spiacy i marudny) i prawie w nim zasnal ;)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    madziauk: , tylko kurcze ciezkie 7,9kg. Jak dla mnie oczywiscie ;)

    no dla mnie mega lekki bo obecnie mamy wózek ważący 16 kg :P plus Luśka to daje z 27 ;)
    przez dwa lata nie zdażyło mi się na jego wagę narzekać bo nie przeszkadza mi, nigdy go nosić nigdzie nie musiałam, mieszkamy na parterze więc 7,9 to waga piórkowa jak dla mnie :)
    madziauk: Flavia - nie wiem jak w Polsce, ale takie kwieciste badz nie wkladki sprzedaja na ebayu angielskim np. i zazwyczaj pasuja do kazdego wozka.

    tak tak one pasują do większości wózków :) najlepsze, ze cena wkładki to 107zł, więc nie wiem czy bym ze 3 nie kupiła :P
    no i sa dostępne w kilku polskich sklepach internetowych
    a wózki można obejrzeć w smyku :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    My mamy baby joggera i wazy 12kg, Majka wiecej niż wózek i jak znoszę wózek w jednej ręce, Majkę na drugiej z tak jakby drugiego piętra to mało sie nie posram, za przeproszeniem. Ale wiedzialam na co sie pisze przy zakupie ;) Specjalnie kupiliśmy porzadny wózek, żeby posłużył na dluzej i braliśmy taki, żeby byl wygodny. Bo te wszystkie parasolki to mi sie takie liche wydaja i niewygodne bardzo. Jak widzę dzieci wciśnięte w te wozki to mi ich szkoda..
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.