Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    No właśnie nam nawet cena pasuje. Jest w sumie mniejsza niż chcieliśmy i byliśmy gotowi zapłacić za mamas&papas solę2.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    hmmm a on ma podnóżek??? bo wiesz spiace dziecko z nogami w dół to raczej nie bardzo... szczególnie maluszek bo taki 2 latek to już luz nawet jak zasnie to bardziej na zasadzie drzemki. Brak przekładanego siedziska dla mnie tez jest minusem choć jakos może bym przezyła ;)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Kissku - szkoda, ze moja kolezanka - ta co ma Sole zwykla mieszka poza Londynem. Bo na razie do nich sie nie wybieramy, a przetetowalabym wozek i dala Ci znac raz jeszcze.

    Jak jestes pewna Britaxa i Wam odpowiada to kupuj :) Takie moje zdanie. :)

    Treść doklejona: 05.04.14 19:30
    ps. Nie ma w Polsce Mamas and Papas firmowego salonu? By zamowic, jak dojdzie do domu, to na spokojnie sprawdzic czy Wam odpowiada. I w razie w zwrocic do sklepu? Nie wiem czy w PL, ale w UK tak mozna bez problemu zrobic.
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeApr 5th 2014 zmieniony
     permalink
    Kissku - Ooo za fajną relację :bigsmile:
    I uważam jak Madziauk - jeśli wózek was zauroczył na żywo - to bierzcie tego Britaxa.
    Zresztą i mi Britax wpadł w oko tylko ja patrzyłam na ROMER B-AGILE. Widziałaś go może?
    W ogóle mam wrażenie że one takie trochę podobne do joggera...
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    A mi sie wydaje ze britax podobny jest do jane muum nawet gondola mniej wiecej tak samo sie prezentuje .tez go brałam pod uwage ale jane wygrala tylko dlatego ze siostra kupila jane spacerowke i mogę ja zobaczyc a tamten to jak kupowanie kota w worku
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    A ja byłam w smyku i stwierdziłam, że wszystkie proponowane tam spacerówki są wielkie gabarytowo i skłaniam się teraz tylko i wyłącznie do parasolki. Miałam możliwość przejechania się espiro magic i jest dosyć fajny. Szkoda tylko, że nie mieli 3-kołowca.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Dagus lira jest bardzo podobna do espiro i jest trzykołowa. Choć ja osobiście mam u rodziców trójkołowego haucka citi i nie jest stabilny niestety, więc osobiście nie polecam. Być może wózki cięższe trójkołowe są stabilne, te nieco lżejsze mam wrażenie, że nie.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Quinny są fajne ale w sklepie nie było. Chciałam do ręki przymierzyć.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    aa juz doczytałam :) jest espiro magic 3-kołowy ale nie było w sklepie u Was.
    Dagus ja bym brała 4 koła:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    OneKiss
    Relacja swietna - tylko szkoda ze szukasz spacerowki a nie parasolki :P Bo bardzo przydal;aby mi sie taka wnikliwa analiza :)
    Dla mnie 1200 zł za to czego ja szukam to za duzo. Bo niestety wozek dobry mam, potrzebuje czgos dla starszgo dziecka. Mysle ze Pawel bedzie w wozku jezdzil w miare okazjonalnie. Na codzien bedzie musial zaczac chodzic gdzies w wieku 2,5 lat lub korzystac z platformy dopietej do wozka. Nie bede chodzic przeciez z dwoma wozkami.
    Ale jakis wozek nam sie przyda, musze poszukac tylko czegos w miare lekkiego i taniego :P
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    ramatha teraz sobie przypomniałam, że pytałaś o wózki hauck. Jaki konrketnie model był w tym komisie? bo ja mam hauck'a;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Tylko ten espiro ma mega beznadziejny kosz. Jeszcze jeden jaki biorę pod uwagę ale nie widziałam na żywo to graco evo mini.
    I wiecie co, myślałam że jak wózek w smyku kosztuje 550 zł to na allegro będzie taniej, a tu nie, taka sama cena. To mnie zdziwiło bardzo.
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Nie mam pojecia... Kobieta z komisu nie umiala mi powiedziec, ale w rezultacie poczytalam opinie w sieci ze stelaz potrafi sie zlamac w pol i uginaja sie kółka tak ze dochodzi do ich blokowania (?) przy podjezdzaniu z ciezszym dzieckiem pod krawezniki i sie przestraszylam. Odpuscilam tamtan wozek... ale jesli mozesz powiedz jaki masz model i na co zwrocic w tym wozku uwage, kto wie moze jeszcze bedzie w tym komisie.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 6th 2014 zmieniony
     permalink
    Z tym co napisałaś akurat nie mam problemu choć to wózek także z rynku wtórnego. Drugi raz nie kupiłabym tego wózka przez to, że jest nie stabilny i cięzko się nim skręca. Nic się w nim nie popsuło jeszcze mi ale ja go rzadko używam, bo jest u rodziców. Nawet nie wiem czy byłam nim na 5 spacerach ;) chyba nie.....
    Mam model citi, dokładnie taki. Ogólnie nie polecam 3 kół...plus dla niego to rozkłada się do pozycji całkiem leżącej i ma ogromny, fajny kosz.

    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    zabawne - dokladnie ten widzilaam ostatnio an allegro z mojej okolicy i zastanawialam sie czy nie kupic, bo tak mi sie kolorystycznie podobal :P ale ze wzgledu na te opinie w necie zrezygnowalam i przepadl.
    Slicznny jest. ale to akurat kiepskie kryterium :P
    Faktycznie o 3 kolkach slyszlam ze to niezbyt trafiony pomysl. Chociaz pewnie zalezy co komu pasuje. Ja nie bardzo wyobrazalm sobie podjazdy, bo sa robione na 2 kola...
    Fajny wozek tak wizualnie :) Na pierwszy rzut oka ma wszystko czego bym chciala :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Mi też bardzo się wizualnie podoba ale niestety nie jest to najlepszy wybór także szukaj dalej :)))
    Ja co prawda żałuję ale tragedii nie ma, używany jest od wielkiego dzwonu ;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Rozumiem :P W kazdym razie odradzasz i to jest dla mnie najwazniejsze.
    --
    •  
      CommentAuthortrzepidlak
    • CommentTimeApr 6th 2014 zmieniony
     permalink
    dziewczyny, wózek graco evo jest prześliczny, rokłada się na płasko, jest solidny ale... ma fatalne kółka! przednie kółka potrafią zatrzymać się na 2 centymetrowej przeszkodzie! nie raz wózek stanął mi dęba przy podjeżdżaniu pod malutki (dosłownie) krawężnik. i strach pomyśleć jak daleko Mały by poleciał, gdyby nie był przypięty pasami. pewnie ten graco evo mini tez ma takie kółka, albo jeszcze gorsze.

    co do parasolek: ja mam parasolkę mamas&papas pipi i jestem zadowolona. jako wózek-dojazdówka na plac zabaw sprawdza się świetnie. ma regulowany podnóżek, dużą budkę, mocno rozkładane oparcie. minusem jest brak pałąka. ale bardzo lekko i wygodnie się go prowadzi. łatwo się podbija i dobrze radzi sobie na krawężnikach. (może nawet lepiej niż evo?).
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Trzepidlak - dzięki za opinię o graco. Drugi wózek jest mi potrzebny na jakieś wyjazdy czy wypad do sklepu jak męża nie będę miała obok.
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    OneKiss jeżeli chcesz przetestować Solę2 możesz to zrobić bez kupowania jej: zobacz po wpłaceniu 60% kaucji możesz przetestować wózki M&P
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    dagus8 ja miałam kiedyś magica trzykołowego i w sumie byliśmy zadowoleni, był stabilny. Dla mnie wtedy minusem były dwie rączki. Jasiek był w wieku między 2 a 3 latka to nawet mu nie przeszkadzało w spaniu brak możliwości regulacji podnóżka. Teraz dla Fifka bym nie kupiła bo wg mnie jest jeszcze za mały na takie spanie dlatego emmaljunga wygrała. Aktualnie jeżdżę jane slalom pro i też jest stabilny, jest idealnie wyważony.

    OneKiss fajny ten wózek, nawet brałam go pod uwagę teraz ale jednak przegrał ze względu na ten nieszczęsny podnóżek
    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Dziewczyny czy parasolka do wózka się przydaje? Zainwestować w oryginalną czy szukać "zastępczej"? :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Ja nie miałam oryginalnej do jedo, nie wiem jakiej firmy, jedyna wada to ciężko było ją ustawic i strasznie skrzypiała. Ale wg mnie na lato jest to niezbędne.
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    ja w ogole nie mialam parasolki.
    u mojej kuzynki kompletnie sie nei sprawdzala i szkoda mi bylo w bubel inwestowac. Czasami na bude wieszalam cos zeby oslanialo od słonca, jesli w inny sposob nie dalo sie zaslonic (np sama budaa, lub odwroceniem wozka).
    Ale tu ktos ostatnio podawał fajny patent - taka zasłonka materialowa od slonca jest - specjalna do wozkow. Byla kilka stron wczesniej. jak znajde to wstawie link.

    Treść doklejona: 08.04.14 12:17
    znalazlam - daszek od szłonca.
    U mnie wlasnie cos takiego sie sprawdzalo, tylko robilam to z kocyka albo z pieluszki tetrowej.
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Onekiss ja mam graco symbio, ale jeszcze nie używany :) spacerówka jest kubełkowa. A Ty dla takiego maluszka chcesz już parasolkę?
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Ally, nie, nie. Nie parasolkę, zwykła normalną spacerówkę :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Ja w starym wózku miałam parasolkę, o matko nie umiałam sobie poradzić z tym ustrojstwem. Później zmieniłam wózek na taki, ktory ma potężną budę i dodatkowy daszek jakby wysuwany no wiecie o co chodzi hehe i do tej pory uważam, że bez takiego bajeru ani rusz. W słońce czy w deszcz, moja buda chowa świetnie Dominika. Nie kupiłabym wózka zpłytką budą nigdy w życiu już. Dla mnie to jest jedno z najważniejszych kryteriów. Jednak podejrzewam, że Twoja mała bananowiec ;) jeździ w gondoli, wtedy używałam tetry spiętej jakąś zabawką z klamerką hehe, jakoś dawałam radę;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Tak hopelight w gondoli...i sporą część słonecznej pogody w tej gondoli pojeździ...daszek widziałam, jest niedrogi więc pewnie też się zaopatrzę, ale parasolkę i tak wezmę raczej...przy tym daszku dziecka widzieć nie będę no i Młoda nie będzie mogła ?drzew? oglądać :wink::wink::wink: oglądać czy co tam się widzi jeżdżąc na płasko w wózku :swingin: I chyba się szarpnę na oryginalną do jedo..za 55zł...łamana w dwóch miejscach plus przy podstawie...

    Nie wiedziałam co brać i czy w ogóle a wychodzi na to, że biorę i parasolkę i daszek :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 9th 2014 zmieniony
     permalink
    hopelight: Później zmieniłam wózek na taki, ktory ma potężną budę i dodatkowy daszek

    Fajnie a jaki to wozek? Tak z ciekawosci? Ja tez (tak mi sie wydaje) mam ogromna bude, a jednak zdarzalo sie ze słonce mi wnikalo, ale wlasnie w spacerowce, - w gondoli nie pamietam takiego problemu, ale tez moje dziecko prawie w gondoli nie jezdzilo, wiec nibny skad mam miec takie wspolnienia.

    Treść doklejona: 09.04.14 09:44
    bananowiec: Nie wiedziałam co brać i czy w ogóle a wychodzi na to, że biorę i parasolkę i daszek

    Tak to jest o cos tu zapytac. Ja tez chcialam wozek za 150 zł a teraz moje wymagania urosly do 1500... takeigo nie kupie, ale jak wybor mi sie utrudnil :P
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    wózek to zawsze jest trudny wybór zwłaszcza ze wymagania i oczekiwania rosną co czasem nie idzie w parze z zawartoscią portwela no niestety mnie niepodoba sie to że wózki sa cieżkie i gabarytowo zajmują duzo miejsca w samochodzie to taki minus .No a jak znalazłam cos zadowalajacego pod katem lekkosci i zajmujacego mało miejsca to niestety ale pojawia sie inny problem.
    --
  1.  permalink
    No niestety , nie można mieć wszystkiego w jednym :-( Ja postawiłam na bezpieczeństwo i wygodę Maluszka, mam nadzieję :-) Co do reszty, to jakoś to będzie :-)
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Ja dokupiłam parasolkę tzw. uniwersalną ale szlag mnie z nią trafiał także po dwóch razach posżła w odstawkę.
    Mamy wózek z przekładaną rączką więc to nam ostatecznie wystarczało i w razie konieczności - nawet gondolkę pchałam przodem :bigsmile::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Bilciu- 20 tydzien skonczony :P Wow:P (to tak na marginesie :P
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    hopelight: o matko nie umiałam sobie poradzić z tym ustrojstwem
    A myślałam, ze tylko ja tak miałam, bo wszyscy chwalą parasolki... gdy spaserowałam po parku, to przy każdym skręcie zmieniał się kont padania słońca i denerwowało mnie to, że musiałam przestawiać parasolkę... No chyba, że nie umiałam jej dobrze ustawić po prostu?
    Też zmieniłm wózki- pierwszy na taki z przekładaną rączką, a spacerówkę na taki z budą spuszczaną do samej barierki.
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    No moja szwagierka dokladnie to samo miala, dodac jeszcze trzeba ze parasolka odpadala co chwile (fakt przyczynial sie do tego drugi synek ktory szedl trzymajac sie wozka, ale jakos specjalnie tej parasolki nie meczyl, ot wiadomo czasem niechcacy zlapal) ... no i po tych obserwacjach gdzie zazwyczaj przebywala parasolka (w koszu podrozowala) a szwagierka i tak po prostu ustawaila odpowiednio wózek - to zwatpilam w jej sens.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Ja mam ciągle dylemat. Espiro Magic, któryś Baby Design albo Inglesina... Sama już nie wiem... Ten ostatni jest najdroższy... Espiro ma wadę blokady kół czy tam hamulca a Baby Design są strasznie małe albo mu się wydaje... Espiro jest z tych wszystkich chyba najlepszy ale drażni mnie to, że przednie koła się schodzą, przypomina 3-kołowca, a takich nie lubię... Ehh... I chyba parasolki po złożeniu są dość długie a ten espiro czy jeden z BD składają się na krótsze i mniej miejsca zabierają w bagażniku... Mam dylemat...
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Dii a patrzyłaś na graco? nie wiem o co chodzi ale w moim mieście wśród mam królują właśnie te lekkie spacerówki. Nie miałam okazji użytkować ale może któraś z Was ma i poleca?
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Graco też mi się podoba i nie drogi, ale jest jeden minus. Przed dzieckiem jest miejsce na picie i takie tam... Taka tacka. To mi się nie podoba. Chyba, że można ją demontować i zamienić na tradycyjną rączkę...
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Dii ja mam Inglesinę i jestem w tym wózku zakochana...tzn. minusów póki co nie odnotowałam :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Inglesina wiem, że jest ok. Fajnie się prowadzi, jest dość lekka, mi tylko cena nie odpowiadała...:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Dii a używana? mieszkasz w Wawie, więc może nie być trudno. Zawsze możesz pojechać poolgądać i zobaczyć w jakim jest stanie

    ogłoszenie z tablicy z Wawy
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Trochę patrzyłam na tablicy, choć to nie to samo co na żywo... Ale my chcemy kupić w smyku i wolę nową bo ma posłużyć długo, bo dla dwójki. A mamy punkty i jakieś 200 zł będzie i tak taniej. Czyli wyjdzie nam cena jak używanej:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Dii ja będę namawiać Cię na Espiro :) Fakt ze hamulec się zepsuł ale przez nas ... kurier przywiózł mi już naprawiony wózeczek.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    A może powinnam patrzeć na podwójne wózki... Dla Kacpra i Madzi? Bo jak ja bym miała sobie z dwójką poradzić?:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Ja myślałam ze ty jako drugi szukasz? na teraz dla Kacpra a potem dla Magdy. A normalnie kupujesz podwójny ...
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Czerwinka dzięki Tobie zwrocilam na niego uwagę. Ale wiele czytałam opinii i ten hamulec jest problematyczny...
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Tylko jeszcze trzeba patrzeć na rok komentarza ;) bo problem hamulców został rozwiązany w 2013 r ;) Doś intesywanie sie tym interesowałam :D Hamulec teraz popsuliśmy sami błoto, woda, piach i brak czyszczenia ...
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 10th 2014 zmieniony
     permalink
    Dii - bedziesz kupowac podwojny? hmmm
    JA nie zamierzam, wydaje mi sie ze to jednak za duza roznica wieku i jednak z podwojnym niwygodnie...
    A patrzylas na takie platformy do wozka?
    Dodam ze rozwiazanie testowane przez moja szwagierke - roznica miedzy dziecmi 2,5 roku. Dziecko sobie stalo, albo siadało na tej dostawce i jechało.
    wozek z platforma1
    wózek z platforma 2

    Treść doklejona: 10.04.14 15:15
    znlazlam jeszcze cos takiego opis
    null

    Treść doklejona: 10.04.14 15:16
    cena platformy to ok 200zl, cena tej dostawki ponoc ok 500.
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Dziewczyny może komuś pomoże moja opinia o parasolkach. Ja ma też inglesine trip i jestem bardzo zadowolona. Zamienilam moj poprzedni wozek bugaboo cameleon 2 na niego i myslalam że nic nie dorowna cameleonowi. A tu niespodzianka. Inglesina jest bardzo lekka i zwrotna. Łatwiej nią manewrowac we wszelkich sklepach. Coreczce w niej wygodnie bo rozłożyć ją można na prawie prosto. Cena jest atrakcyjna w porownaniu np z maclarenami. Łatwo ją mi sprowadzic z pierwszsgo pietra z Kaja w srodku, po prostu zjezdzam tylnymi kółkami co w cameleonie bylo trudne. Wozek nawet z dzieckiem mozna wnieść na piętro albo wciągnąć tyłem tak jak ja to robię.
    Jedyne co mnie denerwuje to że rozkladanie oparcia robi się dwoma rękami.
    Polecam wozek jako spacerowke. Nie wspominajac ile wolnego mejsca jest w bagazniku. Bugabo zajmowal caly bagaznik w kombi.
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    U nas różnica wieku będzie niecałe 1,5 roczku i jeszcze ten pierwszy okres przypadnie na jesień/zimę także ja się zastanawiam albo nad czymś podwójnym albo nad tym siedziskiem - dostawką która wkleiła Ramathka.
    Planuję też teraz zmienić Karolkowi spacerówkę także myślę czy nie kupić jednak baby jogger city select i mieć później, w razie czego możliwość "rozbudowy" o gondolę czy drugie siedzisko.
    .
    Jeśli chodzi o Espiro - to ostatnio rzuciło mi się w oczy że są one u mnie w mieście bardzo popularne.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.