Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeApr 14th 2014
     permalink
    Ramatha - pałąk można w Cybexie bez problemu odpiąć.
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 14th 2014
     permalink
    madziauk: Fajnie poczytac dobre opinie o Maclarenach. Z ta tapicerka to jak ja sie sciaga? Pan w sklepie (john lewis ) mowil mi, ze to mozna prac tylko i wylacznie recznie - bez sciagania. Jak to z tym jest? Moze facet byl nie doinformowany.


    ja prałam w pralce, mąż zdejmował, natomiast nie było to az taki prosciutkie, wymaga troche siły:bigsmile:

    Treść doklejona: 14.04.14 20:23
    Alinka: Odpina sie pare zatrzaskow i sciaga tapicerke z takich jakby nitów oraz odpina pasy.... max minute to zajmuje jak sie ma wprawe

    ooo to to, u nas trwało to trochę dlużej, ale pewnie kwestia wprawy, jak mam stollerpad wiec nie było potrzeby prać cząeto
    --
    •  
      CommentAuthorAlinka
    • CommentTimeApr 14th 2014
     permalink
    Kakai: jak mam stollerpad wiec nie było potrzeby prać cząeto

    Jak mialam stroller pad to tez rzadko prałam, ale jak ostatnie dwa miesiace odpieluchowywalismy młodego, to zdarzalo się go prac i dwa razy w tygodniu :D z wiadomych powodów :D
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 14th 2014 zmieniony
     permalink
    Alinka: Jak mialam stroller pad to tez rzadko prałam, ale jak ostatnie dwa miesiace odpieluchowywalismy młodego, to zdarzalo się go prac i dwa razy w tygodniu :D z wiadomych powodów :D


    rozumiem:smile: i drżę bo to przed nami..
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 14th 2014
     permalink
    Alinka: Ja go widzialam tylko w sklepie i co mi sie nie spodobalo to małe kułka i nie można wlasnie powiekszyc budy. No i buda jest jakaś mała i "lelawa".
    Obczaiłam ten co ty chcesz i bardzo jest podobny do maclarenow w sumie. Naprawde sie dobrze prezentuje i ma wszystkie potrzebne funcje.


    Racja. Ten UppaBaby ma ta budke opuszczana z filrtem przeciwslonecznym. Maclareny sa bardzo popularne, stad te moje wahania. Ale jednak Uppa na razie wygrywa.
    --
    •  
      CommentAuthorwandek
    • CommentTimeApr 16th 2014
     permalink
    Witam się oficjalnie:bigsmile:
    Podczytuję forum już od jakiegoś czasu, ale nie mając nic ciekawego do powiedzenia:wink:, nie ujawniałam się. Teraz podczytując ten wątek, myślę , ze mogłabym podsunąć pomysł wszystkim mamom 4, 5, 6 miesięcznych maluchów. Wiem jak "wspaniały" może być spacer z ciekawym świata maluchem w gondoli. U nas taki spacer zwykle kończył się tak, że wózek jechał pusty, a dziecko na rękach:devil:
    Na spacerówkę było jeszcze za wcześnie (pomimo wkładki dla malucha), a gondola przestała już się sprawdzać (pomimo podnoszonego zagłówka) i wtedy olśniło mnie, że przecież mam adaptery do fotelika samochodowego, niby oczywista, oczywistość, ale żałuję, że tak późno wpadłam na ten pomysł. Z taką mini spacerówką, spacery znów zaczęły być przyjemnością, a na głosy typu, że to niewygodne dla dziecka, odpowiem, że mojemu nic nie przeszkadzało.
    Foteliki samochodowe teraz mają i budki i okrycia na nóżki, więc rzeczywiście są jak mini spacerówki, z czystym sumieniem polecam ten sposób na spacery, w okresie między gondolą, a spacerówką.
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeApr 16th 2014
     permalink
    Wandek-nic nie przeszkadzało dziecku...ale długie spacery w foteliku nie są zdrowe dla dziecka...chyba że spacery trwają bardzo krótko.
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeApr 16th 2014
     permalink
    Rowniez jestem na NIE spacerom w foteliku. Powinno sie go uzywac zgodnie z przeznaczeniem - do jazdy samochodem. Wiadomo, od czasu do czasu mozna na skoczyc na szybkie zakupy wpinajac fotelik w stelaż wózka, ale spacery? przeciez w takim foteliku dziecię nie moze sie nawet ruszyc, co najwyzej pomachac troche rekami.
    --
    •  
      CommentAuthorwandek
    • CommentTimeApr 16th 2014
     permalink
    A wasze podróże samochodem, też trwają tylko 5 minut? Oczywiście, nie miałam na myśli 10-cio godzinnych spacerów ze spaniem włącznie, ale właśnie takie, na których nie będę musiała dziecka nieść, żeby mogło sobie świat pooglądać.
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeApr 16th 2014
     permalink
    Wandek-jeśli dziecku świat chcesz pokazać do zainwestuj w chustę lub nosidełko.
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    •  
      CommentAuthorwandek
    • CommentTimeApr 16th 2014
     permalink
    ok
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 16th 2014
     permalink
    wandek mój starszak jeździł w spacerówce od czasu jak skończył 3,5 miesiąca a młodszy jak skończył 4,5 miesiąca.Obaj pomimo miejsca w gondoli wypięli się na nią. Uważam, że jednak zdecydowanie zdrowsze było/jest jazda w spacerówce jak w foteliku.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeApr 18th 2014
     permalink
    Ja też uważam, że zdecydowanie lepiej spacerówka na płasko niż fotelik...
    Dziewczyny a ja szukam parasolki na lato, wyjazdów weekendowych.
    Póki co typy to maclaren xt, cybex onyx i inglesina trip...
    I nie wiem kompletnie co robić. O maclarenie i inglesinie pisalyscie a ktoś ma onyxa?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAlinka
    • CommentTimeApr 18th 2014
     permalink
    madziauk: Racja. Ten UppaBaby ma ta budke opuszczana z filrtem przeciwslonecznym. Maclareny sa bardzo popularne, stad te moje wahania. Ale jednak Uppa na razie wygrywa.

    Madziauk, dzisiaj widzialam maclarena quest, tylko tego Denim, i on ma rozsuwana bude, i jest ona dosc duza.
    Szukalas wogole wych wozkow na facebook'u na stronach typu PRAMOCHOLIC.... tam maja duzo uzywanych roznych. ostatnio byl wlasnie ten denim quest, 4 miesieczny za 100 funtow.

    Ja kupuje jednak maclarena XT, nie ma fajnej tapicerki wiec wezme czarna, poza tym sa teraz w super promocji w mothercare :D
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 18th 2014
     permalink
    Alinka: Madziauk, dzisiaj widzialam maclarena quest, tylko tego Denim, i on ma rozsuwana bude, i jest ona dosc duza.
    Szukalas wogole wych wozkow na facebook'u na stronach typu PRAMOCHOLIC.... tam maja duzo uzywanych roznych. ostatnio byl wlasnie ten denim quest, 4 miesieczny za 100 funtow.

    Ja kupuje jednak maclarena XT, nie ma fajnej tapicerki wiec wezme czarna, poza tym sa teraz w super promocji w mothercare :D


    Ja skladniam sie ku temu UppaBaby jednak, cena jak dla mnie ok. I wole kupic nowke ;) Ten co mamy teraz sprzedam, bo bedziemy sie przeprowadzac - zostaniemy z parasolka tylko. Spiwor podszywany polarem sobie zostawie, jak bedzie jesien/zima to sie przyda.

    Fajnie, ze znalazlas wozek :) Moj Maz tez mi ciagle mowi, ze ja ta Uppe powinnismy zamowic. Mi jednak szkoda sie pozbywac Cameleona 3 - tak bardzo lubie ten wozek. Przeprowadzamy sie dopiero na poczatku lipca, wiec jeszcze tym mozna pojezdzic troche ;)
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 25th 2014
     permalink


    a my w koncu kupilismy wózek miał byc inny ale kupilismy ten
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeApr 25th 2014
     permalink
    doti moja koleżanka ma właśnie taki wózek lupo tyle, że szary i jest baaardzo zadowolona :smile:
    a ja kupiłam 2 tyg temu spacerówke parasolke baby design travel model 2014 kolor brązowy i jestem baaardzo zadowolona, lekko się prowadzi, jest skrętna i w ogóle super :smile:
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 25th 2014
     permalink
    My zamowilismy parasolke UppaBaby G-Luxe 2013. Kurier ma byc jutro do poludnia. We wtorek lece sama z synkiem do Polski. Wiec w niedziele i poniedzialek bedzie testowanko w Londynie, wtorek w podrozy a pozniej w Polsce :) Mam nadzieje, ze sie sprawdzi :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 25th 2014
     permalink
    doti28 ja już praktycznie na 90% kupuję właśnie ten wózek - Lupo Comfort, poczytałam opinie, porozmawiałam ze sprzedawcą, oglądałam, składałam, rozkładałam i jestem na TAK! - mam nadzieję, że obie będziemy zadowolone z zakupu :-)
    --
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeApr 25th 2014
     permalink
    Ja też będę kupować lupo comfort w wersji 2w1 bo fotelik maxi cosi city już mam. Już się nie mogę doczekać zakupu, który planuje na początek lipca. Kolor mam już wybrany - beżowy:)
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 25th 2014
     permalink
    My też 2w1 bo fotelik mam od przyjaciółki używany, ale z pewnego źródła.
    Jak się uda dostać to my stawiamy na fioletowy.... a jak nie to czerwony lub granatowy :-)
    To jest właśnie jak na razie jeden z nielicznych minusów które moim zdaniem ma Lupo Comfort - właśnie kolorystyka - mały wybór.
    Zakochana byłam w kilku opcjach kolorystycznych Jedo Fyn (naprawdę są piękne), ale pod względem funkcjonalności i przede wszystkim łatwości obsługi przekonał mnie Lupo.
    --
    •  
      CommentAuthormaggieee
    • CommentTimeApr 26th 2014
     permalink
    Dziewczyny a mogłabym Was prosić o napisanie kilu słów o wózkach 2w1 tzn głęboko-spacerowych. Bo czytam i czytam ale same spacerówki się ostatnio przebijają a nie wrócę do tematu sprzed kilku lat bo nowe wózki są zapewne na rynku ;)
    Szukam czegoś co posłuży ze 2-3 lata, gondola ma być do tych 6 miesięcy bo termin mam na październik i chciałabym zimę przejeździć z wózkiem głębokim. Mieszkam w Irlandii więc do typowo polskich marek raczej dostępu nie mam. Chyba, że przez net ale wolałabym podotykać i choć po sklepie pojeździć zanim się zdecyduję.
    Zastanawiam się mocno nad joolz earth ale jak macie jakieś rady i wypróbowane wózki to chętnie poczytam i wdzięczna będę za każdą opinię :)
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 26th 2014
     permalink
    maggiee też chciałam się przebić z tematem wózków 2w1, ale nie do końca się dało, :-) widać sezon na spacerówki mamy na 28dni.pl
    ---
    Co do wózków dostępnych za granicą ja nie pomogę ale jest tu wiele dziewczyn z UK i innych krajów, więc może jak popytasz o konkretne modele to odzew będzie :-) poczytaj historyczne wpisy, ja się sporo dowiedziałam o modelach które mnie interesowały, ale też miałam konkretne swoje oczekiwania m.in. zakres cenowy, więc nie fiksowałam się na wózkach z wyższej półki cenowej....
    --
    •  
      CommentAuthormaggieee
    • CommentTimeApr 27th 2014 zmieniony
     permalink
    też chciałam się przebić z tematem wózków 2w1, ale nie do końca się dało
    Kurcze no to pogrzebię w archiwum ;) Choć może jednak ktoś pomoże ;)
    .
    Jeśli o budżet chodzi to nie zależy mi na drogim wózku, chciałabym by był funkcjonalny, wygodny, łatwo się prowadził i posłużył nam przez trochę. Jak ktoś umie polecić mi takowy a tańszy od Joolza z chęcią się zagłębię :smile:
    .
    doti28 gondola w joolz ma 80 cm długości ale wydaje mi się być dość wąska, choć może to tylko moje odczucia laika.. nie wiem sama bo to pierwsze dziecko a ja za grosz doświadczenia w tej dziedzinie nie mam :confused:
    •  
      CommentAuthortrzepidlak
    • CommentTimeApr 27th 2014
     permalink
    maggieee ja mam wózek babystyle oyster max, podwójny, który może funkcjonować jako pojedynczy. to rozszerzona wersja babystyle oyster. kupiony z anglii. mam tylko siedzisko spacerowe, ale jest dostępna wersja 3w1.
    wózek oyster max

    podstawowa wersja Oystera wygląda dokładnie tak samo jak nasz polski navington cadet.
    podstawowy oyster

    ja jestem bardzo zadowola z tego maxa. jest niewielki, zgrabny, ma duże piankowe, miękkie koła, lekko się prowadzi :)
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 27th 2014
     permalink
    ja niezłomnie polecam X-landera :P
    Dla dziecka jsienno-zimowego (moj synek z listopada) idealny.
    Wozek siwetny jakosciowo - wszystko jezdzi gładko, sprawnie, nie mielismy zadnych kłopotow, jezdzimy po roznym terenie i sie sprawdzil.
    Gondola ciepla, niepodwiewala. Wiadomo trzeba cos do srodka, ale wiatr nie chulal, a w cieplejsze dni mozna bnylo odpiac zamek w gondoli i byl przewiew.
    Spacerowka wygodna dla malego a potem dla starszego dziecka...
    Nie wiem co Cie interesuje. Ja mam X-landera X-move. Polecam.
    Teraz wlasnie ze spacerowki malej jednak rezygnyujemy bo tak nam sie dobrze jezdzi tym, ze w sumie szukam tego samego, a jak nawet po sklepie pojezdzilam to mi bylo ciezko i niewygodnie ze spacerowka, a okazalo sie ze po zdjeciu kol to w sumie mamy tyle samo miejsca prawie w aucie, tak wiec na wakacje jedziemy z naszym x-landerem. A jakas mala spacerowke to moze w przyszlym roku - juz tylko taka parasoleczke dojazdowa dla 3 latka kupuimy.

    Treść doklejona: 27.04.14 19:34
    trzepidlak: ja mam wózek babystyle oyster max

    O tu musze zaznaczyc, ze ostatnio stwierdzilam ze gdbyym miala taka wiedze to poniewaz chcilaqm miec szybko dziecko po dziecku to myslslabym o takim wozku jak ma Trzepidlak. Ze po roku czy dwoch moge dopiac spacerowke do tego wozka co mam.
    Wydaje mi sie to swietnym pomyslem i rozwiazaniem. Kupic wozek ktory da sie rozbuidowac. Mysle ze pod wzgledem wykonania pewnie jest podobny do x-landera.
    Bo dla mnie jakosc wozka jest bardzo wazna. A to byla dla mnie jakosc bardzo dobra i cena do przyjecia, bo jest wiele drozszych wozkow ktore pewnie tez sa swietne, tylko no portfel ma pewne ograniczenia.

    Treść doklejona: 27.04.14 19:36
    maggieee: gondola w joolz ma 80 cm długości ale wydaje mi się być dość wąska

    Wlasnie ja tez bardzo patrzylam na szeroka gondole, i duza itd.,... a okazalo sie to zupelnie nipotrzebne,. dzieci jednak szybko sie przesiadaja do spacerowki i nawet maluym jest im tam wygodnie, nie ma co sie martwic tak bardzo wielkowscia gondoli, szczegolnie przy malym dziecku.
    --
    •  
      CommentAuthormaggieee
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    Dzięki dziewczyny za kilka słów o wózkach :)
    Patrzyłam na te Oyster i Xlander ale cholera nie ma ich w Irlandii :/ a ja bez dotknięcia raczej nie kupię :|
    Oyster wygląda fajnie a jak jest z wysokością gondoli? Bo ja mam 175 cm wzrostu i szczerze mówiąc chciałabym wózek dość wysoki, bo mi krzyż siada. Co do planów rozrodczych w niedalekiej przyszłości i rozbudowy wózka to zobaczymy..bo mamy jeszcze 2 zarodki w Gamecie do odebrania ;)
    Znajomy polecał mi Xlandera też, może podjadę by go zobaczyć i wtedy mogłabym przez net zamówić..
    Tak jak wspomniałam chciałabym by wózek był funkcjonalny, dobrze się prowadził, był lekki, wygodny dla dziecka. Sprawdził się w mieście i na wycieczkach ( bo do tej pory przynajmniej dość aktywnie wolny czas z psem spędzamy na plażach i w lasach.. )
    Jeśli o cenę chodzi to chyba ograniczeń szczególnych nie mam ale też nie czuję potrzeby wydawać nie wiadomo jeśli w niższej cenie mogłabym mieć coś równie dobrego.
    Serio dawno nie miałam tak ciężkiej decyzji do podjęcia ;)
    •  
      CommentAuthorAlinka
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    X landery nie.sa zle ale na pewno nie sa lekkie. ja mialam ten wozek dla.syna i pozbylam sie szybko bo byl strasznie ciezki a mieszkalismy w mieszkaniu na pietrze bez windy. jesli nie bedziesz musiala go dzwigac po schodach to ok.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    ja się podpisuje pod ramatha tez mam x mova i tez jestem b.zadowolona. To najlepszy wózek jaki miałam a ponieważ Marysia jest moim 4 dzieckiem to uwierzcie, ze przerobiłam ich już sporo:) i najlepsze jest to to ze dokupiłam sobie tzw color pack czyli te kolorowe elementy łącznie z buda i spokojnie mogę sobie zmieniac kolorystykę jak mi się znudzi ta co mam ;) no i kosz na zakupy to bajka :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    Ja tez planowalam kupić x landera x move ale odstraszylo mnie to że golas kosztuje 2000 teraz a byla okazja z foliami itp. Lecz za wczesnie bylo byśmy kupili (luty) wiec zrezygnowałam
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    Alinka: X landery nie.sa zle ale na pewno nie sa lekkie.

    No zaden wozek 2 w 1 nie jest lekki. Ale moja spacerowka wazy teraz 10 kg, wiec jak normalne juz "zwykle" samodzielne spacerowki waza 7 albo wiecej to uwazam ze 10 nie jest zle.
    A do wozka nie mam zadnych zastrzezen. Sprawdzil sie na razie i w lesie i w blocie i w sniegu. Moj ma duze pompowane kola. Skretne z przodu z mozliwoscia blokady. Prowadzi sie głądko. Teraz jedziemy z nim na wczasy nad morze. Nie zamierzam zabierac go na plaze, ale kto wie moze i to przetestujemy :P
    W kazdym razie jak testowalismy w sklepie spacerowki to stwierdzilam ze X-lander jezdzi duzo łatwiej i płynniej. Nie wiem cyz to kwestia kół czy wywazenia wozka. Wiem ze jak wybieralismy wozek 2w1 to tez jezdzilam roznymi i walsnie w tej jezdzie zakochalam sie od poczatku.
    Potem zrezygnowalismy bo steirerdzilismy ze za drogi, a w rezultacie jak pojechalismy na targi i wszystkie wozki albo skrzypialy, albo byl jakis problem z wpieciem gondoli lub siedziska (bo cos nie chcialo zaskoczyc) to w x-landerze wszystko chodzilo lekko i zaskakiwalo.
    No i ta wlasnie jakosc i latwosc wypinania gondoli bardzo nam sie spodobala i przydala juz jak PAwel sie urodzil.
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    do skrzypienia to koła nalezy psiknac wd4o
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    No u nas też zaważyła cena, szukaliśmy wózka z przedziału 1500-2000... ale gdybym miała więcej środków przeznaczonych na wózek to raczej patrzyłam na komplety Peg Perego niż X-lander. Bardzo mi się podobały PP, jakościowo super, dość lekkie jak na wózki wielofunkcyjne. Miałam do czynienia na żywo z nim, a za ok 2500-2700 można kupić zestaw 3w1 z dodatkami.... także ogólnie myślę, że warto.
    Tak więc stanęło na Baby Design Lupo Comfort (rozłożony na czynniki pierwsze w sklepie przez tatusia i zaakceptowany). Zmiana może nastąpić jeszcze jedynie jak uda nam się obejrzeć Tako i któryś mnie zachwyci - w sklepach, w których byliśmy do tej pory nie miałam szansy obejrzeć żadnego modelu.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    ramatha: Nie zamierzam zabierac go na plaze


    a ja w zeszłym roku w czerwcu byłam w Pogorzelicy z x movem z gondola i spokojnie dawał rade idąc przy brzegu zaliczaliśmy kilkukilometrowe spacery :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeApr 29th 2014 zmieniony
     permalink
    My wlasnie tez chcielismy Tako... ale jako juz poislaam wyzej :P
    Monia - my wlasnie sterdzilismy ze po odpieciu kół to całkiem dobrze nam sie w bagaznik wpasowuje wiec jedziemy z nim napewno, ale jakos na plaze nie zamierzalam chodzic z wozkiem. Z drugiej strony nie mam wyobrazenia co do wakacji z dzieckiem i licze sie z tym ze go zabierzemy nawet na plaze. A nie balas sie o łozyska? Czysciliscie jakos?
    Kurcze... bardzo jestem ciekawa jak bedize jezdzil po takim piasku :)
    I tak jestesmy praqktycznie skazani na jakis inny wozek. Dla starszej korzystalas z parasolki jakiejs? Ja mysle ze najwyzej w przyszlym roku kupie cos odpowiedniego dla Pawla jesli bedzie potrzebowal.
    --
  1.  permalink
    Anka80! Tako extreme czeka na nas w sklepie, mamy go odebrać w najbliższym czasie. Oglądałam wiele wózków, przez jakieś 6m-cy, na necie i na żywo, czytałam wiele opinii na ich temat. Wybór padł na takusia. Ma świetnie dopracowane detale, nic mu nie wisi, nie odstaje, nie wystaje. Jest zgrabniutki, sprytny w prowadzeniu. Pan sprzedający wózki zwrócił moją uwagę na niego, mimo że mógł nam zaproponować wiele innych wózków, z cenowo wyższej półki, bo cena nie grała za bardzo roli w naszym przypadku. Mam nadzieję,że i ja i Maluszek będziemy z niego zadowoleni :-)
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    kasienka to chyba się jednak muszę udać do sklepu gdzie Tako będzie do obejrzenia.... :-) Twoja opinia to już nie pierwsza pozytywna na temat Tako, dlatego w ogóle o nich wspomniałam...a cenowo wypada bardzo dobrze - to fakt.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    ramka nie czyściliśmy ;) gondola jeździła w bagażniku dachowym reszta w części normalnego ( bo w drugiej części rozłożone było siedzenie dla Gosi) a starsze nie jak się urodziła Maeta to Gosia miała 2,5 roku i już chodzila sama potem Marcela miała 3 lata wiec tymbardziej. A robily z nami kilku km spacery bezproblemowo.
    -- mama piątki :)
  2.  permalink
    Anka80! Zajrzyj na tym temacie na stronę 100,101,i 102. Jest tam dyskusja o takusiach. Bonim ma tako extrem'a, na pewno o wiele bardziej przybliży Ci ten wózeczek niż ja :-)
    --
    •  
      CommentAuthormaggieee
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    Dziewczyny a co myślicie o tym?
    Uppababy Vista – jest wysoki też, jak joolz ( co u mnie jest jakby priorytetem ), ma dodatków masę w cenie ( daszek UV, moskitiery 2, 2 osłony przeciwdeszczowe, wielki kosz na zakupy i adaptery do fotelików samochodowych ), kosztuje 749 euro, czyli od joolza z dodatkami tańszy trochę.
  3.  permalink
    maggieee! Dla mnie Uppababy Vista jest ładniejszy wizualnie, troszkę przypomina mi x-landera. Co do szczegółów to nie wypowiem się, bo nie znam tego wózka, no i gustuję w trochę innym fasonie. Wózeczek ma być przede wszystkim wygodny dla Maluszka i dla Ciebie!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    Madzia doszedl już Wasz UppaBaby G-Luxe 2013? jakie wrażenia?:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    Hope - doszedł. Wózek jest rewelacyjny. Dobrze, ze nie kupiłam Maclarena :) lekki , super sie podbija, wygodny dla synka i fajnie, ze ma pasek na ramię. Na lotnisku bez problemu po schodach zeszłam z nim na ramieniu, Karolkiem w Manduce i taka torebka z rzeczami dla synka (21 na 30cm) na ramieniu rowniez :) bardzo sie cieszę z zakupu. Parasolka bezproblemowo sie prowadzi po chodnikach - zarówno w Polsce jak w Londynie :) rozklada sie do pozycji polezacej jedna reka :) mamy kolor pomarańczowo (siedzisko) , bezowy ( daszek). Ludzie mnie zaczepiają i pytają co to za parasolka ;)
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeMay 2nd 2014
     permalink
    to jest najlepsza reklama :P
    Szkoda ze taki drogi :P Wozek bardzo mi sie podoba :P
    Na razie naszczescie zrezygnowalismy - ale moze kiedys :P
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMay 2nd 2014
     permalink
    Przyszedl moj baby desing lupo comfort kolor 04 heh kolor jest super:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 2nd 2014
     permalink
    czyli??? nie taki jak chciałaś??
    to wymien go zawsze możesz odstapic od zakupu masz na to 10 dni
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeMay 2nd 2014
     permalink
    doti co jest z kolorem nie tak? nie podoba Ci się na żywo?
    Trochę Ci zazdroszczę, że już masz wózeczek u siebie :-)
    --
  4.  permalink
    A my odebraliśmy naszego tako extrem'a. Kolorek chabrowy-super. Ale nie mamy siły go złożyć :-( Jutro z Młodym zabierzemy się za niego :-)
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMay 3rd 2014
     permalink
    Kolor jest boski szmaragdowy piekny bardzo mi sie podoba
    --
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeMay 3rd 2014
     permalink
    Hej Dziewczyny, a powiecie coś o wózkach klasycznych ? Może ktoraś z Was ma Tako Dalga Classic albo Tutek Turran ? Patrzyłam też na wózki klasyczne firm el-jot i prampol ale to takie mniej znane marki i nie wiem czy można na nich polegać. Niewiele można o nich znaleźć w internecie.

    Będę wdzięczna za Waszą pomoc :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.