Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeJul 14th 2014
     permalink
    Lusia - popieram w pełni... lubię ten wątek i jest bardzo pomocny i lubię opinię w stylu - mam/miałam ten wózek - i miał takie minusy a takie plusy ale krytykowanie "częstochowskich czołgów" czy "polsko-chińskich" wózków ostatnimi czasy wkurzyło mnie.
    Widziałam niejeden tańszy wózek, który po 2-3 latach użytkowania był "prawie jak nowy", stabilny, mocny itp. i niejeden z wyższej półki, rozklekotany... owszem są często lżejsze, mają fajne patenty, ale np nie każdemu pasuje ich stylistyka już nie mówić o cenie.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJul 14th 2014 zmieniony
     permalink
    Czy któraś z was zna jakieś fajne wkładki oddychające do wózka? tylko nie jakieś szare, tylko jakieś kolorowe, takie ozdobne?

    la millou są piękne, choć drogie, ale nie oddychają. W sklepie oglądałam super wykonaną AEROSLEEP, ale kolor jednolity.
    --
    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeJul 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Do mnie dziś przyszła ładna wkładka szyta na miarę mojego wózka. Koszt z przesyłką 110 zł klik
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJul 15th 2014
     permalink
    Też mam wkładkę od Pani Helenki, bardzo polecam :D
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJul 16th 2014
     permalink
    kurczaki, ale fajowe, szkoda, że dziś ma przyjść moja wkładka la millou :P ale nie wykluczam, że może się skuszę na panią helenkę jak ta mi się znudzi ;]
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 16th 2014
     permalink
    Ely w tym blogu co podała mysia jest też moja wkładka w piątym poście wkładka do joolza :D

    potwierdzam , że fajne no i na wymiar :D


    jeszcze skip hop ma fajne jednokolorowe, ale nie wiem jaki to materiał :)
    --
    •  
      CommentAuthorpuelka
    • CommentTimeJul 16th 2014
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie do posiadaczek Bugaboo Cameleona 2, czy gondola nałożona na stelaż może się lekko kiwać góra dół? Jak władam małego mam wrażenie że od strony główki gondola ciągnie w dół :( minimalnie ale nie podoba mi się to. Wózek jest używany, więc może już sie wyrobił.. :( Poza tym rączka też ma trochę luzu, ale podobno to normalne bo jest przekładana. Słyszałyście coś o tym?
    -- [
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJul 17th 2014
     permalink
    A ja zostałam dumną posiadaczką Joie :)

    Dziecko samo wybrało. BJCM odpadł od razu, bo jest dla nas zbyt głęboki, mała zapierała się rączkami i odchylała, żeby móc spojrzeć na boki a mi przeszkadzał drążek między tylnymi kółkami no i jazda moim zdaniem dużo płynniejsza niż w BJ, brak regulacji podnóżka i gumowa rączka w BJ mi nie podeszła. Pasek do składania wózka też jakoś dziwnie wystaje pod pupą dziecka, w Joie jest płaski i schowany. No i cena dodatków BJ poraża. Pomijając mało istotny fakt, że Joie zwyczajnie bardziej mi się podoba :)

    Już parę dni jeżdżę i jestem zachwycona :) Joie jest zgrabniejszy, dziecku wygodnie, mi wygodnie, podnóżek regulowany się teraz przydaje, pałąk się małej podoba, kosz na zakupy duży i łatwo dostępny, buda fajowa, składanie super, stoi pionowo po złożeniu, fajna folia p.deszczowa, która się układa na wózku dzięki wzmocnieniom a nie leży na dziecku, wózek ma miejsce, gdzie mogę łatwo podpiąć moją torbę wózkową od gondoli na zaczepy - to plusy :) Minusy, o których wiedziałam przy zakupie: Miejsce, gdzie wózek składa się na pół, przy podbijaniu faktycznie lekko się rusza, zobaczymy czy za rok się nie wyrobi, no i amortyzacja - mój stary wózek na gumowych kołach z porządną amortyzacją to istny luksus, płynie bezszelestnie po chodnikach i kostce, ale taki już urok lekkich spacerówek czy parasolek. A i 3 koła to żaden problem, miałyście rację, pełna stabilność :) Nowych minusów podczas użytkowania jeszcze nie znalazłam. Generalnie różnica w spacerach ogromna - mała się nie szarpie, nie krzyczy, nie próbuje wyjść z wózka, jeździ, ogląda, odwraca i uśmiecha się do mnie co jakiś czas, nie sądziłam, że zmiana wózka aż tak na nią wpłynie. Choćby dlatego warto było go kupić :) Joie jest nowym wózkiem, więc wszelkie defekty, których może nabawić się z czasem są jeszcze nieznane, ale za tą cenę (ok 650zł) jest bezsprzecznie wart tego ryzyka.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 17th 2014 zmieniony
     permalink
    Puelka - ja mam co prawda cameleona 3, ale po 18 miesiącach nic nie lata - jest jak nowy :) właśnie go umylam i czeka aż nam neta podlacza, bo chce go wystawić na sprzedaż :) Mąż sie śmiał, ze jak nowka.
    A ci do Twojego pytania to moim zdaniem nie powinno tak być. Koleżanka ma starego cameleona 2 - z ponad 3 lata i tez jest jak nowy.
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeJul 17th 2014
     permalink
    Czy któraś z Was korzysta z wózka adamex pajero alu len?? jeżeli tak to jakie macie zdanie o tym wózku ??
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeJul 17th 2014 zmieniony
     permalink
    Elyanna: A ja zostałam dumną posiadaczką Joie :)

    Elyanna, a kółka hałasują na chodniku podczas jazdy?
    Właśnie zastanawiam się pomiędzy Quinny Zapp Xtra2 (trochę hałasuje) a Cosatto Yo (niestety spory po złożeniu, jak metrowy parasol), ale nie ukrywam, że coś innego również wchodzi w grę. Najważniejsze aby siedzisko rozkładało się na płasko a kółka nie robiły hałasu podczas jazdy. Dobrze jakby był mały po złożeniu, bo ma to być spacerówka "miejska" na wycieczki wakacyjne i mało miejsca w bagażniku zajmować.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 17th 2014
     permalink
    Fajne te wkładki od p. Helenki :)))
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJul 18th 2014
     permalink
    Annie_86: Elyanna, a kółka hałasują na chodniku podczas jazdy?


    jak na razie wcale, jak jadę po kostce to czasem słychać, ale tylko przednie, i tylko że jest, hałasem bym tego nie nazwała. Tylne są duże, więc nie słychać ich wcale. Jechałam wczoraj po trawie i też bez problemu dał radę. Wczoraj doszła wkładka, zrobię fotkę wózka może dziś jak nie zapomnę. Uwielbiam moment składania, poprzednio musiałam dziecię do auta do fotelika wkładać, rozmontowywać spacerówkę od stelaża, stelaż składać, upychać te dwa elementy do auta... a teraz dziecko na ręce, drugą łapię wózek i złożony, jedną ręką do auta kładę i włala!

    Wybaczcie, że tak się rozpływam nad nim, ale życie mi ułatwił ogromnie.
    --
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeJul 18th 2014
     permalink
    Czekam na fotkę :wink: biorę go pod uwagę.

    Treść doklejona: 19.07.14 22:19
    Mam pytanie o siedzisko kubełkowe - czy dziecku dobrze się w nim śpi po rozłożeniu do pozycji leżącej?
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJul 20th 2014 zmieniony
     permalink
    siedzisko kubełkowe nie rozkłada się na płasko, więc jeśli chodzi o spanie to juz zależy od dziecka, jeśli masz malucha który kocha spać na brzuchu to w kubełku nie da się obrócić na brzuch niestety, ale siedzisko jest fajne dla niesiedzących samodzielnie jeszcze dzieci, bardzo ładnie trzyma dziecko i maluch się nie zsuwa i nie siedzi krzywo. Mój Jasiek zasypiał w nim bez problemu. My przesiedliśmy się do kubełka z gondoli jak młody miał pół roku, jeździliśmy początkowo tylko w pozycji leżącej, nasza rehabilitantka była zachwycona pozycją leżącą, młody z uwagi na wzmożone napięcie prężył się mocno i wolno go było nosić tylko przodem do świata robiąc mu z ręki takie jakby krzesełko pod pupą, kubełek zapewniał dokładnie taką pozycję. Ale wybierając siedzisko kubełkowe popatrz też na jego rozmiary, czasami są to takie malutkie kubełki że starczają max do 18 miesiąca.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 20th 2014
     permalink
    Dziewczyny zastanawiam się nad wózkiem spacerowym i szukam takiego do około 500-550 zł wpadł mi w oko espiro magic 4 wpisałam sobie w wyszukiwarkę i poczytałam kilka waszych opinii na jego temat czy ktoś coś jeszcze o nim może powiedzieć, wiem od zaufanego sprzedawcy, że model z 2014 roku został udoskonalony, zwłaszcza rama która czasem opadała, jest jeszcze kieszonka w koszu, z którego można coś wyjąć jak dziecko śpi i siedzisko jest rozłożone i jeszcze budka jest o kilka cm dłuższa.
    Wiadomo opinie na forach różne, ale jakoś tutaj do Was ma zaufanie i nieraz czytałam jak fajnie doradzałyście dziewczynom
    --
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeJul 20th 2014 zmieniony
     permalink
    kachaw: Dziewczyny zastanawiam się nad wózkiem spacerowym i szukam takiego do około 500-550 zł wpadł mi w oko espiro magic 4

    Przyjaciółka ma, jeździłam nim 2 m-ce temu, jest ok, prowadzi się bardzo dobrze, lekko, zwinny, zwrotny, nie hałasuje, składa się do niewielkich rozmiarów. Design trochę średni, ale wiadomo każdemu co innego sie podoba.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJul 20th 2014 zmieniony
     permalink
    Kachaw pomyśl nad wózkiem Joie. Ja też jestem szczęśliwą posiadaczką , a raczej moja córka :) jakościowo taki jak bjcm, a nawet ma kilka lepszych rozwiązań, lekkie prowadzenie. kosztuje ok 600zł, czyli niewiele więcej jak zaplanowałaś. Jak na razie jesteśmy bardzo zadowolone :)
    Elyanna jaki kolor macie? my czarno-czerwony.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 20th 2014
     permalink
    Ally oglądam te joie a który model polecacie ??
    Na razie kazałam mężowi wyciągnąć wózek po Nice Chicco simplicyty pamiętam że był już trochę rozklekotany i ma dziurę w koszyku na zakupy, ale nie pamiętam by coś się złego w nim działo. Wyprałam jutro będzie sechł na dworze i pojadę z młody na spacer jak się sprawdzi to odpuszczę sobie kupno nowego wózka, jeśli będzie kiepski w obsłudze to kupię nowy.
    Powiem szczerze, że wolę kupić wózek w sklepie stacjonarnym, zawsze w razie gwarancji wszystkie formalności załatwia sklep, ten w którym kupuję baby blue ma świetną obsługę i zawsze Panie chętnie pomagają, a jak kupię od [producenta lub na allegro to w razie reklamacji może być różnie
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Ja mam espiro od ponad roku . Polecam :) Jak coś byś chciała wiedzieć pisz śmiało :)
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJul 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Espiro tez rozważałam, ale za mała buda, maleńki kosz na zakupy a przede wszystkim te małe kółeczka... Zależy wszystko jaki teren ma ten wózek pokonywać, u mnie sporo kostki, mojemu dziecku komfortowo by nie było. Z tego co pamiętam z czasów opolskich to rynek i okolice to kostka, ale miasto zadbane, więc może Espiro nie będzie taki zły.

    Ja mam joie (Joie Litetrax) szary :) chciałam neutralny, żeby móc sobie zmieniać jego "wystrój" ;] poprzednio 9 m-cy jezdzilam wózkiem w mega mocnym kolorze i pod koniec juz nie moglam na niego patrzec, ale chcialam byc lepiej widoczna na ulicach, pasach itd. stad taki wybor. Teraz do joie dokupiłam kolorowy wkład do wózka i wygląda super. Jak sie zniszczy albo znudzi to kupie inny i wózek bedzie wygladal calkiem inaczej.
    W sobote mała zasnęła w nim na spacerze - szok totalny, bo nie zasnęła od kilku miesięcy (!) na spacerze w starym wózku, nawet jak była bardzo zmęczona.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Kachaw my mamy espiro :)
    Fajnie się sprawuje ale raczej miejski wózek lekki, zwrotny :)
    Ely a Ty widziałas rozpinanie budy w espiro ? Bo jest prawie do pałąka :) choć teraz pewnie jakbym kupowała to kupiłabym joie :) bo chcialam bj ale stwierdziłam ze jest za drogi..
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Dziewczyny patrzyłam na ten joie ale kosztuje 670 zł a jeszcze w sklepie jest lira 4 czy ktoś coś o niej słyszał, może użytkuje bo wygląda podobnie jak espiro

    Treść doklejona: 21.07.14 11:13
    Dziewczyny ja potrzebuję wózka na wypady do zoo gdzieś gdzie szybko schowam go do samochodu na zimę mam swój z dużymi kołami, więc to ma być dodatkowy wózek, jeździłam nim po sklepie i miał najlepszą amortyzację z wszystkich, młody fajnie w nim siedział, leżał także no zobaczę

    Dobra Asiula i Czerwinka jak się nim jeździ np po kostce brukowej, jak się podbija pod krawężnik, czy można powiesić torbę taką dziecięcą czy będzie leciał do tyłu ?? jak jeszcze jakieś pytania mi się nasuną to będę pytać. Wczoraj mąż wyciągnął z piwnicy chicco po Nince, ale jest w opłakanym stanie, koszyk potargany, z budy plastikowy drut wychodzi, trochę nadtargany, aż wstyd nim jeździć a to ma być wózek przynajmniej na dwa lata. Nie oczekuję że będzie wieczny i że po dwóch latach odsprzedam go za połowę ceny tylko oddam do caritasu, pewnie jakiś maclaren czy cuś jest wieczny i niezniszczalny, ale jego cena też adekwatna
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Kachaw ja mówiłam o Joie litetrax. Może w tym twoim dużym sklepie mogliby go ściągnąć, w Warszawie pojawiają się w stacjonarnych sklepach, aczkolwiek jak przyjechałam to okazało się, że się sprzedał i suma sumarum kupiłam wysyłkowo.
    Tenże właśnie wózek bardzo łatwo się składa, jedną ręką, jak zresztą Elyanna napisała :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Ally Ely już sobie wpisałam, pooglądałam
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    A co Wy widzicie w tych mclarenach?? wygląda jak wózek z prlu. nie wiem skąd ta wysoka ich cena??:shocked:

    Elyanna mój to czarny, mała wstawka z czerwonym. właśnie muszę go jakoś rozświetlić wkładką do wózka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    ponoć nie do zdarcia, nie miałam ale takie opinie o nich krążą
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 21st 2014 zmieniony
     permalink
    kachaw: a jeszcze w sklepie jest lira 4

    Też mam espiro. W sklepie, w którym go kupowałam wycofali się ze sprzedaży liry, tłumacząc się fatalnym serwisem gwarancyjnym. Tylko wiadomo, że to wiadomości od sprzedawcy...
    Co do samego espiro. Jest naprawdę ok jak za tę cenę. Taki lekki, miejski wózek. Mnie osobiście podbijanie obciążonego wózka przeszkadza, wolę sztywne wózki, ale to mój wymysł. Za to własnie amortyzacja jest lepsza. Wózek mam od roku, teraz mój tata prawie codziennie odbiera w nim Ninkę ze żłobka i nie narzeka :smile: Nie zauważyłam, żeby wózek się przechylał po powieszeniu torby. Kiedyś podobno w wózku wysiadały hamulce- nie zarejestrowałam żadnych problemow. Śniegu było w tym roku niewiele, więc nawet zimą dał radę. Mam model z 2013r. - buda nie sięga do barierki- może faktycznie to poprawili :smile:
    Koszyk już nam się trochę zdarł od spodu, co jakiś czas muszę smarować koła, bo trochę piszczą (ale to zajmuje 3 min. i chyba normalne w wózkach?). Do prania tapicerki trzeba odkręcić 16 śrubek przechodzących bezpośrednio przez materiał :devil:, więc po przedwczorajszym praniu zainwestowałam we wkładkę, bo nie wiem, czy materiał po iluś tam praniach nie podrze sie w miejscu, gdzie te śrubki przechodzą. Aha, i poobrywały mi się tasiemki-rzepy od mocowania śpiworka do ramy.
    Jeszcze jedna rzecz, z której nie korzystam, ale na upartego mogłaby przeszkadzać. Po złożeniu wózka, uchwyt łączący go, żeby się nie rozkładał, np. podczas wkładania do bagażnika, nie zatrzaskuje się automatycznie (jak np. w maclarenie), tylko trzeba go naprowadzić na śrubę.

    Treść doklejona: 21.07.14 12:42
    Ally, mi maclareny xlr się podobają, tak po prostu. Są też wygodne, rozkładane całkiem na płasko, mają szerokie siedzisko, kosz dostępny nawet jak dziecko śpi, budę do samej barierki, itd.... Ale skąd taka cena, też się dziwię? :wink:
    Ten joie wygląda obiecująco... Jeśli jutro na usg potwierdzi mi się syn, to ostrzę zęby na ten wózeczek, bo espiro mam w kolorze fuksji, więc i tak pewnie będę go zmieniać :bigsmile: Może przez ten rok jeszcze coś poprawią...
    BTW, jakieś minusy w tym joie litetrax widzicie, czy za świeży temat? :smile:'
    Aha, jeszcze wracając do espiro- po dwuletnim użytkowaniu faktycznie pewnie będzie się nadawał bardziej do oddania, niż sprzedania. Dla mnie wózki z piankowymi kołami tracą baaardzo dużo na wartości zaraz po wyjechaniu na ulicę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Dzięki Olu za opinię, jutro zamówię espiro magic tytan i na własnej skórze przekonam się o jego wadach i zaletach, oby tych drugich było więcej.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    Z torbą nie będzie problemu, podbija się bardzo fajnie. Koła są piankowe i wózek płynie :)
    Nie klekocze, nie stuka. Z tych które były u mnie w sklepie był to najlepszy wozek na ten czas. Mały po złożeniu także sądzę, że nie pozalujesz zakupu :)

    Treść doklejona: 22.07.14 04:08
    A co do czyszczenia to wiadomo Adaś wszystko obkleja w chrupkach kukurydzianych itp i wystarczy mokrą gąbka przelecieć. Zero zaciekow itp :)
    No a koła rzeczywiście jedyne po czym widać, że wózek użytkowany
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    Ja mam maclarena i poteierdzam nie do zdarcia, jestem juz chyba 4 uzytkowniczka, kalczul sie z kol posciera a wozek sie nie zepsuje, nie straszne mu wertepy, schody i ciezkie bagaze
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    a mozecie polexic jakas spacerowke w cenie podobnej do espiro magic,tylko z wiekszym koszem?
    --
  1.  permalink
    A czy ktoras z obecnych tutaj Pan zakupila Bebetto Silvie? Nowa seria,ktora jestem bardzo zainteresowana,ale niestety..opini poki co brak..
    • CommentAuthorgoldynka
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Elyanna, a jaki masz ten stary wózek. Ja myślę,ze to nie z powodu codziennego składania i rozkładania wózka jest on w takim stanie, ale z powodu jego jakości.
    Lusia, co do peg perego book to zauważ,że w tym wątku są same nowe loginy(osoby), żadna wózkomaniaczka nie używała i nie polecała tego wózka. Wątek jest założony przez mamy,które wcześniej nie miały żadnego wózka i kierowały się tylko swoimi przekonaniami,że jest fajny bo ma ładny wygląd, kupiły go, bo im się podobał, nie słuchały rad i teraz narzekają. Ja oglądałam ten wózek niedawno u mnie w hurtownii i ja bym go nie kupiła. Buda w spacerówce tragiczna, leży tuż nad głową dziecka a po naciągnięciu zasłania dziecku twarz.
    Nie gniewam się, napisałam już, że pewnie za ostro pojechałam i głupio wyszło.
    Tez mam wkładkę od Pani Helenki. Jak tu się wstawia zdjęcia?
    Pandora - dziewczyna sprzedaje Bumbleride Indie, prawie nowy, jakbyś chciała.
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Dziewczyny to się nazywa refleks:tongue: właśnie odkryłam w mojej bartatinie, po prawie pół roku użytkowania, że w budzie od wewnętrznej strony jest kieszeń :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 24th 2014
     permalink
    goldynka: Pandora - dziewczyna sprzedaje Bumbleride Indie, prawie nowy, jakbyś chciała.

    Dzięki za informacje :)
    Już namierzyłam ogłoszenie. Pomyślimy nad tym :)
    --
    •  
      CommentAuthorchaperon
    • CommentTimeJul 24th 2014
     permalink
    Witam.
    Mam pytanko do mam, które postawiły na jedo fyn memo i przesiadły się już do spacerówki. Jakie są Wasze opinie na jej temat?? Czy rzeczywiście wersja spacerowa w tym modelu, już nieco poprawionym, jest taka że szybko należy ją sprzedać?? Mało jest opinii na temat tej spacerówki po poprawkach.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 25th 2014
     permalink
    Dziewczyny które mają espiro magic czy folia przeciwdeszczowa pasuje taka uniwersalna, mam kupić sobie a allegro z pierwszego lepszego linku i jeszcze pytanie odnośnie wkładek do wózka jakieś fajne wzory dla chłopca polecacie i nie drogie
    --
    •  
      CommentAuthorJOBQWE86
    • CommentTimeJul 25th 2014
     permalink
    Na allegro jest mnóstwo wkładek i różnych podobnych rzeczy więc będziesz miała na prawdę duży wybór a jeżeli chodzi o folię to ja kupiłam pierwszą lepszą nie patrzyłam na żaden model ani na nic i pasuje
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 26th 2014
     permalink
    Kachaw nie kupowała folii pasuje mi od mojego Taco ;)
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 26th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja kupowałam przy zakupie wózka, sprzedawca powiedział, że to uniwersalna.
    Co do wkładki, to kupiłam 3 dni temu uniwersalną za 38zł na all. - zmierzyłam tylko, żeby nie była za szeroka. Trochę się zsuwa, nie wiem, czy to normalne, czy kwestia tego, że to najtańsza wkładka?
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJul 26th 2014
     permalink
    Szukając wkładki też patrzyłam na te za 38zł, ale wydawały mi się podejrzanie tanie i ten materiał wygląda na dość sztywny, jakby ortalion, no przede wszystkim sztuczny. Na pewno dobrze się to czyści, bo wodoodporne, ale ja bym stawiala raczej na oddychającą tkaninę, niezależnie od pory roku użytkowania.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 26th 2014
     permalink
    folię zamówię uniwersalną a co do wkładki to chyba poczekam bo teraz przed wyjazdem na wakacje średnio mi się widzi płacić stówę za wkładkę.
    Jestem po kilku dniach użytkowania espiro mgaic mam kolor tytan i jestem zadowolona, płynie, lekko się prowadzi, lubię wózki z amortyzacją, tylko to rozkładanie budy mnie drażni bo sztywno chodzi, nie wiem czy się wyrobi z czasem czy taka uroda tego wózka, młody dobrze się w nim czuje, ładnie zasypia, Dziś byłam pół dnia w Turawie nad średnim jeziorkiem, bez problemu zaniosłam sobie wózek na plażę bo taki lekki, pakuję w minutę do samochodu. Mam nadzieję, że będzie mi długo służył
    --
    •  
      CommentAuthorLusia29
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Goldynka mi ten Book się strasznie podoba, niestety znam tylko ze zdjęć... myślałam, że za tą cenę to porządnie wykonany wózek... teraz tak kojarzę , że widziałam Booka jadącego po bardzo krzywym chodniku, jak ktoś z Łodzi, to powiem , że to był cmentarz Zarzew, chodniki tam to masakra i Ten Book latał jakby na dwóch śrubkach się trzymał... klekotał, skrzypiał i widać było, że jakiś taki mało stabilny... nasza stara parasolka lepiej sobie dawała radę...
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Kachaw super, że Wam się podoba :) a buda taka długa jak w Joie?
    te wkładki La milou są cieniutkie, zaś te tanie z allegro to taki materacyk jakby ? ja chciałabym taki podkład grubszy właśnie, aby miała bardziej miękko.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Kachaw, ja mam uniwesalna folie przeziwdeszczowa do espiro magic 3. Ja mam model z 2010 roku,no i duuuzo w nim do poprawienia :wink:
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Ally1381: te tanie z allegro to taki materacyk jakby ?
    one są z materiału, z którego szyją wózki, czy torby. Taki materacyk właśnie.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Ally1381: Kachaw super, że Wam się podoba :) a buda taka długa jak w Joie?


    Nie wiem bo nie widziałam Joie na żywo tylko w internecie, ale nie chciałam wózka o budowie 3-kołowca

    montenia: Ja mam model z 2010 roku,no i duuuzo w nim do poprawienia


    Widzę że nie jest to wózek idealny, zobaczymy jak się sprawdzi nad morzem
    --
    • CommentAuthorsilvanna
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Cześć dziewczyny. Jestem nowa, podczytuje was od pewnego czasu. Mieszkam w UK - Londyn, planuje zakup wózka bugaboo cameleon 3. Widzę że madziauk chce sprzedac swój wózek bugaboo, nie mam oplaconego konta chciałam się z nią skontaktować, możecie napisać do niej wiadomość ze jestem zainteresowana kupnem jej wózka? Jak mogę się z nią skontaktować? Nie wiedzialam że trzeba opłacać konto żeby móc wysyłać wiadomosci. Pomożecie? Dziekuje.
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Silvanna napisalam info madziuk
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.