Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    Mi na wrastanie włosków pomogło przecieranie miejsc po depilacji płatkami nasączonymi kwasem salicylowym (ja akurat brałam te do oczyszczania twarzy z Garniera, ale wydaje mi się, że to może byc normalny wacik z kwasem z apteki). Nie wrasta już nic.
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    Ja słyszałam, że olej krokoszowy przeciwdziała wyrastaniu włosków, ale nie wiem, czy to nie jakiś zbobon.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    Stosowałam olej z krokosza - rewelacji nie było. Pillingi też nie dają efektów. Depilator był fajny przez kilka lat ale potem zaczęły mnie wkurzać te wrosty więc wróciłam do golenia. Próbowałam już chyba wszystkich metod łącznie z depilacją nićmi (brwi), nauczyłam się robić pastę cukrową i to jak dotąd jest najlepsza metoda ale niestety bardzo pracochłonna.
    Przy obecnych cenach laser wydaje mi się najlepszym wyjściem.
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    A jak stosujesz tę pastę cukrową? Nanosisz na jakiś podkład, czy taką plastelinkę samą na miejsce depilacji nanosisz? Depilacja nićmi? O, to coś nowego. Nie słyszałam o czymś takim. Ja mam jeden uparty włosek w brwiach, który rośnie mi w sposób nieograniczony, muszę więc go raz na jakiś czas wyrywać, ale dla mnie to koszmar jakiś, boli jak cholera. Tym bardziej, że rośnie taki gruby, jasny i ma chyba mocną cebulkę.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    Tak długo jak się da to samą "plastelinkę" a jak jest już zbyt rozgrzana i się klei to przykładam kawałki lnianych materiałów (stare prześcieradło) i zrywam jak normalne plastry.
    Nićmi fajnie depiluje się brwi, ale jest to pracochłonne. Ja nauczyłam się z tego filmiku:
    http://www.youtube.com/watch?v=iVmbHB2p4WM
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    esteban:)

    czyli tylko tabletki antykoncepcyjne pomogą pozbyc sie zbędnego owłosienia?? czy istnieja inne leki hormonalne powodujace ich zanik? jak uważasz?
    --
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    rumba nie znam się na tym :sad:
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 28th 2011 zmieniony
     permalink
    Wiecie, czytając wątek na tym forum zauważyłam reklamę z lewej górnej strony na temat usuwania zbędnego owłosienia. Weszłam tam i wyczytałam to:
    Mechanizm powstawania zbędnego owłosienia

    Na zmiany jakości owłosienia wpływ mają czynniki:
    ■wewnętrzne
    zaburzenia gospodarki hormonalnej, które sprzyjać mogą ciemnieniu i wzmacnianiu się włosa (hirsutyzm, zespół policystycznych jajników).
    ■zewnętrzne/mechaniczne
    ■szarpanie, skubanie(odruch nerwowy, którego często nawet nie jesteśmy świadomi) lub depilacja pęsetą. Oba procedery powodują częściową deformację korzenia włosa, umacniając jego cebulkę. Włos, który pojawiając się na powierzchni jest systematycznie eliminowany, przygotowuje się do "walki" poprzez wrastanie, które oznacza dla niego ratunek przed "oprawcą".
    ■golenie
    jak wyżej, tyle tylko, że cebulki nie są poszarpane. Włos za to staje się mocniejszy, a mechanizm pobudzający zachodzi dużo szybciej i na większych powierzchniach. Pozostałe metody depilacji czasowej (wosk, pasty depilacyjne, kremy, laser )

    Są lepsze i gorsze. Często ich "atrakcyjność" jest podyktowana reakcją skóry. Żadna z nich nie zapewni jednak zaniku owłosienia (jak to czasem można usłyszeć), bo żadna z nich nie jest w stanie eliminować włosa z cebulką.

    Zdziwiło mnie to, że golenie czy depilacja może przyczynić się do wmocnienia włosa. Myślałam, że to tylko takie mity.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorfeel
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    Hm golenie wzmacnia włosa, ale depilacja właśnie go osłabia i przez to nie może "przebić" się na powierzchnie - wrasta.
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    No właśnie tam napisali, że depilacja powoduje deformację korzenia włosa i wzmocnienie cebulki.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorfeel
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    no właśnie, to nietypowe, zwykle piszą, że osłabia i u mnie rzeczywiście tak jest z tym, że golenie - wzmacnia a depilacja - osłabia ;P
    • CommentAuthorLilijka10
    • CommentTimeNov 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    Niecierpie tych wrosnietych wloskow. Ciagle siedze w domu i dlubie. Potem ma takie fantastyczne male blizny na nogach i po co mi ta depilacja, skoro potem sie wstydze strupkow itd. Chce sprobowac usuwanai laserem. Do tej pory bylo dla mnie za drogie, ale od kiedy przychodza mi oferty z groupona, zdecyduje sie na to teraz. Coraz wiecej tych ofert i coraz tansze. Nawet w pakietach po 5 zabiegow sie zdarzaja. Ja kupilam narazie jeden zabieg, ale bede czekam na nastepne.
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    dziewczyny depilacja laserem jest skuteczna , ale pod 1 warunkiem
    jeśli przyczyną nadmiernego owłosienia są zaburzenia hormonalne, najpierw trzeba je wyleczyć, dopiero po wyleczeniu depilacja laserowa ma sens
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny mozecie doradzic...Dzisiaj depilowalam twarz plastrami woskowymi,problem w tym ze bardzo podrazniam skore takim zabiegiem.Nie moge inaczej,poniewaz moj meszek na twarzy jest bardzo widoczny i zle sie z tym czuje. Rok temu rozmawialam z ginekologiem na ten temat i poprosilam o skierowanie na badanie testosteronu.Okazalo sie ze TES jestw normie...Zastanawiam sie na kupnem domowego laseru depilujacego : i mysle jeszcze nad sposobem depilacji chemicznej...Czy ktoras z was stosowala takie metody depilacji twarzy??....Doradzcie cos prosze...
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Roxy, ja jestem brunetką i też mam ciemne włoski pod nosem. Kilka razy depilowałam, ale dla mnie to ból nie do zniesienia. Wiesz, co wymyśliłam? Kupiłam sobie farbę do włosów, taki bardzo bardzo jasny blond - i farbuję sobie te włoski. Nie ma żadnych odrostów, bo one nie rosną, tylko co jakiś czas rosną nowe ciemne - i muszę farbowanie powtarzać. Ale taki blond-meszek jest już całkowicie niewidoczny, a poza tym włoski są osłabione i cieńsze.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  2.  permalink
    jaca_randa: Roxy, ja jestem brunetką i też mam ciemne włoski pod nosem. Kilka razy depilowałam, ale dla mnie to ból nie do zniesienia. Wiesz, co wymyśliłam? Kupiłam sobie farbę do włosów, taki bardzo bardzo jasny blond - i farbuję sobie te włoski. Nie ma żadnych odrostów, bo one nie rosną, tylko co jakiś czas rosną nowe ciemne - i muszę farbowanie powtarzać. Ale taki blond-meszek jest już całkowicie niewidoczny, a poza tym włoski są osłabione i cieńsze.



    Tylko malowanie nie zmieni faktu ze te wloski jednak sa.Ja mam jasne wloski,ale jest ich duzo przez co sa widoczne i malowanie nic mi tu nie pomoze. Ja chce je usunac tylko nie wiem jaka metoda jest najlepsza i najbardziej trwala....
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Aha, to inna sytuacja... No to nie wiem, bo ja mam bardzo wrażliwą skórę na twarzy, każdy wyrwany włosek to dla mnie męka.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  3.  permalink
    [/quote]
    jaca_randa: Aha, to inna sytuacja... No to nie wiem, bo ja mam bardzo wrażliwą skórę na twarzy, każdy wyrwany włosek to dla mnie męka.


    Ja przy wosku rowniez mam problem,ale zastanawiam sie jeszcze nad laserem i depilacja chemiczna...
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeNov 12th 2011
     permalink
    Roxy a próbowałaś depilacji typu: krem i szpatułka? podobno osłabiają cebulki włosa i za każdym razem rosną cieńsze i słabsze.

    mnie najbardziej wkurza jeden włos na brodzie który rośnie na małym pieprzyku, usuwam go penseta, boli jak fix, ale jest jeden wiec jakoś to znoszę.
    --
  4.  permalink
    rumba: Roxy a próbowałaś depilacji typu: krem i szpatułka? podobno osłabiają cebulki włosa i za każdym razem rosną cieńsze i słabsze. mnie najbardziej wkurza jeden włos na brodzie który rośnie na małym pieprzyku, usuwam go penseta, boli jak fix, ale jest jeden wiec jakoś to znoszę.


    Nie, nie probowalam jeszcze,ale kupie na dniach.Po plastrach na twarzy teraz zaczela schodzic mi skora i nie fajnie to wyglada:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeNov 12th 2011
     permalink
    plastry nie są dla każdego, tez tak miałam. Dzień przed własnym ślubem kosmetyczka zaproponowała mi gratis usuniecie wąsika (choc wcale nie był widoczny), na moje nieszczescie zgodziłam się:( hahhaha, zeszła mi skóra, w tym miejscu byłam czerwona jak burak, zaden puder nie pomógł, możesz sobie tylko wyobrazic jak wyglądałam, porażka życiowa hahah

    mam nadzieje ze na dniach nie masz niczego szczególnego w planach:cool:
    --
  5.  permalink
    rumba: plastry nie są dla każdego, tez tak miałam. Dzień przed własnym ślubem kosmetyczka zaproponowała mi gratis usuniecie wąsika (choc wcale nie był widoczny), na moje nieszczescie zgodziłam się:( hahhaha, zeszła mi skóra, w tym miejscu byłam czerwona jak burak, zaden puder nie pomógł, możesz sobie tylko wyobrazic jak wyglądałam, porażka życiowa hahahmam nadzieje ze na dniach nie masz niczego szczególnego w planach


    Wyobrazam sobie:confused:Wlasnie mnie prawie w ogole ostatnio nie ma w domu i jakos zakrywan te podraznienia jak wychodze...:sad:
    --
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeJan 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Podbijam temat :smile:
    Jestem po pierwszej serii laserem diodowym i powoli zauważam efekty. Mam jeszcze jedną serię tym samym sprzętem i już myślę co dalej. Dlatego wczoraj wykupiłam kolejne zabiegi tyle, że IPL i dziś zaczęłam się wahać - opinie są nienajlepsze :confused: Myślę czy nie zrezygnować i czekać na oferty z diodowego? Co radzicie?
  6.  permalink
    Czy wy też macie krostki po depilacji na nogach? Co można ztym zrobic?
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJan 28th 2012
     permalink
    Ale tu spokój... :)
    Ja własnie jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej (laser diodowy). Na razie miałam dość słabą wiązkę lasera z racji takiej, że był to pierwszy raz ale każdy kolejny zabieg ma być mocniejszy i po każdym kolejnym wystąpienie jakiś zmian skórnych jest ponoć normalne.
    Mnie kosmetyczka ostrzegła, że mogą pojawić się jakieś zaczerwienienia, przebarwienia ale czy krostki - to nie wiem.
    W każdym razie u mnie - ani śladu.
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Krostki to stan przejściowy. Obeschną i odpadną. A po włoskach nie będzie ani śladu.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    jaca też jesteś po laserze?
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeApr 27th 2012
     permalink
    ja mialam 4 sesje laserowe, musze powiedziec jedno: na bardzo czarne mocne wlosy dziala jak reka odjal! naprawde bylam zszokowana, ale na ciemne wloski normalnie nam widoczne ale nie mocne i nie czarne mocno to bardzo slabo mi po 6 sesji dalej rosna. ale w innym miejscu gdzie mialam bardzo mocne i czarne nie rosna juz po 4 sesji! takze takim polecam, jak cos to pytac bo wiem juz na ten temat wszystko, meczylam sie z tym 25lat:sad:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeApr 28th 2012
     permalink
    Iza, ja jestem na razie po 3-cim zabiegu i już jestem zadowolona z efektów :) Włosy sa ale jest ich ZDECYDOWANIE mniej :) Poza tym są cieńsze, słabsze i wolniej odrastają. Nastepny zabieg -mam pod koniec maja :) Mam nadzieję, że będą efekty jak u ciebie :)
    --
    •  
      CommentAuthorJudyta08
    • CommentTimeApr 28th 2012
     permalink
    esteban: wykupiłam kolejne zabiegi tyle, że IPL i dziś zaczęłam się wahać - opinie są nienajlepsze

    Esteban, napiszesz coś więcej na temat tych nienajlepszych opinii?
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeApr 28th 2012
     permalink
    Esteban niestety zniknęła. Mam nadzieję, że wróci.
    Ja mogę podopowiedzieć tyle... Najlepsze są zabiegi laserem diodowym. Ten laser ma zdolność całkowitego usunięcia włosków (oczywiście po kilku powtórkach). Zabiegi laserem IPL są tańsze ale usypiają jedynie włoski (na długi czas ale nie na stałe) -nie usuwają ich na zawsze.
    Jest to związane z wiązką światła lasera -diodowy dociera glębiej -bardziej w głąb skóry i niszczy te włoski od cebulki.
    Jeśli się ktoś decyduje -uważam, że lepiej dołożyć i iść na ten diodowy.
    --
    •  
      CommentAuthorJudyta08
    • CommentTimeApr 28th 2012
     permalink
    Dzięki :-)
    Ja miałam zabiegi laserem diodowym 6 lat temu w Poznaniu. Już wtedy kosmetyczka powiedziała mi, że owłosienie może powrócić przy burzy hormonalnej np. ciąża. U mnie rzeczywiście się to sprawdziło- NIESTETY. Oczywiście odrost włosków nie jest jakiś kosmiczny, ale niestety jest, a nie chce mi się wracać do woskowania czy golenia. Rozleniwiłam się przez tyle lat ;-) Dlatego jak tylko skończę karmić piersią, będę musiała wrócić na kilka zabiegów.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeApr 30th 2012
     permalink
    Ja nie mialam tym diodowym tylko IPL, tak jak mowilam na naprawde silne czarne mocne wlosy BARDZO pomaga, na takie ciensze delikatniejsze mniej widoczne niz te normalne, mi nie pomoglo:( dalej rosna I nic z tego (teraz uzywam maszynki elektrycznej to mam spokoj na tydzien) a tak to wedlug mnie na to szkoda juz wydawac kasy bo I tak efektu nie ma:( niestety, natomiast na te mocne to jestem bardzo zadowolona nareszcie po tylu latach mam problem z glowy! Chociaz zobaczymy jak bedzie po ciazy-albo znikna albo zaczna rosnac na nowo:(
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorJilly
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    Jakie badania mam zrobić żeby zobaczyć czy mi włoski rosną na podłożu hormonalnym?
    Zauważyłam, że pojawiły się u mnie jakieś dziwne włoski na piersiach, podbrzuszu a nawet jakieś pojedyncze na brodzie. Nie wiem co mi jest i szukam rozwiązania problemu
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    badanie hormonalne sprawdza czy poziom androgenow jest w normie, zbadaj testosteron. badanie krwi
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorsabcia_w
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    cześć dziewczyny!
    ja zrobiłam 6 zabiegów depilacji "laserem" IPL+RF na pachy i 4 na wąsik - ostatni zabieg miałam w maju 2012 r i co mogę powiedzieć:
    PACHY
    bezpośrednio po zabiegu jest super - przez kilka tygodni włosy faktycznie nie odrastają, ale teraz mam już ponad 2 miesiące przerwy i widzę, że jeszcze całkiem sporo tych włosków pod pachami zostało i się zastanawiam czy to są te, które nie zostały jeszcze usunięte czy zaczynają odrastać te niby usunięte... oczywiście Pani zachęcała mnie żebym nie robiła przerwy i żeby zrobić jeszcze serię 3 zabiegów (co 5 tygodni) ale ja się zastanawiam czy to czasem nie chodzi o to żeby klientka nie zobaczyła że po 6 tygodniach włosy zaczynają odrastać i zabiegi są po prostu nieskuteczne. Ja postanowiłam że zrobię przerwę wakacyjną i zobaczę co się będzie działo chociaż wiadomo, że w wakacje pachy trzeba golić i te włosy, które rosną znów się wzmacniają.
    WĄSIK
    nie miałam jakiegoś dużego ale kiedyś kuzynka namówiła mnie na jego usunięcie i od tego czasu muszę to robić na okrągło bo stał się bardziej widoczny. Przy depilacji laserem nie można go depilować a jedynie trzeba go golić i tu niestety stało się coś niefajnego bo tak jak pisałam wyżej włoski po IPL odrastają a od ich golenia mam wrażenie, że zrobił mi się taki ciemny ślad na górnej wardze więc gdyby to się miało pogłębiać to ja dziękuję.

    Czytałam kiedyś, że IPL są ponoć skuteczne ale bardzo dużo zależy od tego jakich lamp się używa i czy są odpowiednio często zmieniane bo wiadomo, że mają swoją żywotność. Podobno zakłady, które wystawiają swoje usługi na grupowe zakupy, wykonują mnóstwo zabiegów osiągając jednocześnie bardzo mały zysk i żeby zaoszczędzić wykorzystują lampy nawet jak już wykonały zalecana liczbę "strzałów" powodując niska skuteczność zabiegów i potem złą opinię o nich. Może tu jest przyczyna tego, że włoski odrastają i trzeba wybrać taki zakład gdzie udowodnią nam że lampy są nowe i jeszcze skuteczne.
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 16th 2012
     permalink
    Dziewczyny, czy orientujecie sie, czy karmienie jest przeciwwskazaniem do laserowego usuwania wlosow?

    Przy okazji - ktoras z was posiada moze domowe urzadzenie do laserowego usuwania wlosow? Jakie sa efekty? Moze polecicie mi jakis konkretny model?
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeNov 16th 2012
     permalink
    ypolly- mysle ze jest niewskazane, bo jak ja chodzilam usuwac laserowo wloski to za kazdym razem kosmetyczka mnie pytala, czy nie jestem w ciazy i czy nie karmie piersia
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 16th 2012 zmieniony
     permalink
    Aaa, no to bede musiala poczekac do przyszlej gwiazdki. Szkoda, bo chcialam, zeby Gwiazdor przyniosl mi cos takiego mniej wiecej: aparat do usuwania owlosienia
    Zostawiam pytanie na przyszlosc w takim razie, czy ktoras cos podobnego stosuje i moze polecic jakis konkretny model.
    --
  7.  permalink
    Dziewczyny dzisiaj napisalam do salonu kosmetycznego, poniewaz chcialabym skorzystac z depilacji laserowej twarzy. Przyczytalam, ze przy niektorych lekach nie wolno stosowac sie tego typu kuracji....
    Czy powinnam zadzonic do swojej enodkrynolog i zapytac czy przy lekach, ktore przyjmuje moge skorzystac z takiego zbaiegu...?
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Możesz zadzwonić do swojej Pani doktor albo do gabinetu kosmetycznego.
    Ja jak chodziłam na depilację, to dostawałam do wypałnienia taką ankietę i tam były wymienione: leki fotouczulające (m.in. leki przeciwreumatyczne, niektóre antybiotyki, leki przeciwdepresyjne, uspokajające, leki hormonalne, leki neurologiczne i nie pamietam co jeszcze).
    A! I trzeba było zadeklarować, że nie przyjmuje się też niektórych ziółek (bodejże dziurawca).
    Także lepiej zadzwonić.
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMar 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny ja na wrastanie włosków po depilacji woskiem stosuję peeling domowej roboty-kawa mielona+cukier+ oliwka dziecięca.
    Zmieszać by była gęsta ale lejąca się papka.Masować wydepilowane miejsca przez ok pięć minut.Można przy okazji zrobić sobie całe ciało...super peeling i nawilżenie.
    Robię go dwa razy po depilacji w odstępach kilkudniowych .W zupełności wystarcza.MI nic nie wrasta a miałam przy depilacji depilatorem ogromny problem z tym.
    Aż trafiłam na wosk i ten peeling.
    Polecam
    --
  8.  permalink
    ja usunęłam włoski na twarzy ( nie miałam dużo ale jednak) laserem ( nie IPL tylko diodowy) i jestem bardzo zadowolona. Bardzo.
  9.  permalink
    Ja rowniez korzystam z usuwania owlosienia laserem i jestem bardzo zadowolona:wink:

    A ten peeling z kawy robilam,ale w innym celu....bardzo ujedrnia skore :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMart11
    • CommentTimeMar 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja od jakiegoś czasu używam domowej roboty pasty cukrowej. Boli duuużo mniej niż wosk, a efekty chyba nawet nieco lepsze :cool:
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Ja mam pastę cukrową ale jakoś nie umiem jej używać chyba.
    Ani na zimno ani na gorąco.
    Włoski mi się nie wyrywają i boli.Jużwolę wosk sto razy.
    --
    •  
      CommentAuthorMart11
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Wiesz przyznaję pasta jest początkowo ciężka w obsłudze. Zwłaszcza jej robienie :devil: Ale od kiedy wypracowałam sprawdzony przepis nie mam już z nią problemu. Daję całkiem sporo soku z cytryny, dzięki czemu leciutko się wyrabia. Trochę jak plastelina, ale bardziej lepiące :wink:
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    NO tak.ALe wyrabiasz jąwdłoniach ażsię taka żółta zrobi.Rozpłaszczasz przyklejasz do skóry czekasz chwilę i odrywasz???Mi zostaje sporo włosów zawsze.A po wosku dwa trzy.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Mart, może podaj ten sprawdzony przepis, o którym wspomniałaś? No i sposób wykonania.
    --
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeJun 28th 2015
     permalink
    Dziewczyny, czy któraś z Was ma doświadczenie z zapuszczaniem brwi? Nurtuje mnie pewna kwestia. Czy po wielu latach intensywnego skubania (tak ok. 10 lat) są szanse, że brwi odrosną? Obecnie pozbawiłam się w zasadzie większości, a chciałabym zapuścić grubsze i nie wiem, czy jest sens próbować.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.