Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 28th 2015
     permalink
    Tosia, ja próbowałam, bo o ile moje super cienkie nie są, to chciałabym mieć ich więcej, ale odrastały pojedyncze włoski w tych samych miejscach (czyli nie na całej linii). Sama ciekawa jestem, czy ktoś ma jakiś "przepis"...
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
     permalink
    Makijaż permanentny :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor#Tosia
     permalink
    Niby tak... Ale to kosztowne i trzeba by od razu machnąć komplet.
    •  
      CommentAuthorCaris
     permalink
    Livia: Makijaż permanentny

Metodą microblading... Chyba kiedyś sama się skuszę :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
     permalink
    ja miałam permamenty brwi, byłam zadowolona, zrobiłam raz, nie poprawiłam po roku jak sugerowała kosmetyczka i teraz już prawie nie mam. Ale powiem szczerze, że i tak mimo makijażu na hennę musiałam przychodzić, rzadziej, ale jednak, bo włoski jaśniały na słońcu i musiałam je malować.
    A co do odrastania brwi, to nie wiem czy makijaż permamentny zda egzamin, przecież maluję się go pod brwiami, można zrobić nad nimi i pod zarys by było ładnie, ale jak ktoś ma wąsko wyskubane brwi a zrobi grubszą kreskę permamentnym, to będzie to widoczne i potem się będzie wyglądało jak te babcie co sobie bez brwi krechy malują i wyglądają na wiecznie zdziwione :bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorEdyta_P
    • CommentTimeSep 11th 2015
     permalink
    Wydaje mi się, że po zaprzestaniu wyrywania powinny odrosnąć. Oczywiście, potrzeba trochę cierpliwości, bo w tydzień nie dadzą rady :)
    • CommentAuthorEstera881
    • CommentTimeApr 30th 2018
     permalink
    Możesz też spróbować z laserową depilacją, jeśli nie chcesz długo czekac na efekty ;p Moja przyjaciółka sobie zrobiła bo tak jak ty narzekała na zbyt duże owłosienie i wrastające włoski. Robiła tutaj :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.