Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeOct 25th 2009
     permalink
    vicky80: poza tym zdziwiło mnie że odkładasz, skoro jedyną prawdą obiektywną jest współżycie po ślubie. chyba że jesteś mężatką to przepraszam.

    To jest dogmat Kościoła Katolickiego (dogmaty są regułami, a nie faktami, ironia nie jest potrzebna). Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek publicznie deklarowała swój stosunek do niego, swoją przynależność religijną oraz stan cywilny.
    Proponuję powrócić do tematu rozmowy. Darujcie sobie ironizowanie tylko z tego powodu, że ktoś ma pogląd odmienny i niepopularny. Wydawało mi się, że tolerancja należy do wyznawanych przez Was wartości.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 25th 2009
     permalink
    Na dobrą drogę ????????????????????? NASZE DZIEWCZYNY?????
    Agga no coś ty - nie "mów" tak, bo cię już nie zaproszą hehehehehehehehe
    Dopiero przeglądnęłam ta dyskusje - no, no.......:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeOct 25th 2009
     permalink
    Iwa, ja się raczej obawiam, że za często będą chciały się nawracać :P :bigsmile: Ale może ja za mało jeszcze je znam:)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 25th 2009
     permalink
    FF do moich tak, do Twoich nie wiem:wink:

    aggnieszka, iwa, ciasteczko aga1978

    takich "dyskusji" mi brakowało:cool:
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeOct 25th 2009
     permalink
    Nic ta to nie wskazuje, Vicky.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 25th 2009
     permalink
  1.  permalink
    Vicky w koncu temat gdzie możemy sie że tak powiem otworzyć,bo kto nie chce niech poprotu nie zagląda

    Agga nas nie zepsujesz ,nie ma szans:)))

    wy to wogóle jestescie w świetnej sytuacji bo ja mam męża tylko na dwa tygodnie a nie co noc,a mój mąż z tych co potem chce"nadrobic" cały miesiac:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 26th 2009 zmieniony
     permalink
    marynarz?
    ciacho Ty się ciesz że nadrabia i to z Tobą:wink: gorzej jakby przyjeżdzał zaspokojony, a tak możesz być spokojna:bigsmile:
  2.  permalink
    Vicky marynarz ponoc w kazdym porcie ma kochanke :P
    pracuje w Norwegii
    masz racje -jestem spokojna hahah:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 26th 2009 zmieniony
     permalink
    och z tymi kochankami w porcie to wierz mi różnie bywa, bo to zależy czy marynarz w ogóle na ląd może zejść czy tylko pływa na tym statku i coś na nim robi:P
    tak z relacji znajomych mających mężów marynarzy:wink:
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    no i co tu tak ucichlo??? rozwijac temat prosze :D
    --
  3.  permalink
    no to dawaj Trisha
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    przeciez ja sie rozwinelam jako pierwsza :)))))) ale do tegoo dochodza erotyczne smski, pogawedki, spontanicznosc, zmiana pomieszczen, pozycji :D
    --
  4.  permalink
    EEEEE Trisha... Ogólnikami to każdy może rzucać :)
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    Aga to zarzuć szczegolem :D
    --
  5.  permalink
    Mi się wydaje,że ja się tu najwięcej wywnętrzyłam :)
  6.  permalink
    ja Wam powiem szczegół :tongue:
    mój M to jest taki typowy ogier w łózku,on by mógł sie kochac nawet dwie trzy godziny pod rząd-ja wymiękam ,nie dam rady wiec musimy sobie to dzielic na cały dzien-ja wole nawet 4 razy dziennie sie kochac niz raz tak długo.M to szanuje ,że nie kazdy jest takim maratonczykiem jak on
    i jeszcze jedno -ja nie lubie za długo sie całowac bo zazwyczaj mam zatkany nos i nie mam dopływu powietrza a mój M przeciwnie wiec ja sprytna babka zawsze wybieram takie pozycje gdzie nasze głowy nie sa za blisko hehhe
    co do smsów to raczej on pierwszy zacznie taka smsowa gre.Ale zdarza sie nie powiem ,że nie:)
    --
  7.  permalink
    Ja w ogóle nie lubię się całowac, więc nie za bardzo Ci się dziwię Ciasteczko.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    heh, ja sie uwielbiam calowac ale z powodu alergii tez mam zatkany nos i troche mnie to meczy :)) Moj jest kochany ale jak trzeba to jest poniewieracz:D
    --
  8.  permalink
    co tzn poniewieracz? Jakieś klimaty sm? :)
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    haha nie nie, to akurat nie :)) poniewieracz czyli dominujacy samiec, ktory wie jak i kiedy kobieta "wyobracac".

    uzylabym innego dobitniejszego slowa ale nie wiem czy tu wolno :PP
    --
  9.  permalink
    wolno :)
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    eee chyba sie jednak na tym forum wstydze ;] na priv napisalam
    --
  10.  permalink
    Eee Trisha- żaden wstyd :)
    Ja lubię klimaty sm- więc akurat mnie to nie gorszy ;)
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    nie chodzi o to ze Ciebie gorszy, ale wiesz sa tu inni uzytkownicy
    --
  11.  permalink
    Ja wyznaję zasadę- jeżeli ktoś nie chce niech nie czyta. Temat wątku mówi sam za siebie- a kazdy ma prawo dbac o swoje relacje w sexie tak jak mu się podoba :)
    AAaa- ku wyjaśnieniom - oczywiście- nie potrzebuję poparcia i akceptacji dla moich upodobań. ;)
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    Oj Aguś, Aguś:)
  12.  permalink
    Co słońce? :crush:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    Narazie podczytuje i dodaje posta by mieć w wątkach w których uczestniczę :D
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 29th 2009
     permalink
    aaa przyczajasz sie :)
    --
  13.  permalink
    sa tacy co lubia takie romantyczne klimaty...to nie dla mnie..za długa gra wstepna powoduje u mnie syndrom zamykania oczu w celu oddalenia sie do krainy snów.wole krótko a konkretnie bez zbędnego miziania
    czasami tez chce byc przytulona,pogłaskana itd ale przewaznie wole inne klimaty
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 29th 2009
     permalink
    Eee, to zależy, jakiego rodzaju gra wstępna :wink:. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek zasypiał podczas gry wstępnej typu sm :bigsmile:.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 29th 2009
     permalink
    haha dobre
    ja tam lubię różnie, ostro, delikatnie, powoli, pośrodku, na końcu:wink:
    klimaty s-m akurat mnie osobiście nie bawią, ale jak ktoś lubi, jego rzecz:cool:
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeOct 29th 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 29th 2009 zmieniony
     permalink
    O kurczę, Pachnidło mi się przypomniało.
    --
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 2nd 2009
     permalink
    Ja lubię ładne filmy erotyczne, nie jakieś ostre rżn....e tylko taki film pełen namiętności... i polecam Dziennik nimfomanki (jak ktoś nie wie jest to dramat, ale sceny pobudzają albo mi tak mało potrzeba do szczęścia;))
    A co do zmiany miejsc, to mam takie kostki do gry jedna pokazuje w jakim miejscu a druga w jaki sposób.
    A co do wcześniejszej wymiany poglądów. Ja twierdzę że dobry seks jest bardzo ważny i (bez urazy) nowicjuszki które nie mają zbyt dużo doświadczenia,(a wiem to z autopsji:P) podchodzą troszkę do seksu wstydliwie z jakimiś dziwnymi ideałami. Seks to seks, miłość to miłość i można połączyć te dwie sprawy. jak ktoś chce pogadać o miłości i seksie jako o romantycznym wzniesieniu może napisać wiersz, ale to nie o tym pisałyście dziewczyny...
  14.  permalink
    Ja też lubię filmy erotyczne- ale raczej te bez fabuły ;)
    Rusałko- a wiesz co ja zauważyłam? Że osoby zaczynające współzycie mają przekonanie, że wiedzą wszystko o życiu erotycznym. Te, które mają za sobą trochę większe doświadczenia wiedzą,że jeszcze długa droga przed nimi aby osiągnąc szczyt :)
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    Ja z doświadczenia wiem że jak napisałaś na SZCZYTY trzeba czasami długo i ciężko pracować;P i tak myślę że długa droga przede mną.
    Tak myślę o tych dod. sposobach na napedzenie do seksu i nigdy nie przebrałam się za kogoś innego i nie wiem czy mnei samą by to kręciło. i nadal nie wiem co mogłoby być fajnego. Niektórzy lubią sie przywiązywać, wylewać na siebie budynie kisielki i je zjadać:D
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    filmy erotyczne byle nie Playboya, bo sa nudne jak flaki z olejem i do bani :P

    Rusalko, jak ja sie przebieram np za pokojowke, to nie udaje kogos innego :) Jestem soba tylko troche w innej wersji :))
    --
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 3rd 2009 zmieniony
     permalink
    Trisha, nie o to mi chodziło:) Domyślam się że jesteś ta samą osobą;) Chodzi o to że mnie samą chyba by nie kręciło jakby ON się przebrał:P Zwłaszcza za pokojówkę:D:D Żartuję. Myślę, że to tą drugą str. kręci, ale nie wiem bo sie nie przebrałam. Chociaż może sam wzrok mężczyzny i jakaś taka satysfakcja może kręcić. Musze sie przebrać by wiedzieć.
    PS Trisha, weszłam na Twój profil i musze przyznać śliczna dziewczyna z Ciebie. Jakbym była Tobą chodziłabym tylko nago z uniesioną głową.;)
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    hihihi Rusalka :))) no mnie tez jednak by nie krecilo gdyby moj facet sie przebral ;] ale dokladnie tak jaak mowisz blysk w oku faceta jak Ty sie przebierzesz jest super :] Po drugie fajnie troche inaczej wygladac ;]
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    a mnie kręciłby np. strój marynarza:D i kręci mnie męski striptiz w wykonaniu ukochanego faceta. lubię jak facet świetnie się rusza w rytm muzyki czy to na parkiecie czy w sypialni:wink:
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    Ja na 25 urodziny dostalam w prezencie striptizera. Mialam opaske na oczach i czuje ze ktos niezdarnie mi ja chce zerwac, i jak to sie stalo to zobaczylam wlasnie jakiegos kolesia w stroju marynarza :D Tez mial na imie Wiktor a moj M wtedy byl za drzwiami a ja myslalam ze umre z krepacji. Ale smiesznie bylo.

    Ja tez lubie jak sie fajnie rusza w lozku, albo jak tanczy ale zaden meski striptiz mnie nie kreci:bigsmile::smile:
    --
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    Bez urazy, ale mi się strój marynarza (takiego majtka) kojarzy z homoseksualistami. I nie że coś mam przeciwko innym upodobaniom seksualnym (akceptacja pod każdym względem) ale bawiłoby mnie. Kobiety po prostu mają dużo do wyboru, mężczyźni nie:p
    Pamiętam scenę z filmu (ale nie pamiętam tytułu), jak mężczyzna jechał autem i spotkał na drodze kobietę jadącą innym autem, po czym kiwnęli głową do siebie i pojechali w ustronne miejsce się kochać, po czym na końcu okazało się że to była para. Po prostu lubili udawać że się nie znają;)
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    A co do tańców, to rzadko kiedy jakiś potrafi tańczyć... i to nie jest podniecające tyko żenujące:P:P
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    dlatego mówię że lubię jak się ładnie rusza facet;) moi potrafili zawsze co najmniej dobrze, jeden nawet mi dorównywał na parkiecie, że tak skromnie powiem:)

    Trish
    mąż Ci striptizera zamówił? hehe ja wolę swojego w takim wykonaniu, chociaz to zależy od talentu kolesia:wink:
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    Vicky w zadnym wypadku ;] Ja spotykalam sie z moim Wiktorem dopiero tydzien a to znajomi zamowili striptizera jeszcze zanim zaczelam sie z nim spotykac ;] wiec bylo im glupio, ale Wiktor nie mial z tym problemu :)) W Vip roomie bylam ja, striptizer i 20 samych lasek ;] Ogolnie cala impreza byla przebierankowa pt"Nasze Fantazje seksualne" :bigsmile:

    ja bylam pokojowka a moj M byl wtedy w stroju pilota (ma licencje) ;] faaajnie bylo
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    a chyba że tak. chociaż przypadki chodzą po ludziach:bigsmile:
  15.  permalink
    Jakby mi ktos zamówił takie ciacho striptizera to wiecie co chyba by mój M zachaczał juz rogami o futryne:fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    Ciacho, przec Ciebie tu przywędrowałam;))wspomniałaś coś na "sercach: hehe idę poczytać co skrobałyście;))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.