Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Hahaha- oj Ciacho, Ciacho :D
  2.  permalink
    Beata i bardzo dobrze ze tu trafiłas:)
    bo my tu ciekawe i przydatne tematy rozwijamy
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    no właśnie widzę;)))hehehe
  3.  permalink
    Femme Fatale- uważasz,że moja wypowiedź jest niespójna z tematem wątku?
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    ago apropo czego piszesz? nie ma żadnej wypowiedzi FF
  4.  permalink
    Ujemnych punktów na poprzedniej stronie :)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    ślepa jestem chyba cały wątek przeleciałam i nie widzę;)
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    FF po prostu lubić odejmować pkt, żebyś nie miała ich za dużo.
  5.  permalink
    no to i ja tutaj dotarlam.... zeby nie powiedziec doszlam...:P
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Całkiem rozsądnym źródłem inspiracji do różnych zabaw erotycznych mogą być różne opowiadania krażące po sieci. Jest oczywiście masa chłamu, ale można wyłowić i perełki. Oczywiście nie dorastają do pięt literaturze pięknej, ale cel może zostać osiągnięty :smile:. Nie ukrywam, że w moim przypadku łatwiej pobudzić wyobraźnię opowieścią niż doznaniami wzrokowymi, co mój Luby czasem wykorzystuje, szeptając mi do ucha wymyślone lub wyczytane historyjki. Trochę też sama piszę, odgrzebując te wypociny po miesiącach.
    --
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeNov 4th 2009 zmieniony
     permalink
    Wybacz, jeszcze nie pojęłam do końca nowego systemu moderacji. Nie mniej uważam niektóre komentarze za zbędne. Jaka jest granica wieku bądź stażu małżeńskiego, która uprawnia do udziału w dyskusji? Wyraźnie dyskryminujecie poglądy "niepoprawne politycznie" oraz szastacie punktami ujemnymi bez potrzeby.
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Zbędne? Czyli koleżanka i ja dostałyśmy od Ciebie po minusie bo nasze wypowiedzi są zbędne. Ok. Na szczęście nie Ty o tym decydujesz, bo pewnie nikt kto myśli inaczej niż Ty nie miałby prawa głosu. A tak w ogóle możesz napisać co robisz by Twój mężczyzna pragnął Ciebie jeszcze bardziej?! Jesteś młoda ( a ja nie wiele starsza od Ciebie) i może masz jakieś fajne metody którymi możesz się podzielić?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Fiu to jak trafisz na fajne linki to podsylaj :))
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Nie ma mowy, use google :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    o zesz... ale kolezanka nieuzyta :P
    czytam od poczatku wlasciwie od poprzedniego tematu ale nigdy nie bylo okazji sie odezwac bo czasu braklo... no to tak -
    ja tez z tych co lubia poczytac czy poogladac wespol z mezowcem oraz pouzywac gadzetow :wink:
    oprocz tego fensy szmensy bielizna chociaz i ponczochy do zwyklej bluzki tez moga dzialac pobudzajaco ;-)
    smsy czy ciekawe maile pobudzajace zmysly lub takie z serii niemoralna propozycja nawet w trakcie pracy tez nie sa nam obce chociaz jesli idzie o maile to raczej ja sie produkuje, mezu woli bezposrednio do ucha poszeptac.
    jak dzieci zasna kamiennym snem to jest szansa na wspolny prysznic czy kapiel a pozniej kontynuacja np pralkowa :shamed:

    no i potwierdzam to co pisala Aga - im dluzej i czesciej "gra sie w te klocki" tym lepiej sex smakuje. prawdziwej rozkoszy czlowiek sie jednak uczy i dopiero po czasie moze stwierdzic ze wczesniejsze orgazmy to byl pikus i dopiero 'teraz' to jest TO
    ja tam czasami potrzebuje po prostu rozladowac stresy a kiedy indziej mam ochote na troche romantyzmu, maz zreszta z tego co zauwazylam ma podobne podejscie chociaz przyznaje ze w naszym zwiazku to ja bywam sexualna egoistka :wink:
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Rusałko, przede wszystkim to nie wiem, na czym opierasz swój zarzut. Minus jest wynikiem niezrozumienia systemu. Swoim "sposobem na pragnienie ze strony mężczyzny" już się podzieliłam i nie mam nic więcej do dodania. Mój związek nie potrzebuje zabawek, by istnieć i mieć się bardzo dobrze.
  6.  permalink
    FemmeFatale: Jaka jest granica wieku bądź stażu małżeńskiego, która uprawnia do udziału w dyskusji

    Nie ma takiej granicy. Dyskutować może każdy. Ja tylko powiedziałam,że w miarę nabierania doświadczenia sex staje się zdecydowanie lepszy. Moje stosunki sexualne w wieku lat 19 były hm...aerobickiem :) Ale nie twierdze przeciez ,ze tak jest u Ciebie . Być może Twoje doświadczenia sa bardzo dojrzałe, więc liczę na to,że mnie zadziwisz :)
    FemmeFatale: Wyraźnie dyskryminujecie poglądy "niepoprawne politycznie"

    Femme- akurat Twoje poglądy są bardzo poprawne politycznie:) To raczej my idziemy pod prąd :)
    FemmeFatale: szastacie punktami ujemnymi bez potrzeby"

    Wydaje mi się,że jedyne punkty ujemne w tej dyskusji zostały dodane przez Ciebie :)

    A teraz zupełnie poza tematem- więc spodziewam się minusów:
    Kobieto Fatalna- czy Ty zawsze jesteś taka powazna i nadęta? Normalnie nie chce mi się wierzyć, że powtyższe posty napisała 19-latka. Umiesz czasem żartowac z siebie? Umiesz żartowac z sexu? :shocked:
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Wydaje mi się, że czynienie z seksu ciekawej rozrywki jest właśnie bardzo na topie. Tym właśnie zajmuje się na przykład Ponton, oczywiście między wierszami. Generalnie to właśnie jest trendy - seks jako aerobik albo coś w podobie. Otwórzcie pierwsze lepsze kolorowe pismo dla pań, a znajdziecie tam właśnie ten sposób myślenia.
    Dla mnie seks nie jest aerobikiem. Mam nadzieję, że gdy stuknie mi trzydziestka, to nadal nie będzie. Oby był dojrzalszly, ale nie w sensie wyrafinowania technicznego, a więzi emocjonalnej.
    Zupełnie nie rozumiem, czemu uważacie, że poglądy albo sposób wypowiadania się musi być skorelowany z wiekiem. Przykry stereotyp. Nie mam zamiaru zadziwiać Cię poprzez swój seksualny ekshibicjonizm, Ago1976, wystarczy, że Ty zadziwiłaś mnie poprzez swój.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Femme - ten post seksualny moze wystarczy... narazie... Pozyjesz zobaczysz :) Moze wlasnie bedziesz miala zwiazek idealny, iscie ksiazkowy :)
    --
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Książkowy związek? A co to takiego? Chcę związku wolnego od hedonizmu.
  7.  permalink
    Mam wrażenie Femme,ze zupełnie nie rozumiesz tego, o czym piszę.
    Ja o wzbogacaniu zycia- Ty o kolorowych gazetach i modzie...
    Ech...
    No nic - pewnie się nie dogadamy. I w zasadzie to wcale nie musimy :) Najwazniejsze jest to, aby i Twój i mój sposób myslenia i postępowania odpowiadały naszym partnerom zyciowym. Jeżeli Twój partner tez uwaza,że najwyższą podnietą jest post- to w zasadzie nic mi do tego :) No chyba,że też on ma lat 19...To jakoś w tę jego dojrzałość nie uwierzę... ;)
    A ekshibicjonistką jestem - w sensie sexualnym tez. Domyslam się,że to kolejna moja cecha która Cię gorszy :)
    A feeeeeee..........!!!!
  8.  permalink
    FemmeFatale: Chcę związku wolnego od hedonizmu.

    Och- to ja chce iście hedonistycznego :D
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Seks jest niezwykle istotny w zwiazku. Nawet ksiadz wie ze potrafi byc nudny mimo wielkiej milosci miedzy 2 ludzi. I od tego sa wlasnie urozmaicenia, cos co sprawia, ze nie jest nudno. Jesli dla Ciebie seksowna bielisna jest hedonizmem to ja przepraszam. Wiele zwiazkow przezywalo kryzys, az ktos pokazal im jak sprawiac sobie przyjemnosc na wzajem. Jak napisalam gdzies indziej, jesli ktorys z partnerow jest sfrustrowany w seksie, to wiez miedzy partnerami na pewno nie bedzie wieksza...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    a ja nie rozumiem czemu niby urozmaicony sex ma umniejszac zwiazek emocjonalny. kazdy z nas ma prawo do wlasnych chcen i realizacji fantazji. mowiac szczerze uczucie uczuciem ale gdyby maz przed slubem byl jak "cieple kluchy" i.e. bez sexualnego pomyslunku to by mi sie szybko zaczelo nudzic i mezem by dzisiaj nie byl. moim zdaniem ucuzcie i milosc moga predzej przeminac jesli pozycie sexualne nie jest satysfakcjonujace, nawet znam pary ktore wlasnie przez niedogranie lozkowe sie rozpadaly bo partnerzy nie spelniali swoich oczekiwan i gdzies ten ognik zauroczenia sie zgubil z czasem. jesli ma sie udany sex to i ludzie szczesliwsi i nawet kryzysy latwiej idzie zazegnac
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    dokladnie!
    --
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Podsumowując, Wy kobiety dojrzałe się nie znacie i uprawiacie sex z Waszymi mężami, partnerami bo jesteście zwykle zboczuchy:D Najlepszy sex to po misjonarsku raz w miesiącu przy zgaszonym świetle pod kołderką:P
    Aga jestem młodsza od Ciebie ale przyznam, że mając 19 lat nie wiedziałam co to orgazm, teraz mając 23 wiem co jest dla mnie dobre ale wiem, że jeszcze długa droga przede mną:D A że puszczalska jestem, męża nie mam to się nauczę jeszcze wiele wspaniałych rzeczy:P
    FF nie rozumiem po co się tak burzysz.Grasz dziewczynę z zasadami, a pewnie ukradkiem jak nikt nie patrzy to świrujesz. To jest życie, baw się, korzystaj... pewne rzeczy mogą cieszyć.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    o tak tak, my kobiety dojrzale jestesmy zboczone bo kochamy sex a jeszcze bardziej wielokrotne orgazmy :)))
  9.  permalink
    I najbardziej te z wytryskiem, bo suche nie są takie fajne :cool:
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    hahaha, Aga zabilas mnie tym :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    oj tak tak, Aga dobrze prawi!!! wie co dobre :))


    a jakby ktoras nie wiedziala o co chodzi i jak sie do tego "zabrac" z technicznego punktu widzenia to na priva moge podac linka do filmu instruktazowego :shamed:
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    Hahah:P Coś czuję, że ktoś się tu poczuję urażony:D
    Mi wpadło na myśl, że czasami jak słucham jakiejś muzyki to wtedy mam ochotę na sex. Lubię Newmana i Kaczmarka najbardziej.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    jak już mowa o stereotypach to stereotypem jest że hedonizm, zajebisty seks i głęboka emocjonalna więź i miłość nie idą w parze.
    a kurczę powiem że mogą iść i jeśli idą to dopiero jest jazda bez trzymanki
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeNov 4th 2009 zmieniony
     permalink
    Rusalka: FF nie rozumiem po co się tak burzysz.Grasz dziewczynę z zasadami, a pewnie ukradkiem jak nikt nie patrzy to świrujesz. To jest życie, baw się, korzystaj... pewne rzeczy mogą cieszyć.


    Rusałka, nie zauważyłm, że się burzę. Dzięki za oświecenie. :-) Nie wiem, o jakie zasady Ci chodzi, nie wiem też, skąd bierzesz świrowanie. Aż dziw mnie bierze, jak ochoczo dodajecie (całkiem błędną) ideologię do mojego punktu widzenia. Rozumiem, że niektórzy preferują urozmaicenia. Jedne mieszczą się w granicach normy, inne ją przekraczają. Pojawił się ten wątek, więc chyba wolno mi wyrazić swoje zdanie, prawda? Nawet jeśli mój sposób przeżywania intymności jest ciemnogrodzki i misjonarski, to w myśl "każda jest inna i to jest piękne" powinno zostać to powszechnie zaakceptowane. Ciekawe, czemu tak nie jest.
    Swoją drogą to moim skromnym zdaniem seks przy zgaszonym świetle jest o wiele ciekawszym doznaniem, niż przy oświetleniu.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 4th 2009
     permalink
    nie wiem czy Twoj facet by sie z Toba zgodzil :))) Kazdy facet jest wzrokowcem i to jest fakt. Za to mozna sobie np zawiazac oczy wtedy zmysly dzialaja jeszcze silniej :)))
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 5th 2009 zmieniony
     permalink
    a ekhem porównywałaś? po ciemku i widno?
    ja po ciemku osobiście nie mogę i to nawet nie ze względu na doznania wzrokowe, więź bliskośc mi się wzmacnia jak widzę twarz i oczy bliskiej osoby jak reaguje itp.
    i FF nie zauważyłam żeby ktoś tu napisał że po ciemnogrodzku. to Twój wybór co wybierasz:) a dziewczyny jadą, bo jechałaś po nich:wink: to tak gwoli tej tolerancji...chociaż chyba mają po prostu ubaw z samych siebie i tyle. bo jak ktoś może mówić że coś dzieli skoro never ever nie próbował na sobie? tak w teorii?
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    Skąd wiesz, że nie próbowałam, vicky? :wink:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    przecież nie wiem, wróżka ze mnie żadna, co najwyżej czarownica:wink:
    pytam, tam jest znak zapytania przecież:cool:
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    Piszesz o przekraczaniu granic : Rozumiem, że niektórzy preferują urozmaicenia. Jedne mieszczą się w granicach normy, inne ją przekraczają.
    A co wg Ciebie jest przekroczeniem granic z tego co tutaj pisałyśmy?
    I FF ja pisząc do Ciebie, że świrujesz mam namyśli to, że nikt nie patrzy a Ty robisz rzeczy które są rzekomo zakazane, złe lub pruderyjne:D haha. Czasami spontaniczność jest potrzebna. Życie jest kolorowe;) A może tylko ja Ciebie odbieram jako zimną rybę, kojarzysz mi się z posągiem. Przecież możesz świntuszyć.
    Takie pytanie do dziewczyn: A jak to się pozmieniało po ślubie? Jest inaczej niż w czasie narzeczeństwa? (nie posiadam ani męża ani narzeczonego:/)
  10.  permalink
    FemmeFatale - "niektórzy preferują urozmaicenia. Jedne mieszczą się w granicach normy, inne ją przekraczają."
    Możesz rozwinac?
    Bo domyslam się,że ta uwaga dotyczy mojego przekraczania granic.
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    Może chodzi o sex ze spermom. To mogłoby być przekroczenie granicy:P:P:P:P:P heh.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    Rusalko My po slubie czujemy, ze to jest pelniejsze ;] No, ale ja mam tyci staz wiec nie wypowiem sie jak to jest lata po slubie ;] Ale na pewno zalezy to od tych 2 osob i nie ma reguly ;]
    --
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeNov 5th 2009 zmieniony
     permalink
    Przekroczenie granicy jest wtedy, kiedy używamy mężczyzny (w zestawie z wibratorem, na przykład) do zadowolenia się. W moim przekonaniu esencją seksu jest zbliżenie emocjonalne, czy wręcz oddanie się drugiej osobie (wiem, jestem gówniarą i nie wiem, co to życie, stąd ten żałosny idealizm). Przyjemność sama w sobie nie jest zła (jest wręcz bardzo dobra :wink: ), ale stawianie jej jako cel zniża seks do poziomu potrzeby fizjologicznej. Jeżeli uzna się, że seks to potrzeba fizjologiczna, to ani małżeństwo, ani miłość, ani wierność nie mają racji bytu.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    A co jesli facet nie potrafi doprowadzic swoja ukochana do orgazmu?? Sa kobiety, ktore maja trudnosci w spelnieniu.
    --
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    Myślę, że nie ma takiej możliwości, żeby nie potrafił. Być może "nauczenie się" ukochanej zajmie mu dużo czasu. Ważna jest komunikacja, szczególnie pozawerbalna.
    •  
      CommentAuthorRusalka
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    Wiesz co FF, ja zauważyłam, że dużo jest takich dziewczyn na 28,które mają takie poglądy jak Ty. Kiedyś zresztą 'pojechały' po mnie... i czasami myślę ile w tym prawdy co piszecie, głosicie.
    Życzę Ci aby Twój obecny partner akceptował to co mówisz, co wyznajesz a po ślubie (jeżeli będzie) żeby Ciebie nie zdradzał. Może do tego czasu stwierdzisz, że czasami można jednak poszaleć, że może nie byłaś na tyle dojrzała ( w tej dziedzinie) aby się otworzyć. Wiesz to że inni lubią sex, że lubią przeżywać orgazmy i tak jakby nie wyobrażają życia bez tego nie oznacza że nie kochają, że nie są związane emocjonalnie ze swoimi mężami, chłopakami, że traktują ich jak przedmiot. Są otwarte i muszą bardzo ufać, żeby różne rzeczy robić. A Ty idealizujesz, myślisz że jeżeli się otworzysz to cos stracisz, ktoś Ciebie nazwie niewyżytą(przykład:P).
    Dobrze, że wierzysz w to co piszesz, tylko żebyś się potem nie pogubiła. Ale jeżeli tak jest OK, to niech tak pozostanie.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    tylko ze niektorzy mezczyzni nie chca sie nauczyc/nie potrafia! Albo wola isc na latwizne...a nie przestaniesz nagle kogos kochac, bo nie doprowadza Cie do orgazmu....ale zaczniesz z czasem sie frustrowac....
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    Jeśli od razu nie potrafi to nie dramat, gorzej, jeśli się nie stara znaleźć na to sposobu.
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    Femme orgazmu nie wymyslil czlowiek na swoje potrzeby, tak zostalismy stworzeni....nie bez powodu :))
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    Moj maz i ja od kiedy sie poznalismy czulismy potrzebe niesamowitej bliskosci miedzy nami. Byly i sa emocje, czulosc...Seks od samego poczatku byl niesamowity. Oboje lubimy dobry seks, i to ze od czasu do czasu ubiore jakas seksowna bielizne na pewnno nie jest hedonizmem ani nie bedzie prowadzilo do zakonczenia naszego zwiazku czy sprowadzenia naszych relacji tylko do orgazmu! Jakos dalej potrafimy czuc ta bliskosc co wczesniej i okazywac sobie emocje. Malo tego jestem przeszczesliwa, ze od samego poczatku moj maz nie jest egoista i ze potrafi doprowadzic mnnie do orgazmu za kazdym razem. Bo zadowalajacy seks zakonczony orgazmem i emocje ida w parze wiesz?:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 5th 2009
     permalink
    i to ze jestem usatysfakcjonowana w lozku sprawia, ze mam jeszcze wieksza ochote kochac sie ze swoim mezem, (a jak wiemy mezczyzni z reguly maja wiekszy poped niz kobiety) a on tym samym jest zadowolony podczas gdy inni jego koledzy i mezowie narzekaja, ze ich zony leza jak klody przy zgaszonym swietle i nic z siebie nie daja. W takich przypadkah nawet im sie odechciewa. Kazdy mezczyzna (nawet jak Ci sie nie przyzna) jest "zbudowany" tak, ze choc raz w zyciu marzy o tym by jego kobieta ubrala sie na "ta" okazje inaczej, by w koncu zrobic to w innej pozycji, albo na stole w jadalni lub przed lustrem. To sa wlasnie urozmaicenia o ktorych piszemy :wink::wink::wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.