Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    a może by tak przy nickach dodac kto sie stara a kto odkłada? bo brak informacji wprowadza nie małe zamieszanie
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Informacja ta jest w profilu danej osoby. Kliknij na nick w 28dni, to zobaczysz.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Bladykot, ten podział nie jest obowiązkowy. To inicjatywa oddolna. Podział ma swoje odzwierciedlenie w tabelach w Wiki, czasem w profilu (większość profili jest pusta), czasem w opisie w programie.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    nie wszystkie osoby mają profil uzupełniony
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Dlatego napisałam, że większość profili jest pusta.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    A skoro nie wszystkie mają profil uzupełniony to tak samo nie wszystkie będą zaznaczać przy wykresie.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Nastawienie się zmienia z biegiem czasu.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    nie wiem czy czasem zbyt pochodnie nie dodajemy kogoś do przyjaciólek. zależy mi na osobach które będą mogły coś konkretnego powiedzieć, a nie tylko "trzymam kciuki za fasolkowanie".
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    To już od Ciebie zależy. Zawsze masz możliwość skorzystać z funkcji "Usuń przyjaciółkę" i pożegnać darmozjada.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Ja dodaję większość osób, z którymi znajomię się na forum. Miło jest mi poczytać komentarze i nie zawsze na temat. Gdybym miała dodawać tylko osoby, które mogą mi coś powiedzieć, to niewiele osób by było na mojej liście. Wiele osób się uczy, tak jak Ty. Gdyby wszyscy dpdawali na tej zasadzie to funkcja ta nie byłaby potrzebna ;) Każdy ma prawo do własnego punktu widzenia odnośnie Przyjaciółek - ja nienarzekam ;) I fakt - zawsze możesz usunąć.
    • CommentAuthoragulek
    • CommentTimeOct 12th 2006
     permalink
    Damazy - wielkie dzieki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Hem.. a ja się nigdzie nie zapisuję, bo nie ma opcji "Racjonalnie odkładam, ale jak 'wpadniemy' to też się ucieszymy, że los za nas w końcu podjął decyzję" :bigsmile:
    I nie mam żadnym przyjaciółek- ale mam nadzieję, ze to sytuacja przejściowa. Na razie mój wykres przypomina wariograf i nie ma co interpretować, a seksu tak mało, że nie ma także czym się chwalić :wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    W końcu nie ma żadnego zapisywania się. Postawa "przyjmiemy, cokolwiek się zdarzy" jest z definicji w NPR.
    Status "przyjaciółki" zależy od potrzeb.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 3rd 2007
     permalink
    Damazy, czy mógłbyś zrobić zestawienie wykresów ostatnio komentowanych?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJan 4th 2007
     permalink
    Jest to możliwe, ale gdzie i w jakiej formie?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 4th 2007
     permalink
    W menu "Wykresy". Wystarczy tam dodać sortowanie.
    Wykresy mogą być sortowane przez użytkownika w różny sposób: chronologicznie, najczęściej komentowane, ostatnio komentowane itp.
    Tak jak jest w darmowych systemach zamieszczania zdjęć.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJan 4th 2007
     permalink
    Zakładam tam podział na kategorie, pomyśle też o sortowaniu.
    • CommentAuthorjula83
    • CommentTimeMay 14th 2007
     permalink
    Właśnie przycztałam, że dziewczyny już wcześniej pisały o tym co mnie drażni i nie zostało to poprawione.
    Chodzi mi o daty w komentarzach.. Lepiej by było żeby to była pełna data z godziną niż napis "1 dni temu", gdzie nie można się zorientować kiedy rzeczywiście został dodany, a czasami z różnych względów jest potrzebna ta dokładność ;)
    Poza tym mi brakuje np. w objawach i odczuciach "przeczulony węch", dla mnie przydatne ;) Piszcie proszę czy się zgadzacie z tym..
    Pozdrawiam :)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 14th 2007
     permalink
    Jula83 - daty w komentarzach możesz przestawić na dokładny widok w moich ostawieniach.
    Przeczulony węch, możesz wprowadzać w notatkę bez problemu.
    • CommentAuthorjula83
    • CommentTimeMay 14th 2007
     permalink
    Dzięki, wciąż jeszcze się w tym wszystkim gubię ;)
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Mam propozycje dotyczącą rozszerzenia listy objawów. Moim zdaniem brakuje "kłucia" jajników. często w okolicach okołoowulacyjnych nie odczuwamy dostępnego na liście bólu , a jedynie pokłuwanie jajników. uciązliwe jest opisywanie tego za kazdym razem w notatkach, skoro wstarczyloby postawic "ptaszka" przy stosownym objawie. Co wy na to?
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Damazy , mysle ,ze w obliczu powtarzajacych sie sytuacji z uzytkownikami typu Myszka,Kamila etc , warto by pomyslec o mozliwosci BLOKOWANIA dostepu do wykresow poszczegolnym uzytkowniczkom. na dzien dzisiejszy do wyboru mamy dosc radykalne posuniecia-albo wykres jest dostepny dla wszystkich,albo dla przyjaciolek. Nie ma opcji uwzgledniajacej pojedynczego natreta, ktorego obecnosci sobie nie zyczymy.Mysle ,ze mozliwosc zablokowania pojedynczej uzytkowniczki, to dobry pomsyl.
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    Czy istnieje w portalu lista zarejestrowanych użytkowniczek? Nie chodzi mi o wykresy a listę użytkowników. Oczywiście można kogos odnaleźć dzięki wyszukiwarce, ale mnie się czasem przydaje taka lista. Duże protale taką opcję posiadają, czemu nie mogę jej odnaleźć tutaj. Przeglądanie wykresów bywa czasem nurzące, bo sa udostępnione rózne wykresy tej samej użytkowniczki. Mnie by interesowała lista użytkowniczek tak bym mogła wejśc w opis i ewentualnie obejrzeć wykresy, jeśli są dostępne. Czy jest to możliwe?
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthoragafon24
    • CommentTimeOct 16th 2008
     permalink
    czy możnaby do statystyk dołączyć informację o występowaniu ilości plamień w cyklu na takiej samej zasadzie jak umieszczamy informacje nt długości krwawienia miesiączkowego
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeApr 15th 2010 zmieniony
     permalink
    Proponuję dodać opcję tagowania wykresów. Skoro można wyszukiwać wykresy (jest to rzecz niezwykle cenna), to powinno się robić to tematycznie. Niestety sama nazwa wykresu nie wystarcza, by zawrzeć w niej wszystkie hasła powiązane z nim. Chciałabym móc opisać kartę słowami kluczowymi np. "Luteina", "przedwczesny skok temperatury" albo "krwawienie śródcykliczne", tak, by można było łatwo odszukać ją ze względu na charakterystykę.
    •  
      CommentAuthorbe_atka
    • CommentTimeApr 16th 2010 zmieniony
     permalink
    spontanka: (...) warto by pomyslec o mozliwosci BLOKOWANIA dostepu do wykresow poszczegolnym uzytkowniczkom. na dzien dzisiejszy do wyboru mamy dosc radykalne posuniecia-albo wykres jest dostepny dla wszystkich,albo dla przyjaciolek. Nie ma opcji uwzgledniajacej pojedynczego natreta, ktorego obecnosci sobie nie zyczymy.Mysle ,ze mozliwosc zablokowania pojedynczej uzytkowniczki, to dobry pomsyl.


    własnie w tym celu weszłam na forum :) chciałabym zapytać, czy jest taka możliwość, by zablokowac dostęp do wykresu poszczególnym osobom :D
    oszczędziłoby to trochę nerwów niektórym i tłumaczenia jak krowie na rowie, że nie interesuje mnie jej opinia i światopogląd. Mogę w prawdzie każdorazowo usuwać wypowiedzi tej osoby, ale wolałabym by w ogóle nie zaglądała do mnie ... proszę o rozważenie mojej prośby :D

    czy któraś z was popiera ten pomysł?
    •  
      CommentAuthorAgulkaQlka
    • CommentTimeApr 16th 2010
     permalink
    jestem za tym co beatka pisze ;)
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeApr 16th 2010
     permalink
    Rowniez jestem za!
    -- ;
    •  
      CommentAuthoroggi
    • CommentTimeApr 17th 2010
     permalink
    ja tez!
    •  
      CommentAuthormonika7766
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    i ja tez
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    Też jestem za, choć na razie nikt nie zalazł mi za skórę - dobrze jednak mieć taką możliwość "awaryjnie":)
    --
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    popieram!!!
    •  
      CommentAuthorwenowka
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    ja też jestem za, dobrze mieć taką możliwość
    •  
      CommentAuthorRebecca
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    Ja też popieram ten pomysł!
    • CommentAuthormd505
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    Jak na razie nikt mi aż tak nie podpadł, ale może warto rozważyć tą prpozycję. Skoro jest taka potrzeba...
    •  
      CommentAuthorEwciurka
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    Popieram wczesmiejsze wypowiedzi dziewczyn, maja one racje opcja blokowania poszczególnych profili, moim zdaniem czasem się przydaje.
    Osobiscie sadze iz moje wykresy sa po to aby mozna bylo mi cos doradzic napisac, ale jesli ktos ingeruje w nie zabardzo to juz jest nie na miejscu.
    Pozdrawiam
  1.  permalink
    ja tez popieram :)
    •  
      CommentAuthorAki82
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    również jestem za:)
    •  
      CommentAuthorEnigma_1
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    też jestem za ,powinna być taka opcja,czasami zbyt natrętne osoby zmuszaja do blokowania całych wykresów,a powinna być mozliwośc blokowania konkretnych osób
    -- *Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy,one same przyjdą:*
    •  
      CommentAuthorMUTI84
    • CommentTimeApr 19th 2010
     permalink
    też jestem za
    •  
      CommentAuthorAlinka
    • CommentTimeApr 20th 2010
     permalink
    Oczywiscie tez uwazam to za dobry pomysl mozliwosci blokowanie czasami poszczególnych uzytkownikow :)
    --
    •  
      CommentAuthormagi2601
    • CommentTimeApr 20th 2010
     permalink
    Ja też jestem za jak najbardziej....:)
    •  
      CommentAuthorsojma
    • CommentTimeApr 20th 2010
     permalink
    popieram
    •  
      CommentAuthoranecia77
    • CommentTimeApr 20th 2010
     permalink
    zgadzam sie i ja z postulatami wyzej:)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 20th 2010
     permalink
    A ja postuluję, żeby nie dodawać kolejnych postów pt. "jestem za i popieram", bo istnieje coś takiego jak punkty - dodając punkty jakiejś wypowiedzi wyrażamy to samo, a przynajmniej nie powstaje chaos, gdzie za chwilę nie będzie wiadomo, co właściwie się popiera i kogo...
    --
    •  
      CommentAuthorbeybidr
    • CommentTimeApr 20th 2010
     permalink
    Popieram :))
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeApr 20th 2010 zmieniony
     permalink
    Szczerze powiedziawszy watpie zeby Damazy sie w ogole do tego ustosunkowal, za malo nas chyba. No ale nie zawadzi sprobowac. Uwazam ze pomysl jest super. Sama nie zycze sobie komentarzy w swoich wykresach coniektorych osob. Sa to najczesciej komentarze bezsensowne, niemerytoryczne, nic nie wnoszace lub po prostu glupie i nie na temat. Wiem, ze moglabym zablokowac wykres dla wszystkich "obcych", ale dlaczego mam pozbawic sie mozliwosci poznania nowych fajnych osob? O ile latwiej byloby po prostu zablokowac poszczegolne osoby. Taka funkcja jest np. na GG.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorlaura2012
    • CommentTimeApr 21st 2010
     permalink
    Ja uważam, że przynajmniej 2 pomysły są super:
    - blokowanie konkretnego profilu (tzw. czarna lista)
    - tagowanie wykresów (często szukam informacji w tytule, ale rzadko ona tam jest)
    •  
      CommentAuthorAgania
    • CommentTimeApr 21st 2010
     permalink
    Możliwość blokowania poszczególnych osób to dobry pomysł, jestem za .
    -- Agania
    •  
      CommentAuthorbe_atka
    • CommentTimeApr 21st 2010
     permalink
    kilka się nas zebrało :) cieszę sie, że nie jestem odosobniona w swoich odczuciach :)
    napisałam do Damazego pw, może zajrzy i coś uda się zrobić?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.