Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    również popieram!!!
    -- każdego dnia próbuje dotknąć słońca każdego dnia jestem coraz...
    •  
      CommentAuthoralutkaie
    • CommentTimeApr 21st 2010
     permalink
    popieram!!!
    •  
      CommentAuthoralutkaie
    • CommentTimeApr 21st 2010
     permalink
    popieram !!!
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 22nd 2010
     permalink
    DZiękuję za pomysły. Powstaje pytanie, jakie to miałoby być blokowanie?
    Od pisania, od wglądu? Moim zdaniem tylko to pierwsze, bo drugie mamy przy udostępnianiu.
    •  
      CommentAuthorbe_atka
    • CommentTimeApr 22nd 2010 zmieniony
     permalink
    ja chyba nie zrozumiałam :shamed: jak to drugie mamy przy udostępnianiu? czy mogę udostępnić wykres wszystkim poza jedną użytkowniczką? jeśli tak, to sprawa załatwiona, nie napisze nic pod wykresem, skoro go nie widzi :) ale z tego co się zorientowałam, to tak własnie nie można, a nie chciałabym ustawić dostępu tylko dla przyjaciółek, bo czasami osoby niezaprzyjaźnione zajrzą i bezinteresownie pomogą (dla mnie to bardzo cenne, gdyż dopiero się uczę). dzięki za zainteresowanie :)
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeApr 22nd 2010
     permalink
    Wlasnie tak jak pisze Beatka - problem jest w tym, ze na chwile obecna mamy takie mozliwosci blokowania wykresu:
    1. nikt nie widzi
    2. widza tylko przyjaciolki
    3. widza wszyscy

    A chodzi o to zeby zarowno dla komentarzy jak i dla wykresow zrobic opcje:
    1. widza wszyscy z wyjatkiem osob, ktore "wsadze" na swoja czarna liste i ktore nie zycze sobie zeby widzialy moje wykresy i komentarze.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeMay 18th 2010
     permalink
    [quote=be_atka][/quote]
    Beatko,
    Damazy chodziło o to żeby blokować pisanie pod wykresem, tzn że mogłabyś ustawić że wykres widzą wszyscy ale nie wszyscy będą mogli pod nim pisać :)
    mam nadzieję że zrozumiale to opisałam :)
    --
    •  
      CommentAuthorbe_atka
    • CommentTimeMay 20th 2010 zmieniony
     permalink
    dziękuję, zrozumiałam co masz na myśli :) ale to własnie jest to, co nam nie wystarczy :D nie ma opcji, która pozwala ustawić, żeby widzieli wszyscy i mogli pisac wszyscy oprócz 1-2 osób, bo o to właśnie chodzi, by nie zamykać możliwości wypowiedzenia sie pod wykresem osobom życzliwie i pomocnie nastawionym (osobom niezaprzyjaźnionym), a jedynie natrętom, którzy wchodzą z buciorami, są nieuprzejmi, głoszą teorie, których nie mamy ochoty słuchac i nie rozumieją nawet wypowiedzianego wprost wyproszenia
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMay 20th 2010
     permalink
    Po prostu jest potrzebna czarna lista :) Tak jak jest lista przyjaciółek tylko w drugą stronę.
    •  
      CommentAuthorbe_atka
    • CommentTimeMay 21st 2010
     permalink
    o tak, własnie o to walczymy :D
    •  
      CommentAuthorJULITA1610
    • CommentTimeMay 29th 2010
     permalink
    Dwa lata temu zgłoszono propozycję blokowania dostępu do konta dla konkretnej osoby. Prawie dwa miesiące temu pomysł został "odświeżony". Opowiedziało się za nim kilka a może i kilkanaście osób, zgłoszono różne propozycje na blokowanie intruzów. Minęło już trochę czasu i nadal żadna forma zablokowania wykresu dla pojedynczych osób nie powstała.
    Czy wogóle pomysł został potraktowany poważnie? Czy można mieć nadzieję, że wkrótce taka opcja zostanie wprowadzona?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 1st 2010
     permalink
    Tak JULITKO, jeszcze w czerwcu będziemy aktualizować.
    •  
      CommentAuthorbe_atka
    • CommentTimeJun 1st 2010
     permalink
    senkju !!!:whorship:
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 1st 2010 zmieniony
     permalink
    Ja nie napiszę "popieram", tylko dlaczego popieram. Drogi Damazy: forum 28dni to zdaje sie biznes jak wiele innych, prawda? żeby tu prowadzić wykresy i rozmawia cna forum, płacimy abonament. I spox. To zrozumiałe. Ale w zwazku z tym powinno Wam zalezeć, żebyśmy tu sę czuły komfortowo. A powiem szczerze, że ja po pierwszym tygodniu na 28dni miałam ochote uciec gdzie pieprz rośnie. Właśnie przez komentarze dziewczyn, kóre - moim zdaniem - pretendują do miana "ekspertek" i myślą, że osiągną to komentując niczym cyborgi cudze wykresy, w sposób odczłowieczony i niemal automatyczny, kóry osobom [oczatkującym/starającym się/zagubionym/niepernym siebie (zaznacz właściwe) po prostu potrafi sprawić przykrość. Ja te osoby akurat spotkałam na forum, nie pod wykresem, ale przyznam, że na tyle mnie to zabolało, że rozważałam ucieczke z 28 dni. na szczęście w pore znalazłam przyjaciółki.
    Myślę, że taka postawa niektórych osób może zniechęcać nowe użytkowniczki.
    •  
      CommentAuthorAlinka
    • CommentTimeJun 1st 2010
     permalink
    Ja również jestem jak najbardziej za możliwościa stwożenia czarnej listy, na którą można bedzie dodawać poszczególne osoby. !!!! POPIERAM TEN POMYSŁ !!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorEnigma_1
    • CommentTimeJun 2nd 2010
     permalink
    Jestem zaaaaaa ,juz od dawna temat wałkowany,co jakis czas musze blokować dostep do wykresu,choć tego nie chce,ale jak tylko odblokuje,siup i intruz jest !!!!!!!! z durnym nic nie wnoszacym komentarzem,kiedys odpisywałam,po co ???,teraz poprostu od razu usuwam wpisy tej osoby i nie wiem czy jest to jakis cyborg bez rozumu czy człowiek????,bo dalej włazi i bez sensu komentuje...
    Drogi Damazy,prosze o czarna listę,w koncu portal nie jest darmowy,powinna byc taka mozliwośc to mój wykres i to ja powinnam decydowac o roznych sprawach,nie dość że place to musze uzerac sie z m......i :))))))))))))))
    -- *Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy,one same przyjdą:*
    •  
      CommentAuthorbe_atka
    • CommentTimeJun 2nd 2010
     permalink
    no ja jestem daleka od postawy: płacę - wymagam ...
    ale na prawdę byłoby dużo przyjemniej rozmawiać bez :rasta: na plecach ....
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 2nd 2010 zmieniony
     permalink
    to nie chodzi o kwestie płacę-wymagam (ja tu chętnie płace i nie mam żadnych wymagań, a to z czarną listą to jedynie postulat), chodziło mi w moim poście tylko o to, że wiele użytkowniczek może się zniechęcic już na poczatku przez konieczność tłumaczenia niektórym jednostkom, że sie nie jest wielbłądem. i jak serwisowi zalezy na utrzymaniu tych użytkowniczek, to może warto pomysleć,c zy da się cos zrobić.
    To w ogóle jest szerszy temat i niestety obecny na każdym forum internetowym. W mojej pracy mam kontakt ze społecznościami na forach i na tego rodzaju użytkowników obsługa forum mówi trolle. Ale nie ma na nich sposobu, mamy równe prawa.
    •  
      CommentAuthormyszaasia
    • CommentTimeJun 3rd 2010
     permalink
    a ja z innej beczki,Damazy czy jest taka możliwość aby do obserwacji wewnętrznych dołożyć jeszcze Wodnisty? ja taki mam nie mal w każdym cyklu więc było by dobrze aby jeszcze się ten objaw pojawił. Z góry dziękuje za rozważenie mojej propozycji.
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 14th 2010
     permalink
    popieram myszaasie. a poza tym chciałam pochwalić za wersje mobilną. ja czesto pwisuję sobie tempke rano przez internet w komórce i nawet w małej zwykłej nokii 28dni śmiga jak sie patrzy. może nie wszystko, ale większosc opcji jest.
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeJun 26th 2010
     permalink
    Wersje mobilna? czy ja o czyms nie wiem?
    -- Irja
  2.  permalink
    Czy w analizie wg Kippleyów poziom wyższy mógłyby się wyznaczać automatycznie, po wpisaniu poziomu niższego? Wiem, że to proste działanie matematyczne i można wpisać samemu, ale może?

    I czemu służy odliczanie 4 dni od szczytów?
    •  
      CommentAuthorbe_atka
    • CommentTimeJul 15th 2010 zmieniony
     permalink
    dziewczyny, mam taki jeden pomysł, najpierw chciałabym się nim podzielić z wami i zapytać, czy wg. was takie cos przyda się w funkcjonowaniu wykresów, jesli uznacie, ze to niepotrzebne utrudnienie, czy po prostu bez sensu to napiszcie wprost, wtedy odpuszczę temat :DD

    --------------------------------------------------------------------------------

    tak sobie pomyslałam, że można podpowiedzieć Damazemu by wprowadził do edycji wykresu jakieś ikonki symbolizujące poród i poronienie
    czasami wykresy ciażowa są prowadzone od terminu ostatniej miesiączki az do kolejnej juz po porodzie, może usprawnieniem/urozmaiceniem byłoby zaznaczenie (nie tylko w notatce, która się niczym nie różni od innych notatek) że poród nastąpił …… to samo z poronieniami, czasami nie ma krwawienia od razu tylko zabieg, można by zaznaczyć kiedy on był i prowadzić wykres dalej az do kolejnej prawidłowej miesiączki (od tego momentu szlaczek na wykresie wróciłby do koloru z przed stwierdzenia ciąży) ...czasami oglądając wykresy ciążowe i poronne doszukuję się kiedy do tego doszło, jak to wygląda, może byłby bardziej przejrzyście?

    co powiecie na taki pomysł? jeśli spotka się z aprobatą to zaproponuję Damazemu takie rozwiązanie, a jeśli nie to nie będę mu zawracać głowy :)
    •  
      CommentAuthorcinnamonki
    • CommentTimeJul 15th 2010
     permalink
    Tak, tak i jeszcze raz tak!!! jestem za pomysłem!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 5th 2010
     permalink
    Czy jest możliwość, żeby zrobić tak w ustawieniach, żeby można było z góry określić, czy domyślnie wykresy z ulubionych ma się ustawiać po priorytecie czy po ostatnich komentarzach? Osobiście częściej korzystam z tej drugiej opcji i ułatwiłaby mi ona życie.
    --
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeAug 10th 2010
     permalink
    Nie wiem gdzie to napisać i być może już ktoś to zgłaszał ale na wykresach jest mała literówka w postaci "Linia postawowa" zamiast linia podstawowa, taki mały błąd :-)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 18th 2010
     permalink
    Działa już ta obiecana na czerwiec czarna lista?
    --
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeSep 10th 2010
     permalink
    A ja postuluje o wprowadzenie czegoś dla dziewczyn próbujących z NAPROTECHNOLOGY? Przydałyby się np. dodatkowe opisy śluzu, mogę podesłać skan karty żebyć zobaczył co i jak:)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    Damazy-yyy.. a dałoby się jakoś popracowac nad wersją mobilną?:) ja już jestem total uzależniona od 28dni, a rano, jak jadę sobie kolejka do pracy, to wchodze i zapisuję tempkę, sprawdzam co u przyjaciółek. No i jest parę problemów - wykres sie nie wyświetla, nie da się przejść do poprzedniej strony z komentarzami.
    Wiem, że to jest kosztowny zabieg, no ale dorzucam Ci to do listy rozwojowej;) i życze powodzenia w dalszym rozwijaniu serwisu:)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeNov 29th 2010
     permalink
    i jeszcze jedno. czy dałoby się zrobić wersję, która nie jest różowa? lubię róż, ale trochę daje po oczach jak się korzysta z serwisu. Może dałoby się do wersji, które sa do wyboru dorobić takie, w których pozioma belka, wykres i prawe menu nie sa różowe? Wystarczyłoby wszystkie różowe kolorki w takiej wersji podmienić np. na błekitne - to jest dość uniwersalny kolor w necie.
    W przeciwnym razie, wchodząc rano na 28 dni by wpisać tempkę, jeśli jestem w rpacy, to na cały open space daje po oczach tym różem;)
    •  
      CommentAuthorcinnamonki
    • CommentTimeNov 29th 2010
     permalink
    Annalena - przyłączam się do wersji mobilnej - ja teraz głównie tylko z tego korzystam... Nie da się przejść do wcześniejszych komentarzy, co jest zmorą :(

    I opcja ze skórkami w różnych kolorach też by była fajna, oj, fajna...
    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeDec 1st 2010
     permalink
    Przyłączam się do prośby Annaleny Róż lubię ale w tej ilości mam go nadmiar :D
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeDec 6th 2010
     permalink
    dziewczyny w ustawieniach można zmienić kolor i to z tego co pamiętam już od dawna można to zrobić :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 29th 2010
     permalink
    Aneciu, tak wiem, że są tam skórki, ale mają takie kolory, że jak mam to otwarte to ten seledynek, błękit, żółty czy czerwony normalnie rażą po oczach i od razu zwracają uwage. w domu mi to nie przeszkadza, ale jak w przerwie w pracy sobie zaglądam albo na komórce w popciągu, to trochę widać:) taki zwykły biały może kiedys się uda wprowadzić:)))
    •  
      CommentAuthorzuzolcia
    • CommentTimeFeb 1st 2011
     permalink
    A ja mam taką propozycję, nie wiem czy już padła ale zaryzykuję. Czy w ustawieniach tam gdzie jest do wyboru dokąd ma kierować kliknięcie na avatar - można by było dodać opcję - do karty ciąży??? Póki co można do wykresu luz strony z opisem, a do karty czasem trzeba naokoło... a tak byłoby szybciej i wiele Dziewczyn by pewnie z tego skorzystało :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 24th 2011
     permalink
    Damazy drogi, a może pomyślicie o live chat? czyli żeby można było do kogoś zagadać tak jak na fejsie. czasem trzeba o coś szybko zapytać czy coś skomentowac, a pisanie tego w wiadomosciach jest niewygodne.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 24th 2011
     permalink
    •  
      CommentAuthorDotia
    • CommentTimeMar 24th 2011
     permalink
    Czat na innym portalu nie zastąpi rozmowy tutaj bez potrzeby rejestrowania i logowania się gdzie indziej. Po zalogowaniu tutaj byłybyśmy od razu dostępne - tamten czat świeci pustkami. Na facebooku czy nk.pl zdaje to egzamin, moim "facebookiem" jest 28dni, szkoda, że nie ma tu tak szybkiej możliwości kontaktu ze znajomymi jak tam. Ale może jest to do zrobienia? :wink:
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 24th 2011
     permalink
    Propozycję czata przedstawiłam Damazemu w zeszłym roku. Obiecał pomyśleć o tym na początku roku 2011.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 2nd 2011
     permalink
    DAMAZY

    Tak się zastanawiam bo punkty to spoko rzecz, tylko nazywa się niefortunnie.
    A gdyby zmienić - same nazwy linków i podpisy:
    Lubię (dodaj punkt)
    nie lubię (odejmij punkt)
    Lubią (punkty dodały)
    Nie lubią (punkty odjęły)

    To wydawałoby to się przyjaźniejsze wg mnie, co o tym sądzicie?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 3rd 2011
     permalink
    Dużo ważniejsze są prawidłowe oznaczenia w metodzie Billingsa i Kramarek.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 3rd 2011
     permalink
    Amazonko, z całym szacunkiem - czasem piszesz jak maszyna bez czucia :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorlimetka104
    • CommentTimeApr 3rd 2011
     permalink
    a ja myślę to zły pomył, przecież to nie jest FACEBOOK!! a wyglądaloby to jak plagiat :neutral:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 5th 2011 zmieniony
     permalink
    wiem że to nie FB, tam nie ma opcji NIE LUBIĘ:))
    __
    *agael77* taki Amy urok już :wink:
    •  
      CommentAuthorDotia
    • CommentTimeApr 5th 2011
     permalink
    Dla mnie tak samo ważna jest estetyka portalu jak i jego poprawność merytoryczna. Dlatego dodałam pkt Vicky i Amazonce.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeApr 8th 2011
     permalink
    Też chciałabym prawidłowe oznaczenie w metodzie Billingsa dlatego dodałam punkt Amazonce:bigsmile: Da sie to zrobić?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 8th 2011
     permalink
    Hanny, jakie oznaczenia. Potrzebuję więcej info.
    Vicky, lajki z fb są fajne. Mozemy to zamienić + dodać kto i gdzie dostał lajka. Ewentualnie wymyślić nazwę dla własnych "lajków".
    •  
      CommentAuthorhornet
    • CommentTimeApr 8th 2011
     permalink
    Popieram prośbę o wprowadzenie oznaczeń umożliwiających prowadzenie kart wg. metody billingsów. W tej chwili jest to niemożliwe. brakuje choćby możliwości wyznaczania wilokrotych w czasie cyklu okresów płodności i niepłodności. szczegóły w opisie metody ;) http://www.tor.org.pl/tor_str9_MOB.htm
    •  
      CommentAuthorhornet
    • CommentTimeApr 8th 2011 zmieniony
     permalink
    oddaję również swój głos za stworzenie wersji "light" dla telefonów komórkowych/smartphonów/ urządzeń dotykowych.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeApr 8th 2011
     permalink
    Na przykład "TAKIE":http://www.woomb.org/bom/rules/chart_pl.html. Chodzi mi o to, by tą konkretną metodę dostosować do oryginału (tak jak w przypadku innych metod:bigsmile:)
    Skłaniałabym się nawet do tego by w tej konkretnej metodzie (Billingsa, Kramarek - nie znam) zamiast temperatury wprowadzić tabelkę z kolorowymi znaczkami:bigsmile:
    Mnie osobiście jakoś tak źle psychicznie nastawia to mierzenie temp, ale to mnie, więc ja bym się pokusiła za jakiś czas (jak już śluz "dojdzie do siebie i będę bardziej doświadczona:bigsmile:) na Billingsa bez temperatury - tylko objawy:bigsmile:
    Dziękuję za zainteresowanie *Damazy*
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.