Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    mona spoko a jak nie to Jadę do niej na tę sałatkę to po degustacji powiem więcej :P
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    jjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeestttt otworzyłam już dwie - cholera nożem musiałam bo te "urządzenia do puszek" nie działają
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    ciooo mnie tu obgadywałyście hoooooooo ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    a ja zaraz czegoś dostanę
    nie mogę się doliczyć w spółdzielni za wodę.......... liczą sobie okres od 1.10.2005 - 30.09.2006 gdzie zużytej wody było 153m3 a stawka miesięczna sugerowana to 84,71 ... im wychodzi, ze to jest za ten okres: 1189,74 Ja nic z tego nie kumam i jutro tam dzwonię :(
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 18th 2006 zmieniony
     permalink
    dobra na szybciora - makaron świderki, kukurydza, groszek, czerwona fasolka, seler w zalewie i trochę szynki w kostkę niooooooooo i majonez i przyprawy do smaku - czasem dodaję kapustki pekińskiej, ale dziś nie mam :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    cholera ani tak ani siak jak liczę nie wychodzi... czy to 12 miesięcy podliczam czy 11 czy też nawet jak zuzycie tzn 153 m3 x 7.53 nie daje wyniku 1189,74 :( OSZUSTY - TYLE KASY!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    zapisałam Izunia

    jak tylko będę na zakupach zaopatruję się w te skadniki i robię :))
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    Izunia ja też zrobie :))
    Lady - to za wode tyle ?:crazy: Ja mam dopłate co pół roku , bo miesięcznie płacimy tylko za 2 kubiki , i nam wychodzi dopłata 550 zł .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    Izunia coś mi się te ich wyliczenia w moim przypadku nie podobają. Jutro będe wyjaśniała. Niech mi to wytłumaczą jak oni to liczą bo też chcę wiedzieć za co płacę i dlaczego nie zgadza mi się nic! wszystkie opcje juz przyjełam i dalek kwoty się niepokrywają!

    Na szcżęście Ja dopłat nie mam bo zazwyczaj płacę więcej czynszu! zaokrąglam kwotę !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    piszę Izunia do mony a pewnie zaraz do Izuni mona napiszę hi hi hi
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    hahaha Lady - spokojnie, dzisiaj Ci wszystko wybaczamy :wink:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    mona hi hi hi to ciekawe czy zniesiecie mnie kiedyś jak będe cieżarówką z kaprysami ha ha ha
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    Lady - przez internet wszystko sie zniesie , najwyzej wyłączymy kompa :wink:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    ja zniosę was wsieeeeeeeeeeeeeeeee
    :crazy:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    ha ha ha Ja normalnie jestem ciężkim typem ha ha ha a co dopiero jak będe ciężarówką hi hi hi
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    Biedrona wciale mnie to nie zniechęciło - zmykam już bo oczka mi się zamykają - chyba się przejadłam tą sałatką - ale była pyyyyyyychotka mniaaaaaaaaaaam - kolorowych snów paaaaa:winkkiss:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    :rainbow: Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał. Ale i tak trudno zaakceptować nam cierpienie. Pocieszenie można znaleźć w tym, że to, czego się boimy, przed czym uciekamy, może nas zbliżyć do Boga. W każdym nawet najgorszym położeniu znajduje się jakaś pociecha, którą w ogólnym rachunku dobra i zła zapisać można po stronie zysków. Bez bólu i cierpień nie istniejemy. Ból oczyszcza duszę. A poza tym własne cierpienia uczą, że nikomu nie należy robić żadnej przykrości. :rainbow:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    no to pieknie - zaczynam się wściekać... brzuch boli typowo jak w @ no i jutro rano pewnie zawita rodzinka tzn @ :)) jesio jak Ja nie lubię tego uczucia...... rozpierdziela mnie złość na wszystko ....... :(
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 18th 2006
     permalink
    Widziałam Batutę na Sympatii. Fajna jest. Dużo jest koni w Twoim ośrodku?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Amazonko jeśli chodzi o konie rekreacyjne to około 7 a tak ogólnie to jakieś na tę chwilę 25 koni. latem było 32 ale na zimę niektóre osoby zabierają swoje konie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    NO TO ROZPOCZĘŁAM NOWY CYKL... czuję się jak baba podczas @ :(( wszystko dokucza :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Raz mi się zdarzyło zrezygnować z jazdy z powodu 1 dnia. Tylko raz i o raz za dużo...
    --
  1.  permalink
    Mnie zaczynaja lapac dolki.
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    ooooooooooooo a cio się dzieje magdalenkakol :neutral:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Amazonko codziennie jeździsz?

    magdalenko co się dzieje ? dlaczego dołki cię łapią?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Izunia, też walczyłam z otwieraczami do puszek. W końcu kupiłam duży, masywny w Ikei. Sprawdza się.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Jeździłam codziennie tylko na obozach jeździeckich i wczasach w siodle. Zazwyczaj co tydzień. Do skończenia studiów.
    Od stycznia do czerwca 2005 jeżdziłam na naszym ogierze 2=3 razy w tygodniu.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    oj to ci zazdroszczę Amazonko :)) moze i ja się na obóz z córcią wybiorę jak nie zaciążę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    gdzie ta magdalenka ??
    co się z nią dzieje ??
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    A Twoja córka też lubi konie i jeździ?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    lubi ale mniej ode mnie jeździ.... ostatnio długo nie była na stajni . Mamy dość daleko i samej jej nie puszczam! szkoda buuu Boi się galopować chociaz chce .... wkurza ją, ze ja juz na tym etapie jestem tzn galopu - nauki i upadek mam za sobą. Ciągle jej tłumaczę, że jak gleby nie zaliczy to sie nie nauczy :)) Ja leciałam 3 razy w tym raz w terenie tak porządnie, raz z kuca, raz na samym początku podczas świczeń tzn młynka na siodle! siedziałam bolkiem i niestety - zjechałam z siodła :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Batuta ogólnie jest koniem płochliwym! Wielokrotnie odskakiwała w bok jak się czegoś wystraszyła a wystarczył szlest papieru czy jak ktoś zrobił gwałtowny ruch! Zawsze się z tego śmiałam bo miałam tyle szczęscia, że nie spadłam!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Pojedźcie koniecznie na obóz albo wczasy w siodle! Będzie jeszcze fajniej.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Amazonko to wszytko zależy od tego czy zaciążę czy tez nie! ale chciałabym bardzo :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Polecam Ci Białogórę nad morzem - mają fajne trakeny albo Janów Podlaski - jazda na arabach niczemu się nie równa...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    hmmmm jakieś linki amazonko moge prosić o ile mają swoje strony.....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    :rainbow: Codzienne problemy, trudności sprawiają, że tracimy radość i chęć do życia. Ale czy tak musi być? Uwierz, że nie jesteś sam z tym problemem. Uwierz, że trud nie trwa wiecznie. Nie uciekaj przed cierpieniem - cierpienie uczy. Oddaj swoje trudy Bogu. Podnieś głowę i idź dalej, bo życie jest zbyt krótkie, aby tracić czas na smutki. Słońce znowu zaświeci w Twoim życiu, tylko musisz na to pozwolić! Głowa do góry! Wszystko będzie dobrze. :rainbow:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    :heartbounce: Nikt nie może stracić z oczu tego, czego pragnie. Nie zapominaj, że najpiękniejsze i największe marzenia rodzą się w naszych sercach. Trzeba je tylko pielęgnować i pozwolić im rozkwitać, by stały się naszą siłą. Nie poddawaj się, bowiem jeśli Bóg chce, by coś się dokonało, wskaże ci sposób. :heartbounce:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    :heartsabove: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was... Bo wiara nadaje sens naszemu życiu, pomaga nam przetrwać trudności, jest najwznioślejszym z darów... :heartsabove:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006 zmieniony
     permalink
    Ok.
    http://www.bialogora.gd.pl
    http://www.janow.arabians.pl
    http://www.jansowka.pl gospodarstwo agro specjalizujące się w nauczaniu osób dorosłych
    Inne obejrzyj sobie pod względem województw: http://www.hatatitla.biz/catalogue-more.php?id=7
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Amazoneczko dziękuję! poprzeglądam :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    W ostatnim linku jest najwięcej informacji.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    nie ma to jak wbijanie noża w serce i kręcenie nim na wszystkie strony..... jak wiele można znieść gdy ktoś rani!?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    hi hi hi no tak pokazali biedronie i jest problem :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 19th 2006
     permalink
    Ladybird, co się stało? Ktoś Cię skrzywdził? :-(
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.