Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeApr 21st 2015
     permalink
    A ja jakoś spokojniejsza jestem ,brzuch mnie przestał bolec ,z tego stresu nawet nie zapytałam o pecherzyk zoltkowy ,przy pierwszym ivf wlasnie nie pojawił sie
    Mrs_k dzieki , beta napewńo by cos dała ,czy rośnie bo przy 10 tys podobno serduszko juz jest ,ale chyba nie pójdę . Jak ja miałam transfer 30 go marca 5 dniowego zarodka to ktory to tydzien ciazy ? 4 czy 5 ?
  1.  permalink
    Agap, beta powyżej pewnych wartości nie rośnie juz wg wzorca procentowego, dlatego o tym pisałam :)
    To ja za spokój kciukuje :)
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeApr 21st 2015
     permalink
    Hej dziewczyny, tak mysle moze wy mi podpowiecie wczoraj wieczorem lekko plamilam a byl to moj 18 dzien cyklu biore tabletki i gonapeptyl w czwartekmam wizyte w invicta. Troche ssie przestraszylam a moze to normalne????? Podpowiecie cos?
    --
  2.  permalink
    Dalia ha niestety nie pomogę bo miałam styczność jedynke z Menopurem i Puregonem...
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeApr 21st 2015
     permalink
    Dzieki mrs_k, kurcze zmartwilam sie to moja druga stymulacja i mam nadzieje ze nic zlego sie tam nie dzieje.....
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeApr 21st 2015
     permalink
    Dalia a były to brązowe plamienia czy żywa krew?
    Ja ten cykl z antykami miałam krótszy 23-24dni tj. 21 dni brania tabl i chyba 2-3dni czekałam na @. Plamień nie miałam ale @ bardziej skąpa niż zawsze i krótsza.
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeApr 21st 2015
     permalink
    To ja tak samo jak Tosik 23 cykl miałam
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeApr 21st 2015
     permalink
    Bym powiedziala bardziej ze takie rozowe z uplawami razem, dosc sporo ale taki roz nie zywa krew, to moze tez bede miec taki krotki ....dzieki w czwartek mi powie mam nadzieje czy wszystko oki tak jyz bym chciala zaczac stymulacje i czekac na transfer ach...
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeApr 21st 2015
     permalink
    Dziewczyny, do nas zadzwonił dzisiaj telefon :)
    --
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeApr 21st 2015
     permalink
    Flowka czy dobrze rozumiem Ten telefon!!!!!??chłopiec, dziewczynka strasznie się ciesze!!! Jakie to wzruszajace naprawdę cudownie gratuluje
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeApr 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    No i? No Flowka powiedz coś więcej. Co dalej? No weź, powiedz co i jak?
    Kurde wzruszyłam się z samego rana :wink:
    edit:
    Dobra już doczytałam na adopcjach, niesamowite :bigsmile: Super wieści!!!
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeApr 22nd 2015
     permalink
    Chłopiec, niecałe 4 miesiące :) na razie nic więcej nie wiemy, bo przez telefon nic nie mówią. Jedziemy dzisiaj na spotkanie do ośrodka :)))) Maluszka zobaczymy dopiero w piatek :cry:
    --
  3.  permalink
    Flowka, cudownie!!!
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeApr 22nd 2015
     permalink
    Flowka cudownie ! gratuluję :) nawet nie wiesz jak się cieszę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeApr 22nd 2015
     permalink
    i jeeest :) trzymam kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeApr 22nd 2015
     permalink
    Flowka gratulacje!!!
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeApr 22nd 2015
     permalink
    Flowka ciesze sie ogromnie! A teraz jak to wygląda? Ile czasu upłynie zanim maluch zamieszka z Wami? :)
    Dziewczyny mi sie nie udalo. Beta z wczoraj to 0,38. Nie mam mrozakow więc robię trzecia procedure a jak sie nie powiedzie to kończę z tym całym in vitrem. A coś czuje że sie nie uda. No cóż widocznie to nie dla mnie.
    --
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeApr 22nd 2015
     permalink
    Rybenka strasznie mi przykro, mam identyczną sytuacje jak Ty. Mi dziś lekarka powiedziała, że robimy z 3 miesiące przerwy.


    Flowka duuuże gratulacje :) Szybciutko poszło. Czekam na info i wiecej szczegółów.
  4.  permalink
    Flowka - -matko, jak sie wzruszyłam....trzymam kciuki, aby to była miłosc od pierwszego wejrzenia, życzę, aby to był Wasz syn!
    •  
      CommentAuthormonisiunia1
    • CommentTimeApr 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    Flowka cudne wieści :-D Gratuluję :-) jak to teraz będzie wyglądać? ?? Chodzi mi o to kiedy bedziecie mogli zabrać dzieciątko do domu?
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeApr 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    MAMY SYNKA!!!!! :)

    Nie wiem kiedy będzie z nami. Bardziej szczegółowo piszę na wątku adopcyjnym, żeby nie powielać wszystkiego :)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 23rd 2015
     permalink
    My robimy przerwę pewnie do sierpnia. Potem czeka mnie histeroskopia ( trochę się boję ). I ostatnia szansa z mroźoneczek w ministerialnym.
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeApr 23rd 2015
     permalink
    Bacha.. ja tez pewnie będę miala przerwę. Juz nie wiem co mam robić żeby sie udało? Jak polepszyć jakość komórek jajowych? Jestem zalamana tym wszystkim...
    --
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeApr 23rd 2015
     permalink
    Flowka ogromne gratulacje jak widac kazda droga,ktora prowadzi nas do naszego szczescia w koncu znajduje swoj szczesliwy koniec!jakie to wzruszajace,a widzieliscie juz Waszego synusia?Jeszcze raz ogromne gratulacje:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeApr 23rd 2015
     permalink
    Po wizycie. Trochę mi przyśpieszyło - w poniedziałek pick up, za tydzień transfer :wink:
  5.  permalink
    Kingoskie, wow jak szybko! :shocked: Kciukuję!!! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeApr 24th 2015
     permalink
    Flowka gratuluje synka piekna wiadomość😀😀😀😀 Kingoskie to trzymam kciuki i teraz to juz z gorki.
    Ja po wizycie startujemy z gonapeptylem i menopurem za tydzien wizyta kontrolna😊 oby wszystko szlo dobrze, czekam jeszcze na wyniki komorek NK czy spadly i zobaczymy co jeszcze bede musiala brac☺
    --
  6.  permalink
    Dalia, to i za Ciebie kciuki! :)
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeApr 24th 2015
     permalink
    Dziekuje, dzwonia lekarka spadly mi te komorki nk ma 9% wiec super dalej mam brac leki do tego clexane i wizyta 30.04 tak sie ciesze xe wracam do gry oby jajka byly dobre ☺☺a w nich to nasze jedno jedyne ktore zostanie z nami oby wiosna byla szczesliwa dziewczyny
    --
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeApr 24th 2015
     permalink
    Acia, Rybenka - ja też nie wiem co mam robić dalej ....
    Muszę iść na wizytę i porozmawiać z moją lekarką, ale na razie mam dość ...
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeApr 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Hej Bacha tez czulam sie przez chwile ze juz nie mam sily i mam dosc. Warto czasami zrobic sobie przerwe jak tak sie czujesz. Ja mialm po ost ivf problemy ze snem, bezsennoscia. Nawet poszlam do psychoterapeutki i powiedzialam sobie pod koniec stycznia, ze przez caly luty i marzec bede odrzucac mysli o staraniu: nie myslec w ogole o staraniach. Nie kochac sie z mezem wyliczajac owulacje tylko tez na odwrot kazdego dnia kiedy chcemy: fajne jest to uczucie: nie przejmowac sie czy zajdziemy. Nawet nie wchodzilam na to forum i nic nie czytalam na necie o dzieciach. Przez pierwsze dwa tyg nie bylo latwo a pozniej poszlo i poczulam sie mlodsza, spokojniejsza, szczesliwsza. Poszlam pare razy na akupunkture, masaz relasacyjny i joge.W kwetniu znowu zaczelam sie starc , ale juz nie tak stresujaco jak wczesniej. Przerwa i kolejne niepowodzenie mi zdecydowanie pomogly spojrzec na wszystko z dystansem. (Dodam, ze staramy sie z mezem od ponad 3 latraz poronilam w 11 tyg, pierwsze ivf nieudane- hiperstymulacja,ciaza biochem., pare mrozaczkow)Pod koniec nastepnego miesiaca pewnie transfer z mrozaczka. Czuje sie silniejsza: zycie jest fajne: tyle rzeczy, dla ktorych warto zyc..nie wiem, co bedzie, nikt nie wie...moze potrzebujesz przerwy bacha?
    --
  7.  permalink
    Czy któraś z Wam miała CRIO w cyklu z torbielami?
    Mam dziś 3dc, a na prawym jajniku pęcherzyk 30mm i 20mm...lekarz nie przekreśla CRIO...
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeApr 25th 2015
     permalink
    Hej aina ja mam torbiel wypełniona krwia 14 mm na jajniku od roku już, lekarz tez sie tym nie przejmuje: mam mieć crio za miesiąc..
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeApr 25th 2015
     permalink
    Hej dziewczyny przepraszam, ze wam sie tak wcinam w wątek:) ale polecono mi tu zapytać :) Czy któraś z was stosowała Lamette w celu stymulacji? Chodzi mi o to jak brałyście i czy owulacja była dość szybko? dziękuję za odpowiedź z góry:)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 25th 2015
     permalink
    Stokotka nie znam tego.

    A my odpoczywamy do sierpnia i od wątku chyba też.
    Więc gratuluje tym wszystkim co się uda jak tu nie będę zaglądać.
    --
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeApr 25th 2015
     permalink
    Stokotka tez tego nie znam.
    Acia20 to odpoczywaj regeneruj sily, umysl i dusze czasem tak trzeba 😯 jak juz brak sil.
    Ja jeszcze walcze ale to ostatnia stymulacja bo wiecej juz nie udzwigne. Pozdrawiam Cie serdecznie i zagladnij czasem do nas ☺☺☺☺☺
    --
  8.  permalink
    Dzięki Eddie. Ja czuje, że te moje pecherzyko-torbiele pracuja cały czas... myusle, ze lada dzien pekną i i tak bede musiała do kolejnej @ czekac... ale zobaczymy, póki co od dzis 3x1 estrofem i niby ma sie to w kierunki CRIO, chyba za półtora tygodnia... nie jestem przekonana, bo czuje, ze cykl zrabany jakis... no ale, zobaczymy...
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeApr 25th 2015 zmieniony
     permalink
    acia, może tak będzie lepiej, może tak trzeba. Jeśli czujesz, że musisz odpocząć, to chyba najlepsze rozwiązanie. Czasem lepiej nabrać sił przed dalszą walką.
    Mi znowuż sił może i brakuje, ale też chcę wykorzystać w miarę możliwości jak najszybciej cały program. Jeśli się nie uda, to wtedy się poddam już całkowicie. Ale przynajmniej będę wiedzieć, że to koniec. A tak czuję się taka trochę zawieszona w próżni.

    stokotka, sorry nie znam leku :confused:
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeApr 26th 2015
     permalink
    Cześć dziewczyny w kolejnym pięknym dniu od dzisiaj biorę menopur juz mi słabo na samą myśl no ale trzeba 😕
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeApr 26th 2015
     permalink
    Kurcze no to nic trudno ale dzięki dziewczyny za odzew :)
    --
  9.  permalink
    Stokrotka jak wpiszesz w wyszukiwarce lamette to Ci wyświetli na których stronach była mowa o tym leku, może coś wyczytasz :)
    --
    •  
      CommentAuthorAfrykanera
    • CommentTimeApr 26th 2015
     permalink
    Stokotka,
    ja byłam stymulowana lamette (+encorton) przez dwa cykle. Dobrze reagowałam na lek, w sensie dobrej stymulacji, owulacja następowała rzeczywiście dość szybko bo już około 12dc pęcherzyki były odpowiednie do pęknięcia.
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeApr 27th 2015
     permalink
    O super dzięki Afrykanera a bralas kilka dni czy na raz w jeden dzień ? Ja wczoraj w 2dc miałam połknąć 3 tabletki na raz i to wszystko, dla mnie to nowość, dlatego tak dopytuje, i też mama wizytę na 11dc mam nadzieję ze też będą gotowe na Pregnyl już :) Monisiunia podgladalam wcześniej ale nie spotkałam tych odpowiedzi o które mi chodziło mimo to dzięki wielkie :)
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeApr 27th 2015
     permalink
    Już w domu po pick upie. 8 komórek - tyle samo, co za pierwszym razem. Czekam na telefon z labo, czy zastosują IMSI, czy nie. Transfer w czwartek, jak wszystko będzie ok.
    • CommentAuthorElpida
    • CommentTimeApr 27th 2015
     permalink
    Kingoskie trzymam kciuki...
    Agap i Walka Trwa jak sie czujecie?
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeApr 27th 2015
     permalink
    Elpida ja właśnie siedzę w kolejce do lekarza i umieram ze strachu
    A co tam własnie dziewczyny u was ?
    • CommentAuthorElpida
    • CommentTimeApr 27th 2015
     permalink
    No wlasnie u mnie brak objawow. Troche mnie brzuch pobolewa i delikatnie czuje piersi i to by bylo na tyle. Dlatego ciekawa bylam jak u Was. Ja mam wizyte dopiero w polowie maja no chyba zeby sie cos dzialo. I tez sie stresuje caly czas. Moze jakby mnie tak porzadnie zwymiotowalo to bym sie uspokoila :)
    --
    •  
      CommentAuthorAfrykanera
    • CommentTimeApr 27th 2015
     permalink
    Stokotka,
    ja brałam od 5dc do 9dc, w 11 miałam podany ovitrelle .
    3 na raz to dla mnie też nowość ale jestem przekonana, że lekarz wie co robi, powodzenia ! :-)
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeApr 27th 2015
     permalink
    To jakieś objawy są , u mnie tez jednego dnia brzuch boli drugiego juz nie , kiepsko spie nie umiem zasnąć budzę sie koło 5 rano , piersi raz bolą raz nie , są trochę inne .. idzie zwariować
  10.  permalink
    Kingoskie - gratuluje wyniku komórek. Trzymam kciuki za cudowne zarodeczki i owocny transfer :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.