Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    aaaaaaaaa!
    u nas 18 stopni i taka wiosna ze ja pikuje !
    :P:surfing:
    --
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    dzien doberek wszystkim!!:) dziewczny idzie do nas jakies straszne wiatrzysko, ponoc ludzie wtedy stają sie strasznie drażliwi..oj biedni bedą ci nasi faceci, dość że nerwowość przez oczekiwanie na fasolke to jeszcze wiatry...;)):bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpostrzalka
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Witam z rana dzisiejszego mokrego dnia. Agnies mila... co do tej luteiny to ja dostalam tez pod jezyk ale dwa razy dziennie czyli rano i wieczorem biore, ale wlasnie tak sie zastanawiam bo najpierw mialam 14 dnia zaczac i brac 12 dni ale dostalam za wczesnie okres bo 10 dnia brania i mi ginka przesunela tzn. teraz mam brac 16 dnia cyklu i brac 10 dni, ale znowu dostaje za wczesnie bo to powinno po odstawieniu zaczac leciec, a mi leci 2 dni albo dzien przed koncem brania luteiny. Tez tak macie?
    •  
      CommentAuthorpostrzalka
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    nie wiem o co chodzi z tym, a do tego mam krotko bo np. 3dni leci :confused:
  1.  permalink
    może ja zacznę ja brać po prostu w południe będzie tak optymalnie ja od października miałam tak różnie okres teraz w miarę przez te 2 mc jest równy no przesunięcie 1 dzień zobaczymy co z tego będzie Pani w aptece powiedziała mi że ona też brała luteinę ale była na podtrzymaniu ciąży :confused:
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    co do zajec - po pracy ,praca mgr i silownia i po dniu:) Czas leci , nadzieja odchodzi, moze bedzie niespodzianka a jak nie to WISI MI TO.

    Trzymajcie sie dzisiaj dziewczyny dzielnie i uwazajce na wiatrzycho, a kto taka dziwna nazwe mu nadal? ORGAN EMMA...
    --
  2.  permalink
    nie wiem kto taka nazwę wymyślił ale tylko współczuć osobą z mieszkającym na otwartym polu lub poza miastem uważajcie
    •  
      CommentAuthorpostrzalka
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    ja miałam co dwa miesiące i ta luteine dostałam zeby była co miesiac tyle ze wlasnie po tej luteinie to powinno sie ustabilizowac tzn. ona wywoluje okres i po odstawieniu powinien byc a mi sie zaczyna zawsze dwa albo jeden dzien przed koncem jej brania i tak to mi sie zrobil teraz 25 dniowy cykl. hehe mozna pomyslec ze to i lepiej bo czesciej i moze latwiej sie w to jajeczko trafi :wink:
    •  
      CommentAuthorpostrzalka
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    a pogoda to brzydka okrutnie tak szaro i ponuro ze tylko sie w koc zawinac z kubkiem dobrej czekolady i film obejrzec dobry bo nic optymistycznego nie ma w tych lzach po szybie splywajacych.
  3.  permalink
    Postrzalka popieram ten koc i gorącą czekoladę ja niestety w pracy i nie mam co marzyć przykra rzeczywistość ale mój M przyjedzie niedługo i będę mogła już stad iść
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Moje kochane w czerwcu wychodze za maz. Zastanawiam sie nad planowaniem dzieciatka. Mam PCOS. Gin proponuje mi Diane jako wspomagacz do zajscia w ciaze. Chodzi o to, ze jajnik po odpoczynku zacznie pordukowac jajeczka ze wzmzona sila (to rowniez moze oznaczac szanse na ciaze mnoga :wink: ). Jednak na razie jak tylko rozpoczne wspolzycie - bede odkladac. Poza tym chce sie jeszcze troche poobserwowac. Aha no i powiedzial mi jaki jest plan gdy zechcemy sie starac. Najpierw pol roku naturalnie. Jesli sie nei uda to pr wiek odpowiedni dla poczecia pierwszego wieku czyli do 30. Eh.. Trudne wybory. Lepiej dziecko w biedzie czy brak dziecka? To niestety nie jests takie proste...zez rok stylumacja jajnikow, a jesli i to nie wypali to laparoskopia. Plan jest. Teraz trzeba przemyslec... Obawiam sie tego, ze w najgorszej wersji moje starania moga sie przedluzyc do 2 lat... Hm ta najgorsza jest zapewne dla niektorych optymistyczna. A ja chce zachowac wiek odpowiedzni na poczecie pierwszego dziecka czyli 30. Mala moja wiedza. co myslicie? Co mi doradzicie? Jakie sa Wasze historie? Nie przeczytam 11094 widomosci wiec kto ma ochote niech cie powtorzy - moze w wewnetrznej wiadomosci. Jak macie ochote.
    --
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Czesc Nibriana!!:) Ja tez bralam Diane, przez kilka lat, odstawialam okolo rok temu, ale dopiero od tego cyklu zaczęliśmy z mężem staranka. Ja mam jeszcze 3 latka do 30 i tez mi mój gin radził, zeby w tym czasie pierwszego bobasa urodzic:) Zobaczmy, jak to bedzie, ja to bym chciala zeby juz w tym miesiącu sie udalo!!
    Pozdrawiam Cie cieplutko i życze owocnych staranek!!
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Witaj Nibriana! Wiesz nigdy nie jest tak że coś zaplanujeszi to się uda(oczywiście życzę ci tego). Ja jestem rok po 30 i dpoiero po 10 latach dojrzałam do posiadania drugiego dziecka. Myślałam że jako dojrzała kobieta na tyle znam swój organizm że w pierwszym cyklu się uda. W ciąży byłam ale urojonej:) Teraz jestem w trakcie 3 cyklu starań i z niepokojem czekam na wynik(jeszcze ok tygodnia).Więc życzę abyś w odpowiednim czasie podjęła dobrą dla waszej rodzinki decyzję i spełniła swoje marzenia.

    Dziewczyny błagam zerknijcie na mój wykres i dajcie znać co o nim sądzicie bo ja jestem już tak zdesperowana że aż głupia!(kiedy owulacja przy spadku czy wzroście temp?
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Co tu taka cisza? Wiatr was wszystkie porwał:devil:?
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    calkiem mozliwe, we Wroclawiu wieje okropnie:/ a ja nie wiem czy przez ten wiatr, ale czuje sie potwornie, jestem oslabiona, mdli mnie, mam podwzyzszona tempke...no i wiadomo co sie zaczyna- spekulacje!;)
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Witaj Karmelka spekulacje to tak jak u mnie urojenia 3 cykl z rzędu. Niestety trudno jest od tego się odciąć i zdystansować tak jak faceci to potrafią:) Mnie już to zaczyna osłabiać i tracę wiarę druga faza cyklu jest zdecydowanie trudniejsza- czekanie...
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 1st 2008 zmieniony
     permalink
    masz racje Joan1977, druga faza to tortury...mók mąż też taki zatroskany, też chce dzidzie, wyczekuje, ale nie świruje tak jak ja. Ze stoickim spokojem dzisiaj stwierdził, że zobaczymy w środe i juz:) A ja durna, dzisiaj 7 czy 8 razy piersi w lusterku oglądałam, sprawdzam czy nie pojawiła sie jakaś nowa żyłka, czy obwódka sie czasami nie zmniejszyła. Po posiłku zastanawiam sie czy mnie czasami jakoś dziwnie nie mdli...ehhh dobrze ze jest to forum, wiem że tu mnie rozumieją. Dziewczny, fajnie ze jestescie!! :-):bigsmile:
    Ja juz zmykam, bo spać mi sie chce przeokrutnie:) zycze Wam wszystkim dobrej nocy :-)
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    :swingin:
    •  
      CommentAuthorilaczek
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    dobrej nocy :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Na mdlosci ciazowe troche za wczesnie. Jesli juz (czego Ci zycze) jestes w okolicach implantacji. Takze przjrzyj lodowke czy nie ma tam czegos dawno przeterminowanego :wink:
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    z tymi mdłościamii to juz nie wiem...wczoraj okropnie mnie zemdliło -prawie zwymiotowałam- po posmarowaniu ciałka moim ulubionym balsamem!! nie moge nawet patrzec na niego!! a powąchanie go, to juz istna torura! bylo mi niedobrze chyba przez pol godz, pomógł dopiero rumianek. A balsam wyrzucilam, blee.
    A lodówke przejrze- tak dla pewnosci;)
    •  
      CommentAuthorIngaM
    • CommentTimeMar 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Witam,
    Jestem nowa na forum:) to mój 2 sc i będę robić teścik około 13 marca:) objawów nie mam żadnych na szczęście, bo przy pierwszym staraniu miałam wszystkie książkowe... od mdłości, żyłki, aż to czarnej kreski od pępka w dół, a i tak nic nie wyszło:) To jest straszne, że można sobie wmówić takie rzeczy, a potem tylko rozczarowanie. A testów to chyba z 12 zrobiłam zeszłym razem i przy każdym byłam pewna, że to już na 100%.
    Przy tym cyklu postanowiłam ciut wyluzować i jak na razie w porównaniu z poprzednim cyklem idzie mi całkiem dobrze:)
    -- <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://widgets.clearspring.com/o/487296a0354aeda2/-/-/-/Id/f28892b9/bg_color/0xFECCCB/text_color/0xFF6497/links_color/0x65009a/moms_name/Inga/dueDate/17-11-2008" id="W487296a0354aeda248f78521d68275be" width="187" height="262"><param name="movie" val
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    czesc. zegnam sie z wami kolezanki na jakis czas, gdyz po wczorajszej wizycie u lekarza mam zakaz zajscia w ciaze.
    niestety mam przepisane ciezkie leki ktore moga tylko przeszkodzic ciazy lub ja zniszczyc. wiec trudno. Ale juz nie wyrabialam z bolu musialam isc, teraz mi dupe pokluja jakimis zastrzykami, mam 2 antybioty do brania i mam lerzec w wyrze i sie nie ruszac oprocz przyjezdzania na zastrzuki fuuuuu co za koszmar.
    --
    •  
      CommentAuthoranula_83
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    cześć dziewczyny jestem tu pierwszy raz i powiem szczerze że się gubię i nie jestem pewna czy dobrze wypełniam wykres :)
    mam nadzieję, że jednak zafasolkowałam chociaż test wyszedł negaywny, ale wiem też że zdecydowanie za wcześnie zrobiłam. Piersi mnie bolą ale tak jak zwykle przed @ zastanawia mnie tylko to ciągnięcie w pachwinach.. nie wiem co się dzieje :(
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Tu się robi jak na pogrzebie, kurczę.. staramy się o dzieci nie? Czy umieramy?
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Anula, mnie ciagnelo w pachwinach cala faze lutealna. Ktora trwala, dodam dla wyjasnienia, 13 dni.
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    staramy sie o dzidzie i staramy sie nie zwariowac przez te starania!! :-))) ide w koncu zjesc sniadanko, bo jakos tak od rana nie mialam apetytu.
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    jasne ze sie staramy;)! ah jak fajnie miec znow net i z wami popaplac:)
    Mnie rowniez ciagne w pachwinach prawie cala lutealna. A co do urojen to w zeszlym cyklu juz prawie kopalo:D Teraz to ja tylko moge kopnac @ ;D
    --
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    emkaf:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    hej kobiety męża wysłałam do pracy a ja podadam synkowi marsy (chociaż ich wcle nie lubię ) ale mam głód cukrzycowy:)
    o dzidzie się staramy i to jak!
    ZosiaK masz rację potrzeba dużo optymizmu dla wszystkich:boogie::rasta::shades::smoking:
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    ah mi dzisiaj bardzo tego potrzeba...
    --
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    o optymizm ciezko jak wszystko przeciwko nam:confused:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    i jeszcze ta pogoda... normalnie to chyba sie zapasy goracej czekolady w sklepach skoncza jak tak dalej pojdzie
    --
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    idę się chyba wypluchać bo trzeba wreszcie wyskoczyć z piżamki wąż zaraz wróci a ja taka niedzisiejsza:):dinner:
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    a ja od godziny zabieram sie za obiad, ale jakos zebrac sie nie moge. We Wrocławiu leje, ciemno i ponuro, brrr!
    •  
      CommentAuthorIngaM
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    oj aopropo czekolady, to ja sie nie mogę opanować... nie wiem czy to przesilenie wiosenne, czy jem na zapas;):tongue:
    -- <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://widgets.clearspring.com/o/487296a0354aeda2/-/-/-/Id/f28892b9/bg_color/0xFECCCB/text_color/0xFF6497/links_color/0x65009a/moms_name/Inga/dueDate/17-11-2008" id="W487296a0354aeda248f78521d68275be" width="187" height="262"><param name="movie" val
  4.  permalink
    Czesc Dziewczyny!!!
    Jola czekam na gg....
    ztcze powodzenia w staraniach...u mnie juz fasolka ma 7 tyg.

    <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/ci-11168.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Dominika, faaaajnie Ci:) Dbajcie o siebie!
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    zerknijcie prosze czy da sie u mnie okreslic poziom wyzszych i nizszych temperatur?
    --
    •  
      CommentAuthorslonced
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Witajcie Staraczki:)
    Wykanczanie mieszkanka zabieralo moj caly wolny czas i nie mialam zupelnie czasu wpadac na forum. Rany jak sie tu pozmienialo.
    I nasze 28 dni coraz bardziej popularne, no i dobrze jesli to zwiekszy swiadomosc swojego ciala kazdej z nas to i dobrze
    Mnie osobiscie 28dni duzo nauczylo, no i Wasza Kobietki pomoc i wsparcie jest nieocenione. Ciesze sie, ze mamy siebie i mozemy tu na siebie liczyc:)
  5.  permalink
    dziekuje dbam ale....zaczelam krwawic dostalam luteine i mam lezec ale mam dola....
    serce mi peka z zalu:cry:
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Dominis... glowa do gory kochana! Dbaj o siebie bardzo i bedzie ok! Trzymam za was mocno kciuki! :****
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Dominika napewno bedzie dobrze tylko stosuj sie do zalecen lekarza i wszystko sie unormuje
    powodzonka:bigsmile:
    --
  6.  permalink
    staram sie aloe mam zle przeczucia...mam skurcze i bardzo boli...kurcze a bylo tak dobrze nic zlego sie nie dzialo...
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Musisz miec teraz tylko dobre przeczucia:) Wlasnie, stosuj sie do zalecen lekarza, odpoczywac i bedzie ok
    --
  7.  permalink
    leze,leze leze,....mam nadzieje ze nie poleci...:cry:
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Jak wam dziewczynki ten weekend minol?
    --
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    jakoś szybko i znowu do pracy niestety:(:cry:
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    mi tez szybko bardzo, a teraz ogarnela mnie taka sennosc, ze szoruje juz prosto do lozeczka:) dobranoc:-)
    •  
      CommentAuthorolcia_81
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    kolezanki kochane:) zerknijcie na moj wykres i dajcie jakis koment bo nie wiem czy dobrze interpretuje:( pozdrowionka.kolorowych snow
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.