Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeFeb 26th 2007
     permalink
    na razie :wink:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    buuuu zero obiawòw,az sie martwie ze cos jest nie tak....
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    ja tez nie miałam zadnych objawow :) teraz tez w sumie nie mam :) gdyby nie powiekszony brzus ruchy dzidzi i ciemne brodawki to bym nie wiedziała o ciazy ;)
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    no to ok
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Allvo, co powiedział lekarz?
    --
    •  
      CommentAuthorksymenka
    • CommentTimeMar 17th 2007
     permalink
    Witam jestem nowa :) postawnowiłam opowiedziec o moich objawach a wiec tak :) okres spoznia mi sie juz 2 tyg boli mnie strasznie podbrzusze i czesm krzyz robiłam test 4 dni po spodziewanej@ i negatywny robiłam 4 dni pozniej tez negatywny ale czytałam na innych stronkach ze testy moga sie mylic co do objawow to mam mdłosci od kilku dni i leci mi sluz przezroczysty noi pali mnie zgaga czasem a wic dziewczyny co o tym sadziecie jestem w ciazy czy nie czy testy moga ie mylic pozdrawiam :):confused:
    -- ksymenka
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeMar 17th 2007
     permalink
    • CommentAuthorksymena
    • CommentTimeMar 18th 2007
     permalink
    do ngl szczeze powiedziawszy to nie mierzyłam sobie temperaturki ale własnie od dzisiaj zaczeły mnie bolec piersi jeszcze i sutki swedza ;/:confused:
    • CommentAuthorksymena
    • CommentTimeMar 18th 2007
     permalink
    jutro ide do gina zobaczymy co mi powie czytałam naprawde ze testy sa zawodne 2 negatywne 3 pozytywny albo w ogole negatywny a okazło sie ze ciaza niewiem co myslec nigdy przedtem nie spozniala mi sie @
    • CommentAuthorksymena
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    Hej dziewczyny byłam u gina i okresu nie widac tak powiedziala a ze test wyszedl negatywny to znaczy ze za wczesnie go wykonałam najbadziej wiarygodny test wychodzi po 2 tyg od spoznionej@ powiedział ze mam troche powiekszona macie ale dla pewnosci przepisala mi zastrzyk własnie juz go dostałam podwojna dawke i jak do 4 dni nie dostane okresu to znaczy ze ciaza :|:shamed: do tego powiedziałam ze cały czas boli podbrzusze zwiekszony apetyt zgaga <wieczorkiem> i nabrzmiałe piersi ale niebolace wiec teraz dziewczyny musze czekac do czwartku najpozniej piatku jeszcze jest szansa ze okres przyjdzie a ten zastrzyk to PROGESTERUM jest to zastrzyk na wywołanie okresu<jezeli ktos ma zaburzenia hormonalne badz nie dostal przez stres>no ale jak sie jest w ciazy to sie okresu nie dostanie i nie uszkodzi płodu tylko odwrotnie ciza bedzie sie rozwijac :) a wiec cierpliwe czekanko teraz pozdrawiam :) :*:bigsmile:
  1.  permalink
    kurcze dawno tu nikt nie komentował ale moze ja coś powiem.Moimi objawami są cieżkie piersi wrażliwe na dotyk jak nigdy do tej pory,mam apetyt szczególnie wieczorami i wypadaja i włosy.Narazie troszke ale dało sie zauważyć.Lekki ból prawego jajnika i czasem ból podbrzusza jakby na okres.Acha no i jeszcze siusianie-co chwile!ale moze to jest dlatego że mam zwiekszone zapotzrbowanie na płyny.zapachy mi jakos szczególnie nie przeszkadzaja:bigsmile:ale to mi i tak nie przeszkadzai ciesze sie z tego bardzo
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    Jak reagujesz na kawę?
    --
  2.  permalink
    nie pije kawy wogóle-nie lubie więc wogól e na nią nie reaguje.ale jesli chodzi o zapach-nie przeszkadza mi
    --
    • CommentAuthorkitek-26
    • CommentTimeApr 30th 2007
     permalink
    Witam wszystkie dziewczynki,nareszcie udało mi się tutaj zalogować,opisze moje objawy jeszcze nie potwierdzone ale mama nadzieje ze tym razem sie uda,staram się o dzidzie juz trzy lata i niestety narazie nic z tego nie wyszło,jestem w 26dc,moje cykle maja 28dni,zaraz po owulacji zaczęły boleć mnie piersi przy dotyku,dzisiaj nadal bola chociaż z reguły przed @ zawsze przechodziły,temp.36,99-37,06-ierzona w pochwie,jestem bardzo rozdrazniona pokłóciłam sie juz z wszystkimi i chyba o wszystko,do tego od dwóch dni mam ranno leekie mdłosc,które same przechdzą,około 20dc temp.spadła do 36,84 na drgi dzień była juz wysoka i miałam taki ból jakby mnie miało rozerwać,boli mnie głowa,pieką oczy i ciągle robi mi sie na wargach opryszczka,wiem powinnam czekać do terminu @ i czekam ale wierzcie mi że jest to bardzo trudne bo tak bardzo pragniemy z meżem dziecka,czy moje objawy moga dawać nadzieję???
    •  
      CommentAuthorkarolkaw
    • CommentTimeMay 4th 2007
     permalink
    kitek z mojego dośćwiadczenia moge tylko powiedziec , ze najwieksze objawy ciazowe miałam jak nie byłam w ciązy; człowiek tak bardzo pragnie malenstwa ze organizm nas oszukuje.
    moimi pierwszymi objawami ciazy było brak objawów (a wcześniej oczywiscie były) i dziwnie schodkowy wykres. sutki zaczeły bolec po terminie @ i z objawów nic wiecej. zatem zrob test i cierpliwie czekaj na dwie kreseczki. bede trzymała kciuki za powodzenie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorCynka
    • CommentTimeMay 6th 2007
     permalink
    a moze ktoras z Was mi dokladniej powiedziec co to jest "spadek implantacyjny", bo trafilam na takie pojecie a nigdzie nie moge rzetelnych informacji dostac :) i czy to spadek czy moze skok implantacyjny, bo tez roznie widzialam :) chyba ze sa obydwa pojecia?
    --
    • CommentAuthorMilka84_
    • CommentTimeMay 8th 2007
     permalink
    hej.
    mam male pytanko i nie wiem do kogo sie zwrocic.
    Od 2 tygodni spoznia mi sie miesiaczka.3 dni temu wykonalaam test- byl negatywny. mam jednak objawy jak: mdlosci, bol piersi(zwlaszcza w okolicach brodawek),wstret do papierosow i kawy(przestalam palic 4 dni temu) i sennosc.
    rok temu bylam juz w ciazy i tez dopiero 3 test wypadl pozytywnie( w 5 tygodniu!).niestety tamta ciaze stracilam.
    bardzo chce byc mamusia i mam nadzieje tym razem sie uda.
    czy ktos z was mial moze podobne doswiadczenia z testami? kiedy wynik jest na 100% pewny?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 8th 2007
     permalink
    Milko84, najlepiej idź do laboratorium i niech Ci zrobią test na beta-hcG, wszystko będzie jasne. Testy wychodzą sensoenie od ok. 16/18 dpo. Poza tym warto by sprawdzić hormony, żebyś nie straciła kolenej ciąży. Trzymam kciuki!
    --
    •  
      CommentAuthorAndariel
    • CommentTimeMay 8th 2007
     permalink
    Milka84 a najlepiej idź do lekarza. Oczywiście zrób sobie jak najszybciej bete. :peace: :))) Trzymam kciuki
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 8th 2007
     permalink
    Milka84 - beta!!! Koniecznie beta! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornetka24
    • CommentTimeMay 9th 2007
     permalink
    Ja mialam takie doswiadczenia jak Milka 84 nie tylko z testami ale takze z beta. Beta tez raz mi wyszla ciazowa, a 2 dni pozniej juz spadla do poziomu najnizszego. A zadnego plamienia nawet nie mialam, wiec nie wiem dlaczego tak sie stalo...
    Juz niczemu nie uwierze. Jak kiedys uda mi sie zaciazych to nie uwierze dopoki nie zobacze maluszka na usg...
    -- CZEKAMY NA PIOTRUSIA
    • CommentAuthorTyna_
    • CommentTimeMay 10th 2007
     permalink
    HEJ!
    Chciałabym dowiedziec sie czy jest taka mozliwośc azebym mogła noscic w sobie niemowle... MOje sytuacja przedstawia sie nastepująco: Był sotsunek, który nie zakończył sie wytrskiem.... stosunek trwał ok 15 sekund... Zrobiłam 3 testy w odpowiednim czasie po stsounku wszystkie trzy wykazały :brak ciazy. Dodam iz okres spóznia mi sie ok 2 tygodni (natomiast nie mam uregulowanych cykli. Czy jest mozliwośc abym była w ciąży???? Pytanie mozliwe iz nei na mioejscu ale prosiłabym o odpowiedz.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    Czy to ma byc żart ? :shocked:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    Tyna nie zartuj sobie - niby w jaki sposob byś zaszła w ciążę:)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    Na Pontonie super wyuczona moderatorka chętnie odpowie na takie pytanie.
    --
    • CommentAuthorwsub
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    Zgadzam się z tobą Zuza. Moim zdaniem nie ma szans na ciążę. Poza tym przy dużym stresie po stosunku może opóźniać się miesiączka, to normalna sytuacja szczególnie jeśli się nie ma uregulowanych cykli.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    Jeśli miesiączki są nieregularne, to po czym poznać, że się spóźniają? Co jest regułą?
    --
    • CommentAuthorTyna_
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    BO od pewnego czasu mozna powiedziec ze były w miare unormowane.. opóznienie było 3-4 dniowe.. niekiedy równe 28 dni.. ale nie było to zasadą... Otóz zapłodnienie jest mozliwe gdyz wytrysk poprzedze wydzielający sie z członka płyn, który zawiera plemniki... dlatego sie boje..;|
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    no to jeżeli nadal okres się nie pojawia zrób dla pewności bete
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    może stres przed niechcianą ciaża wydłuzył ci cykl to się czesto zdarza, nie sądzę zebyś mogła byc w ciąży gdy nie było wytrysku momo ze w tej wydzelinie mogą byc plemników, my np z M długo się rozkoszowalismy sobą tam w środku zanim nie nałoąyliśmy gumki i jakoś nie było z tego ciąży. Chociaż moja znjaoma zaszła w ciaże bo się wytarła ręcznikiem męża po zbliżeniu.
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    Zuza! To zart z tym recznikiem? :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    A nie żart , faktycznie tak było. Tylko co oni robili z tym ręcznikiem...:cool:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    :boogie:
    --
    • CommentAuthorTyna_
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    Własnie ta wydzielina... to to czym martwię sie najbardziej... le czy mozliwe,że az 3 testy mogłyy mnie oszukac?? hm.. Fakt wczesniej były ów sytacje nie kończyło się to nigdy ciązą stozunek trwał dłuzej... ponoc tylko u 20% męzczyzn wystepuja plemniki w tej wydzielinie.Mam nadzieje, zeu mojego nie.. oby..
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    Z tym ręcznikiem mogła być prawda. A od czego jest śluz, jak nie od wspomagania transportu plemników?
    --
    • CommentAuthormilka-84
    • CommentTimeMay 18th 2007
     permalink
    :bigsmile: bebe MAMA!!!!!!!
    a jednak to ciaza...
    strasznie sie ciesze.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    wlasnie zalozylam konto...ale niestety nie potrafie sobie z tym poradzic:tongue:
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMay 18th 2007
     permalink
    Gratuluje:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgatha
    • CommentTimeMay 19th 2007
     permalink
    Witam!!
    Ja sie dowiedziałam wczoraj, że bede mama :)
    Zrobiłam test, po 11 dniach od OM. Był pozytywny. Wczoraj dla pewnosci bylam zrobic B HCG. Wyszło mi ponad 9tyś.
    Oznacza to, że to ok 6 lub 7 tyg. Tak wiec ostatni okres nie byl okresem tylko plamieniem, o czym nie wiedziałam!
    Inne objawy:
    - ból piersi
    - czasem ból podbrzusza
    - częstsze sikanie związane z zwiększona podażą płynów, bo bardzo chce mi się pić
    - wyostrzony zmysł węchu
    I nic poza tym!
    Do lekarza ide we wtorek i wtedy dowiem sie, który to tudzien, bo jakos temu wynikowi nie wierze...
    --
  3.  permalink
    Agatha gratuluje tak samo jak Tobie Milka(84 to Twój rocznik ?jeśli tak to możemy sobie podać ręke)Wiem co to za radosc sama niedawno to przezywałam.

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorAgatha
    • CommentTimeMay 19th 2007
     permalink
    Dzięki bardzo :) Ja jestem rok młodsza od was...jestem rocznik 85 :)
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 21st 2007
     permalink
    Szczesliwa mlodziezy :bigsmile:
    gratulacje :clap::clap::clap:
    --
    • CommentAuthorMilka84_
    • CommentTimeMay 22nd 2007
     permalink
    Kfiatuszek:peace: a urodzinki juz mialas?
    Agatha-jak tam u lekarza?
    ja ide we wtorek...mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
    ostatnia @ mialam a poczatku kwietnia...ale ostatni test 10 dni temu byl jeszcze negatywny(robilam 3!!!)
    w piatek lekarka zrobila usg-nic jeszcze nie widziala. Ale powiedziala pa badaniu ze wszystko wskazuje na ciaze.zrobila test - i HURRA!!!!!!:crazy:
    wiec stwierdzila ze to musi byc bardzo wczesna ciaza...ale dla pewnosci musze isc do kontroli w piatek( jest ryzyko ze to pozamaciczna, ale ja czuje ze tak nie jest
    :cool:)wiec za trzy dni dowiem sie w ktorym jestem tygodniu
    Trzymajcie kciuki.
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 23rd 2007
     permalink
    :clap::clap::clap:
    --
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeMay 23rd 2007
     permalink
    Witam Was dziewczynki
    Od jakiegoś czasu przyglądam sie waszym wpisom tu, na forum o duphastonie i dla starających się; nabazgrałam wam juz trochę a teraz kiedy trafiłam na te wasze opisy tez sie podzielę a co:updown:
    Od 10 dni (dokładnie) mam powiększone, nabrzmiałe i bolące piersi, boli mnie podbrzusze albo z prawej albo z lewej strony (chyba jajniki), od kilku dni pieką mnie oczy i dziwnie boli głowa, spać nie mogę. Nie pije kawy więc nie wiem czy mi smakuje czy nie, zapachów szczególnych nie odczuwam a i z wizytami w sikowni nie mam problemów.Wczoraj skończyłam duphaston jestem w 24 dc.Od 4 cykli 2-3 dni przed oczekiwaną @ mam brązowe plamienia, powiedziałam o tym gin ale sie tym nie przejęła. Cykle mam 26-27 dniowe więc juz siedzę jak na szpilkach i czekam...
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeMay 23rd 2007
     permalink
    no i sie doczekałam, jeszcze tego samego dnia przylazła @ :cry::cry::cry::cry::cry:
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeMay 23rd 2007
     permalink
    znowu nic z tego.... powiedzcie co tu zrobić żeby sobie nie palnąć w łeb?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 23rd 2007 zmieniony
     permalink
    Ewuńciu, prowadzisz wykres? Podaj link, my Cię pod nim pocieszymy :). To był dopiero Twój 5. cykl starań, nie ma co się martwić na zapas, wedle statystyk macie b. wysokie prawdopodobieństwo zajścia w jednym z kolejnych 7 cykli. Jeśli się nie uda, trzeba by zrobić badania. A teraz nie mazać się tu, tylko z radością czekać na następną owu! I tak jesteś szczęściara, że masz normalne, krótkie cykle, niektóre z nas muszą czekać na owu 3-4 tygodnie...
    --
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeMay 24th 2007
     permalink
    Fiufiu - nie prowadzę wykresu bo jakos nie moge aktywowac tego konta żeby się tam dostać. A jesli chodzi o te cykle to powiem ci ze troche się zdziwiłam że przyszła "normalnie" ( że wogóle przyszła to też!)bo z tego co tu widzę po Duphastonie opóźnia wam się cykl o kilka a nawet kilkanascie dni i myślałam że u mnie też tak będzie
    W tym cyklu wszystko u mnie było dziwne, jakieś bóle i objawy, których wcześniej nie mialam, no i się nakręciłam niepotrzebnie...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 24th 2007
     permalink
    Wystarczy się zarejestrować i zacząć wprowadzać obserwacje. Jak to zrobić, jest opisane w Pomocy.
    --
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeMay 24th 2007
     permalink
    Toż się zarejestrowałam ale nie działa mi ten link, którego otrzymuje sie w mailu
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.