Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJun 19th 2020 zmieniony
     permalink
    Jakie zastrzyki brałaś przed transferem? Odp moga być 3.

1 pierwsza beta była efektem zastrzyku (czasami także proszą aby dodatkowo dodać sobie mała dawkę po transferze), druga beta jest realna bez dodanych hormonow
    2. podobno (poprawcie mnie bo nie doświadczyłam) przy ciąży mnogiej może się zdazyc spadek przy obumarciu jednego z zarodków, będziesz powtarzać bete
    3 biochemiczna, niestety nie wyszło
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJun 19th 2020
     permalink
    Kojarzę taką historię, chyba z programu Małgorzaty Rozenek, że właśnie przy obumarciu jednego z zarodków można zaobserwować spadek bHCG lub obniżony przyrost. Dlatego mimo wszystko warto powtórzyć badanie i jednak nie rezygnować z leków.
    --
    • CommentAuthorElpida
    • CommentTimeJul 1st 2020
     permalink
    Witajcie, nie było mnie tu od marca 2017r - macierzyństwo mnie pochłonęło :) Wróciłam na forum, bo zaczynam walkę o kolejnego dzidziusia - no może nie do końca walkę, bo jedną już wygrałam i mam cudowną córeczkę, ale zrobię co w mojej mocy żeby się udało. Planuję wkrótce odebrać moje 2 zarodki. Taka rada dla Was - nie poddawajcie się i walczcie bo naprawdę warto - w końcu się uda! Pozdrawiam :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 2nd 2020
     permalink
    Popraw swój suwaczek, bo się skończył.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.