Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 17th 2019
     permalink
    Marion u mnie niedawno one były w sprzedaży i chyba z miesiąc w sklepie stały, pojawiają się co 2-3 miesiące z tego co dziewczyny mówiły
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeOct 18th 2019
     permalink
    Hoffen powinien być podobnej jakości .
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 14th 2020
     permalink
    Jaki polecacie oczyszczacz powietrza?
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 28th 2020 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, a jakie suszarki elektryczna polecacie? Chcemy kupić, ale nie znamy się...
    --
    •  
      CommentAuthorWikipioste
    • CommentTimeSep 28th 2020
     permalink
    Ważne, żeby była kondensacyjna, z pompą ciepła. Reszta zależy od budżetu...
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 28th 2020
     permalink
    Chcemy do 3000 max.
    --
    •  
      CommentAuthorWikipioste
    • CommentTimeSep 29th 2020
     permalink
    To macie dobry budżet. Ja bym teraz kupiła tą https://mediamarkt.pl/agd/suszarka-siemens-wt45w561pl

    Super suszarka.
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeOct 3rd 2020
     permalink
    Polecają bosche, beko z pompą ciepła ponoć są bardzo dobre.
    Ja na razie nie mam opcji, ale przy ostatnich pogodach 2w1 to zbawienie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 1st 2020
     permalink
    CZAJNIK
    polecicie coś niedrogiego i w miarę cichego?
    odpadają wszelkie metalowe, otwierany tak żeby można było rękę wsadzić i umyć (u nas twarda woda niestety i kamień się szybko osadza)
    a jakby były opcje kolorystyczne do wyboru to w ógle idealnie
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeNov 1st 2020
     permalink
    ja kupuję szklane w biedrze i sobie chwalę. poza jednym podświetlanym i z regulacją temp, którym mnie stary uraczył :P
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 1st 2020
     permalink
    już 2 koleżankom takie szklane czajniki pękły w trakcie gotowania, jedna miała albo z biedry albo z lidla a druga jakiś dość drogi
    poparzyło jej nogę i cud że dziecka nie sięgnęło także jestem uprzedzona
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeNov 1st 2020 zmieniony
     permalink
    Ja mam Tefal KI730D30. Nic się nie dzieje. Wlewam do niego wodę z dzbanka z filtrem (filt wymieniam co 3 tyg). Inaczej nie ma sensu brać szklanego bo ciągle będziesz miała osad na dnie, wygląda to źle. Jak tylko kończy mi się filt od razu widzę też osad w czajniku. Odkamieniam wlewajac 0,5 cm od dna wody i płaska łyżeczkę kwasku cytrynowego - zagotować, wylać i wsio.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeNov 2nd 2020
     permalink
    https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/czajniki/czajnik-philips-hd4646-00?gclid=EAIaIQobChMIz4DKjt7j7AIVjKkYCh0jJAbrEAQYAiABEgJuSfD_BwE
    Używamy takiego.
    --
    • CommentAuthormaniera
    • CommentTimeNov 14th 2020
     permalink
    A jakie płyty indukcyjne macie? Ja chcę Electrolux SenseFry, ze względu na to że mogę ustawić np. że chcę steka i ona ustawia odpowiednią temperaturę żeby wyszedł idealny. Ale nigdy nie miałam płyty indukcyjnej wcześniej. Więc chętnie posłucham tych którzy mają już je jakiś czas :)
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeNov 15th 2020
     permalink
    Nie znam się na nowych płytach indukcyjnych, moja ma 11 lat. Ale pierwsze słyszę żeby ustawiała temperaturę do potrawy. Zawsze mi się wydawało że chodzi tylko o indukowanie prądu w naczyniu i to od naczynia dużo zależy...
    --
    • CommentAuthorrozmal
    • CommentTimeApr 11th 2022 zmieniony
     permalink
    Sama obecnie mebluję kuchnię i co zamierzam umieścić:
    1. Wysoka szafka a w niej wysuwane szuflady (przezroczyste lub półprzezroczyste) w roli mini spiżarni - to jest PETARDA. 2. Narożna szuflada lub trzy wysuwane zamiast magic corner, ktorego nie chce, bo mialabym tam bajzel. 3. Pod zlewem mala szuflada na tabletki a pod nia wielka na kosze. 4. W szafce pod zlewem szuflada z drewna z wentylacja na ziemniaki, cebule _ SUPER POMYSŁ! 5. wysuwane cargo koło płyty na przyprawy i drugie na olej, ocet, itp wąskie 6. elektycznie otwierane szuflady na smieci - servo drive (allegro 500 zł) 6. szuflady w cokołach (nie znam ceny, ale piszecie, ze drogo) 7. Szuflady, szuflady, szuflady a nie szafki (nie myslalam o tym wczesniej, pewnei zrobilabym szuflada szafka, szafka, szuflada 8. Szuflada w szufladzie - ktos miał np w dole cięzkie mąki, cukry a na dole ptasie mleczko, frykasy 9. Tablicowka ale na dole magnezy - fajne to 10. odpowietrzenie w szafce przy płycie i piekarniku 11. Mikser, blender, toster w jednej szafce.

    Stworzyłam sobie na razie wstępny projekt kuchni online ze strony Leroy Merlin. No i przyznam, ze odpowiada mi zaoferowana przez nich cena kuchni.

    Czy ktoś ma moze kuchnię od nich? Jesteście zadowoleni?
    Myślałam o tej serii:
    d
    Myślałam o tej serii:
    d
    • CommentAuthorKarpatkaST
    • CommentTimeNov 8th 2022 zmieniony
     permalink
    Kuchnia piękna, aczkolwiek nie jestem przekonana do tych patchworkowych płytek. Wyglądają ciekawie, ale jestm przekonana, ze po jakimś czasie czułabym się zmęczona tą stylistyką. I chciałąbym zmienić je na inne. A płytki raczej trudno jest skuć ;)

    Od siebie mogę polecić ekspresy od Tchibo. Szczególnie jeśli chcecie kupic coś porządnego do firmy. Sama szukałam ostatnio ekspresu do biura rachunkowego jakie prowadzę i zdecydowałam się na ekspres do kawy od tej firmy.
    Jestem bardzo zadowolona. Ekspres do kawy porządnie wykonany, kawa przepyszna.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.