Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    A co? :wink:
    Ps. Spójrz na pierwszego posta w tym wątku. Ja zobowiązałam się pomóc.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Nic,nic, po prostu zwizualizowałam sobie film, a raczej nieco abstrakcyjny teatr - jest jakaś scena, coś się dzieje i co rusz, w pozie Hamleta, wchodzi jedna osoba i wypowiada Twoje kwestie :bigsmile: Jak z Gombrowicza :devil:lub Mrożka:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    kiedy test
    kiedy testować
    kiedy zrobić test
    czy test wyjdzie (2) dni przed terminem okresu/miesiączki
    blada druga kreska
    ledwie widoczna druga kreska
    druga kreska słabo widoczna
    czy objawem ciąży jest
    --
  1.  permalink
    "skończył we mnie", "miał wytrysk we mnie", "miał orgazm", "spuścił się", "trysnął", "wytrysnął"
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    ha ha ha ale się ubawiłam, wtrysnął? :D
    to może i
    posiał, zasiał, zalał,
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Powiem szczerze (a raczej napiszę), że dla mnie, polonistki, robi się tu naprawdę ciekawie - na moich oczach oto powstaje nowy słownik synonimów:cool:
    --
  2.  permalink
    Nie. Nie powstaje. Jest od dość dawna- wystarczy przesledzić wątki :)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    A w którym jeszcze jest takie nagromadzenie słownictwa?
    Poza tym - jeśli jest od dość dawna i w innych wątkach - to DLACZEGO, DO DIASKA, POJAWIA SIĘ TUTAJ, ZAŚMIECAJĄC FORUM??????:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    A przeczytałaś pierwszy post w watku?
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    "pęknięta prezerwatywa", "peknieta prezerwatywa", "pękła guma", "pekla guma", "pęknięta gumka", "peknieta gumka"
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    a ja dodam zapylil, zapylona, zapylenie (nie mam polskich zankow to nie moge dodac wariantow) :bigsmile: hehehehehe
    Jak ktos ma nastolatki powinien podpytac o slownicto to moze byc ciekawe... :bigsmile:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    "czy doszło do zapłodnienia", "czy doszlo do zaplodnienia", "czy mogło dojść do zapłodnienia", "czy moglo dojsc do zaplodnienia"
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    InviMed
    Invimed
    Invimedzie
    Invimedu
    Novum
    nOvum
    badanie plemnikow
    badanie plemników
    badania plemnikow
    badania plemników
    gdzie badać nasienie
    gdzie badac nasienie
    badanie armii
    badanie armi
    proszę o interpretację wyników badań nasienia
    prosze o interpretacje wynikow badan nasienia
    proszę o interpretację wyników badania nasienia
    proszę o interpretację spermiogramu


    żołnierzyki
    zolnierzyki
    zołnierzyki
    rzolniezyki
    zolnierzyki
    badania armii
    badania armi
    badanie armii
    badanie armi
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Przyznaje, że takie właśnie tematy są zakładane.
    Przydałyby się jeszcze odnośniki, gdzie przekierować daną osobę. Możecie je dla mnie przyporządkować?
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    AniuM wyboldowała byś to?

    _______
    Ps. Przypominam o formacie:
    Powinno to wyglądac tak: „jestem w ciąży”, „jestem w ciazy”, „czy jestem w ciazy”, „Czy jestem w ciazy”, „Czy jestem w ciąży” (czyli różne wersje tego samego tekstu, z polskimi znakami i bez). Ale dla potrzeb tworzenia może wyglądać jak lista, jedno pod drugim (to parafraza z Damazego:wink:)
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    no dobra, teraz moze byc?
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    :clap:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    aga1976, a wiesz, o co mi chodziło i co to są synonimy? Odniosłam wrażenie, że dwa różne ciasta pieczemy...
    --
    •  
      CommentAuthorGaggataB
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Yhhh ja jestem nowa... i np nie mam pojęcia gdzie się na tym forum przywitać,dopytać o jakieś podstawy?
    Do tarczycówek już dołączyłam .... ale nie widzę czegoś takiego jak "przywitaj się"... chyba że tu już się większość zna
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Proszę o propozycje dotyczące FAQ - w weekend się tym zajmę.

    Myślę, że odnośnik do FAQ przy zakładaniu nowego tematu będzie dobrym rozwiązaniem - bez podziału na użytkowniczki niezalogowane i te które opłacają konto, obowiązywałby wszystkie osoby korzystające z portalu
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Mam takie niejasne odczucie, że tutaj odwalamy jako użytkowniczki robotę administatora i moderatora.
    Utwierdźcie mnie w przekonaniu, że to jest słuszne :smile:
    --
  4.  permalink
    agael - zmartwie Cię :) Wiem :) Jeżeli przeczytasz kilka ostatnich wątków, to zauwazysz tam takie nagromadzenie.
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    GaggataB: ale nie widzę czegoś takiego jak "przywitaj się"... chyba że tu już się większość zna

    Jest w dziale dla początkujących, POWITANIA. Jesteś nowa? Zapraszamy tutaj!
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    luczynka: Mam takie niejasne odczucie, że tutaj odwalamy jako użytkowniczki robotę administatora i moderatora.

    Masz rację oczywiście.

    luczynka: Utwierdźcie mnie w przekonaniu, że to jest słuszne :smile:

    Chcemy miec wpływ na jakosc i funkcjonowanie forum? Podobno tak. Nasze zaangażowanie po pierwsze pomoże przyśpieszyc zmiany, a pod drugie kto lepiej od nas wie co nam działa na nerwy?
    Myślę, że zamiast tracic energię na złośliwości pod kolejnym wnerwiającym wątkiem, można ją spożytkowac bawiąc się w indeksowanie :thumbup:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    kto zinterpretuje moj cykl
    kto zinterpretuje mój cykl
    proszę o interpretację cyklu
    prosze o interpretacje cyklu
    co z moim cyklem
    interpretacja cyklu
    interpretacja wykresu
    kto zinterpretuje cykl
    prosba o pomoc w interpretacji cyklu
    prośba o pomoc w interpretacji cyklu
    prosba o pomoc w interpretacji wykresu
    prośba o pomoc w interpretacji wykresu
    proszę o pomoc w interpretacji cyklu
    proszę o pomoc w interpretacji wykresu
    prosze o pomoc w interpretacji cyklu
    prosze o pomoc w interpretacji wykresy
    jak interpretować wykres
    jak interpretowac wykres
    jak zinterpretować wykres
    jak zinterpretowac wykres
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    aga1976 - na szczęście nie zamartwiam się pierdołami :)
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Agael - było już okej. Zajęłyśmy się realizowaniem wspólnego celu, a to dobrze wpływa na wzajemne stosunki. Po co prowokujesz kolejną nieprzyjemną i poboczną dyskusję?
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    plamienie przed okresem
    plamienie przed @
    plamienie przed miesiączką
    plamienie przed miesiączka
    plamienie przed miesiaczką
    plamienie przed miesiaczka

    luteina
    luteiny
    luteina a ciąża
    luteina a ciaza
    luteina a cionza
    luteina a ciąrza
    luteina a ciąrza
    luteina a ciarza
    luteina w ciąży
    luteina w ciazy
    luteina w ciązy
    luteina w ciaży
    luteina jak działa
    luteina jak dziala
    luteina jak przyjmować
    luteina jak przyjmować
    luteina kiedy zacząć przyjmować
    luteina kiedy zacząc przyjmować
    luteina kiedy zaczać przyjmować
    lutelina kiedy zacząc przyjmowac
    luteina kiedy zaczać przyjmowac
    luteina kiedy zaczac przyjmowac
    luteina od kiedy przyjmować
    luteina a cykl
    duphaston jak przyjmować
    duphaston kiedy przyjmować
    duphaston jak przyjmowac
    duphaston kiedy przyjmowac
    duphaston czy luteina
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    AniuM - Ty to jesteś tytan pracy :clap:. Zaraz się przyłączę, tylko gadam przez tel i nie mogę nadmiernie stukac.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    kodama, szczerze mówiąc, napisałam tylko w żartach, ze ciekawy słownik tu powstaje - jestem polonistą i mnie dla mnie to fajna sprawa- tak poczytać.. Wydaje mi się, że to aga1976 sprowokowała nieprzyjemną dyskusję...
    Ale ok - wyłączam się z tych kilku wątków, bo rzeczywiście robi się nieprzyjemnie. Wole zatem zająć się Mężem, domem, książką etc... :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    "duphaston czy pomógł", "duphaston czy pomogl", "luteina czy pomogła", "luteina czy pomogła", "lutenyl", "duphaston czy luteina", "duphaston kiedy brać", "luteina od kiedy brać", "castagnus", "femiferitl", "femifertil ktoś brał", "femifertil ktos bral", "prawidłowy przyrost bety","prawidlowy przyrost bety" "ratunku", "jaki jest prawidłowy przyrost bety", "jaki jest prawidlowy przyrost bety", "beta hcg", "kiedy zrobic test ciazowy z krwi", "kiedy zrobić test ciążowy z krwi", "czy test ciążowy z krwi jest wiarygodny, "czy test ciazowy z krwi jest wiarygodny""dupek", "lutka", "od kiedy brać dupka"
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    Agael, szkoda, ze zamiast komentowac j/w nie chcesz pomóc :sad:
    Ps. Aga nie odpisała Ci niczego złego, nawet się uśmiechnęła...
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Wiesz, trudno pomagać tam, gdzie na samym początku jest się zmieszanym z błotem :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    Agael, sorry, ale wg mnie grubo przesadzasz, gdzie zostałaś zmieszana z błotem????:shocked:
    Mam nadzieję, że się nie mylę i to wynik jakiegoś przewtrażliwienia po dzisiejszych dyskusjach na forum w innych wątkach. Ten temat jest prosty. Wydawało mi się, ze jasno napisałam w pierwszym poście o co tutaj chodzi. Że zrodziła się dyskusja? Ok, każde zdanie jest ważne i cenne. Jednak poza kilkoma niemerytorycznymi postami, nie widziałam w tej dyskusji nic złego.
    Ps. Dla jasności - możesz podac przykład tego "zmieszania z błotem"?
    Ps2. Napisałaś, ze "trudno pomagac...", ok - przymusu nie ma, ale zaznaczam, że tu nagrodą za pomoc będzie milsze i czystsze forum oraz mniej kłótni, a nie głaskanie po głowie :wink:. Nie chcesz do tego przykładac ręki, okej - Twoja sprawa.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Kodamo, ten wątek został stworzony jako efekt śniegowej kuli - odpowiedziałam dziś jednej dziewczynie, która założyła nowy wątek, i za to zostały mi odebrane punkty. Potem- od wątku do wątku trafiliśmy tu (za Twoja sprawą, co nie jest z mojej strony zarzutem, dobrze, taki powstał). W tzw. "międzyczasie" kilka razy skierowano w moją i kilku forumowiczek stronę nieprzyjemne słowa, nie dziw się, że po prostu - odechciewa się uczestniczenia w tym forum. Mam kilka wątków naprawdę "rzeczowych" - wymieniamy sie doświadczeniami z powodu rożnych dolegliwości, bez niepotrzebnych waśni.
    Dziś jednak poczułam straszny niesmak...
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    Ten wątek został stworzony po to by ograniczyc powstawanie co raz to nowych wątków o podobnych tytułach, omawiających ten sam problem. Co dla wielu osób uczestniczących aktywnie na forum tego portalu może byc i jest denerwujące" bez względu na to czy odejmują punkty i dodają negatywnie zabarwione komentarze czy nie.
    Tak więc nie rozumiem dlaczego w wątku, który może pomóc utrzymac forum w ryzach :wink:, nie można pomóc zapanowac nad sytuacją, tylko dlatego, ze weszło się w jakąś utarczkę słowną z innym użytkownikiem w INNYM wątku. Ja widzę tutaj, że użytkowniczki dające w sposób negatywny wyraz temu, ze coś im się nie podoba (w nowopowstałych wątkach) mają jednak więcej dobrej woli niż Ty. A przecież właśnie po to jest ten temat, żeby nie "odechciewało się uczestniczenia w forum".
    ___
    Tak. Zamiast bić pianę w wątku "czy to możliwe" (czy jakimkolwiek innym) i przerzucac się argumentami, napisałam do Damazego z prośbą o rozważenie zastosowania blokady, o której tu mówimy i oferując swoją pomoc w realizacji. Tak jak pisałam - jeśli nie chcesz w tym uczestniczyc, nie ma przymusu.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Moja dobra wola obróciła się dziś przeciwko mnie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    Co do minusowania i plusowania. Chyba niezupełnie zgodnie z zamierzeniami, ale już od dawna narzędzie to służy również do wyrażania swojej opinii "bez słów" :wink:. Jeśli jesteś się skłonna pod czymś podpisac dajesz plusa, a jeśli odwrotnie - dajesz minusa. Za minusa nie wylatuje się z forum, ani portalu więc myślę, że nie ma co się aż tak przejmowac punktacją.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    "badania hormonów", "badania hormonow", "kiedy zrobić badanie hormonów", "kiedy zrobic badanie hormonów", "badanie hormonow - kiedy", "badanie hormonów - kiedy", "toksoplazmoza i inne badania przed ciążą", "jakie badania należy wykonać przed ciążą", "jakie badania nalezy wykonac przed ciaza",
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    MOderatorze, nie mógłbyś (mogłabyś?) miec jakiegoś "imienia"? Jak Damazy :wink:?
    Co do FAQ na początek uważam, że powinny się tam znaleźc linki do wątków "POWITANIA. Jesteś nowa? Zapraszamy tutaj! ;-)" oraz PORADNIK dla początkujących na forum - co, gdzie, jak i kiedy:) oraz ogólnie i odzielnie link do działu dla początkujących. Myślę też, ze dobre byłyby sugestie odnośnie obsługi wyszukiwarki, czyli jak szukac, co wpisac przykładowo itp (spotkałam się z tym na innych portalach).
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    "dziwna temperatura", "temperatura", "tempka", "tępka" "dziwna wartości temperatury", "dziwna tempka", "co z moją tempką", "różne wartości temperatury", "podstawowa temperatura ciała", "PTC", "dziwne wartości PTC", "spadek temperatury", "spadek temperatury w fazie lutealnej", "spadek temperatury w ciąży", "niska tempka", "niska temperatura", "niska temperatura w ciąży", "niska tempka w ciązy", "co jest ze mna nie tak", "co jest ze mną nie tak", "wykres bezowulacyjny", "owulacja", "czy wystąpiła owulacja", "Czy wystąpiła owulacja", "czy wystąpiła owulacja", "czy miałam owulację", "czy mialam owulację", "czy doszlo do owulacji", "czy doszło do owulacji", "czy w takim cyklu mogła wystąpić owulacja", "czy w takim cyklu mogla wystapic owulacja", "czy w cyklu wystąpiła owulacja", "czy w cyklu wystapila owulacja",

    "czy mam szanse na ciaze", "czy mam szansę na ciążę", "czy mam szansę zafasolkować", "czy mam szanse zafasolkowac", "czy mam szansę na fasolkę", "czy mam szanse na fasolke","czy mam szanse na naturalna ciaze", "czy mam szansę na naturalną ciążę", "fasolka", "groszek", "czy mamy szanse na ciaze", "czy mamy szansę na ciążę", "czy mamy szansę zafasolkować", "czy mamy szanse zafasolkowac", "czy mamy szansę na fasolkę", "czy mamy szanse na fasolke","czy mam szanse na naturalna ciaze", "czy mamy szansę na naturalną ciążę", "czy mam szanse na dzidziusia", "czy mam szansę na dzidziusia", "czy mamy szansę na dzidziusia", "czy mamy szanse na dzidziusia", "mam szansę", "czy mam w ogóle jakąś szansę", "czy mam w ogole jakas szanse", "czy mamy w ogóle jakąś szansę", "czy mamy w ogole jakas szanse", "czy to może byc fasolka", "czy to moze byc fasolka"
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Obowiązkowo w FAQu powinien być link do wątku "Początkowe objawy ciąży"
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    Ok, ja się na dziś wyeksploatowałam. Dobrej nocy!
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    luczynka: Obowiązkowo w FAQu powinien być link do wątku "Początkowe objawy ciąży"

    No jasne, ale ja dodałabym to pod jednym z najczęściej zadawanych pytań :wink:. To o czym pisałam wyżej dodałabym tak ogólnie na wstępie.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    Wydaje mi się też, ze dobrym rozwiązaniem byłoby, gdyby przycisk "zacznij nową dyskusję" kierował NAJPIERW do FAQ. A na dole strony FAQ powinien byc dopiero przycisk "nie znaleziono odpowiedzi-utwórz nowy wątek" (lub coś w tym stylu), po czym jeszcze miałaby szansę zadziałac blokada tematu :smile: z ewentualnym kolejnym odsyłaczem pt"ten temat już jest - wróc do FAQ" :swingin:
    Ps. Tylko chyba ta mała czcionka " Pytaj i dyskutuj bez ograniczeń" powinna zniknąc hyhyhyhyhy :wink:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 2nd 2011
     permalink
    test ciążowy
    test ciazowy
    testy ciazowe
    testy ciążowe
    dni płodne
    dni plodne
    jak wyliczyć dni płodne
    jak wyliczyc dni plodne
    jak wyliczyc dni płodne
    jak wyliczyć dni płodne
    kiedy dni płodne
    kiedy dni plodne
    martwię się
    martwie sie
    jakie prawdopodobieństwo ciąży
    jakie prawdopodobienstwo ciazy
    test owulacyjny
    testy owulacyjne
    jak stosować testy owulacyjne
    jak stosowac testy owulacyjne
    czy ktoś tak miał
    czy ktos tak mial
    śluz płodny
    sluz plodny
    dziwny śluz
    dziwny sluz
    spóźniający się okres
    spozniajacy sie okres
    spozniony okres
    spóźniony okres
    dlaczego spóźnia mi się okres
    dlaczego spoznia mi sie okres
    okres mi sie spoznia
    okres mi się spóźnia
    brak okresu
    pytanie o śluz płodny
    pytanie o sluz plodny
    mierzenie temperatury
    mierzenie temperatury a zmiana czasu
    kto tak mial
    kto tak miał
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    Podłączę się Luczynko:
    "pytanie o płodny śluz", " pytanie o plodny sluz", "nie obserwuje sluzu", "nie obserwuję śluzu", "nie mam śluzu", "nie mam sluzu", "dużo śluzu", "duzo sluzu", "dużo białego śluzu", "dużo gęstego śluzu", "dużo białego i gęstego śluzu", "jak poprawić śluz", "jak poprawic sluz", "jak poprawić jakość śluzu", "jak poprawic jakosc sluzu", "objaw sluzu", "objaw śluzu", sposoby na poprawienie śluzu", "sposoby na poprawienie sluzu", "sposób na poprawienie śluzu", "sposob na poprawienie sluzu", "śluz wodnisty", "sluz wodnisty"
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    FAQ - CIĄŻA ("pytanie" mogłoby brzmiec np: " Czy jestem w ciąży? Oraz inne wariacje na temat stanu błogosławionego" a jeśli to zbyt kolokwialnie to np "Czy jestem w ciąży? Oraz wszystko na temat ciąży"):

    http://forum.28dni.pl/13/
    http://forum.28dni.pl/discussion/575/ciaza-po-cieciu-cesarskim/
    http://forum.28dni.pl/discussion/595/ciaza-45-dni-przed-okresem/
    http://forum.28dni.pl/comments.php?DiscussionID=1088
    http://forum.28dni.pl/discussion/670/czy-ma-kto-ksiazke-ciaza-poradnik-dla-rodzicow-wyd-muza/
    http://forum.28dni.pl/discussion/897/ciaza-po-odstawien-iu-tabletek/
    http://forum.28dni.pl/discussion/142/ciaza-mnoga-predyspozycje/
    http://forum.28dni.pl/discussion/486/pms-a-ciaza/
    http://forum.28dni.pl/discussion/56/10/poczatkowe-objawy-ciazy/
    http://forum.28dni.pl/comments.php?DiscussionID=946
    http://forum.28dni.pl/discussion/1135/2/czy-jest-mozliwosc-ze-zaszlam-w-ciaze/
    http://forum.28dni.pl/discussion/43/27/porady-w-zakresie-przepisow-o-ciazy-i-macierzynstwie/
    http://forum.28dni.pl/discussion/495/leczenie-grypy-w-czasie-ciazy/
    http://forum.28dni.pl/discussion/525/ciaza-pozamaciczna/
    http://forum.28dni.pl/discussion/564/samolotem-w-ciazy/
    http://forum.28dni.pl/discussion/1072/reakcja-szefa-na-wasze-ciaze/
    http://forum.28dni.pl/discussion/957/test-ciazowy-pomocy-i-wydzielina/
    http://forum.28dni.pl/discussion/538/planowanie-ciazy-a-wiek/
    http://forum.28dni.pl/discussion/1068/brak-miesiaczki/
    http://forum.28dni.pl/discussion/872/o-co-pytac-lekarza-na-wizycie-przygotowujacej-do-ciazy/
    http://forum.28dni.pl/discussion/160/3/seks-w-ciazy-jak-to-jest-przyszle-mamy-te-ktore-juz-sa-i-te-ktore-kiedys-planuja-piszcie/
    http://forum.28dni.pl/discussion/111/4/oglaszanie-radosnej-nowiny/
    http://forum.28dni.pl/discussion/948/slodkie-mamusie-cukrzyca-ciazowa/
    http://forum.28dni.pl/discussion/182/10/leki-ulatwiajace-zajcie-wciaze-clostilbegyt/
    http://forum.28dni.pl/discussion/57/416/przyszke-mamusie/
    http://forum.28dni.pl/discussion/807/chlamydia-w-ciazy/
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 3rd 2011
     permalink
    no mnie ciekawi jaki temat będę mogła dodać po tych czystkach automatycznych:cool:
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 3rd 2011
     permalink
    Vicky, hehehe, na bank nie o ciąży :bigsmile:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.