Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Zgadzam się z wami dziewczyny.
    W dodatku zamiast przekierować nowe foremki, pomóc im no to niestety zawsze są jakieś złośliwe uwagi po co, na co itd.
    A przecież można delikatniej zwrócić uwagę.
    Sama z takiego forum bym zwiała.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    biedronka28: W dodatku zamiast przekierować nowe foremki, pomóc im no to niestety zawsze są jakieś złośliwe uwagi po co, na co itd.
    nie przesadzasz?
    Z reguły jest tak że pisze sie że po co zakładać nowy wątek skoro jest istniejący np tu czy tu Problem zaczyna się gdy "nowa" upiera się że ona to inny przypadek - a to ostatnio jest sporadycznie
    --
  2.  permalink
    Nie, nie przesadzam.
    -- ,
  3.  permalink
    Przesadzasz. To jest forum dla dorosłych, myślących kobiet.
    Takich, które wiedzą , że przez internet się ciąży nie wróży.
    Nie widziałam złośliwych odpowiedzi na sensowne pytania.
  4.  permalink
    Skoro tak uważasz, ja mam inne zdanie na ten temat.
    Kiedyś już był ten temat poruszony na forum aby nowe lepiej traktować dlatego nie będe go drążyć.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Problem w tym że jak ktoś jest nowy na forum to w 90% nie jest obeznany w temacie i chcąc niechcą pytania poczatkujacych forumowiczek w większości są troche jak pytania do wrózki. Może powiniem być wątek dla gosci (takich dziewczyn które niechcą sie logować a tylko zadać pytanie) w najbardziej widocznym miejscu pt "Chcę szybkiej odpowiedzi, niemam czasu przeglądać wątków" ;) Wtedy te dziewczyny kierowałyby sie do tego watku i niezakładały nowych bezsensownych a co za tym idzie nie wywoływały negatywnych reakcji u forumowiczek które myslą że pozjadały rozumy i czasem niemiło potraktuja taką "nową, niezalogowaną" która zadała "głupie" pytanie.
    --
  5.  permalink
    a czułas się zle traktowana jako "nowa"?
    Kazda z nas była nowa i jakoś nie mamy z tym problemów, prawda? :)

    Treść doklejona: 20.09.12 20:33
    Sony85: [/quote][quote=Sony85]Może powiniem być wątek dla gosci (takich dziewczyn które niechcą sie logować a tylko zadać pytanie) w najbardziej widocznym miejscu pt "Chcę szybkiej odpowiedzi, niemam czasu przeglądać wątków" ;)

    O tak
    Niech będzie taki wątek
    i w nim jedno stałe pytanie
    " czy mogę być w ciąży?"
    oraz jedna stała odpowiedz
    "mozesz"
    :devil:
  6.  permalink
    Tu nie chodzi o nas, lecz o dziewczyny które potrzebują odpowiedzi w kwestii zadanego pytania.
    Po to znalazły się na tym forum.
    Ale często na pytanie pada odpowiedż typu " czy ja jestem wróżką"?
    Chyba lepiej ją przekierować do odpowiedniego wątku.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Szczypta, właśnie może tak powinno być. Dziewczyny by tam mogły zadawać pytania typu "współżyłam, czy jestem w ciąży?" a te uzytkowniczki które denerwują te pytania nie musiały by wogóle wchodzić na ten wątek.
    --
  7.  permalink
    bo wszytskie pytania dotyczą tego, czy pytająca jest w ciąży. Nie zauważyłas? Widziałas taką odpowiedz na inne pytanie?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    ale przeciez uzycie WYSZUKIWARKi nie boli, jest na samej gorze, wystarczy odrobina dobrej woli i checi
    a nie dzialanie na zasadzie nie zadam pytania w tym watku bo wole miec swoj


    aha i jest przeciez dzial dla poczatkujacych na forum a tam chociazby POWITANIA. Jesteś nowa? Zapraszamy tutaj!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    biedronka28: Ale często na pytanie pada odpowiedż typu " czy ja jestem wróżką"?
    Chyba lepiej ją przekierować do odpowiedniego wątku.

    Jakiego? Utworzyć może 2 o tyt "Nie jesteś w ciaży" "Jesteś w ciaży" i losowo? a może jeszcze trzeci "dorośnij"
    Przepraszam - ironizuje ale no kurcze jeśłi ktoś trafia tu na forum by zadać pytanie to pewnie trafia z google a tam wpisuje jakieś hasło pytanie więc wyświetla sie teżmiejsce gdzie są takie pytania / odpowiedzi
    biedronka28: aby nowe lepiej traktować
    Jak?
    --
  8.  permalink
    Sony- alez oczywiście- niech sobie zadają. Na kafeterii np.
    Sorry, ale mnie nie zależy by tu się przewijał tłum rozentuzjazmowanych nastolatek, które o konsekwencjach współżycia myślą dopiero gdy podciągną majtki
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    HIHI, dziewczyny te dyskusje możemy prowadzić jeszcze przez pare stron, może to byc nawet temat na prace dyplomową hehe więc niema co trzeba ją skończyć ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Sony85: Szczypta, właśnie może tak powinno być. Dziewczyny by tam mogły zadawać pytania typu "współżyłam, czy jestem w ciąży?" a te uzytkowniczki które denerwują te pytania nie musiały by wogóle wchodzić na ten wątek


    istnieje przeciez temat CZY JEST MOZLIWOSC ZE ZASZLAM W CIAZE tylko jedna z druga nie pofatyguje sie zeby do niego dotrzec i tam zadac pytanie :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    SONY85:
    "Wtedy te dziewczyny kierowałyby sie do tego watku i niezakładały nowych bezsensownych a co za tym idzie nie wywoływały negatywnych reakcji u forumowiczek które myslą że pozjadały rozumy i czasem niemiło potraktuja taką "nową, niezalogowaną" która zadała "głupie" pytanie."

    ja uwazam to za dobry pomysl:)

    SZCZYPTA_CHILLI:
    "a czułas się zle traktowana jako "nowa"? "

    tak nieraz i mimo to ze jestem na 28dni bardzo dlugo bardzo rzadko korzystam w forum wlasnei dzieki takim niektorym madralinskim;
    i zaznacze ze to nie bylo pytanie " czy jestem w ciazy"
    ale watki " O KARMIENIU PIERSIA i COS ZWIAZANE Z GOTOWANIEM:(((
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Najczęściej na "przekierowanie", o którym biedronka28 mówisz i tak reakcją jest wielkie oburzenie... i trudno się dziwić, że kolejne pytanie z cyklu "czy to ciąża" doprowadza do szału, bo nawet jak po ludzku odpowiesz dajmy na to "idź na betę" to za chwilę pada odpowiedź " boję się" albo napiszesz "zrób test" a tam " nie chcę wydawać na test jak to nie to" (cudzysłów dla oddzielenia to nie konkretne cytaty, a jedynie moje widzenie najczęściej powstających wątków). W każdym razie jest jakaś nadzieja, ze jak nie będzie 7dniowej blokady dla nowych użytkowników to powyższe będzie padać już w istniejącym n/t wątku.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  9.  permalink
    dudzianka: tak nieraz i mimo to ze jestem na 28dni bardzo dlugo bardzo rzadko korzystam w forum wlasnei dzieki takim niektorym madralinskim;
    i zaznacze ze to nie bylo pytanie " czy jestem w ciazy"
    ale watki " O KARMIENIU PIERSIA i COS ZWIAZANE Z GOTOWANIEM:(((

    Dudzianko-a jak Cię potraktowano na tych wątkach?
  10.  permalink
    Przepraszam szczypto ale to nie jest ważne czy tobie zależy czy też nie, by przewijały się tutaj takie dziewczyny o jakich piszesz.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    nie kojarze Twoich nowych watkow Dudzianko, ale sama powiedz, po co dublowac tematy skoro jest duzy watek o karmieniu piersia i wcale nie mniejszy i to nawet nie jeden o gotowaniu?
  11.  permalink
    biedronka28: Przepraszam szczypto ale to nie jest ważne czy tobie zależy czy też nie, by przewijały się tutaj takie dziewczyny o jakich piszesz.

    a co jest ważne? :)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    dudzianka: tak nieraz i mimo to ze jestem na 28dni bardzo dlugo bardzo rzadko korzystam w forum wlasnei dzieki takim niektorym madralinskim;
    i zaznacze ze to nie bylo pytanie " czy jestem w ciazy"
    ale watki " O KARMIENIU PIERSIA i COS ZWIAZANE Z GOTOWANIEM:(((

    No dobra, ale takie wątki istnieją to nie szukałaś ich , bo Ci się nie chciało, czy nie znalazłaś? Co dostałaś w odpowiedzi, ze tak Ci utkwiło? - "jest już taki wątek"? czy "skorzystaj z wyszukiwarki"?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    biedronka28: Przepraszam szczypto ale to nie jest ważne czy tobie zależy czy też nie, by przewijały się tutaj takie dziewczyny o jakich piszesz.


    uwazasz ze wpadajace z 1 pytaniem nastki wniosa wiecej niz stali bywalcy? wiele userek z duza wiedza merytoryczna chociazby dot. npr ale nie tylko, wymiksowalo sie z forum wlasnie przez milionowy post o tym samym
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    ma watku karmienia z piersia zrobione ze mnie osoba ktora ponize inne dziewczyny ktore nie karmia piersia,a ja tylko napisalam ze jestem dumna z tego ze udalo mi sie karmic:)

    a o gotowaniu nie wspomne-poprosilam o jakies przepisy na potrawy na chrzciny- to dostalam odpowiedz ze caly watek jest o gotowaniu i moge sobie poszukac,tylko ze ja wtedy mialam dom, na glowie,male dziecko,gosci w domu i nie mialam poprostu czasu na przegladaniu kilkunastu stron-gdzie i tak po kilku stronach stwierdzilam ne ma sensu zazrwacac sobe glowy i nikt mi nie pomogl:(( wiec po co takie watki?:(
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Może sie zdubluje
    "HIHI, dziewczyny te dyskusje możemy prowadzić jeszcze przez pare stron, może to byc nawet temat na prace dyplomową hehe więc niema co trzeba ją skończyć ;)"
    --
  12.  permalink
    Szczypto takie dziewczyny czy też ci się to podoba czy też nie będą się tu na forum pojawiać.
    Jeżeli nowa zada pytanie to nie ma potrzeby by uszczypliwie jej odpowiadać.
    Damazy przekieruje ją na odpowiedni wątek i tyle.
    -- ,
  13.  permalink
    biedronka28: Przepraszam szczypto ale to nie jest ważne czy tobie zależy czy też nie, by przewijały się tutaj takie dziewczyny o jakich piszesz.

    nie do mnie skierowana wypowiedź, ale coś napiszę.
    Owszem, JEST WAŻNE czy Szczypcie, mnie, Tobie i innym użytkowniczkom zależy jakie ma być to forum. Bo to NASZE forum, i to my je tworzymy.
    A większości akurat przeszkadzają powtarzające się co drugi dzień pytania na poziomie przedszkola i powracający ciągle leitmotiv "bo ja jestem nowa i czuję się szykanowana/zraniona/odrzucona". Kurna, ale dziwna jest jedna rzecz- jak użytkowniczkom "starszym stażem" albo i nowym, ale mającym zdrowe podejście powiesz, żeby zadała pytanie w odpowiednim wątku, to najczęściej pada odpowiedź "Dzięki, już idę", a nie obraza majestatu :devil:
    --
  14.  permalink
    Dudzianko- chyba nadwrazliwa jestes :)
    Skąd mozemy wiedziec jakie potwrawy lubisz Ty i Twoi goście ? :) W wątku jest mnóstwo przepisów - kazdy musi sam sobie coś wybrac.
    dudzianka: tylko ze ja wtedy mialam dom, na glowie,male dziecko,gosci w domu

    no co Ty ? :) My wszytskie bezdomne, bezdzietne i bezrobotne :tooth:
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    ja nie zalozylam zadnych nowych,mowie o starych watkach,w ktorych czasami jest wiecej zlozliwych uwag niz porad:(
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    dudzianka: a o gotowaniu nie wspomne-poprosilam o jakies przepisy na potrawy na chrzciny- to dostalam odpowiedz ze caly watek jest o gotowaniu i moge sobie poszukac,tylko ze ja wtedy mialam dom, na glowie,male dziecko,gosci w domu i nie mialam poprostu czasu na przegladaniu kilkunastu stron-gdzie i tak po kilku stronach stwierdzilam ne ma sensu zazrwacac sobe glowy i nikt mi nie pomogl:((

    większośc dziewczyn ma tutaj dom na głowie i małe dzieci (czasem więcej niż jedno ;-)) - dlaczego miały za Ciebie odwalac robotę i przeszukiwac wątek?

    dudzianka: wiec po co takie watki?:(

    po to właśnie, zeby można było w nich poszperać, a zadanie spokojnie ułatwia wyszukiwarka
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    no widzicie same juz zlosliwe uwagi:((
    nic nie mozna napisac,bo zaraz ktos z tego wyciaga swoje

    Treść doklejona: 20.09.12 20:56
    ja nie wiem czy dla niektorych byklyby problem wrzucic 2,3 przepisy skoro macie czas na siedzenie godzinami na forum,ja tego czasu nie mam,wole go spedzic z dzieckiem;
  15.  permalink
    jakie złośliwe? Oj Dudzianko... Zluzuj trochę, rozpuść włosy ;)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    dudzianka: ja nie wiem czy dla niektorych byklyby problem wrzucic 2,3 przepisy skoro macie czas na siedzenie godzinami na forum,ja tego czasu nie mam,wole go spedzic z dzieckiem;

    powtarzam sie, ale skoro Tobie się nie chce poświęcic czasu na odnalezienie potraw, które usatysfakcjonują Ciebie i Twoich gości, mimo, ze chodzi o chrzest Twojego dziecka, to dlaczego miałoby się chciec komuś robić to za Ciebie???
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  16.  permalink
    dudzianka: ja nie wiem czy dla niektorych byklyby problem wrzucic 2,3 przepisy skoro macie czas na siedzenie godzinami na forum,ja tego czasu nie mam,wole go spedzic z dzieckiem;

    no sorry- nasz czas nasz sprawa :devil::devil::devil:
    Wrrrrrrrrrrrrr
  17.  permalink
    dudzianka: czas na siedzenie godzinami na forum,ja tego czasu nie mam,wole go spedzic z dzieckiem;

    no ale teraz masz siedzieć i wywlekać swoje stare żale, tak? Wtedy jeśli dobrze pamiętam też miałaś czas rozpisać się jak źle zostałaś potraktowana. Obstawiam, że skorzystanie z wyszukiwarki nie zajęłoby Ci więcej czasu.
    --
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    a ja wiem jedno wyszukiwarka nie dziala dobrze:(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    dudzianka: ja nie wiem czy dla niektorych byklyby problem wrzucic 2,3 przepisy


    jesli nie zauwazylas przegladajac mniam-mniam to tam sa wlasnie nasze ulubione przepisy, sprawdzone, wykonywane na rozne mniejsze i wieksze okazje, byly tam przepisy swiateczne ale i na chrzciny i to nie jedno danie sie nadawalo...
    dla mnie bez sensu jest wklejanie ponownie tego samego przepisu zwlaszcza ze tak jak szczypta napisala nikt nie wie czego szukasz tym bardziej ze uznalas po kilku stronach stwierdzilam ne ma sensu zazrwacac sobe glowy ale jak to mawiaja "jeszcze sie taki nie urodzil ktory kazdemu dogodzil"
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    wpadam tylko poczytac,wole sie wlasnie nie wplatywac w takie glupie dyskusje ktore potem zasmiecaja watki,ale WY to uwielbiacie;
    dziekuje***

    ps.odpowiedzialam tylko na zadane pytania,widze ze nic sie tu nie zmienilo:(((((((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    dudzianka: a ja wiem jedno wyszukiwarka nie dziala dobrze:(

    moze to kwestia sprecyzowanie zapytania, ja tam sobie radze bez problemu
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Może niema o co robić awantury Dudzianko.
    Ty poczułaś sie żle potraktowana ale pomimo tego zostałaś, zapoznałas sie z forum i jesteś pewnie madrzejsza w temacie niż na poczatku. Ja też niewspominam z usmiechem pierwszych wpisów na forum ale zostałam i duzo sie nauczyłam po zapoznaniu się z wątkami. I takie uzytkowniczki powinny zostawać i pomagac tym początkującym żeby chciały z Nami zostać. Może te czasem lekceważące odpowiedzi pomagają w selekcji. Jak dziewczyna mądra to zostanie pomimo jakiejś niemiłej uwagi innej uzytkowniczki a jak jest małolata i obrażalska to niech poszuka innego forum.
    --
  18.  permalink
    dudzianka: wole sie wlasnie nie wplatywac w takie glupie dyskusje ktore potem zasmiecaja watki

    no, a my wolimy nie odpowiadać na powtarzające się głupie pytania, które potem zaśmiecają wątki :devil:
    --
  19.  permalink
    Dokładnie dudzianko, czasem fajnie poczytać takie posty nie?
    Same uszczypliwe odpowiedzi.
    -- ,
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    uwazam poprostu niektore dyskusje niepotrzebne,kazdy ma prawo sie wypowiedziec,ale nie ze zaraz oceniac kogos,dlatego mnie to tutaj denerwuje;
    bo ja powiedzialam co o tym mysle i dostalam bicze:(
  20.  permalink
    rany julek
    jakie bicze?
    dziewczyny- weźcie się trochę zdystansujcie do siebie
    Chcecie odpowiadac codziennie na posty w stylu" czy jestem w ciąży"? Jezeli tak to moze niech moderator przekierowuje je do Was na priv?
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    no a tak uszczypliwie-to zauwazylam ze sa tu dziewczyny ktore UWIELBIAJA wlasnie TAKIE dyskusje;
    powodzenia***
    •  
      CommentAuthorbiedronka28
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    O to, to dudzianko!!
    Nie dość że dostaniesz bicze, to również jak w jednym z wątków ktoś zostanie wyśmiany.
    No niestety, - a co najlepsze zawsze i te same foremki to robią:crazy::crazy:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    hyhyhy i wracamy do sedna "konfliktu" - jak Wy tutaj wchodząc jedziecie na użytkowniczki o większym stażu, ze to takie "mądralińskie co rozumy pozjadały" to jest okej :), a jak któraś ze starszych poleci konkretami to już się czujecie zbiczowane :confused: potwornie mnie to wnerwia na forum... normalnie potknąć się nie można, bo już ktoś myśli, ze to tupnięcie :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  21.  permalink
    biedronka28: o niestety, - a co najlepsze zawsze i te same foremki to robią

    całe szczęscie ,że te stare wciąz tu są :cool:
  22.  permalink
    Aha, czyli tu chodzi kto ma większy staż?
    To nie żadne CV do pracy gdzie jest potrzebny staż.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    biedronka28: No niestety, - a co najlepsze zawsze i te same foremki to robią

    no na nowe nie ma co liczyc :angry:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.