Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    A tak serio, myślę, że większośc nurtujących pytań padła już na forum i powstały wątki n/t. Można się wpasowac jakby co i myślę, że Damazy umożliwi też prośbę o akcept moderatora, jeśli coś będzie jednak nowe i wyjątkowe.
    Ps. Mnie przez prawie 3 letni pobyt tutaj, może z kilka razy dopadła potrzeba swtworzenia nowego tematu (na palcach jednej ręki można policzyc), z czego przynajmniej jedna była chybiona i zostałam przywołana do porządku. Pamiętam, ze miałam lekkiego focha i trochę poburczałam na porządkujące, ale wielkiej krzywdy mi to nie zrobiło, a nauczyło "ostrożności". Ciesze się, ze wreszcie po latach wiszenia na "utopieniu" ten wątek zniknął i nie mam się czego wstydzic :rasta:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
  1.  permalink
    Dziewczyny- zrobiłyście kawał dobrej roboty!Brawo:clap:
  2.  permalink
    Agael aż wróciłam do mojej wypowiedzi,żeby sprawdzić gdzie sprowokowałam nieprzyjemną dyskusję. Napisałam jedynie,że w ostatnich watkach da sie zauwazyć powtarzające się zwroty.
    Nie przesadzasz?
    Więcej poczucia humoru i dystansu do siebie i netu:cool:
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    Śmieszne, ale właśnie o to (a szczególnie to ostatnie) apelowałam do tych, które tak niemiło potraktowały "Nowe":smile:
    Myślę, że przeciąganie tej dyskusji to niepotrzebne bicie piany.
    Miłego dnia, Dziewczyny:smile:
    I nie zapomnijcie o pączkach:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 3rd 2011
     permalink
    Nie wiedziałam, że ten mechanizm jest na Demotywatorach. Wygląda na przydatny.
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 3rd 2011
     permalink
    łaał, dziewczyny, ale odwaliłyście dobrą robotę. Oby admin i moderator to wykorzystali. MIŁEGO DNIA
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    "szyjka", "badanie szyjki", "gdzie moja szyjka", "nie mam szyjki", "nie mogę znaleźć szyjki", "jak badać szyjkę", "badacie szyjkę", "Obserwacja szyjki macicy", "obserwacja szyjki macicy", badanie szyjki ratunku", "termometr", "jaki termometr", "jaki termometr najlepszy", "który termometr", "stłukłam termometr", "stluklam termometr", "zmiana termometru", "zmiana czasu", "stłukłam termometr tuż przed skokiem", "zmiana czasu a co z wykresem", "co ze zmianą czasu", "co ze zmiana czasu", "jak mierzyć po zmianie czasu", "jak mierzyc po zmianie czasu", "wykres po zmianie czasu"," temperatura po zmianie czasu"

    "niepłodność", "nieplodnosc", "bezpłodność", "bezplodnosc", "leczenie niepłodności", "leczenie nieplodnosci", "leczenie bezpłodności", "leczenie bezplodnosci", "czy jestem bezplodna","czy jestem bezpłodna" "nieplodnosc poowulacyjna", "niepłodność poowulacyjna", "przyczyny niepłodności", "przyczyny nieplodnosci", "wspomaganie płodności", "wspomaganie plodnosci", "in vitro", "invitro", "in-vitro", "inseminacja", "insema", "klinika leczenia niepłodności", "klinika leczenia nieplodnosci", "Klinika leczenia niepłodności"


    __
    Smacznego pączka!:smile:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 3rd 2011
     permalink
    FAQ - Jak zacząć obserwacje? Jaki termometr wybrać? itp

    Dyskusja dotycząca tematyki NPR

    Pytanie / odpowiedź, otwarta kategoria
    Dział dla początkujących
    Pytania do ekspertów 28dni
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    A jak kontrolować wątki np. anglojęzyczne? lub tytuły zupełnie bez sensu ?!
    Np. teraz pojawił się wątek : fkindnrrows
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 3rd 2011
     permalink
    Talinka, w wątku "masz kłopot...", Damazy pisał, że jest w trakcie wprowadzania blokady antyspamowej.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 3rd 2011
     permalink
    Aaa - ok - ostatnio niedoinformowana jestem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 3rd 2011
     permalink
    "suwaczek", "suwaczki", "jak zrobić suwaczek", "jak zrobić suwaczek", "jak dodać suwaczek", "jak dodać suwaczek", "ticker"
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    mialam dluga liste ale mi nie wlazla wiec tak fragmentarycznie, nie wiem czy sie z niczym nie powtorzylam tylko :shamed:

    antykoncepcja
    tabletka po
    postinor
    zapomniana tabletka
    zapomniałam tabletki
    zapomnialam tabletki
    nie wzięłam tabletki
    nie wzielam tabletki
    nie wzięlam tabletki
    nie wziełam tabletki
    nie połknęłam tabletki
    nie połknełam tabletki
    nie polknelam tabletki

    co ja źle robię
    co ja zle robię
    co ja zle robie
    co ja źle robie

    on nie chce się kochać
    on nie chce sie kochac
    on nie chce się kochac
    on nie chce sie kochać
    czy to koniec związku
    czy to koniec zwiazku
    czy to koniec



    cykl po porodzie
    cykl poporodowy
    wykres poporodowy
    wykres po porodzie
    miesiączka po porodzie
    miesiaczka po porodzie
    NPR po porodzie
    obserwacje po porodzie
    wyznaczanie płodności po porodzie
    wyznaczanie plodnosci po porodzie
    wyznaczanie plodności po porodzie
    wyznaczanie płodnosci po porodzie
    płodność po porodzie
    plodnosc po porodzie
    plodność po porodzie
    plodnośc po porodzie
    plodnosć po porodzie
    płodnosc po porodzie
    płodnośc po porodzie
    płodnosć po porodzie
    NPR w okresie przekwitania
    NPR w okresie poporodowym
    NPR po urodzeniu dziecka


    jestem nowa
    jestem nowa i mam pytanie
    jestem tutaj nowa
    powitanie
    chciałam się przywitać
    chcialam się przywitać
    chcialam sie przywitac
    chcialam się przywitać
    witam się
    witam sie
    witam was
  3.  permalink
    Ja się tak zastanawiam,czy nie prościej byłoby wprowadzić coś w rodzaju alfabetycznego ułożenia wątków? Na forum studenckim uczelni, na którą uczęszczam istnieje taki mechanizm i jeszcze nie zauważyłam aby choć jeden wątek się powtórzył...Nawet dla moderatora byłoby to łatwiejsze,bo w momencie jeśli ktoś chciałby wrzucić kolejny wątek pt."ciąża" + coś tam,to wystarczyłoby spojrzeć na alfabetyczną listę wątków,by określić czy pokrywa się on z innymi już dostępnymi czy też nie...Wydaje mi się,że nawet dla nas wyszukiwanie wątków byłoby wtedy dużo prostsze niż teraz kiedy to ilość komentarzy pod wątkiem decyduje o jego położeniu na liście...:wink:
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    Mnie się wydaje, że ani to się nie sprawdzi w łatwiejszym wyszukiwaniu (najłatwiejsze wyszukiwanie odbywa się przez wyszukiwarkę, jeśli ktoś z niej nie korzysta to jestem pewna, ze nie będzie mu się chciało przejrzec alfabetycznej listy kilkuset wątków), ani w braku powtarzalności wątków. Pytanie o ciążę można zadac na różne sposoby i niekoniecznie będzie się wyświetlac w okolicy litery "c". Zresztą np mimo, że wątek "kiedy ciąża" był w wyróżnionych dziesięciu ostatnio komentowanych dyskusjach, to nie przeszkodziło to w utworzeniu kolejnego o dokładnie tym samym tytule. No i moim zdaniem w przypadku naszego portalu pogrupowanie wątków według kategorii dobrze się sprawdza.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 5th 2011
     permalink
    tester płodności, tester plodnosci, jaki tester płodności wybrać, który tester płodności wybrać, używacie testera płodności, uzywacie testera plodnosci, baby comp, czy tester płodności jest wiarygodny, co sądzicie o testerach płodności, czy przydaje się tester płodności, czy tester płodności się przydaje, czy tester plodnosci się przydaje, czy przydaje się tester plodnosci, domowy test płodności, domowy test plodnosci, pearly, Bioself,
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    test owulacyjny, testy owulacyjne, jak stosować testy owulacyjne, jak stosowac testy owulacyjne, pozytywny wynik testu owulacyjnego, jak rozpoznać dodatni test owulacyjny, test owu, testy owu, czy wychodzą wam testy owu, czy wychodzą Wam testy owu, Czy Wam wychodzą testy owu, warto kupić testy owulacyjne, czy warto kupić testy owulacyjne, czy warto kupić testy owu, robicie testy owulacyjne, robicie testy owu, korzystacie z testów owulacyjnych, korzystacie z testow owu, kto korzystał z testów owulacyjnych, kto korzystał z testów owu, testy owulacyjne czy warto, testy owu czy warto, testy owulacyjne warto, testy owulacyjne pozytywne po owulacji co to moze oznaczać
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    czas ciąży, czas ciazy, oczekiwanie na dziecko, Oczekiwanie na dziecko, oczekiwanie na maleństwo, oczekiwanie na malenstwo, czas oczekiwania na narodziny dziecka, będę mamą, będę mama, Będę mamą. Czego nie wolno w ciąży, czego nie wolno w ciazy, czego nie wolno w ciąży, czego nie wolo robić w ciąży, czego nie wolno robic w ciazy, zdrowe 9 miesięcy, zdrowe 9 miesiecy, magiczne 9 miesięcy, nasze 9 miesięcy, mój brzuszek, nasze brzuszki, pochwalcie się brzuszkiem, pochwalcie się brzuszkiem, pochwalcie się brzuszkami, chwalę się brzuszkiem, chwale się brzuszkiem, solarium w ciąży, solarium w ciazy, reakcja szefa na wasze ciąże, Reakcja szefa na Wasze ciąże, reakcja szefa na ciążę, sauna w ciąży, aktywność fizyczna w ciąży, aktywnosc fizyczna w ciazy, seks w ciąży, sex w ciąży. Sex w ciazy, seks a ciąża, seks a ciaza, sport w ciąży, sport w ciazy, jaki sport w ciąży, dieta w ciąży, dieta w ciazy, Psychika a ciąża, psychika a ciąża, psychika a ciaza, ciąża mnoga, ciaza mnoga, ciaza bliźniacza, ciąża blizniacza, będę miała bliźniaki, czekam na bliźniaki, kto jeszcze będzie miał bliźniaki, bliźnięta, trojaczki, samolotem w ciąży, samolotem w ciazy, ciąża porady, ciaza porady, nasze dzidzie na usg, usg dziecka, fotki z usg, Ciąża. Zwolnienie lekarskie w pierwszym trymestrze, zewzględu na rodzaj wykonywanej pracy, ciąża porady prawne, ciaza porady prawne, ciąża i macierzyństwo porady, leki w ciąży, leki w ciazy, zoviraks a ciąża, zovirax a ciąża, zovirax w ciąży, zovirax w ciazy, grypa w ciąży, leczenie grypy w ciąży, leczenie grypy w ciazy, co na przeziębienie w ciąży, co na przeziebienie w ciazy, Sport przed i w trakcie ciąży, sport przed i w trakcie ciąży, Ciąża mnoga – predyspozycje, „Czego w ciąży nie wolno: jeść, słuchać, robić”, Porady w zakresie przepisów o ciąży i macierzyństwie, przyszłe mamusie, Przyszłe mamusie, przyszłe Mamusie, Pierwsza ciążowa wizyta u ginekologa, „Jak nie bać się ciąży czyli nie taki diabeł straszny”, jak nie bać się ciąży
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    choroby w okresie ciąży, trudna ciąża, trudna ciaza, ciąża zagrożona, ciaza zagrozona, moja ciąża jest zagrożona, Moja ciąża jest zagrożona, ciąża z problemami, ciaza z problemami, trudniejsza ciąża, trudniejsza ciaza, ciąża po cięciu cesarskim, Trudna ciąża- zagrożona od samego początku, konflikt serologiczny, Choroby pojawiające się w ciaży – CHOLESTAZA, cholestaza, cukrzyca ciążowa, cukrzyca ciazowa, cukrzyca w ciąży, cukrzyca w ciazy, słodkie mamusie cukrzyca ciążowa, cukier w ciąży interpretacja wyników, cukier w ciazy interpretacja wynikow, choroby okresu ciąży, ciąża po cesarce, ciąża po cięciu cesarskim, ciaza po cesarce, ciąża po operacji cesarskiego cięcia, Druga ciążą po upływie 4 miesięcy od pierwszej zakończonej cesarskim cięciem, ciąża po ciąży zakończonej cesarskim cięciem, ciąża po cc, ciaza po cc,
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    która z Was poroniła, Która z Was poroniła, poroniłam, niestety poroniłam, poronienie, ile odczekać po poronieniu, co po poronieniu, jak sobie radzicie po poronieniu, stara komórka i poronienie, Stara komórka i poronienie, poronienie samoistne, poronienie samoczynne, ciąża biochemiczna, ciaza biochemiczna, ciąża po poronieniu, „Która z was poroniła? Kiedy znów zaszła w ciażę? Czy się leczyła?”, płodność po poronieniu, plodnosc po poronieniu, co z płodnością po poronieniu, po poronieniu, jestem po poronieniu, Co z płodnością po poronieniu, co z plodnoscia po poronieniu,
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    pochwalcie się dziećmi, pochwalcie się Waszymi dziećmi, pochwalcie się dziecmi, pochwalcie się Waszymi dziecmi, pochwalmy się naszymi dziecmi, co ciekawego mówią nasze dzieci, co ciekawego mówią Wasze dzieci, co śmiesznego mówią i robią nasze dzieci, moje dziecko, moje dzieci, fotki dzieci, pochwalmy się naszymi pociechami, pochwalcie się waszymi pociechami, Pochwalcie się Waszymi pociechami, nasze dzieci, nasze bobaski, nasze dzidzie, Wasze dzidzie, Wasze bobaski, zdjęcia dzieci, zdjęcia pociech, zdjecia pociech, pokażcie swoje dzieci, pokazcie swoje dzieci, pokażmy swoje dzieci, Pokażmy swoje dzieci, foteczki dzieci, foteczki bobasków, nasze kruszynki, nasze dzidzie 28 dni, powiedzonka dzieci, ZABAWNE SYTUACJE I POWIEDZONKA NASZYCH DZIECI
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    być mamą, mamą być, Mamą być, macierzyństwo, uroki macierzyństwa, wychowanie dzieci, macierzyństwo i wychowanie dzieci, jaki wózek wybrać, jaki wózek, wózki, moczenie nocne, niejadki, niejadek, chusty, przedszkole, zabawy z dzieckiem, jak się bawić z dzieckiem, kosmetyki dla dzieci, kosmetyki dla maluchów, wakacje z dzieckiem, wakacje z maluchem, mali alergicy, dziecko alergik, mały alergik, dbamy o ząbki naszych dzieci, dbamy o ząbki, prezenty dla dzieci, prezenty dla naszych dzieci, zabawki dla dzieci, najlepsze zabawki, zabawki edukacyjne, rodzeństwo, gdy pojawia się rodzeństwo Gdy pojawia się rodzeństwo, powrót do pracy, powrot do pracy, powrót do pracy jak przygotować bąbla, żłobek, złobek, jaki żłobek, jakie przedszkole, kiedy do żłóbka, kiedy do przedszkola, problem z moczeniem nocny, gdy dziecko ma problem z moczeniem nocnym, szczęśliwa mama, szczęśliwe macierzyństwo, kiedy rodzeństwo, kiedy zdecydować się na drugie dziecko, kiedy zdecydować się na kolejne dziecko dziecko, czy łatwo zdecydować na drugie dziecko, czy łatwo zdecydować na kolejne dziecko,
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    jak wkleić suwaczek, jak się robi suwaczek, skąd macie suwaczki, jak robicie suwaczki, gdzie znaleźć suwaczek jak mogę zrobić suwaczek, jak mogę zrobic suwaczek, jak mogę zrobić suwaczki, jak się robi suwaczek, jak tu dodać suwaczek, jak się tu dodaje suwaczki, jak się tu dodaje suwaczki, suwaki, suwak, jak dodać suwak, jak dodac suwak, jak wkleić suwak, jak dodać link, jak dodać fotke, jak dodać zdjęcie, jak wkleić zdjęcie, jak dodać fotkę, pomóżcie dodać link, jak się dodaje link, jak się do dodaje fotki, jak się dodaje zdjęcia, nie chce mi dodać zdjęcia, nie umiem dodać zdjęcia, nie umiem wklić linku, nie umiem wkleić linka, nie potrafię dodać suwaczka, nie potrafię dodać linka, jak zrobić link,
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    laski widzę, ze macie troche czasu hihi :D:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Noo, czasu i chęci , żeby tego czasu starczyło nie tylko na komentarz dotyczący czasu :updown::wink:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    boję się porodu, boje się porodu, jakie macie doświadczenia z porodu, jakie macie doswiadczenia z porodu, jakie macie doświadczenia związane z porodem, jakie macie doswiadczenia zwiazane z podordem, jak wygląda poród, jak wyglądał wasz poród, jak wyglądał Wasz poród, jak się nie bać porodu, jak się nie bac porodu, moje wspomnienia z porodu, wspomnienia z porodu, wspomnienia porodowe, czy macie dobre wspomnienia z porodu, poród domowy, porod domowy, narodziny dziecka w domu, narodziny w domu, narodziny dziecka, narodziny dziecka wspomnienia, mój poród, wasze porody, Wasze porody, wasz poród, Wasze porody, wasz porod, poród rodzinny, poród w szpitalu, piękne wspomnienie porodu, wspomnienie porodu, poród tragedia, złe wspomnienia z porodu, jak rodziłyście dzieci, poród przez cesarskie cięcie, cesarskie cięcie, cc, wspomnienia z cc, jakie wspomnienia z cc, poród domowy, porody domowe, Z serii Rodzinna czyli poród rodzinny, poród w wodzie, porod w wodzie, wszystko o porodzie, wszytsko o porodzie nasze historie, wszystko o porodzie – nasze historie, Wszystko o porodzie, wszystko na temat porodu, wszystko n/t porodu, poród domowy - opinie, porady, artykuły, relacje, Relacja z porodu, relacja z porodu, poród – relacja, poród relacje,
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    Jestem ciekawa tylko, na jakim etapie są prace dotyczące tego filtra...
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 6th 2011
     permalink
    Są na ETAPIE:bigsmile: (tak w ogóle), ale konkrety pozostawiam Damazemu i mam nadzieję, że się odniesie.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 8th 2011
     permalink
    Hej Wam!
    Damazy zrobił listę Tematy, które istnieją z przyporządkowanymi wątkami. Można czytac, sprawdzac, uzupełniac.
    _________
    Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMar 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Mam nadzieję, że poświętowałyście wczoraj, kwiatów i czekoladek nie zabrakło. :flowers:

    Wracając do wątku, mamy już założone regułki na słowa klucze, jakie pomogłyście nam ułożyć. System nie pozwala założyć wątku z tytułem który znajduje się w kluczach i zamiast tego kieruje do strony z odnośnikami.
    Walidowany (sprawdzany) jest tylko temat wątku i jeśli pasuje do kluczy, uruchamiane jest przekierowanie. Trzeba jeszcze dodać, że taki temat zostanie przekierowany "kiedy test", a taki nie "kiedy test wyjdzie".

    Proszę o sygnały, jeśli napotkacie problemy podczas tworzenia wątków. Te reguły nie powinny zaburzać tworzenia wątków, ale jak to mówią, wszystko się może zdarzyć.
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    FAQ już istnieje, kwestia dni żeby zostało "wdrożone"


    Luczynko - mam prośbę, nie odejmuj od razu punktów nowo powstałym postom, nawet jeśli się powtarzają. Po przeniesieniu postów we właściwe miejsce dalej mają punkty ujemne i pojawiają się pytania za co te minusy itp. Zapewniam, że wszystkie błędnie umieszczone posty zostaną przeniesione tak szybko jak to możliwe. Moderator to też człowiek i nie przebywa online 24/7 i będzie wdzięczny za odrobinę cierpliwości.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 25th 2011
     permalink
    *kodama* a ja jestem tu od początku i sporo wątków założyłam osobiście, więc cóż.. rozumiem i nie rozumiem:wink:
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 25th 2011 zmieniony
     permalink
    Vicky, zabij mnie, ale już tak dawno mnie tu nie było, że nie mam pojęcia do czego się odniosłaś :shamed:
    edit: ufff znalazłam :smile:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthormonika_30
    • CommentTimeMar 25th 2011
     permalink
    o matuchno co tu się dzieje ...gdyby mój syn nie kliknął mi na to forum to bym nie przeczytała a Kodi pozdrawiam . Heee
    -- ...szczęściem żyć...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 12th 2011
     permalink
    kodama i obyło się bez przemocy:cool:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 13th 2011
     permalink
    A ja tak w ogóle to chciałam oficjalnie pochwalić Moderatora za utrzymywanie tu porządku, nareszcie jest jakaś przejrzystość. Dobra robota!
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    cos te filtry kiepskie sa. Co chwila pojawia sie watek "jestem najwazniejsza na swiecie i nie chce mi sie uzywc zasad tego forum". Biedny Moderator mu tyyyle roboty a przydalo by sie wkoncu cos uleprzyc z tymi filtrami, albo kazdy watek bedzie nosil tytul - :czy jestem w ciazy" lub "czy bede w ciazy" :devil:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Pewnych rzeczy nie da się uniknąć, nie można przecież założyć filtra na każde słowo...
    A Moderator świetnie daje sobie z tym radę. Nie widać bałaganu na forum.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    A wydawało się, że powtarzające się tematy to będzie NAJWIĘKSZY problem :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthormilkycia
    • CommentTimeMar 15th 2012
     permalink
    A ja mam taką propozycję - gdyby tak przestawić wyświetlanie by najnowsze komentarze znajdowały się na poczatku - jeśli oczywiście tak się da...

    Bo trochę dołujace jest odsyłanie do wątku, który zaczął sie w 1999 roku... Gdy widzę, że na forum są nowe komentarze, to wiem że tam jest ktoś kto mnie na pewno zrozumie...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 15th 2012
     permalink
    Takiej pewności nigdy nie ma.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    fajne z tym doklejaniem do poprzedniego komentarza :tongue:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  4.  permalink
    Jak można poradzić sobie z wątkami, które zakładają jakieś niezalogowane boty czy reklamowe trolle spamowe? Tematy typu: dsfgsdh; vbhj czy fdjghxzb powinny być chyba z automatu blokowane, bo z początku nudne było przewijanie strony, teraz mnie to już drażni. A wierzę, że nie tylko mnie :confused: Można coś z tym zrobić?
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 3rd 2012
     permalink
    Podbijam pytanie Fretki... Zaczyna mnie to nieźle denerwować- wchodzę na forum i nie da się znaleźć żadnego normalnego wątku...:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeMay 3rd 2012
     permalink
    Admin chyba na urlope jest :wink: Ja kiedys mialam tez taka sytuacje u siebie (prowadze sklepy internetowe) - w czasie swiat Bozego Narodzenia prawie 300 spamowych komentarzy...
    Jak bot zaatakowal, to musi admin zablokowac dostep, albo jakakolwiek ochrone przed spamem wprowadzic, np. kod z obrazka do wpisania w formularzu "zadaj pytanie".
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMay 3rd 2012
     permalink
    halo Damazy!!!
  5.  permalink
    Z tego co widziałam na jego profilu, Damazego od wczoraj nie ma, więc pewnie musimy przetrzymać do jego pojawienia się... Mnie też to denerwuje, ale w końcu też ma prawo do odpoczynku;)
  6.  permalink
    Długi weekend wszystkim się należy :bigsmile: Mnie cieszy odzew. Ciekawe, czy istnieje możliwość filtracji tematu na zasadzie ortografii? Wtedy nie przeszłyby też kolejne dzieła typu: cionża, mam ptanie, czy co po lodziczku z połykiem - to też mnie frapuje. Chociaż znając życie, takich cudów jeszcze nie wynaleźli :wink:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Uważam, że zablokowanie nowym użytkowniczkom możliwości dodawania postów w istniejących wątkach nie służy naszemu forum.
    Starsze użytkowniczki denerwują się na te nowe, że nie stosują zasad netykiety i nie dodają postów do istniejących wątków, a one nie mogą tego robić, nawet jeśli któraś akurat chce.
    Rozumiem, że żaden bot nie będzie czekał 7 dni od rejestracji, żeby zaspamować istniejące wątki, ale żadna prawdziwa użytkowniczka też nie będzie czekać 7 dni, żeby swoje pytanie, które ją dręczy JUŻ zadać we właściwym wątku. Nie ma co liczyć, że poświęci ten czas np. na zapoznanie się z już przekazaną w danym wątku wiedzą. Raczej pójdzie w kierunku zadania pytania w dziale, w którym może to zrobić albo pójdzie z nim gdzie indziej. Moim zdaniem i tak źle, i tak niedobrze.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    luczynka: Uważam, że zablokowanie nowym użytkowniczkom możliwości dodawania postów w istniejących wątkach nie służy naszemu forum.


    Mysle podobnie. Co gorzej , gdy dziewczyny zakladaja nowy watek ( no bo przeciez nie moga nic napisac w istniejacym ) , to zaraz sypia sie gromy po co nowy, na co, jak, istnieje wyszukiwarka, itp. Jestem pewna, iz po takich uwagach wiekszosc dziewczyn, daje sobie spokoj i szuka innego forum.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.