Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    dudzianka: ja nie wiem czy dla niektorych byklyby problem wrzucic 2,3 przepisy skoro macie czas na siedzenie godzinami na forum,ja tego czasu nie mam,wole go spedzic z dzieckiem;
    hmm jest problem bo się dubluja wątki tematy przepisy... Sama robiłam menu chrzcielne czy komunijne z przepisów z tąd i przesiedziałam pół nocy wyszukujac co dziewczyny polecały np zupa serowa czy cycki z pieczarką itd itp czyli tak czy siak przeleciałam wszystkie str mniama aaa i jeszce zadałam pytanie pod wykresem co kto poleca i tam uzyskałam "gotowce" ale nie wymagałam tego od dziewczyn na forum
    to tyle odnośmnie mniam'a
    Odnośnie pytania "jesytem nie jestem w ciąży" pojawia sie pytanie no ok rrozumiem ale nad wpisem, nad pytaniem jest po raz setny ta sama odpowiedź - zrób test, zrób betę itd Tak cieżko czasami przeczytać choć 1 - 2 strony?
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    ooo matkooo - aż dziw bierze :shocked:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  1.  permalink
    dudzianka: bo ja powiedzialam co o tym mysle i dostalam bicze:(

    widzisz, znalazłaś punkt wspólny z "drugą stroną barykady"- my też tylko mówimy co o tym myślimy. I co? Ty masz prawo, a my nie?

    A jak już mam czytać posty, to wolę złośliwe niż głupie, sorry.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    dudzianka: a ja wiem jedno wyszukiwarka nie dziala dobrze:(


    Eee, korzystam z niej od dwóch lat i działa. A jak wpisujesz zapytania? Bo to działa dokładnie tak jak Google'owa.

    Dudzianka, pamiętam Twoje wpisy i powiem tak - Ty strasznie wszystko bierzesz do siebie...

    A ja powiem to co zawsze powtarzam - kurka olek, każda z nas była nowa, dla mnie forum jak każde inne i nie zamierzam strzelać fochami i mówić jaka jestem biedna jak to JA nie dopasuję się do formuły panującej na danym forum. Na początku też zdarzały mi sie "fakapy", byłam przekierowana do odpowiedniego wątku i tyle. O co się tu obrażać? To jest net dziewczyny, nie kółko klepania po główce.
    --
  2.  permalink
    Nooo, licho dziw bierze.
    Nie mam zamiaru dłużej dyskutować na ten temat który do niczego nie prowadzi.
    Dobranoc dziewczyny.
    -- ,
  3.  permalink
    A ja mysle,że prowadzi. Temat prowadzi do PORZĄDKU NA FORUM. Bo mamy na to wpływ :cool:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    ~Tak Biedronko, skoro się przypominasz, to dziw bierze, że z mojej wg mnie bardzo czytelnej wypowiedzi wyciągnęłaś ten wniosek, cyt. "Aha, czyli tu chodzi kto ma większy staż?
    To nie żadne CV do pracy gdzie jest potrzebny staż."
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  4.  permalink
    The_Fragile: jak to JA nie dopasuję się do formuły panującej na danym forum.

    o, i o to się rozchodzi. Bo regularnie pojawiają się panienki, które uważają, że jak już zaszczycają nasze nędzne forum swoim wpisem, to wszystkie pozostaje użytkowniczki powinny jej nieba przychylić i pomóc we wszystkim, odpowiadać na głupie pytania i w ogóle. A mało która wpadnie na to, że najpierw można sobie popatrzeć, zobaczyć jaka jest specyfika tego forum (żeby później nie strzelać focha), uszanować to i wpasować się w to. A ja nie pasuje - to sorry, ale nikt nie każe się tu udzielać, to nie jedyne forum w necie, kafeteria przyjmie wszystko.
    Jak przychodzicie do kogoś z wizytą, to nie przestawiacie mu mebli, nie każecie przemalować ścian i nie życzycie sobie płetwy z rekina na kolację, nie? Staracie się uszanować zwyczaje panujące w domu, prawda? Tego wymaga dobre wychowanie. Tu jest podobnie.
    --
  5.  permalink
    Wiesz, każdy wyciąga jakieś wnioski:tooth:
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    cerisecerise: Jak przychodzicie do kogoś z wizytą, to nie przestawiacie mu mebli, nie każecie przemalować ścian i nie życzycie sobie płetwy z rekina na kolację, nie? Staracie się uszanować zwyczaje panujące w domu, prawda? Tego wymaga dobre wychowanie.


    Dokładnie o to mi chodziło. Każde forum rządzi sie swoimi zasadami (bywam na wielu) i niestety czy stety trzeba się przyzwyczaić, że to my się mamy podporządkować regułom na danym forum, a nie forum pod nas (biedni by byli modzi ;)).
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    A Biedroneczka zabiera zabawki i wychodzi, bo merytoryczna dyskusja i rzeczowe argumenty to ponad jej siły... No gratuluję.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Wracając do sedna...tzn. do kwestii tych siedmiu dni.
    Tak sobie myślę- z jednej strony dobry pomysł,żaden troll nie będzie czekał tygodnia, żeby sobie popisać jakieś bzdety.
    Ktoś, kogo dręczy jakieś pytanie, może w tym czasie spróbować poszukać w wątku o odpowiedniej tematyce.
    Ale co wtedy, gdy nowa osoba chce zadać pytanie w wątku istniejącym, bo problem, z którym się zgłasza, nie został poruszony?
    ( mam dziś gorszy dzień, wolniej myślę, więc może odpowiedź jest oczywista, tylko ja nie potrafię na nią wpaść:cool:)
    --
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    moze jestem osoba ktora bierze za bardzo wszystko do siebie slowa bola przynajmniej mnie-swiat nie jest doskonaly-w zyciu spotkalo mnie wiele przykrosci,jest tylko przykre ze fora przewaznie sa po to aby komus pomoc czy nie tak? bo po to tu jestemy chyba zeby sobie nawzajem pomagac a nie zeby kogos oceniac,a wlasnie niektore dziewczyny to robia,nie spytaja sie dlaczego tak myslisz tylko wyciagaja swoje wnioski;
  6.  permalink
    dudzianka: iektore dziewczyny to robia,nie spytaja sie dlaczego tak myslisz tylko wyciagaja swoje wnioski;

    Dudzianko zlituj sie...
    Gdy ktoś pyta " czy mogę być w ciąży" to mam zapytać " dlaczego to robisz i dlaczego tak myślisz"??? No proszę Cię
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    no dobra, poprawię się... dlaczego myślisz Dudzianko, że masz mniej czasu niż inni? i że masz większą chęć poświęcic go dziecku (niż inni)?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Livia twoja wypowiedz duzo wprowadza do dyskusji, naprawde godne podziwu. "merytoryczna dyskusja i rzeczowe argumenty" daj spokój. Teraz ta dyskusja polega poprostu na czepianiu sie słówek. Myślisz że ta dyskusja do czegos doprowadzi? NIE . Będziecie sie tu wysmiewać, obrażać i przekrzykiwać która ma racje i niczym sie to nie skończy. Albo wiem, Najwieksze krzykaczki stwierdzą na koniec "no dziewczyny poszły bo niemają odpowiedzi na nasze błyskotliwe argumenty i skapitulowały" dokładnie tak jak podsumowałaś Biedronke i pewnie zaraz mnie.
    Dobranoc..
    --
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    nie mowie o TAKICH DZIEWCZYNACH,sle postaw sie w jej sytuacji: mloda,glupia? nic nie wie o zyciu?
  7.  permalink
    Dudzianka, a Ty się nas zapytałaś, dlaczego myślimy jak myślimy? Nie. Obraziłaś się i powiedziałaś, że jesteśmy niefajne i sobie idziesz. Piszesz, że nie należy oceniać, a sama oceniasz (wróć do swoich poprzednich postów).

    _sushi_: Ale co wtedy, gdy nowa osoba chce zadać pytanie w wątku istniejącym, bo problem, z którym się zgłasza, nie został poruszony?
    ( mam dziś gorszy dzień, wolniej myślę, więc może odpowiedź jest oczywista, tylko ja nie potrafię na nią wpaść:cool:)

    Rozwiązanie, które przyszło mi do głowy - jeśli pytanie jest sensowne (a nie w stylu "kochałam się dwa dni temu, dziś rano zwymiotowałam parówkę, czy to znaczy, że mam brzuszku fasolkę????"), to można zapytać eksperta przez PW?
    --
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    dla mnie dyskusja na ten temat jest skonczona,poprostu wroccie do tego watku lktory byl tu poruszany a nie czepianie sie teraz slow;
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Dudzianka, tak, pewnie, że masz rację - na forum liczymy na odpowiedzi. Ale akurat wtedy zadałaś pytanie, na które ciężko było odpowiedzieć bez włożenia w to sporego wysiłku ze strony odpowiadających (chodzi o wątek o jedzeniu). Ty mogłaś przeszukać ten wątek/strony typu mniammniam i inne, bo nikt już nie pamięta co tam i na której stronie wrzucał. I serio mówię - wyszukiwarka jest naprawdę niezła :)

    A jeśli chodzi o pytania dotyczące ciąży to padła tu juz dobra odpowiedź - wpadają na chwilę rozhisteryzowane dziewczyny, pytają czy są w ciąży (nie tylko na tym forum) i lecą dalej. Tu się nie ma co silić na głaskanie po główce.
    --
  8.  permalink
    dudzianka: nie mowie o TAKICH DZIEWCZYNACH,sle postaw sie w jej sytuacji: mloda,glupia? nic nie wie o zyciu?

    nie ogarniam?
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    bo to Wy mnie ocenilyscie,dlatego powiedzialam co mysle o tym;
  9.  permalink
    ale ze Ty młoda i głupia i o życiu nic nie wiesz?
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    moze w tych rozhisteryzowamych dziewczynach sa takie co naprawde potrzebuja pomocy? wskoczyla szybko na interent wpislaa slowo wpadla na nasze forum? i co z tego,poportstu jak ktos nie chce nie odpowiada na nie;

    Treść doklejona: 20.09.12 21:42
    nie ja juz nie taka mloda i na szczescie mysle ,nie mowie o sobie tylko ogolnie o dziewczynach,nigdy takich nie spotkalyscie?
    nigdy nie zdarzylo Wam sie histeryzowac,bo mi tak;
  10.  permalink
    dudzianka: nigdy nie zdarzylo Wam sie histeryzowac,bo mi tak;

    mi też. i jestem cholernie wdzięczna tym, które kopnęły mnie w tylną część ciała i kazały się ogarnąć, a nie głaskały po główce i szczebiotały.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    nasz 28dniowe forum rozni sie tym od innych ze nie ma "sryliona" tych samych pytan i panuje porzadek
    histeryczka, nie dosc ze nic na forum nie wniesie to nie skorzysta z niego dluzej niz przez 5 odpowiedzi a temat-smiec zostanie
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    dudzianka: moze w tych rozhisteryzowamych dziewczynach sa takie co naprawde potrzebuja pomocy? wskoczyla szybko na interent wpislaa slowo wpadla na nasze forum? i co z tego,poportstu jak ktos nie chce nie odpowiada na nie;

    dobra, ale jeśli założyc, ze tak jest to dlaczego Ty szlachetnie nie biegniesz za każdym razem udzielać porady?? To chyba już lepiej jak ktoś napisze "nie jesteśmy wróżkami - idź do lekarza/zrób test/ zrób betę"... albo nawet "trzeba było myślec zanim zdecydowałaś się na współżycie" (bo to trochę co innego niż srogie przykazanie mamy i może jak tym razem się "udało" to następnym razem jednak pomyśli)... a ja obserwuję taką tendencję, ze albo pada chłodna (złośliwa?)odpowiedź albo żadna, a jak żadna tzn, ze te wyrozumiałe użytkowniczki nie palą się do pomocy
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    ja nie mowie ze trzeba zaraz glaskac,ale spokojnie odpowiedziec a nie krytykowac albo zlosliwie odpowiadac ,bo mozna kopnac w tylek delikatnie prawda?

    Treść doklejona: 20.09.12 21:47
    bo ja bardzo rzadko tu zasiadam,nie mam czasu,czasami sobie posiedze,poczytam,ale u mnie jest inna strefa czasowa to kolejna sprawa,jak mam czas to u Was jzu noc:(
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    takie pytanie "wisi" czasem i ze 2 dni bez odzewu
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    MrsHyde no masz racje zasmiecaja,ale z drugiej strony to tylko ludzie-przynajniej ja tak na to patrze;
    staram sie postawic w kazdej sytuacji, starsznei nie lubie talich wlasnei nieprzyjemnych sytuacji;

    Treść doklejona: 20.09.12 21:51
    ja nie zagladam tu nawet i 2 tygodnie,poprostu nie mam czasu,tyle co zajrze do moich przyjaciolek;
    zreszta czasami jak juz zagladam to tyle co na watki co mnie ciekawia,przewaznie nawet sie wole nie wtracac,mam uraz sorki-juz taka jestem:(
    •  
      CommentAuthorcerisecerise
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    dudzianka: jak mam czas to u Was jzu noc:(

    ale tym się nie przejmuj. Odpowiadaj spokojnie, sympatycznie i pomocnie na wszystkie pytania, powtarzają się średnio co dwa dni, więc zawsze komuś pomożesz.

    PS Chyba mamy trochę inną definicję słowa "krytykować", nie mówiąc już o złośliwości. Jeśli pada pytanie "czy jestem w ciąży" i pada odpowiedź "jest już taki wątek, poczytaj. a najlepiej zrób test/idź na bet, to gdzie tu widzisz krytykę, hę?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    moze gdybys bywala na forum czesciej zauwazylabys ze bzdurne pytania mnoza sie jak grzyby po deszczu a wiele nowych uzytkowniczek nagminnie nie przestrzega netykiety
  11.  permalink
    dudzianka: MrsHyde no masz racje zasmiecaja,ale z drugiej strony to tylko ludzie-przynajniej ja tak na to patrze;

    no a jak Ci sąsiedzi wywalą wór śmieci na wycieraczkę, to też westchniesz "to tylko ludzie" i pójdziesz po zmiotkę? Czy przeklniesz pod nosem, a im (oczywiście spokojnie i sympatycznie) powiesz, że pomylili Twoją wycieraczkę z koszem na śmieci?
    --
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    nie to nie jest krytyka, ale bywaja naprawde zlosliwe uwagi,wrecz wysmiewanie sie; i to jest wkansuie przykre,bo wystraczy wlasnie napisac-zrob test/idz na bete i tyle a dziewczyny czasami naprawde docinaja,nie chce mi sie teraz szukac i cytowac bo nie o to chodzi;

    Treść doklejona: 20.09.12 21:57
    totaj w Usa nauczylam sie sie wlasnie tego westchnienia i popsprzatania po innych:(((
  12.  permalink
    aaa- to to my tu w Polsce nie wzdychamy tylko uśmiechamy się :))
    I mówimy " posprzątaj po sobie" :cool:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    dudzianka: totaj w Usa nauczylam sie sie wlasnie tego westchnienia i popsprzatania po innych:(((

    no, ale dlaczego Cie to smuci w takim razie?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    majac czasami takich "fajnych" sasiadow wolisz sie nie odzywac:(
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    wiesz co Dudzianka? Puśc sobie jakąś energetyczną muzę i UŚMIECHNIJ się :thumbup: a sąsiadom pokaż :middlefinger:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Dudzianka, mniej człowiek sfrustrowany jak czasem przeklnie, czasem naprowadzi innych na właściwe tory, a czasem kompletnie oleje nowy wątek ;)) Szczerze mówiąc jestem tu już jakiś czas i faktycznie te wątki się powtarzają, czasem są jak grzyby po deszczu i to zaczyna wkurzać. Nie tyle same wątki co głupota tych dziewczyn, które nie pomyślą, że szybciej odpowie na ich pytanie test niż panie /panowie z forum.
    --
  13.  permalink
    Dudzianka- napiszę złośliwie, uprzedzam. Uwielbiam prowadzić dyskusję z kimś, kto odpowiada "nie wiem kiedy, nie wiem gdzie, ale na pewno kiedyś powiedziałaś coś złośliwego" :cool:
    Poza tym kurde, Ty chyba jednak dużo czasu poświęcasz forum, skoro tak pamiętasz wszystkie posty do wszystkich użytkowniczek i wnikliwie je analizujesz. Bo ja mam niezłą pamięć, ale "złośliwych uwag, wręcz wyśmiewania" prawie tu nie obserwuję- chyba, że ze strony nowo przybyłych, które stawiają sobie za punkt honoru przekształcenie tego forum w twór, który trafi w ich wysublimowane gusta.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: Bo ja mam niezłą pamięć, ale "złośliwych uwag, wręcz wyśmiewania" prawie tu nie obserwuję-
    Ceri bo jestes "za stara" już na tym forum (oczywiście w sensie nie wieku ale czasu ile tu przebywasz) Te ze stażem ponad 1000dni już nic nie zauważają :wink::devil:
    --
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    oj bo to moze bylo i 1.5 roku temu,wtedy jeszcze wiecej siedzialam jak bylam w ciazy,etraz to ja malo co czytam:(
    i oczywisice nie pisze kto,a szukac nie bede-nie chce zaczynac kolejnej dyskusji ktora i tak nic nie wniesie;
    przepraszam jezeli kogos urazilam***
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Agunia05: Te ze starzem ponad 1000dni już nic nie zauważają :wink::devil:


    Jeeeezu, to ja jeszcze muszę drugie tyle odbębnić?! Żarty sobie stroicie ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorcerisecerise
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    No to jeszcze 57 dni i Dudzianka się ogarnie :tooth:
    Dudzianka- uśmiechnij się, niedługo dostaniesz różowe okulary :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    The_Fragile: Jeeeezu, to ja jeszcze muszę drugie tyle odbębnić?! Żarty sobie stroicie ;)))
    no widzisz ja jestem 2132 dni: i już piszę że jest spokój :P
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Agunia, Ty to już w ogóle Zen powinnaś być :DDD Mistrz Yoda :DDDD

    Przepraszam, musiałam :DDDD
    --
  14.  permalink
    eeeeee... ze stażem 2132 to powinnaś pisać "nio sioneczka moje, słitaśne jest tutaj" :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    cerisecerise: eeeeee... ze stażem 2132 to powinnaś pisać "nio sioneczka moje, słitaśne jest tutaj" :wink:
    hola hola nie zagalopowałaś się :P wystarczy że walę ortografy jak przedszkolak (a może to pierwsze stadium tej choroby?...
    --
  15.  permalink
    A ja mam ciut większy staż niż Agunia, ale ze swoich słabości tłumaczyłam się juz demotem w moim profilu :thumbup:

    gg
  16.  permalink
    Livia odnośnie twojej wypowiedzi typu: "A Biedroneczka zabiera zabawki i wychodzi, bo merytoryczna dyskusja i rzeczowe argumenty to ponad jej siły... No gratuluję."
    Wiesz powód był taki iż zabrałam te zabawki, ponieważ wybierałam się do pracy gdyż pracuję na nocne zmiany.
    Proszę cię więc nie wyciągaj następnym razem zbyt pochopnych wniosków ok?
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.