Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Witajcie na rannej kawie.
    Ja już po małej sprzeczce z mężem wrrr Rano obudził mnie o 7,30 bo nie słyszałam bydzika, wstałam dałam dzieciom ubranka a on zamiast wstawać to do mnie że może ja zaprowadzę Bąble do przedszkola bo on się nie wyspał. Finał finałów poszedł z nimi ale po 8,20 więc Kuba znów spóźniony, no ale to moja wina bo ja nie poszłam:devil:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    And nie denerwuj sie kochana, z męzami tak bywa.
    Zuza a ty coś robiłas zeby miec parkę czy to przypadek?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    myszorka to nie przypadek, obydwie płcie ( najpierw chcieliśmy dziewczynkę potem chłopca) było zaplanowane
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    przy drugim jak będzie możlwość żeby miec dzidzie, to będę próbować na dziewczynke
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    a ja na chłopca!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Witam z rana

    Droneczko mnie te artykuly juz nie bawia duzo czytalam kiedys na ten temat a to nawet dodyczy chyba mechanicznej :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    A ja drugiego bym chciała raz jeszcze chłopca a trzecia dziewczyneczka:) ale to tylko moje marzenia
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Witam z rana
    Też z kawką, młody wstał dziś o 7 ale zanim to zrobił zdążyłam 15 minut poćwiczyć na orbitreku, teraz dopiero wieczorkiem jak zaśnie 30minutek. Na razie samo zaparcie nie mija, uwzięłam się że zgubię do weekendowego maja i tego się trzymam.
    Mnie wczoraj żon zdrażnił że zaprowadziłam rewoltę, jak wyjść z małym na spacer to nie chciało mu się bo zmęczony a potem koleżka zadzwonił i pyta co robi a on że nic( oczywiście ja się z małym bawiłam bo on zajęty był grą)aż mnie podniosło. Godzina 18:30 a on że wychodzi wtedy już nie wytrzymałam wysłałam mu takiego esa że... i zarządziłam nowe porządki skoro twierdzi że nic nie robi to ja mu już zajęcia znalazłam musiał wczoraj zaraz wrócić do domu znaczy o 19:30 bo powiedziałam ze kąpanie od dziś nalezy do niego, ma grafik na spacery i rozpisane na niego i Jakuba dyżury w sprzątaniu. A że mnie zdrażnił na maksa poszłam spać do Huberta i pewnie już mu minęło ale ja nadal jestem wściekła i nie odpuszcze jeszcze nie poznał co to znaczy mnie wkurzyć to teraz dostanie za swoje.
    Wygadałam się ale po prostu aż się we mnie zagotowało, to co ostatnio zaczęło się dziać, trzeba było z tym od ręki porządek zrobić.
    Ja jeśli była by kiedyś taka obcja to po rady jak spreparować dziewczynkę uderzam do Zuzy bo z samymi chłopami w domu to można czegoś dostać.
    Ja z kolei używam maseczek i różnych kosmetyków dopielęgnacji twarzy i ciała z Avonu sprawdziły się u mnie i nie mam na nie uczulenia.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Hoga, bardzo dobrze, trzeba facetowi łańcuch skrócić ;)))
    And widzę, że też w końcu postawiłaś na swoim i bardzo dobrze, BABY GÓRĄ :wink:

    a ja dziś w nocy tylko raz karmiłam o 2.50, więc wyspana jestem super, moje cycki mniej szczęśliwe były rano, ale nie przeciekły . Moje dziecko chyba wie kiedy mamy gości, którzy późno wychodzą i trzeba wtedy dać mamie pospać hihi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    HOGATKO to do twojego M dzwonią koleżanki? on potem sobie od tak wychodzi? nie rozumie tego .....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    zuza Ja też chciałam trafić na chłopaka a jest dziewczynka hi hi hi jednak z perspektywy czasu cieszę się :)) a mój M mówi, że mu na rodzie i nazwisku nie zależy aby poszło dalej....

    And faceci lubią zwalać ich winę na nas....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Jestem na nogach od 9.30 Julka około 3 przebudziła się więc dałam jej herbatkę i spała dalej a potem o 6.30 - wypiła mleczko i spała :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Droneczko Hogatka napisala kolezki a nie kolezanki:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Lady no nam sie udało po prostu bo sama wiesz ze nigdy nie ma 100 % pewności, dla mnie w umie mogła być i druga dziewczynka no ale mąż mnie ubłagał :wink:

    A mam do was pytanie, Julka ma chorobę lokomocyjną , czy słyszałyście o zaklejaniu pępka na drogę ? Czy to w ogóle pomaga ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    a ja dzisiaj wyjatkowo wyspana;... nie dosc ze polozylam sie po 23 to wstalam o 7 wyprawilam Gabrysie do przedszkola (gdyby nie ceregiele lekarstwowe to bym pewnie nie wstawala) i po chwilowej zabawie ok 8 padlismy znowu z Krzysiolina i dopiero przed kwadransem zwleklismy sie z lozka... Maly taki wyspany ze piszczy z radochy i gania za pilka po podlodze a ja sie dobudzam zeby na pelne obroty zaraz wskoczyc :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    zuza słyszałam o tym ale czy to prawda nie mam pojęcia...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    no dronko, koleżka a nie koleżanka bo takowych tu nie posiada, pierwszy raz tak przegiął i ja sobie nie dam wejść na głowę.
    Dobrze że Hubcio ładnie noce przesypia choć ja byłam tak wściekła że źle spałam. Teraz zmykam na spacer póki nie pada.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Zuza ja kiedys dzieciom na obozie jezykowym z braku aviomariun podalam,.... rutinoscorbin twierdzac ze to najnowszy specyfik jeszcze niedostepny na polskim rynku :) zadne nie zwymiotowalo a zrobilismy tego dnia ok 300km :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Hogatko rozumie jak kolega zadzwoni i M wyjdzie ale koleżanka ??? siedziałby jak kołek w domu a z nią bym pogadała delikatnie!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Droneczko krem spogladalam kosztuje miedzy 90 a 110 zl zalezy jaki witaminowo chcesz
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    A co to za kremy MD?
    My na nogach od 6.30 w nocy 2 pobudki... czy to moje dziecię kiedyś prześpi całą noc?
    teraz spała tylko 30 min. kurcze osiwieję szybciej...
    a i mam pytanko jaki jest koszt tej mikrodermabrazji?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Magg osobiście nie mam pojęcia ale chętnie bym się na ten zabieg wybrała... przydałoby się to mojej skórze z przebarwieniami - mowa o mechanicznym
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ja z Mary Kay lubie kolorowke... moja kolezanka zajmuje sie tym w stanach i czasami cos podrzuci... tam na szczescie nie jest to az tak drogie... cos jak u nas avon cenowo :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    no mi też mam po drodze do szkoły gabinet to się zapytam
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    co to kolorowka ?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Magg ja robie mikrodembrazje z Mary key kosz okolo 200 zl tylko ze mi starcza tego na okolo pol roku wiec oki i robie sama w domu a kremy tez z tej firmy
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Lady - kolorówka to kosmetyki kolorowe, czyli np. cienie, róże, podkłady itd.:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi efekty są widoczne ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    sory ale pierwszy raz z taką nazwą się spotykam....
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    U mnie widoczne po pierwszym razie :wink: teraz efekty sa super i nie tylko ja je zauwazam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MD a jak samemu robisz w domu i gdzie to można kupić? i dokładną nazwę poproszę :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi czyli robisz tym zwykły peeling ???
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    A mnie coś w sercu nie gra i proszę zainteresowaną osobę o małe wyjaśnienie

    Mamodusi, chciałam się zwrócić do Ciebie z bardzo delikatna sprawą, a mianowicie:
    znalazłam na forum bobasy.pl dwie galerie – jedną od Klaudii, a drugą od Laury czy też Martynki.
    http://www.bobasy.pl/martynka2003
    Na forum bobasy.pl udzielasz się jako mama dwóch córek, natomiast na naszym forum napisałaś,
    że Twoja córeczka zmarła jak miała dwa latka. Czy możesz mi to wytłumaczyć?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Na forum tamtym nie pisalam nikomu nic tak jak tu do pewnego momentu nie kazdy musi o tym wiedziec a Dziewczynka Laura to nikt z Moich dzieci nie wiemn czemu osratnio ciagle sie o cos czepiasz Skorpionko
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    droneczko tak zwykly piling tylko mikro dembrazyjny
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Mamodusi... musze przyznac ze mnie zamurowalo.... tez poprosze o wyjasnienia...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    pisalam je wyzej
    nie wiem czemu skorpionka ciagle sie czepia mnie o wszystko nie pisalam na tamtym forum o naszej corce bo moze napisalam tam z 7 postow i nie mialam powodow zwierzac sie im z tego wam tez dlugo nie pisalam
    ja nie bede sie tlumaczyla kto chce niech wiezy kto nie trudno :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Jejku jestem w szoku - o co tu chodzi ?? Wg suwaczka dziewczynka ma 4 latka i 7 m-cy ...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Mamodusi - nie czepiam się tylko pytam, a to jest subtelna różnica,
    czekam na wyjasnienie
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi tzn. ta dziewczynka Laurka czy Martynka to nie Twoja córka ??
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    no tam są zdjęcia tej dziewczynki z tobą Mamodusi i co więcej jest to samo zdjęcie, które wklejałaś na tutaj

    właśnie przeżywam szok i nic nie rozumiem!!
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    I zunia nie to nie moja corka choc chciala bym by tak bylo skoro ostatnio sa na mnie jakies naloty tonie bede pisala na forum bo widze ze zawadzam tu komus strasznie
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ??????????????????????

    http://images33.fotosik.pl/201/ae808f344fbafe41med.jpg
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    dziewczyny nie dokuczajcie Mamiedusi, nie wszędzie musi pisac co się stało z jej córeczką, można sobie cos założyc jakis blog czy fotoalbum i tego nie musi kontynuowac
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydaje mi się że nie chodzi o zawadzanie a o wyjaśnienie...
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Mamodusi - nikomu nie zawadzasz tylko proszę o wyjaśnienie,
    nie obrażaj się, nie chowaj głowy w piasek tylko napisz o co chodzi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Mamodusi no nikomu nie zawadzasz tylko bysmy chcialy zebys nam wyjasnila cala sytuacje...
    jesli wrzucasz gdzies suwaczek z Klaudia i piszesz o drugim dziecku tudziez wklejasz aktualne foty dziecka na bobasach to chyba mamy prawo do wyjasnien
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Myszorko, sle z bobasów wynika, ze ta dziewczynka żyje!!
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Na bobasach to nie nasza coreczka a skoro piszes ze tak nie jest to nie bede wiecej sie tlumaczyl;a ja nie ukrywam sue tak wpisa;am ze jestem mama swoch corek ale nie pisalam ze nasze dziecko nie zyje a ta stronke nie zakladalam ja wiecej nie bede sie tlumaczyc a zdjecia sa podobne nie takie same i to nie ja je wklejam nawet Skorpuionko nie wiesz ile bolu zadajesz piszac to i nigdy nie bedziesz wieziala jak to boli
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.