Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    ale dzionek... za oknem leje a w domu idzie ogluchnac... wyszlam zapytac panow jak dlugo przewiduja wiercenie i rżniecie metalu i mnie zatkalo. powiedzieli ze do 16skoncza!!! baaa drzwi skoncza a przy okazji i wykoncza mnie i dzieciaki :devil: kurcze chyba sie ewakuuje do rodzicow bo Krzysko sie az trzesie ze strachu... 15min ciszy 5min wiercenia no i co dzieciak przysnie to znowu huk
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Ojej Aniu to nie masz za ciekawej sytuacji, uciekaj jak możesz :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Właśnie piję drugą kawę. Mimo, że na dworze słonko prześwituje to chyba ciśnienie do doopy i głowa daje się we znaki ...
    A co tu taka cisza ?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Ania pomysł z ucieczką do rodziców wydaje się być w tym hałasie najlepszym rozwiązaniem.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    W badaniu czysto, macica ciut mała
    Szybkie USG - najprawdopodobniej krwiak se poszedł - pod łożyskiem go nie ma! coś jest całkiem z boku ale to może być jakaś tam powłoka - za tydzień dokładnie się dowiemy na szczegółowym USG. Dziecko jest odpowiednio duże i ma wszystko na swoim miejscu i chyba to dziewczynka - "ale na razie proszę sie nie nastawiać bo nie jestem pewna"

    Cieszę się niesamowicie !! Musi być dobrze ! Jeszcze tydzień mam brać wszystkie leki za tydzień po USG zadecydujemy. Dziś pani dr chciała mi odstawić luteinę ale powiedziałam prawdę że sie obawiam tego no i jeszcze zostawiamy ją
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    And wiesci rewelacyjne

    bylam z dzieciakami na 1.5godz spacerze - troche zmoklismy no ale w koncu pierwszy raz wyciagnelam kurtki p/deszczowe i gumaczki :)
    u rodzicow schronienie odpada bo akurat babcia spi wiec nie bedziemy im demolki robic. panowie obiecali ze ok 15tej skoncza wiercenie a pozneij juz tylko gladzie i takie tam. Krzys wlasnie sobie spiewa aaaa i pewnie padnie wiec bede mogla sie kulinarnie wykazac. ma ktos ochote na babke ziemniaczana? :wink:
  1.  permalink
    Aniu, na babkę to ja się piszę, jeszcze nigdy takiej nie jadłam...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    And, super wieści.

    Aniu, współczuję takich hałasów, szczególnie przy takiej pogodzie. No ale jak mówisz, poradziliście sobie.

    U nas pogoda tragiczna, rano słońce, potem lało, potem brzydka pogoda, teraz znów słońce. Ja jestem nie do życia przy takiej zmiennej aurze, głowa mi siada i oczy się kleją mimo drzemki. I jeszcze męża 3 dzień z rzędu nie ma w domu po pracy, a wszystko przez mądrale teścia. Teściu z kolegą w zapłacie za blachę na dach, którą M im załatwił, robią nam taras na działce. No i codziennie się okazuje, że coś źle wyliczyli i M musi im dowozić. Wkurza mnie to strasznie, bo mądrzyć, to teściu się mądrzy najwięcej, a potem takie kwiatki wychodzą. M też ma dość, 20km z pracy do domu, potem ponad 40 na działkę i powrót. I jeszcze okazało się, że panowie nie zrobią wszystkiego i M będzie musiał kończyć teraz w długi weekend, a mieliśmy jechać na Mazury wrrrrrrrrrrrrrrr
    --
  2.  permalink
    wiesci z sadu-nie zakończyła sie sprawa bedzie jeszcze jedna ale adwokat jest dobrej mysli mówi ze jest do wygrania...zobaczymy
    u nas pogoda super ,odwiedziłam stara firme no jakos dzien zleciał
    --
  3.  permalink
    Ciasteczko- no to tzrymamy kciuki dalej :)


    Jezu- dziewczyny- czy słyszłyście co dziś wygadywał Kaczyński?:shocked: Jezeli beda kręcili następny odcinek " Jak rozpętałem III wojne swiatową" to wiadomo , kto wystąpi w roli głównej:devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    wiecie co a moja Julka od dnia narodzin ma zabawkę "bracia kaczyńscy" wrrr i gdyby nie moja znajoma to bym nie wpadła na ten pomysł!
    to ona

  4.  permalink
    No skojarzenie nasuwa się od razu :D
  5.  permalink
    dziewczyny- co myslicie o takim domu? Będe wdzięczna za wszystkie uwagi


    fgjhd

    jdd

    hdfs



    udr

    PARTER 90,3
    1. Wiatrołap 2,2
    2. Kotłownia 5,9
    3. Hol 7,6
    4. Toaleta 1,7
    5. Kuchnia 7,5
    6. Salon 25,8
    7. Wiatrołap 1,9
    8. Pokój 10,7
    9. Łazienka 3,4
    10. Salon 17,3
    11. Kuchnia 6,3




    ODDASZE 67,0 (97,0)
    1. Hol 10,4 (10,4)
    2. Pokój 16,7 (26,6)
    3. Pokój 12,9 (16,3)
    4. Garderoba 2,0 (5,8)
    5. Łazienka 8,1 (11,0)
    6. Pokój 16,9 (26,9)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    od wczoraj mam jakieś płaczliwe dni, wszystko mnie drażni .... ostatnio spoglądam w lustro i moja figura i to jak wyglądam mnie wkurza! Nie potrafię się zebrać w sobie aby powalczyć z wagą swoją.... zamiast się motywować to zaczynam w tym dołku bardziej to olewać! Jeżuuuu pomieszanie z poplątaniem !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    aga daj rzut parteru bo to co dałaś to raczej poddasze!
  6.  permalink
    tak- juz - poprawiłam
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Aga domek marzenie :) Wydaje się bardzo przestrzenny tylko ten salon przy kuchni (10 - 11) to bardziej by mi pasowały jako wielka jadalnia i kuchnia :) Ale to mi hihihi

    Dobranoc dziewczyny - naładowana pozytywnymi emocjami idę spać :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    aga rozumię, że z Tobą będzie mieszkała osoba, którą chcesz oddzielnie ulokować ???
    Parter rozwiązanie OK - brakuje mi jendak w kuchni spiżarni :))

    Góra hmmm kwestia tego co kto oczekuje od miejsc sypialnianych bo Ja np chciałabym mieć garderobę i łazienkę dla siebie :))

    Dzieci aby nie było kiedyś zwady pokoje 2 i 6 a Wy ten mniejszy zawsze w garderobie można pobaraszkować głośniej hi hi hi
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    aga - bardzo duży dom.
    Po co ci dwa salony i dwie kuchnie???
    pozatym spiżarnia koniecznie przy kuchni tak jak napisała Lady!
    sypialnia na górza ta koło garderoby i łazienki - super sprawa!
    domek z zewnątrz jest bardzo ciekawy, ładny projekt!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    A tak wogóle to witam z dmku!
    pospałyśmy z Oliwką do 6.30, teraz mała się bawi, a ja tak jak obiecała witam z rocznicową kawką i kawałeczkiem ciasta!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Aga domek super,aż takich marzen nie mam, wystarczy większe mieszkanie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Iwa wszysytkiego naj,dużo miłości i szczęscia w dalszym pożyciu małżeńskim
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    wtajcie przedweekendowo :)
    moj maz dzisaij ostatni dzien do pracy i pozniej z weekendami wyjdzie ze 10dni w domu :jumping: takiego dlugiego urlopu to on jeszcze nie mial w naszym stazu i tylko madrze rozplanowac go trzeba :)

    Iwa - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu, przede wszystkim duzo milosci i wyrozumialosci dla siebie na wzajem. no i upojnego wieczoru :dinner:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Witajcie na kawce
    Iwuś najlepszego :flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    co do domu to calkiem fajny ale do mnie chyba bardziej przemawialoby wspolne wejdzie tzn 1 wiatrolap rozchodzacy sie na 2 mieszkania. jakos wydaje mi sie ze to oszczedniej z miejscem :)
    ja czegos takiego jak spizarnia w ogole nie biore pod uwage, hmmm moze powinnam :)

    ps. a moze wrzuc te zrzuty jeszcze tutaj ?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny za życzonka!

    Zapomniałam powiedzieć, że włoski ścięte jeszcze krócej niż ostatnio. Jak zrobię zdjątko to wam wkleję!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Iwa - dużo szczęścia w małżeństwie :)

    A ja dzisiaj wyspana, bo dziecka nie ma, zostału teściowej, mamy go odebrać jutro.
    Co prawda, nie za darmo taka przysługa, bo muszę dzisiaj iść do skarbowego w mężowej sprawie (trochę się boję) no i posprzątać, bo wczoraj nieźle nabałaganiliśmy szukając potwierdzenia nadania z US, które odnalazło się u teściów :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Ja również witam tuż tuż przed długim weekendowaniem :D
    IWA od na również przyjmij życzenia rocznicowe - wszystkiego najlepszego dla Was - kolejnych szczęśliwych rocznic :flowers:

    U nas nocka ok, bez zastrzeżeń z czego jestem bardzo zadowolona :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Zapraszam przyjaciółki pod wykres na odrobinę wspomnień!:bigsmile::wink:
    --
  7.  permalink
    Dzięki dziewczyny za wszystkie uwagi. Spiżarnię przemyślę- chociaż chyba nie jest dla mnie koniecznym pomieszczeniem. Dom ma mieć 2 neizalezne mieszkania- może kiedyś zamieszka z nami moja mama, więc chciałabym,żeby był przyszłosciowy.


    Iwa - wszystkiego naj:flowers::flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Aga ja się nie znam w tym temacie - więc nie wypowiadam się szczegółowo - wizualnie jednak domek mi się podoba :P
  8.  permalink
    Iwa wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu, dużo zdrowia, miłości oraz radości z drugiej osoby.

    Pozdrawiam cieplutko
  9.  permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    IWA KOLEJNYCH UDANYCH LAT Z MężEM :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    aga podeślę Ci podobny projekt z mieszkaniem podwójnym coś tego typu co Ty masz ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    No to udało mi się ogarnąć mieszkanie, zrobić poranną toaletę, makijaż, poprawić nowy fryz i jestem gotowa na powrót męża ze służby. powinien być za jakąś godzinkę. Oliwka zaraz pójdzie się zdrzemnąć, a ja sobie troszkę poczytam. Uwielbiam takie dni!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    IWA jak chcesz to podrzucę Ci chłopaków hihihii - tym bardziej, że chyba grubsza sprawa w pamperach :P
    Nocnikuję chłopaków już odkąd sami ładnie siedzą - efekt w większości przypadków "załadunek" trafiał do nocnika teraz maluchy złażą mi z nocnika i chowają się po kątach, a potem mi tylko smrodek zalatuje ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Teraz przeczytałam dokładnie to co napisałam - yyy jak złażą z nocnika to zakładam im pampera cobyście nie myślały, że dzieciaki "srają" mi kątach buahahhahhaaaa :rolling:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Oliwka jakąś godzinkę temu strzeliła kupkę do nocnika.
    A jak wstała rano to byłam w szoku, bo powiedziała si, a jak ja posadziłam na nocnik to zrobiła siusiu po nocy i pieluszka suchutka! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Oj to mój Mati nie bardzo na nocnik chce siadać ale dziś się nauczył wode w wc spuszczać
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    No to Oliwcia już śpi a ja zasiadam do mojej powieści!
    Czytam "Świat u stóp" Lesley Lokko - bardzo fajna, lekka powieść typowo dla kobiet.:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Nie lubię powieści "typowo dla kobiet", bo czytając je bardzo często czuję się "nietypowa".
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    NR hahahaaaa rozbawiłaś mnie :P
  10.  permalink
    Lady- jeśli masz coś ciekawego to bedę bardzo wdzięczna
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    oj Izunia fajnie uczysz dzieci po kątach kupy sadzić hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Lady chyba ściągnęłam Cię myślami :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    muszę Julcię zacząć sadzać bo wstyd się przyznać ale nie robię tego :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    ja juz po zakupach i teraz tylko troche chate ogarne i czekam na kolezanki.
    2 belferki ode mnie ze szkoly wpadna na plotki wiec trzeba bylo kupic ciacho. w prawdize wczoraj wieczorem planowalam ze sama upieke ale u nas skwar dzisiaj wiec mi sie odechcialo.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Izunia myję okna ... teraz mam przerwę bo Ada poleciała mi po clin!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Drona spróbować warto nóż a widelec spodoba się jej :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.