Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    ?
    Zazwyczaj albo pod wszystkimi artykułami jest możliwość komentowania, albo nie ma jej wcale. To normalne, że jest włączona, skoro wszędzie jest.
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    takie są zagrożenie internetu.
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    Ja sobie tak myślę, że to, że ludzie piszą takie komentarze wynika z tego, że za dużo prywatnych informacji ujawniamy publicznie. No bo skąd oni znają imiona, wiedzą o adopcji? Nie sądzę, żeby to byli ich najblizsi. Wynieśmy z tego lekcję, że cokolwiek publicznie o sobie piszemy (choćby na takim forum jak to) kiedyś może stać się powszechnie znanym faktem.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    Mam ogromną prośbę. Wiem, że gdzieś płonie dla Tamary i Jerry'ego znicz wirtualny. Nie mogę znaleźć linku do niego. Czy możne ktoś wrzucić Go jeszcze raz. Bardzo mi zależy. Dziękuję!
    (Przeszukalam ten wątek i wykres z kondolencjami i nie moge znaleźć :( )
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorSonia_M
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    Jaca_randa, ale Tami ma w opisie wszystko napisane, a to jest dla wszystkich dostępne :( Ale fakt - z wieloma sprawami i naszymi przemyśleniami lepiej przenieść się pod zamknięty wykres Tamary.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    Podpinam się do prośby Irlandii. Szukałam też ostatnio i też nie znalazłam. To chyba przez to, ze to nie był aktywny link.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    Irlandia, tu jest znicz - Tamara74 i jej mąż
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 29th 2011 zmieniony
     permalink
    Soncia: Jaca_randa, ale Tami ma w opisie wszystko napisane, a to jest dla wszystkich dostępne :( Ale fakt - z wieloma sprawami i naszymi przemyśleniami lepiej przenieść się pod zamknięty wykres Tamary.

    Soncia, nie o to mi chodzi. Ale właśnie o to, że Tamara wszystko pisała w opisie, nie kryła się z tym. Stąd ludzie znają te informacje, nie ma co więc się wkurzać na tych, którzy to później pod artykułem wypisują. Ludzie lubią popisywać się tym, że coś wiedzą, a skoro wiedzą... Pisałam o tym, żebyśmy same z tego wyniosły lekcję i jeśli zależy nam na naszej prywatności, to żebyśmy nie pisały publicznie o prywatnych sprawach. Swoją drogą zastanawiam się, na przykład nad tym, jaki cel ma pokazywanie publicznie swojego wykresu z serduszkami... Niektóre z nas mają nawet takie wykesy dostępne dla wszystkich użytkowników internetu. A później można się dziwić, że jakiś tam obcy człowiek wie jak często ja współżyję.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    Dziękuję!
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorSonia_M
    • CommentTimeOct 29th 2011 zmieniony
     permalink
    na poprzedniej stronie jest, ale też się naszukałam. A jak już doszłam do tej strony, to Kate1 dała link

    tu jest konkretny dla Tami i jej męża http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=1310000&ticaid=6d49d
    •  
      CommentAuthorSonia_M
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    Jaca_randa, ok już rozumiem. W innym znaczeniu odebrałam Twój post. Dzięki za wyjaśnienie. No masz rację.
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    dziewczyny jezeli ktoras miala ten problem co ja, ze nie mogla wyslac pieniedzy przekazem pocztowym (bo mieszka za granica) a bank nalicza straszna prowizje od przelewow bankowych (u mnie to masakra) jest mozliwosc wplaty pieniedzy przez PayPal wszystko sie robi tak samo jak przy oplacie konta tylko sie wpisuje nick Tamara74 zamiast swojego.
    Damazy dziekujemy za taka mozliwosc :bigsmile:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 29th 2011 zmieniony
     permalink
    Soncia, nie o to mi chodzi. Ale właśnie o to, że Tamara wszystko pisała w opisie, nie kryła się z tym. Stąd ludzie znają te informacje, nie ma co więc się wkurzać na tych, którzy to później pod artykułem wypisują. Ludzie lubią popisywać się tym, że coś wiedzą, a skoro wiedzą...


    Myśląc w ten sposób należy przyjąć, że nie ma się co wkurzać na złodzieja, który ukradnie Ci samochód. Bo przecież może. Bo zostawiamy samochód pod domem, bo towar leży na półkach zamiast być podawanym przez obsługę sklepu, że [...].
    A ja się owszem, dziwię, bo wystarczy odrobinę pomyśleć i nie jest to jakaś super umiejętność dana wybranym [choć... nie powiem, czasem skłaniam się i ku tej wersji].
    Nie ma usprawiedliwienia dla głupoty - ujawnianie swoich danych w necie, czy gdziekolwiek nie daje innym prawa do rozpowszechniania. Dobrym przykładem jest tu Ustawa o Ochronie Danych Osobowych, która "mówi" między innymi o tym iż upublicznienie danych nie oznacza zgody na ich rozpowszechnianie. To, że w podpisie mam link do swojego bloga, gdzie jest moje imię i nazwisko - nikomu nie daje prawa do podania moich danych choćby tu.
    A przecież nieznajomość prawa nikogo nie zwalnia z odpowiedzialności.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    Wiecie, gdyby chodziło tylko o dane Tamarki i Jerrego to można by nawet na upartego tłumaczyć,że w końcu sama pod wykresem napisała,że są to dane, do których dotrzeć może każdy...
    Ale pisanie o adopcji jest ujawnianiem danych małego dziecka co potencjalnie może wpłynąć na jego przyszłość.I ktoś to robi prawdopodobnie dlatego,że chce "błysnąć" jakimś niusem...
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeOct 29th 2011
     permalink
    To jest jakiś taki dziwny pęd do bycia atrakcyjniejszym komentującym od innych. Tak czy inaczej świństwo.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorFretka_Flynn
    • CommentTimeOct 29th 2011 zmieniony
     permalink
    Przecież Tamara ufała, że nikt nie będzie paplał o jej prywatnych sprawach byle gdzie... Minimum tego, co uznała za słuszne, zostawiła dla wszystkich użytkowniczek, a wykresy zamknęła, by chronić prywatność Lenki. Nie mogła przewidzieć, że stanie się obiektem zainteresowania dziennikarzy :sad:, dla niej wydawały się te wiadomości nieistotne - bo kto chciałby z nich zrobic jakiś użytek?
    I teraz: jak niektóre z nas uszanowały wolę koleżanki z portalu? W poważaniu ją miały! W dodatku autor komentarzy wie, że wykazuje się chamstwem, inaczej by się podpisał nickiem. Nie. No to jest dla mnie nie do pomyślenia. Niektórzy myślą: ech, to Internet, tu nie ma prawdziwego życia, można klepać, co palce na klawiaturę przyniosą. Jeśli każda z nas dzieli się tutaj wątkami prywatnymi, to na tej samej zasadzie, co z koleżankami w rzeczywistości: słuchaj/czytaj, komentuj, doradź, ale nie rób ze mnie przedmiotu badań albo bohatera opowieści puszczanych w eter. Nie na tym netykieta polega
    •  
      CommentAuthorikamek
    • CommentTimeOct 30th 2011 zmieniony
     permalink
    wiecie co? poczytalam was troche i wrocilam tez na komentarze pod artykulem....mozeeee sie myle, ale ta osoba jakby byla z 28.
    ten jej login HD, moze to skrot H...D.... i pod takim loginem jest tutaj. Niewiem, juz teraz gdybam, strasznie ciezki temat....
    jednym slowem swinstwo...tak sie nierobi. Moze blysnac chce wiedza, ze wie wiecej. Tylko guzik tak naprawde wie...
    podłośc ludzka nie ma granic!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 30th 2011 zmieniony
     permalink
    ngL, zgadzam się z Tobą, że te komentarze to draństwo, ale musimy wiedzieć, w jakiej rzeczywistości żyjemy.
    Pozostawiając samochód lub mieszkanie otwarte możemy mieć pretensje do złodzieja, ale musimy wiedzieć, że sami w pewnym stopniu mu to umożliwiliśmy. Tak samo, podając swoje prywatne dane na internecie możemy liczyć się z tym, że zostaną upowszechnione. Co innego, gdyby ktoś wykradł te dane, ale nie - przecież były dostępne dla wszystkich... To nie jest złodziejstwo tylko zwykłe durne plotkarstwo.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 30th 2011 zmieniony
     permalink
    Jaca,
    Pozostawiając informację w necie liczę się z tym, że jest ona powszechnie dostępna i mam świadomość, że ktoś może mi te informacje UKRAŚĆ - tak samo ja mam tę świadomość przy pozostawianiu samochodu przed domem. Nie bójmy się tego słowa - to jest KRADZIEŻ danych. Wykorzystanie bez cudzej zgody i wiedzy, to nic innego jak kradzież.
    To, że coś jest dostępne dla wszystkich nie znaczy, że nie można tego ukraść - owszem, można. Można ukraść płot, można ukraść towar w sklepie [przecież też jest dostępny dla wszystkich]. Kradzież danych osobowych nie polega na włamaniu się do cudzej skrzynki mailowej.
    Plotkarstwo byłoby wtedy, gdyby informacja szła przez kilka osób, lub w zamkniętym gronie [np pod zamkniętym wykresem]. Tymczasem tutaj jest wykorzystane w sposób publiczny i taka forma wymaga zgody osób, których dotyczy [w tym wypadku: rodzina]. Nikt nie ma prawa przekazać dalej, w sposób publiczny - cech umożliwiających identyfikację [Art. 6.1 oraz 6.2] - czyli podanie imion rodziców, imienia dziecka, cech społecznych - pod artykułem o zdarzeniu, które nie jest anonimowe.
    Tutaj powstał poważny problem: takie informacje mogą mocno zaszkodzić dziecku. I nie ma to niczego wspólnego z plotkowaniem w gronie koleżanek, o tym, jaki kolor sukienki miała wczoraj Marysia i jak pokracznie wyglądała w swoim stroju.

    USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych1)
    [w tym wypadku dotyczy to żyjącego dziecka; wymaga posiadania zgody opiekunów prawnych dziecka]

    Art. 6.
    1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
    2. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.

    Art. 7.
    Ilekroć w ustawie jest mowa o:
    1) zbiorze danych – rozumie się przez to każdy posiadający strukturę zestaw danych o charakterze osobowym, dostępnych według określonych kryteriów, niezależnie od tego, czy zestaw ten jest rozproszony lub podzielony
    2) przetwarzaniu danych – rozumie się przez to jakiekolwiek operacje wykonywane na danych osobowych, takie jak zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie, a zwłaszcza te, które wykonuje się w systemach informatycznych, funkcjonalnie,

    Art. 27.
    1. Zabrania się przetwarzania danych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność
    wyznaniową, partyjną lub związkową, jak również danych o stanie zdrowia, kodzie genetycznym, nałogach lub życiu seksualnym oraz danych dotyczących skazań, orzeczeń o ukaraniu i mandatów karnych, a także innych orzeczeń wydanych w postępowaniu sądowym lub administracyjnym.
    2. Przetwarzanie danych, o których mowa w ust. 1, jest jednak dopuszczalne, jeżeli:
    1) osoba, której dane dotyczą, wyrazi na to zgodę na piśmie, chyba że chodzi o usunięcie dotyczących jej danych,

    Art. 29.
    4. Udostępnione dane osobowe można wykorzystać wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem, dla którego zostały udostępnione.

    Art. 49.
    1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    2. Jeżeli czyn określony w ust. 1 dotyczy danych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność wyznaniową, partyjną lub związkową, danych o stanie zdrowia, kodzie genetycznym, nałogach lub życiu seksualnym, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Mnie dziwi , że administrator portalu sie tym nie zainteresował, to chyba admin odpowiada za to i to jego można podać do sądu?
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 30th 2011 zmieniony
     permalink
    eveke: to chyba admin odpowiada za to i to jego można podać do sądu?

    Za treść komentarza odpowiada autor wypowiedzi.
    Administrator ma obowiązek usunąć komentarz, jeśli w jakimkolwiek stopniu łamie on prawo - ale nie ma obowiązku czytać wszystkiego. W praktyce oznacza to obowiązek usunięcia postu łamiącego prawo - jeśli sam przeczyta, lub dostanie informację ze wskazaniem gdzie ma szukać.
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Niestety komentarze pod artykułem się co raz bardziej nakręcają i jedynym wyjściem żeby to uciąć jest wykasowanie wszystkich przez redakcję i zamknięcie możliwości dodawania nowych. Ale wygląda na to, że z tym trzeba poczekać do jutra - najwyraźniej przed weekend redakcja śpi.
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Nie zgadzam się, ngL, że te komentarze to kradzież. To rozpowszechnianie plotek. Ponadto nikt nie podał nazwisk ani innych danych (jakie wymieniłaś w cytowanej ustawie). Co nie zmienia faktu, że ta dyskusja pod artykułem jest całkowicie nie na miejscu.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Imiona padają tam bez przerwy.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Ale podawanie imion, inicjałów czy miejsc, nie jest przestępstwem.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Ngl ma rację. Dane typu imiona rodziców i dziecka w połączeniu z miejscem zamieszkania, wypadkiem pozwalają na identyfikaję żyjącego dziecka bez dużych nakładów zarówno finansowych jak i nakładu pracy. Osoby dodające takie info pod artykulem mogą mieć później problem. Jeśli ich nie usuną, niech nie będą zdziwione ewentualną odpowiedzialnością za to co napisały.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 30th 2011 zmieniony
     permalink
    jaca_randa: Ale podawanie imion, inicjałów czy miejsc, nie jest przestępstwem.

    Art. 6.
    1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
    2. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne

    Więc - owszem, jest to przestępstwo. Odsyłam do prawidłowej interpretacji ustawy.
  1.  permalink
    Uwiezcie,ze naprawde rodzina zmarlych ma to glebokow dupie w tym momencie o czym jest pisane i wieszka przykrosc sprawi im czytanie waszych klotni pod tymi artykulami!Co wy wyprawiacie w ogole?!Naprawde nikt nie czuje tego przez co oni teraz przechodza..?!Wazniejsze jest pieprzenie, umoralnianie i obwinianie sie czyja to byla wina?!Wiecie co jezeli keirujecie sie wlasnie takimi priorytetami to watek powinien zostac usuniety,konto Tamary zamkniete i zakoncza sie wszelkie spory i nieporozumienia bo niektorzy nie widza co to znaczy pozegnac sie w ciszy i spokoju,wstyd poprostu wsytd!

    Ten watek powinien sluzyc do jakiejs zadumy,przemyslen,refleksji.Przekalkulowania naszego zycia! a wy co tu wyprawiacie?!koncik porad prawnych,?!Zakonczcie prosze ta przepychanke bo chyba nikt nie zapomnial dlaczego ten watek zostal zalozony i dla kogo w nim piszemy....???????????????
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 30th 2011 zmieniony
     permalink
    Masz rację, RoxyEwa. Niepotrzebnie się mieszałam w te komentarze. To nie ma w tej chwili żadnego znaczenia. Jeśli ktoś szkodził, świadomie lub nieświadomie, to sam będzie musiał z tym żyć.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Roxy jak czytam te Twoje krzyki, to mam wrażenie, że to Ty byłaś "koleżanką z 28" i teraz próbujesz się wybielic. Niepotrzebne to.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    nie znalam Tamary74 tylko od kolezanek,historia wzruszajaca ktora dala tak duzo do myslanie,
    pierwsza mysl dlaczego wlasnie to ich spotkalo? dlaczego Bog tak postapil?
    po rozmysleniach ktore drecza mnie przez ostatnie dni chyba w pewnym sensie zrozumialam:
    kazdy z nas rodzi sie ze swoim przenaczeniem i nie jestesmy w stanie tego zmienic,widocznie tak mialo byc,Bog nie mogl zmienic ich losu,mimo to pozwolil im na odrobine szczescia z Lenka;
    przeciez tak dlugo czeka sie na adopcje takiego malenkiego dziecka,wiem bo moi znajomi czekali 3 lata
    im udalo sie w niecaly rok,mysle ze Bog zrobil wszystko zeby zdazyli adoptowac Lenke i dac jej tyle milosci ktora tlumili w sobie,Bog pozwolil zeby zdazyli sie nacieszyc Lenka choc tak prze krotki czas………….wiec nie mozemy miec do Niego pretensji o to ze teraz zabral ich do siebie,bo tak napewno jest;
    teraz beda Aniolami Strozami dla Lenki********
    •  
      CommentAuthordudzianka
    • CommentTimeOct 30th 2011 zmieniony
     permalink
    a tak przy okazji to dziewczyny naprawde te dyskusje tutaj sa nie na miejscu,ten watek naprawde jest tu stworzony w innym celu
    mysle ze Tamarze byloby przykro;
  2.  permalink
    Kaonashi: Roxy jak czytam te Twoje krzyki, to mam wrażenie, że to Ty byłaś "koleżanką z 28" i teraz próbujesz się wybielic. Niepotrzebne to.


    Nie skomentuje tego,ale brawo!!! popisywac sie tu przed wszystkimi to potrafisz.Przecudowna kolezanka z Ciebie,pozdazdroscic i nie pisz wiecej do mnie bo nie mam ochoty z Toba na wymiane jakiegokolwiek zdania!:angry:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    RoxyEwo zaledwie dwa posty wyżej burzysz się na kłótnie tutaj. Spójrz na siebie.
    A wracając do tematu wynoszenia informacji poza portal, to myślę, że Tamara brałaby czynny udział w obronie prywatności osoby, która już sama tego zrobic nie może.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  3.  permalink
    Wiesz co tylko gdybym ja zobaczyla takie przepychanki pod watkiem mojej zmarlej siostry czy brata to zalamalabym sie ze ludzie zamiast ich wspominac kloca sie o byle co. Wiesz co przykro mi sie czyta,ze bezpodstawnie mnie oskrazylas,nie wiem czy wiesz,ale ja rowniez przezywam zalobe po swoim dziecku i nigdy nie zrobilabym nikomu takie swinstwa.Przykre,ze ludzie zamiast sie laczyc dowalaja sobie.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Roxy, nie oskarżyłam, napisałam, że po tych krzykach "mam takie wrażenie" - to różnica. I powtórzę się - spójrz na siebie. Te krzyki i wykrzykniki zupełnie tu nie pasują. Moim zdaniem więcej zamieszania wprowadzasz niż ktoś kto wypowiedział się w obronie prywatności Tamary i jej rodziny.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  4.  permalink
    Kaonashi: 1.
    Roxy, nie oskarżyłam, napisałam, że po tych krzykach "mam takie wrażenie" - to różnica. I powtórzę się - spójrz na siebie. Te krzyki i wykrzykniki zupełnie tu nie pasują. Moim zdaniem więcej zamieszania wprowadzasz niż ktoś kto wypowiedział się w obronie prywatności Tamary i jej rodziny.



    Nie odzywalam sie bo nie mialam czasu,pozatym co mam tu napisac?,ze tez nie jestem za tym zeby zmarlych prywatnosc byla naruszona z tym chyba kazdy sie zgadza,ale takie przepychanki nie beda o nas dobrze swiadczyc nawet jesli mamy racje bo to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu rozmowy.Dziewczyny pisaly do Administratora tamtej strony czy on cos zrobil wtym kierunku?To powinno byc tak zrobione zeby nienabralo rozglosu a wszyscy o tym wiedza i stad ten spor.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Roxy, skoro wg Ciebie te przepychanki są przykre to nie bierz w nich udziału a już na pewno spuść z tonu.

    Dziewczyny, bez sensu jest licytowanie się czy ujawnianie imion jest OK czy nie...
    Prawda jest taka,że komentarze pod artykułem są podłe bo uderzają w osoby, które się przed tym obronić nie mogą...Tamarka i Jarek z wiadomych względów... A Lenka?
    Adopcja jest tak delikatnym tematem,że ten, kto to ujawnił "dla sensacji" czy też z innych pobudek powinien się zwyczajnie wstydzić tego.
    Tłumaczenia, które tu padają,że pod wykresem Tamarki są te informacje, daje tylko ciche przyzwolenie na takie działanie.
    Jedyne co możemy zrobić to zgłaszać na bieżąco administratorom strony komentarze, które nie powinny się tam pojawić. Dziękuję ngL za wskazanie tej drogi bo, wstyd się przyznać, ale na to nie wpadłam...

    Ten wątek jest akurat najmniej odpowiednim do kłótni i przepychanek...
    --
  5.  permalink
    Jaheira a Twoim zdaniem wszystko jest ok?Dziwie Ci sie naprawde,ze Ty to piszesz....
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    RoxyEwa: Jaheira a Twoim zdaniem wszystko jest ok?Dziwie Ci sie naprawde,ze Ty to piszesz....


    Roxy, wstydu nie masz... I tylko tyle napiszę...
    A teraz proszę, uszanuj pamięć Tamarki i przestań w swoim stylu(którego nota bene Tamarka nie lubiła) wykrzykiwać w tej dyskusji co masz do powiedzenia...
    --
  6.  permalink
    *Życie choć piękne tak kruche jest
    Wystarczy jedna chwila by zgasić je
    Życie choć piękne tak kruche jest
    Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć

    I nie do końca piękny jest ten świat
    Gdy wciąż odwieczne prawa łamie
    Zabiera miłość młodość słońca blask
    Lecz my nie chcemy o tym wiedzieć że...*


    Dziewczyny przenieście może te dyskusje na privy, a tu po prostu pochylmy głowy.
    •  
      CommentAuthorGaggataB
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Możecie mi napisać jak mogę się złożyć na wieniec dla Tamary i Jerrego? Nie było mnie 2 dni i nie nadrobiłam, a chciałabym wysłać pieniążki.
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    GaggataB, wszystko znajdziesz w notce wykresu Tamary.
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 30th 2011 zmieniony
     permalink
    GaggataB: Możecie mi napisać jak mogę się złożyć na wieniec dla Tamary i Jerrego? Nie było mnie 2 dni i nie nadrobiłam, a chciałabym wysłać pieniążki.

    Pod wykresem Tamary masz wszystko napisane.TU
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Gaggata, w notatce wykresu Tamary są wszystkie dane potrzebne do przelewu. Możesz też sprawdzic w poczcie w kategorii ogłoszenia, bo było tamtędy też wysłane.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorGaggataB
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Dziękuję
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    Dla tych, którzy nie zaglądali na stronę weekend.fm ale przede wszystkim dla Tamary i jej męża: oto ostatni komentarz, tym razem od redakcji

    Ze względu na wpływające do redakcji prośby o uszanowanie prywatności rodziny ofiar wypadku zawieszamy możliwość komentowania pod tym artykułem.

    2011-10-31 09:55:53 Redakcja


    Niestety komentarze dotychczasowe pozostały...
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    Może jeszcze usuną?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeNov 1st 2011
     permalink
    kate1:
    Niestety komentarze dotychczasowe pozostały...


    Została ta przepychanka ws. wypadku... A zniknęły komentarze o Lence...Dobre i to...
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeNov 1st 2011
     permalink
    Jaheira, tego nie dopatrzyłam, dzięki za czujność! :smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.