Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormrovka
    • CommentTimeMar 8th 2013 zmieniony
     permalink
    Buba! Bardzo ładnie zaczynasz wiosnę :wink: Strasznie się cieszę! Gratulacje! :bigsmile:
  1.  permalink
    Buba gratulacje:))))życze dużo Zdrówka:)))
    •  
      CommentAuthorkejt_busz
    • CommentTimeMar 9th 2013
     permalink
    SUPER Buba!!!!!!!!!!! Gratulacje i dużo zdrówka na kolejne 8 miesięcy :) A teraz nas pozarażaj! :wink:
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 9th 2013
     permalink
    Gratulacje Buba:)!!!!!
    -- []
    •  
      CommentAuthorfanta666
    • CommentTimeMar 9th 2013
     permalink
    Bubaaaa wielkie gratulacje ;-);-)
  2.  permalink
    Gratulacje dla zaciążonych!!!!!!Ale musicie byc mega szczęśliwe.Suupcio.
    •  
      CommentAuthorandzik81
    • CommentTimeMar 9th 2013
     permalink
    gratulacje dla buby, nie uciekaj tylko, koniecznie rozpyl szczesliwe fluidki oby nas wiecej z ta wiosna bylo.
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeMar 9th 2013
     permalink
    Ostatnio rzadko tu bywałam, miałam kryzys... Ostatni cykl bez wspomagaczy okazał się szczęśliwy. Zawsze miałam problem ze śluzem i w ostatnim cyklu z racji choroby brałam flegaminę, która świetnie zadziałała również na śluz ;) Na razie czuję się świetnie i czekam cierpliwie na wizytę do 26.03.
    Trzymam za was wszystkie kciuki.
    --
    •  
      CommentAuthorbuba79
    • CommentTimeMar 9th 2013
     permalink
    Dziękuję Wam dziewczyny :-)
    Rozsyłam moc fluidków ciążowych ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~łapcie :)
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeMar 9th 2013
     permalink
    Buba79, Macek, gratuluję Wam z całego serca.
    Fluidki, zbieram fluidki ............:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeMar 9th 2013
     permalink
    Super, kolejna ciąża ! Pięknie się zapowiada nadchodząca wiosna ! Gratulacje dla Was Dziewczyny :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeMar 10th 2013
     permalink
    Garuluję Dziewczyny :)
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 10th 2013
     permalink
    Gratulacje dla nowych ciezaroweczek :bigsmile:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorKat__rsl
    • CommentTimeMar 10th 2013
     permalink
    Hej!!!
    Dzięki za miłe słowa :bigsmile:Będę mocno trzymała kcuki za Was oby spełniły się Wasze marzenia:bigsmile: No i przesyłam fluidki Kochane kobietki:tongue:
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeMar 10th 2013
     permalink
    Ale tu optymistycznie!
    Gratuluję wszelkim zaplusikowanym!
    •  
      CommentAuthormrovka
    • CommentTimeMar 10th 2013
     permalink
    Tak! Pięknie się u nas wiosna zaczyna :) Bogato - Dzieciato ;)
    Mamuśkom mówimy BRAWO :D!
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 12th 2013
     permalink
    Kurcze mam nadzieje ze uda mi sie przed 31 urodzinami (w maju) zobaczyc wkoncu + Milo by bylo po prawie trzech latach wkoncu sie doczekac :bigsmile: i mam nadzieje tez ze nie bede musiala robic kilku IUI :confused: zebym zaskoczyla po pierwszym ( ach te marzenia) :bigsmile:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthormrovka
    • CommentTimeMar 12th 2013
     permalink
    Jade - zaciskam kciuki! :*
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMar 13th 2013
     permalink
    z tego co syszalam najlepszy czas na ciążę to kwiecien- czerwiec może cos w tym jest bo poprzednio zaszlam w czerwcu i tylko dwa strzały byly :))
    --
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeMar 13th 2013
     permalink
    A ja wczoraj czytałam wypowiedzi rzekomo naukowców :) no i mądre głowy wymyśliły że faceci najlepsze plemniki mają w miesiącach zimowych, a szczyt tych superplemników jest w lutym i marcu :) A więc działajcie dziewczyny :)
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeMar 13th 2013
     permalink
    Mk28dni dobre wieści, zobaczymy czy się sprawdzą. Za kilka dam znać, jak te lutowe plemniki zadziałały :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeMar 13th 2013
     permalink
    OneKiss - podglądam i trzymam kciuki :) Do roboty chłopaki! Skręcamy w prawo i do macicy marsz! :)
    --
    •  
      CommentAuthorŻurawinka
    • CommentTimeMar 13th 2013
     permalink
    Lutowe u mnie już przepadły, ale może na marcowe się załapię:wink:
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    ja też czytałam, że kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin :) jak dobrze poszukamy to każdy miesiąc daje nadzieję :)

    Treść doklejona: 14.03.13 14:26
    to ja też czekam na marcowe ;)
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    no ja do września czekac nie mogę:angry:
    --
  3.  permalink
    Dziewczyny obyście miały racje.
    Ja kończę 29 marca 32 lata i marzę tylko o jednym prezencie:)
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    2 dni po spodziewanej @ i test negatywny... Lutowe nie dały rady. Może załapie się na koniec marca, bo do października jak mi przyjdzie czekać to wyląduje w wariatkowie...
    -- []
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    Olenko01, nie martw się, nie jesteś sama. U mnie też na pewno @ za moment przyjdzie, nawet testu nie robię...
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    Olenka01 u mnie było tak samo teraz jest 60 dzień bez @ a zawsze były regularne :(
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    Coś w tym jest. Urodziny mam w marcu i w zeszłym roku udało nam się w marcu zaciążyć - niestety nie na długo ale jednak się udało. Teraz jest marzec i wszystko może się zdarzyć :wink:
    --
  4.  permalink
    Oj Haniutka to widzę,że my obie czekamy w marcu na urodzinowy prezent:))
    Mam nadzieję,że sie doczekamy. Trzymam bardzo mocno kciuki:)
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeMar 18th 2013 zmieniony
     permalink
    w tych urodzinach to jednak coś jest. Ja mam urodziny w maju i zobaczyłam w zeszłym roku właśnie w maju na teście dwie kreseczki. Niestety nie na długo ;( ale w tym sezonie już bardziej o siebie zadbam i biorę profilaktycznie luteinkę ;)
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Sylwinka, oby te urodziny zaowocowały zdrowym bobasem :-)

    Treść doklejona: 18.03.13 20:27
    Mnie stuknęło 35 lat :-)
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    Witam Was ;) Jakoś nei mogłam się zmusić żeby tutaj na ten wątek jednak się doczepić... wiecie... ta świadomość ze 30tka stuknęła ;) No ale od styczni audało mi się oswoić więc witam i tutaj ;) No i powodzonka wszystkim życzę oczywiście z całego serca :****
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    Witaj i powodzenia Tinamar.:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    A dziękuję bardzo :)
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    Część Dziewczyny czy mogę się przyłączyć do dyskusji?Mam 33 lata i 36 cykli bez owocu:(
    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i gratulację dla tych co się udało:)
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    Co tu taka cisza....? Która testuje na dniach? :)

    Treść doklejona: 24.03.13 13:31
    Wilma witamy, tylko dyskutować na razie nie ma z kim :) To chyba ta zimo wiosna tak nas usypia :)
    --
  5.  permalink
    Ja jak nie dostanę @ to w środę testuję,ale cos czuję,że znowu I krecha bedzie:(
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    ja tez nie czuję zeby wynik miałbyć inny niż zawsze :/
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    witam i jestem staraczka po 30....
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    czyżby urodzinki stuknęły ???
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    Witam, witam ja testuję 3 kwietnia ale podobnie jak Tinamar także nie czuję żeby były II krechy:( @ za tydzień ma być a mnie już zaczęły pobolewać piersi tak jak zwykle tydzień przed @:(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 24.03.13 19:39</span>
    Zastanawia mnie większa ilośc śluzu po owu zawsze była juz susza a teraz jest inaczej
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    A czemu nei testujesz za tydzień skoro to termin @ ?
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    Powiedział mi żeby zrobić 3 kwietnia w sumie nie wiem dlaczego, może dlatego ze bylam na monitoringu 13dc i byly pecherzyki po zastrzyku pekly chyba w srode 15dc więc pewnie przesunie mi sie@

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 25.03.13 05:27</span>
    Dzień dobry:) 19 dc i nabrzmiałe piersi bolące chyba jednak przyjdzie @ zawsze tak mam tydzień przed :(
  6.  permalink
    U mnie dziś 28 dc i spadek temp.:)czyli wiadomo,że @zaraz przyjdzie:(((Znowu nic nie wyszło, ale mam doła:((!!!!!!
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeMar 25th 2013
     permalink
    Kurcze Sylwinka, ten twój wykres jest książkowy, monitorowałaś kiedyś czy masz owulację? (chociaż temperaturura wskazuje że tak). Mąż przebadany? :) Ja żałuję że sprawdziliśmy plemniki tak późno, trzeba to było zrobić od razu.
    --
  7.  permalink
    Mąz robił jakiś czas temu podstw.badanie nasienia i było OK,ale teraz wysyłam go na rozszerzone badanie nasienia. Jak wyjdzie OK to ja na monitoring cyklu, a jak monitoring bedzie ok a dzidzi wciąż brak to będę robić HSG. Taki plan na poczatek. A jak wyjdzie, to zobaczymy???

    Treść doklejona: 25.03.13 10:18
    Mój maż mi cały czas powtarza,że ja się nakrecam w każdym cyklu i myślę non stop dlatego nam nic nie wychodzi, ale jaka jest to czas pokaże???
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeMar 25th 2013
     permalink
    Witam, dawno mnie tu nie było. Teraz jest mój pierwszy starankowy cykl ( 9dfl) czyli już przy końcówce, po poronieniu w sylwestra. Ten cykl jest wyjątkowy bo z urodzinami, rocznicą ślubu, 20 na 28dni i właśnie minęło 2 lata odkąd zaczęłam się starć o 2 dziecko. :) Pozdrawiam wszystkie staraczki.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeMar 25th 2013
     permalink
    Meaya faktycznie patrząc na te wszystkie liczby, można spokojnie uznać, że cykl jest wybitnie wyjątkowy. Oby równie wyjątkowo dla Ciebie się zakończył. Powodzenia !!! :smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.