Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    nataliaa_: a ja smiem oglosic ze doszedl do mnie krem tezejacy w 30min filizanki, sloiczki, bigle 925 wiec dziewczyny dzis bede realizowala Wasze (oplacone) zamowienia:) takze jutro pewnie pojda wysylki :)


    ja również się raduję :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    radujcie radujcie :) maly zasnie, to troche polepie i do pieca:)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    Libra1610: Uś, ja się mobilizuje hasłem: Jak nie w ciąży to już nigdy sie nie zmobilizuje :D
    ja tez tak mówiłam,ale nawet ciąża mi nie pomogła i rzuciłam wszystko w 3 doopy :tongue::cool:
    --
    • CommentAuthormonika1205
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    To się chwalę:bigsmile:




    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    Super dziewczyny!
    Agunia takie prezenty sa sercu najdrozsze :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Monika Hello Kitty CZAD! :rainbow::rainbow::rainbow:

    Czerwinka sowa zrobiona (wkleje foty ok.21) maz gada ze bez skrzydel ladniejsza ale spoko ocenisz to najwyzej oderwiemy bo piec wlaczam ok 23
    ot tak mnie ponioslo i skrzydla zrobilam :P

    Treść doklejona: 13.11.13 20:08
    Dziewczyny bo ja bardzo chcialabym nieco zaoszczedzic na gwiazdke z prezentami i sie zastanawiam czy nie zrobic czegos recznie np dla Babci (od strony mojego meza) i pomyslalam ze moglabym zrobic jej wisior i pod kaboszon wsadzic zdjecie dziadka (jej meza), ale on zmarl we wrzesniu tego roku ... i sie tak zastanawiam czy wypada, w sumie ona pewnie by sie ucieszyla ale uczucia mam mieszane, co myslicie na ten temat?
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    nataliaa_: co myslicie na ten temat?
    śliski temat.to już duzo zalezy od babci.czy uzna to za niesmaczne czy bardzo by ją to ucieszyło.ja ogólnie byłabym zadowolona jakbym była na miejscu babci

    Monika!Hello Kitty powalające!no bomba!
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    babcia nie uzewnetrznia sie w sumie z uczuciami po stracie dziadka, nie widac po niej zadnych emocji, ostatnio kuzyn (mojego meza) powiekszal i drukowal zdjecia dziadka na prosbe Babci wiec hm...moze zaryzykuje...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    Nataliaa., ja bym zaryzykowala. mysle,ze babcia się ucieszy. Takie prezenty sa najpiękniejsze!
    A wrzucisz fotke tej sowy?
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    wrzuce tylko teraz walcze z malym:) weszlam na sekunde :P ale zaraz maz wezmie go w obroty to sie tutaj rozgoszcze :P bo mam jeszcze pszczolke maje do pokazania choc nie wiem czy ona pszczolke maje przypomina:P
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    nataliaa_: co myslicie na ten temat
    pomysł fajny ale bym zostawiła miejsce na zdjecie lub spytała... To ze kochała męża to wiadomo i że tęskni itd ale nie wiem czy np ja chciałabym taki prezent... no wiecie to dzień babci a to tak jak ja bym na moje imieniny tego dnia zresztą przypadające dostała oprawione zdjęcie mojej nieżyjącej mamy... nie wiem czy mnie rozumiesz... może jednak będzie wolała zdjęcie wnuka czy kota czy gwiazdki ;) ja zrobiłabym miejsce na zdjęcie i po daniu prezentu powiedziała spytała co chcesz by tu było...
    ___
    No w sumie udało mi się z tymi ptaszkami trafić w temat ;) Doszyję tylko imiona zakochanych a może tylko inicjały - nie wiem jeszcze :)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    Agunia rozumiem, dziekuje, zapytam jeszcze tesciowej

    A WIEC TO niby pszczolka maja :P srednio jestem zadowolona
    m
    a tu sowa :)
    Czerwinka daj znac czy taka moze byc :)
    b
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Sova jest boska:-)ale może faktycznie te skrzydła nie bardzo...może takie plaskie za nia był by lepsze...
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    czyli maja takie skrzydla zostac? jest olbrzymia ale w broszce to chyba o to chodzi co ?
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    ale w sumie nie taka jest orginalna :-)zostaw tak jak jest:-)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    tak jest szefowo :P
    wlasnie lepie turkusowo mietowa do zakladki do ksiazki :P moze komus przypadnie do gustu :)

    Treść doklejona: 13.11.13 22:23
    Stokrotka
    tak zaczelam ... ale bez problemu mozemy jeszcze cos zmieniac :)
    n
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 14th 2013
     permalink
    No sowy i pszczolki zarabiste :bigsmile:
    a ile za takiego kota czarnego być chciała,jako brelok? A i taka bransoletke z 2 wisiorkami pokazywalas,jakies inne zawieszki tez masz?
    a masz pomysl,zeby cos dla dziewczynek cos zrobić. Dla 2 i 6 latki? może tez takie bransoletkiz wisiorkiem(tylko bez hello kitty:wink:)
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 14th 2013
     permalink
    Zaszeptam jak wlacze kompa , mam zawieszki i czekam jeszcze może dziś dojdą kolejne
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 14th 2013
     permalink
    Montenia obecnie w domu mam takie, ale czekam jeszcze na ok.70 wzorow zawieszek ( przy dobrym wietrze beda dzis )

    o
    z brazow doszly mi wczoraj ; sowy, koniczyny, nozyczki (brak na zdjeciu, czekam az przyjda pozostale)
    c

    ogolnie bedzie duzo nowosci :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 14th 2013
     permalink
    To czekam jeszcze na te nowe wzory:wink:
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 14th 2013
     permalink
    ok :) ale w kolorze srebra bedzie nie wiele:P wiecej w brazie :) nie ktore mam po 1 szt.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 14th 2013
     permalink
    Sowa z sześcioma kaszankami :tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 14th 2013 zmieniony
     permalink
    Kaszanke lubię :-) więc dobrze będzie mi się nosić :-):-):-)Jeszcze czekam na symbol mojej firmy ;)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 14th 2013
     permalink
    buhahaha Glodnemu chleb na mysli :)

    Czerwinka zamowienie dzisiaj do mnie nie doszlo :( jak jutro dojdzie to jutro robie i wysylam...
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 14th 2013
     permalink
    Natala bez pośpiechu:-)naprawdę jak wyslesz w pon będzie ok:-)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 15th 2013
     permalink
    to pokażę kawałek zrobiony :) Tym razem róże
    https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1467376_559744380771323_459529969_n.jpg
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 15th 2013
     permalink
    jej ale cudne.az mi sie chce takie cuda tworzyc





    ale po namysle mi sie odechciewa :tongue: nie mam cierpliwosci
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 15th 2013
     permalink
    uś: jej ale cudne.az mi sie chce takie cuda tworzyc
    ale po namysle mi sie odechciewa :tongue: nie mam cierpliwosci

    Mówiłam tak samo :) Ale magia gdy powstaje coś na białym tle jest fenomenalna i aż się chce "jeszcze kawałek" Przymierzałam się do hatu od ponad roku i w końcu tadam jest i podoba mi się to :)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 15th 2013
     permalink
    Agunia wow ! ja raz probowalam, ale nawet krzyzyka zrobic poprawnie nie umisalam
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeNov 15th 2013
     permalink
    Dziewczyny mam wielką prośbę ! Organizuję kiermasz dla chorych na nowotwór (przy współpracy UR Rzeszow) i mam pytanie, czy może chciałybyście swoimi pracami wspomóc chorych (może to bys nawet 1 przedmiot)? do 28 listopada zbieram prace! Jeśli byście wyraziły zaangażowanie to proszę dajcie znać! serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedz najlepiej mailowo, bo konto mam nie opłacone ( asiapotoniec@gmail.com)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 15th 2013
     permalink
    nataliaa_: ale nawet krzyzyka zrobic poprawnie nie umisalam
    przy ptaszkach też mi się tak wydawało, i kilka razy prułam początekTamta była do nauki w sumie ;) i teraz już leci fajnie i lewa str robótki wygląda też nieźle (w porównaniu z ptaszkami)
    Różyczka powoli się rozrasta ale jest tak niewielka różnica w odcieniu nitek że się w oczach pitoli heh wymaga to ode mnie większego skupienia niż ptaszki :/ Ale daję radę hahaha tzn będę dawała jutro - na dziś już koniec ;) czas spać
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Agunia, piękny haft.
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Agunia ja kiedyś kupiłam taki gotowy obrazek do haftu wiesz z nadrukiem bo myślałam ze to. Łatwe hehe no ale ze nigdy z igła nie szlam w parze to lichutko dlatego tak was podziwiam za to szycie hehe ja później pochwałę wam się 2dniowa robota ... Właśnie wszystko się piecze, a my z Igorkiem leniuchujemy w łóżku... Miłych robotek
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 16th 2013 zmieniony
     permalink
    asiunia899: Organizuję kiermasz dla chorych na nowotwór (przy współpracy UR Rzeszow) i mam pytanie, czy może chciałybyście swoimi pracami wspomóc chorych (może to bys nawet 1 przedmiot)? do 28 listopada zbieram prace!

    A co to mogłoby być? Ja raczej nie umiem takich rzeczy jak modelina czy haft robić ale decoupage wychodzi mi chyba nieźle,może jakieś ozdoby świąteczne,bombki ect
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Aga pochwal się pracami ... Tego też próbowałam haha ale moja wiedzą ograniczyła się do wymalowania szkatulki biała farbą położenia ozdobnego papieru klejem i potem nablyszczscz i tyle mam tą szkatulke zrobię później górkę hehe
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    decoupage... coś co mam na liście do spróbowania :P Ale hmm kończę róże, mam zamówienie na czapkę (to juz na drutach) dla córy bo komin ma ale brakuje jej jeszcze czapki do kompletu, może skończę sobie szalik ... a w między czasie chciałabym zrobić kilka kartek z wykorzystaniem oczywiście haftu :P Mam zamówienie na 3 świąteczne karteczki ale może i rodzince bym zrobiła i wysłała... zobaczymy ;)
    Póki co pudełko które kupiłam na biżu leży nietknięte i nie mam pomysłu jak je ozdobić :P
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Ok chwalę się tym co czasem robię a przy okazji innymi rzeczami które tworzę czy to dla zabawy czy w potrzebie :)
    Decoupage:






    Treść doklejona: 16.11.13 12:31
    Dla siebie bransoletki,naszyjniki różne takie,abażur który zrobiłam do altanki i dalsze na tarasy mam w planie też ..





    Treść doklejona: 16.11.13 12:36
    Niektóre świąteczne dekoracje robione ręcznie:






    Treść doklejona: 16.11.13 12:44
    I niektóre torty i ozdoby robione dla bliskich.Wszystko robione manualnie.






    --
    •  
      CommentAuthormargaretka76
    • CommentTimeNov 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Super dzieła:):bigsmile:
    Ja też trochę porabiam ostatnio na szydełku ale zazwyczaj zapominam robić zdjęć:(
    IMG_8739.JPG
    IMG_8738.JPGIMG_8765.JPG
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    padłam dziewczyny
    ale Wy cudeńka robicie...boszzz żebym ja miała tyle cierpliwości i zdolności
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    kopara mi opadla po sama podloge... Szacun dziewczyny!
    Aga a czy ty prowadzic jakiegos fanpage czy cus? bo zdaje mi sie, ze gdzies juz widzialam Twoje prace :)
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Teraz tak myślę że mogłam tu wrzucać może??
    Ale w ogóle to tak-mam bloga tyle że tak zwykle kulinaria są bo na inne rzeczy już czasu nie mam choć ostatnio i blog zaniedbany.
    Jak zrobię to zaraz rozdam obdaruję i nie mam zbyt dużo fot:)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Aga wrzucaj, bo prace genialne, niech ludzie wiedza ze rekodzielo istnieje, i ze jest cenione... :)

    a tutaj dla wytrwalych :P ktos rozpoznaje swoje?!
    szkatulka malutka i zakladka sowa Z KASZANKAMI szuka wlascicielki:P
    b
    b
    c
    b
    c
    v
    c
    k
    c

    dzis lepie smerfetke :) i pingwina Rico :P i moze torty :) ale to sie okaze jak szybko syn usnie :) dluga noc przede mna bo maz na nocke :)
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Aga19782: A co to mogłoby być? Ja raczej nie umiem takich rzeczy jak modelina czy haft robić ale decoupage wychodzi mi chyba nieźle,może jakieś ozdoby świąteczne,bombki ect


    Każdy przedmiot który będzie mógł być sprzedany na kiermaszu się liczy, nie koniecznie musi to być świąteczne :)
    dziękuję za zainteresowanie. Oczywiście po kiermaszu pojawią się informacje dla osób które coś podarowały ile zebraliśmy itd.
    Proszę może ktoś jeszcze, to może być jeden przedmiot nie koniecznie wykonany z myślą o kiermaszu, może Wam coś zalega...
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Asiunia jesli mam byc szczera to sie boje takich akcji... groszem nie smierdze, a raz juz mnie w jajo zrobily blogerki, wyslalam po 3 rzeczy dla kazdej a bylo ich 6;/ i do dzis nie ma recenzji ani nic a minelo z pol roku;/ troche sie cykam... ale zobacze, przemysle i skontaktuje sie z Toba... pisze, coby nie bylo, ze jestem oschla w takich sprawach... bo gdybym miala mozliwosc to bym oddala takim ludziom wszystko
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moje słoje z nutellą :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: boskie!
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    :-):-):-)jest moja kaszankowa-sowa i chyba fryty widzę!
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    czerwinka: i chyba fryty widzę!
    fryty,fryty,gdzie fryty?
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    buhaha malo tego ze ma 6 kaszanek to moj maz twierdzi ze dziob jak u swini haha nie wytrzymam :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Uś obok brązowej sowy takie balaski :-):-):-):-)taki mi się wydaje:-):-):-)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    no to fryty a przynajmniej cos co ma je przypominac :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.