Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 21st 2014
     permalink
    mój Paweł sam ma zaprojektować nasze zaproszenia ( jest grafikiem przy okazji :P )
    tylko coś się zebrać nie może, motyw przewodni fajna sprawa
    u nas motywem mógłby być dres ale rodzina już po otrzymaniu zaproszenia na zawał padła :)
    dlatego postanowiłam że ogólnie skupimy się na konkretnej kolorystyce
    szarym, błękitnym i ewentualnie białym

    a ślub w plenerze piękna sprawa, ale chyba za bardzo bym się stresowała pogodą...
    dlatego też zazdroszczę, że Wam sie udało ;)
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeFeb 21st 2014
     permalink
    Też się stresowałam, ale musiało być ładnie, bo nie miałam opcji awaryjnej ;) to był baaaaardzo deszczowy maj i jedyny ładny weekend:)
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeFeb 21st 2014
     permalink
    Kasiu tak planujemy w tym roku tylko daty jeszcze nie mamy ,wiesz z jakich względów ,poczytam tego bloga sobie ,musze sie jakoś zrelaksować i odstresować
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeFeb 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Blogów to Ci kilka moge podesłać ;)Widziałaś moje zdjęcia ślubne?
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeFeb 21st 2014
     permalink
    Slub w plenerze piękny ,tez myślałam nad tym ,zależy to tylko od miesiąca ,a mieliście blisko urzędu cywilnego ten plener ,ja myślałam o swoim ogrodzie ,ale czy z urzędu sie zgodzą
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeFeb 21st 2014
     permalink
    Braliśmy ślub w parku Pałacu w Paszkówce:) pani przyjeżdżała specjalnie z urzędu.
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeFeb 21st 2014
     permalink
    I nie mieli żadnych alee .? Pewnie zależy to od urzędu .W marcu jadę do salonu poprzymierzac sukienki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeFeb 21st 2014
     permalink
    Pisaliśmy pisma, nie było łatwo;) efekt był taki, że na zaproszeniach mieliśmy info o ślubie w urzędzie i potem musieliśmy do wszystkich dzwonić z informacją, że jest zmiana:) ale było warto! Nieskromnie powiem, że najpiękniejszy ślub na jakim byłam to mój własny :)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 21st 2014
     permalink
    Blogów to Ci kilka moge podesłać ;)

    dawaj! ja też chętnie popodglądam :D
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeFeb 22nd 2014 zmieniony
     permalink
    http://www.badgleymischka.com/
    http://www.bialeinspiracje.pl/
    http://www.rozowabeza.pl/
    http://www.prettywedding.pl/
    http://www.weddingblogs100.com/

    Przed ślubem jak nawiedzona na nich siedziałam ;) nawet tort tam wynalazłam... konwaliowy ;) Podpatrzyłam wiele ślubnych pomysłów, szkoda mi było wydawać kasę na organizatora ślubów, i te blogi były bardzo pomocne. Nie wiem jak duże śluby będziecie miały, ale dużo cennych rad tam znajdziecie. Jeżeli chodzi o fotografów, to zobaczcie sobie te strony:

    http://www.agatakwiecien.pl/blog/?paged=4
    http://www.swiatwasylewskich.pl/index.php/reportaz-slubny/fashion-slub-bruksela/
    --
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeFeb 22nd 2014
     permalink
    Flow a gdzie można zobaczyć twoje zdjęcia ślubne? Chętnie obejrzę:) U nas nietypowy motyw zapewnili koledzy męża- kibice. Była brama (po drodze na wesele) z flagami, flarami, dymem, kwiaty w barwach ulubionego klubu i 20 śpiewających facetów :) wzruszające ;)
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeFeb 22nd 2014 zmieniony
     permalink
    Karinko, wysłałam Ci linka :) A Ty mi podeślij swoje:)
    --
    •  
      CommentAuthorMozaika
    • CommentTimeFeb 26th 2014
     permalink
    Dziewczyny, zmieniając temat, jeśli ktoś szuka zespołu muzycznego to podobno ten jest dobry http://zespolacord.com.pl/ Moja koleżanka była ostatnio na weselu i mówi, że dawno się tak dobrze nie wybawiła. Kazała polecać, więc polecam :)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeFeb 27th 2014
     permalink
    flavia jakies zmiany u was?rusza sie coś w przód?
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 27th 2014
     permalink
    ano dziś mój przyszły był u księdza i zmienił datę na 31 maja
    a to dlatego, że znaleźliśmy hotel w którym zrobimy przyjęcie
    ale po spotkaniu z organizatorką ( ustalaliśmy wszystko pod 24 ) okazało się że data jednak zajęta
    przepraszała, koleżanka podpisała umowę z kimś i nie zaktualizowała danych w komputerze, stąd myślała że wolny 24
    do tego obiecała promocyjną cenę ( stanęło na 155zł od osoby bez alko )
    i mamy tort w gratisie od nich ( a normalnie 10-12 zł od osoby )
    do tego impreza zapowiada się grubo bo teść chce sporo ludzi zaprosić i na liście jest ok 90 os:shocked:
    obiad mamy na 14.30-15 do 22-24 więc kupa czasu, podtrzymuję że muzyka w tle choć babcia namawia na tzw wodzireja
    NO WAY!
    bo robi się małe wesele tyle że w innych godzinach
    -
    co mnie najbardziej jara?! że mają w ofercie cudne babeczki i muffiny, które zażyczyłam sobie ( jak i tort) w błękitno- szaro-białej kolorystyce )
    -
    pod koniec przyszłego tygodnia jedziemy na pierwsza przymiarkę strojów też się cieszę
    -
    Uś kiedy nam więcej fotek pokażesz ?! :D
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeFeb 28th 2014 zmieniony
     permalink
    Flavia cudnie!coś sie jednak ruszyło :-) muffiny?o mamuska!szczesciaro :-)
    fotki?hmmm no coś zaraz mogę wrzucić



    [Usunięte,dziękuję za wszystkie Ooooo]
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Super rodzinka! A Ty mamuska nie wyglądasz na matkę 3 dzieci w tym niespełna trzymiesięczniaka :)
    A dzampreza jak się udała?!
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    hehehe flavia no zatuszowałam do zdjęć to czego widać nie powinno :devil:
    imprezka udana :bigsmile: było tylko 20osób i jako ze zaczelismy juz o 10 rano (chrztem) to skończylismy balować o 22
    wszyscy już zmęczeni byli.
    lampiony leżą do dzis,bardzo wietrznie było i odważylismy sie tylko spróbować jaki to efekt jest :tongue: jeden lampion poszedł z wiatrem kilka kilometrów hen daleko
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Uś jak bym nie znała Twoje historii to w życiu bym nie powiedziała ze chłopcy mają innego tatę niż na zdjęciu :)
    ....
    Ślicznie wyglądaliście :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    No dosłownie :D cała trójka strasznie podobna :) A chłopcy świetni i naprawdę pięknie wyglądacie!
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Cześć Wam! Zaglądam na wątek, ślub mamy 7.06.2014. Skromny, na max. 20 osób. My, mamy, świadkowie, chrzestni. To tyle :-)
    Zostało nam zakupienie obrączek i sukni ślubnej. Reszta to pierdołki :-)
    --
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Uśka-oboje z mężem jesteście bardzo do siebie podobni...z tego co widzę ;)
    ładna z was para a Kamilka jak już duża i śliczna :)
    jeden z chłopców idento Ty :wink:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 28.02.14 19:16</span>
    Gratulacje z okazji ślubu :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Natala tydzień po nas :) czyli się szykują na forum 3 śluby jeden po drugim...
    fajnie!

    ja trochę przerażona jestem, bo dziś teściowie policzyli i wyszło 97 os plus nasza 3
    nie wiem czy pamiętacie, jak pisałam, że impreza na niecałe 50os ma być
    MASAKRA
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMar 1st 2014
     permalink
    Gaja00: jeden z chłopców idento Ty :wink:

    uff chociaż jedno dziecie do mnie podobne :bigsmile:

    Natalaa no to wielki dzien niebawem :smile:

    flavia OMG :tongue: to teście zaszaleli :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 1st 2014
     permalink
    Uś, jak dla mnie chłopaki to skóra zajęta z Ciebie!!
    --
    • CommentAuthorewer
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    Flavia piękna data.
    Ja w 2008 r brałam ślub 31 mają. Mój mąż wybrał tą datę, było pięknie zielono, kwitnaco, pięknie słonecznie, było prawie 30 stopni.
    Do dziś uwazam że maj piękny miesiąc na ślub. Ja upieralam się na czerwiec bo "r" i takie tam. Ale dziś absolutnie nie żałuję. I tobie życzę takiej pogody.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    Ja przy pierwszym ślubie też upieralam sie na czeRwiec bo "r" a teraz przekornie luty i myślę ze będzie to przekornie inne małżeństwo ;-)

    Flavia dzięki :-)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    moja mama ostatnio mówiła że ma w pracy taką strasznie religijną babkę usłyszała, ze my w maju ślub bierzemy to stwierdziła, ze w maju się nie bierze!
    bla bla bla
    moja teściówka też na kolanach co niedziela do kościoła i jakoś problemu z tym nie ma, ale to pewnie dlatego, że dla niej nie ważne kiedy ważne żeby w końcu do tego doszło :)

    ewer: Ale dziś absolutnie nie żałuję. I tobie życzę takiej pogody.

    dzięki, ja też sobie takiej życzę :) choć przy tych naszych zmianach ( śniegu 1 kwietnia ) to mam trochę stresa! ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    Skoro babka uważa, że w maju ślubu się nie bierze, to znak, że od religii trzyma się z daleka.
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    Właśnie mocno religijne osoby, nie powinny mieć problemu ze ślubem w maju ;)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    Też chcialam to napisać.kościół w zabobony nie wierzy :wink:
    e tam.nie przejmuj sie.my też z lutego np :wink: to zalezyvod was a nie od literki "r"
    Moje poprzednie małżeństwo zawarte w czeRwcu,rozwiodlam sie w październiku :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    pierwszy ślub październik. rozwód grudzień ;)
    drugi ślub w styczniu :devil:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    O Czerwinka potwierdza regułę ze w zabobony sie nie wierzy :-) oczywiście co nie oznacza ze małżeństwa z czerwca skazane są na niepowodzenie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    Uś usunęłaś zdjęcia ale widziałam je wcześniej

    Pięknie wszyscy wyglądaliście, a chłopcy faktycznie podobni do Twojego męża, choć jak zrozumiałam to nie jest ich biologiczny tata.
    Ty wyglądasz bardzo młodziutko :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 2nd 2014
     permalink
    ja tam się nie przejmuję, zwłaszcza, ze tej kobiety co tak stwierdziła ( podobno nie była w stanie tego uzasadnić ) na oczy nie widziałam... :)
    mi 24 pasował, bo 3 dni później mój ex ma urodziny i chciałam mu w formie prezentu nazwisko na fb zmienić- żart ofc, bo już w liceum nie jestem i takie gierki mnie nie bawią :P
    oby tylko nic nam więcej nie wypadło! nikt nam planów nie pokrzyżował
    Paweł się wczoraj śmiał, że jak na złość pewnie 24 będzie piękna pogoda, a na nasz 31 będzie deszcz lał! twu twu!
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMar 3rd 2014
     permalink
    Hopelight no nie jest to biologiczny tata chłopców,ja jestem po rozwodzie :-) dziękuję za mile słowa :-*

    Flavia powiedz mężowi żeby nie krakał ;-) będę sciskac kciuki o piękna pogodę :-)
    Różnie to ostatnio bywa-zima w maju,wiosna w styczniu :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 3rd 2014
     permalink
    ale szokować bo środa czy dlaczego? :wink:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMar 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    my mielismy slub cywilny w sierpniu a koscielny w lipcu... wesele bylo w tygodniu o ile sie nie myle wtorek sroda( bo 2 dni mielismy) tez niema r w lipcu, z reszta w zabobony nie wierze
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 3rd 2014
     permalink
    ale co w tej kiecce było szokującego? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 3rd 2014
     permalink
    Też brałam cywilny w białej długiej sukni. Nikt się nie dziwił. Znam wiele kobiet, które to również praktykowały, więc dla mnie nie ma w tym nic szokującego.
    To chyba często się zdarza, częściej, niż mogłoby się wydawać ;)
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 4th 2014
     permalink
    hmm, dla mnie to normalne, no bo jak się ubrać do ślubu? :wink: Kiedyś zaglądałam na takie forum ślubne, dziewczyna wstawiała zdjęcia ze ślubu cywilnego, w bardzo strojnej sukni, długim welonie, po ślubie duże wesele, a jeszcze panna młoda pisała, że noc poślubna to będzie ta pierwsza....Też się niektóre osoby zastanawiały dlaczego tak, a oni akurat byli świadkami Jehowy. Ale w naszym społeczeństwie wiele osób się deklaruje jako ateiści (to, że później połowa z nich i tak idzie do kościoła to inna sprawa :tongue: ), także taki widok w USC nie powinien dziwić :wink: Chociaż może faktycznie kwestia tych 9lat nie jest bez znaczenia.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 4th 2014
     permalink
    Siostra mojego męża brała cywilny 24 lata temu. Też w długiej białej kiecce:wink:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeMar 4th 2014
     permalink
    ja tez szlam w bialej typowo slubnej princessie do cywilnego ;)
    mielismy normalne przyjecie weselne na 50os. :)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMar 4th 2014
     permalink
    ja do cywilnego szlam w fioletowej eleganckiej ale nie typowo slubnej... u nas nie chodzi sie w białej dlugiej- takowa tylko do kosciola
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
  1.  permalink
    Ja do cywilnego plenerowego tez szlam w normalnej slubnej sukni. Nie byla duza i strojna, ale nie ze wzgledu na miejsce slubu (bo w zamku to kazda ilosc swiecidelek przejdzie) ale na to ze majac 181cm z pewnoscia wygladalabym jak wielka chodzaca beza :P
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMar 4th 2014
     permalink
    Ja do cywilnego szlam w sukni slubnej bialo-bordowej zeby gula podkrecic tesciowej bo onanie moze biedna do dis zrozumiecze jej syn wypisal sie z kosciolai nie wierzy w nic :wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 4th 2014
     permalink
    Ja z pewnością szokuje sporo osób, bo do ślubu kościelnego idę w szarej sukience z dresowej tkaniny :-P
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 4th 2014
     permalink
    Ja też miałam ślub cywilny w białej długiej sukience :) welonu nie miałam, ale tylko dlatego, że nie chciałam :)
    Flavia, Twoja sukienka jest super! Uwielbiam riska :)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeMar 4th 2014
     permalink
    Flavia ja juz sobie Ciebie wyobrazam i majac w mysli Twą urodę śmiem twierdzic na slepo ze bedziesz wygladala przezajebiscie....

    pytanie: co ksiadz na tą Twą szarość powie?!
    slyszalam raz o sytuacji gdzie ksiadz odmowil udzielenia slubu w dzien slubu bo Panna Mloda miala suknie z odkrytymi nogami ;D
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 4th 2014
     permalink
    flavia byłam na Twoim blogu:))))) oszalałam! jak twoja córcia super wygląda:)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.