Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Azniee właśnie o tym pisałam, czyż nie piękne? :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Ja uwielbiam :wink: Mój bukiet był z goździków i frezji właśnie.
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Ja wlasnie myślałam o bukiecie z piwonii ,ale my we wrześniu ,a pani w kwiaciarni powiedziała ze piwonie to w czerwcu. Wiec bedą chyba hortensje :wink:
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Lawenda z wrzosem mi się myli od zawsze :P
    Piwonie zbyt eleganckie :)
    Konwalia za małe ( teraz.jest na nie moda bo księżna Kate miała bukiet z konwali)
    Ja już Google przewertowalam i jak coś mi w oko wpadnie przyglądam się i znowu Kalia! :(
    Marl Lena zaproszenie ładne choć nie w moim stylu, ale widzę że kolorystyka nawet na zaproszeniach :))

    Treść doklejona: 04.04.14 09:55
    Parzuchowscy, coś mi to mówi?! Azniee Ty z okoloc Warszawy? Ostatnio mi na blogu proponowali współpracę, ale jakoś nie widzę tego ;)
    Zdj bardzo ładne te z sesji podobają mi się najbardziej!
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Ja bym nie patrzyła na teściową, jeśli Ci się podoba kalia. Ona wcale nie jest taka pogrzebowa, zresztą ta pogrzebowa to inna była, inny rodzaj, większa, bardziej otwarta. Te mocno zwinięte to nie wiem czy ktoś na pogrzeby robi, a na ślubach to od dawna taka moda.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Mi się Kalie też bardzo podobają...ale też każdy mi jęczał, że pogrzebowe...no i koniec końców stanęło na goździkach ze storczykami
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Mi tez marudzili ze Kalia pogrzebowa ale nie zlamalam sie i mialam prosty ,ladny bukiet z bordowych Kalii.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Flavia, tak, mieszkam w okolicach Piaseczna :wink: Sesja była w Królikarni, powiedziałabym nawet, że jest jeszcze sporo fajniejszych fotek, niż zamieścili ;) . Jeśli o nich chodzi, to polecam- w sensie sesji ślubnych, brzuszkowych, rodzinnych itd. Robią dużo ujęć, wysokiej jakości, dobrze się z nimi pracuje i ceny są na prawdę niewygórowane. Ja się nie bardzo w tej sesji widziałam, a powiem, że dobrze się bawiliśmy, choć wróciliśmy padnięci, bo to trwało z 4h :bigsmile:
    Ale na blogu to chyba sama sobie świetnie radzisz :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    No właśnie jakoś ją z moim blogiem nie staram się wpasować w modę blogowa, na piekę zdjęcia itp prowadzę go głównie dla siebie Luśki i rodziny, tak bez ciśnienia. Bałagan w tle to część naszego życia, a profesjonalnie sesje już nie ;)

    Sorry za offtopa :P

    Z kaliami odpuszczę, już wystarczająco szokować będziemy, będzie sporo starszych ludzi więc mogę razić...
    Moją Mama mówi że jej zdaniem nie powinno się czepiać ludzi, niech robią co chcą
    Ale ja bez ciśnienia z tym ślubem więc poszukam czegoś innego, tylko chyba już z kobietą z kwiaciarni gadać będę
    Bo się napale a potem okaże się ze akurat w tym okresie nie będą dostępne..
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Mi kalie w ogóle do wesela flavii nie pasują. Nie wiem jak teraz ale 4, 5 lat temu gdy ja ślubowałam. 90 % panien młodych miało kalie. Jak jest teraz? jeśli tak samo to nijak pasują do oryginalnego wesela Karoliny. Róże podobnie (też standardowo) choć je kocham i sama miałam bukiet z nich, a świadkowa z goździków.

    Najlepiej popytać i doradzić się doświadczonej florystki. Ja na taką trafiłam i byłam bardzo zadowolona z bukietu. Rozumiałyśmy się w 100%.

    Marlena a mi się podobają Twoje zaproszenia:)) bukiety, które wkleiłaś również. Miałam podobny.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Do Flavi pasowalby taki prosty bukiet z polnych kwiatow.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Flavia - a frezje? albo piwonie jak dziewczyny pisaly :) Mi sie jeszcze podobaja tulipany :)

    Treść doklejona: 04.04.14 12:52
    Kilka propozycji one mnie dla Ciebie Flavia (moze cos Ci spadnie w oko).

    Te za bardzo oryginalne, niestety nie wiem co to za kwiatki. Moim zdaniem ladnie by pasowaly do szarej sukni :) : LINK

    Tu tez sa te kwiatki, ale bukiet mieszany : LINK2


    Marlena - co do ogranizowania slubu na odleglosc. To duzo zalezy od podejscia. My w 2008 roku bez problemu zalatwialismy wszystko przez internet :) Teraz mozna doslownie wszystko tak zabookowac ;) Nawet zespol grajacy live ( z prawdziwymi instrumentami, perkusja itd). Potrzeba tylko checi i czasu ;) Jak ktos tego ostatniego nie ma to modni sa ostatnio wedding planerzy ;) No ale to dodatkowy wydatek jest.
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    MadziaUK

    Pierwszy link to wspominane przeze mnie wczesniej anemony. Taki dokladnie bukiet mialam na swoim slubie :D

    A moze gipsówka? Nie umiem wklejac zdjec wiec moze jakas dobra dusza cos z google wklei?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Matylda - przepiekny :) wlasnie znalazlam polska nazwe tych kwiatkow anemony wlasnie albo zawilce :)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Quelle: Do Flavi pasowalby taki prosty bukiet z polnych kwiatow.

    no ja tez bym tak to widziała ;)

    madziauk: a frezje? albo piwonie jak dziewczyny pisaly :) Mi sie jeszcze podobaja tulipany :)

    piwonie są dla mnie zbyt eleganckie, ale frezje wygooglowałam i wyglądają ciekawie ;)
    tylko ja chciałbym uniknąć kształtu bukietu ' na grzybek' podobają mi się takie zwłaszcza z goździków, ale ubzdurałam sobie długi prosty bukiet
    najlepiej bez liści i ozdóbek :) dugi bukiet co podlinkowałaś piękny, tylko właśnie mi koncepcję zaburza,
    chciała bym też aby był biały by to w sumie jedyny biały akcent w moim stroju

    Matylda1982: A moze gipsówka? Nie umiem wklejac zdjec wiec moze jakas dobra dusza cos z google wklei?


    BOSKIE <3


    kiedyś jak szukałam inspiracji znalazłam coś takiego i się zakochałam ale nie pasuje ;(
    do tego jestem niska i średnio by mi taki 'bukiet' pasował


    sorry za rozmiar :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Flavia piekne :wink:
    Najlepiej bedzie jak porozmawiasz z kwiaciarka i ona cos doradzi i dopasuje do Ciebie bukiecik ale ja obstawialabym za prostota a zarazem elegancja idaca w polne kwiaty.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    http://28dni.pl/pictures/2165126.jpg
    http://28dni.pl/pictures/2165131.jpg
    A frezje możesz mieć bez kształtu grzybka, wystarczy, że będzie mniej kwiatów i kwiaciarka ułoży wszystkie kwiaty na jedną stronę i przedłuży łodyżki, zawinie je jakos ładnie.
    --
    •  
      CommentAuthorsu_seu
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Zaplątałam sie tu więc podrzucam - Flavia, zapytaj o gipsówkę. Powinni mieć, bo z tego co pamiętam to stosuje się ją często jako wypełniacz bukietów w kwiaciarniach. Twoje pierwsze zdjecie też mi się pod hasłem gipsówka wyświetliło, ale wklejam link do zbliżenia
    http://4.bp.blogspot.com/-dGItHD2BCNI/UhzML18UQ6I/AAAAAAAABqc/S5f8rI1cwOo/s1600/gips%25C3%25B3wka9.jpg
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeApr 9th 2014 zmieniony
     permalink
    Babeczki ślubne, mam suknię do sprzedania :) suknia
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 12th 2014 zmieniony
     permalink
    Nic nie.pisze bo u nas.bez zmian, nic nie zalatwilismy..
    Zaproszeń zostało jeszcze ok 20, obrączki nie zamówione bo chwilowo kasy nie mamy na zaliczkę :tooth:
    Ale 20-25 odbieramy stroje ;)

    Nie mamy też ustalonego menu na obiad :crazy:
    Przystawki i.głównego dania... Ja się cały czas oszukuje że to dwa miesiące :peace:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 12th 2014
     permalink
    Raju Flavia to już lada moment :-)
    ty nie czekaj z tymi obraczkami bo nie zdążą ;-) ja na zrobienie obraczek czekałam 3 tyg ;-)

    Treść doklejona: 11.05.14 22:51
    Flavia wzywam Cię na tapetę! jakie wieści z frontu?:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMay 12th 2014 zmieniony
     permalink
    u nas bez większych zmian :P
    obrączki odbieramy, 21
    Pawła strój już w domu, moja sukienka się dopracowuje a Luśki zwęża :)


    w końcu będzie 92 osoby ( razem z naszą trójką i Panią fotograf )
    tak mamy profesjonalnego fotografa

    nie mam jeszcze nikogo od fryzury i make up'u
    umówiona jestem na paznokcie, tylko wczoraj zamknęła drzwi w samochodzie zatrzaskując je z lewym kciukiem i boję się że mi zejdzie paznokieć
    na całe szczęście będę miała długie rękawiczki najwyżej ich nie zdejmę :P

    okazało się też że w cenie nie mamy dekoracji ( kwiatów ) na stół
    coby zaoszczędzić uruchomiłam domową produkcję tiulowych pomponów
    będą na stołach zamiast bukietu kwiatów oraz jako dekoracja kościoła,
    powieszone na co drugiej ławce
    normalnie kupując zapłaciłabym 700zł za pompony do samego kościoła
    a za 35 szt homemade wyszło mnie 200zł ( cena belki materiału )


    Paweł wpadła na fajny pomysł, aby w ramach podziękowania dla gości
    uszyć z szarego dresu mini woreczki na sztukę rafaello
    zawiążę to błękitną wstążeczką i będzie pięknie <3

    no i nie mam pomysłu na bukiet
    chyba zrobię sama, bo nie stać mnie na bukiet ŚLUBNY
    przez fakt, że tak sie nazywa i ma wstążkę atłasową kosztuje prawie 200zł ;/
    a ja chcę jeszcze dla świadkowej, Luśki i butonierki dla Pawła i świadka...
    eh..

    w ogóle koszty mnie powaliły
    miało być skromne, obiad tylko na max 50 os
    kasy nie mamy i zależało nam aby nie robić czegoś na co nas nie stać
    taka moda "zastaw się postaw się" nie dla nas... a i tak wyszła impreza na którą gdyby nie teść nie było by nas stać
    to on sobie zażyczył 50 osób ze swojej rodziny, tylko to wymóg sponsorski bo to on płaci za obiad
    który koniec końców wyjdzie jak wesele tyle że w innych godzinach
    ślub na 13 ( w kościele wszystko załatwione, zapłacone tylko zapowiedzi zostały )
    obiad od 14.30- 22
    także długoooo...

    w szoku jestem bo się nie stresuję jeszcze, co się równa, że nie chudnę :P
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    flavia - a możesz podać link do tek pracowni, w której pozujesz? o ile to w Polsce :)
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMay 12th 2014 zmieniony
     permalink
    Karakal to RISK made in Warsaw
    (a tu ich strona na FB)
    ja akurat jestem z Warszawy a do ich butiku/ kawiarni mam niedaleko ;)
    ogólnie mają też opcję szycia na miarę, wtedy biorą dodatkowo 30% ceny

    Luśka będzie miała miniaturkę mojej sukienki, Paweł dresowy 'garnitur'
    no i świadkom tez sponsorujemy dersowe stroje :)
    ale to i tak wychodzi mniej niż jakbym kupowała prawdziwą suknię ślubną ;P
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    flavia, dzięki :)
    świetne mają te projekty, tylko ceny zabójcze :) gramatura tej dzianinki mam rozumieć jakas porządna jest? nie szmatława ?
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Materiały mają super, sprowadzane z Włoch ;)
    Moja kiecka jest gruba i dość ciężka, jak na dres...
    Ceny faktycznie dość duże ale jak na polskie projektantki to są moim zdaniem całkiem znośne;)
    Jak się odkujemy to chcę kupić kilka rzeczy!

    My dostaliśmy spory rabat (20%) wyszlo nas 2 tys za stroje dla 5 osób ;)
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Flavia suknia super ,mam nadzieje ze wrzucisz fotki ze ślubu
    My byliśmy dzisiaj w urzędzie zaklepac termin 7 wrzesień ,był mały problem ,bo to niedziela ,pisaliśmy do prezydenta miasta o pozwolenie ,z godzina tez był problem ,bo chciałam na 14 ta ,ale bedzie na 13ta ,dobrze ze nie wcześniej
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Chcieliście 7 niedzielę z jakichś konkretnych powodów?
    Nie wiedziałam że robią problemy, chociaż niedziela to teoretycznie dZień wolny od pracy.

    13 godzina to tak jal my, z tym ze nam na tym zależało ;)

    A jak przygotowania reszty?! Było kilka ślubów na 24 mają z tego co pamiętam ;)
    Meldować się proszę ;)
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Flavia jakoś tak wybrałam ,mój pracuje cały tydzien i w soboty ,wiec wolałam zeby był wypoczęty ,ogólnie wszystko załatwiam ja :devil:
    A co myślicie o dwu czlonowym nazwiskiu ja mysle nad takim ,ze względu na syna ?
    To teraz moge iść zamówić zaproszenia :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Rozumiem:)

    Ja mam tak brzydkie nazwisko ze chętnie się go pozbede

    Półtora roku temu siostra mojego brała ślub wzięła nazwisko męża, bo myślała że się obrazi :P
    A teraz żałuję że nie ma dwu członowego...
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Ja, gdybym drugi raz miała wybierać - na pewno wybrałabym dwuczłonowe albo została przy swoim :) (tak jak zrobiła moja siostra)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    ja mam synów o innym nazwisku ( po ojcu) ,ja po rozwodzie wróciłam do panieńskiego więc tak czy inaczej wziełam nazwisko obecnego męża.
    dwuczłonowe u mnie by głupio brzmiało

    Flavia niecierpliwie czekam na sprawozdanie Twoje i na fotki! będzie cudnie,jestem pewna
    a weselicho pokaźne hehehehe a pamiętam Twoje słowa że skromnie,najbliższa rodzina i tylko obiad :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    U mnie wlasnie te dwa nazwiska nawet pasują ze sobą ,a w urzędzie mialyscie ,albo będziecie miały jakiegoś grajka ?
    Prawdopodobnie jadę jutro wybrać suknie . My będziemy miec DJ-a ,określiłam sie co do muzyki jaka ma grać ,ale moge zrobic listę utworów ,tylko jakoś cieżko mi sie za to zabrać moze wy taka posiadacie ?:bigsmile:
    Szukam tez piosenki na pierwszy taniec i dla mam ,oczepin nie bedzie i jakoś nie moge sie zdecydowac :confused:
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    agap81: mialyscie ,albo będziecie miały jakiegoś grajka ?
    u nas był,owszem.taki "państwowy" :tongue: trajkotał na organach cosik tam
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 14th 2014
     permalink
    Flavia wszystko śliczne Twoje pompony spiszą się ekstra:)
    sukienka jest boska i nie mogę się doczekać wspólnego zdjęcia z Lusią:)
    a 2 tys na wszystkie stroje to b. niewiele moja sukienka kosztowała więcej....
    a z ludźmi na wesele tak jest ja też chciałam najbliższych a że duża rodzina to wychodziło 80-90 a skończyło się chyba na 120.....
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeMay 14th 2014 zmieniony
     permalink
    agap81: A co myślicie o dwu czlonowym nazwiskiu

    Ja zostałam przy swoim i teraz żałuję, właśnie ze względu na syna, ale i na męża też, bo np."głupiej" przesyłki z poczty nie może za mnie odebrać :confused:
    Zbieram się do pisania podania o zmianę nazwiska, ale jakoś się zebrać nie mogę :wink:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMay 14th 2014
     permalink
    Ja mam nazwisko po mezu i Maja tez.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeMay 14th 2014
     permalink
    Flavia śliczna jest ta sunia z tyłu a możesz pokazać przód ????
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMay 14th 2014
     permalink
    Anula85: Flavia śliczna jest ta sunia

    sunia? :swingin: chyba Flavia się nie obrazi :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMay 15th 2014 zmieniony
     permalink
    agap81: Szukam tez piosenki na pierwszy taniec i dla mam ,oczepin nie bedzie i jakoś nie moge sie zdecydowac

    my tego problemu na szczęście nie mamy, bo nie będzie u nas 'pierwszego tańca'
    będzie muzyka w tle leciała, ale tym się zajmuję jeden ze znajomych, który puszcza muzykę na różnych imprezach ;)
    nie macie jakiejś 'Waszej' piosenki? :P ( my nie mamy hehe my w sumie nigdy razem nie tańczyliśmy..)


    uś: a weselicho pokaźne hehehehe a pamiętam Twoje słowa że skromnie,najbliższa rodzina i tylko obiad

    zadowolona z tego powodu nie jestem... Paweł jest strasznie wściekły na tatę, w sumie był... o już się z tym pogodził

    Anula, przód jest prosty ( nawet foty nie mam bo nie ma co pokazywać) dekolt pod szyję bez żadnych odcięć z jednego kawałka tylko zaszewki ma coby dopasowana była

    zdj pochodzi z ich strony
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMay 15th 2014
     permalink
    My na pierwszy taniec mieslimy piosenke: https://www.youtube.com/watch?v=RfPL6RFfFOw (ona sama ją dla nas zaspiewała bo była tez gosciem na weselu) ale ona jest troche po śląsku. Wszystkie ciocie byly zadowolone bo to takie ich rytmy... tekst jest piekny dlatego wlasnie ją wybralismy. :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeMay 15th 2014
     permalink
    Flavia, czy mogłabyś zdradzić mi, jakie są wymiary Twoich pomponów i jakie były wymiary belki, którą kupiłaś?
    Na urodziny Hani robiłam papierowe, przywiesiłam je do sufitu i wyglądały przępięknie, potem wzięliśmy je też na 'garden party' z okazji urodzin i na drzewach również prezentowały się super. Chciałabym zrobić teraz taką dekorację na stałe do jej pokoju - jak już go będzie miała w końcu - z tiulu, ale jestem zielona w kwestii ilości materiału. Będę wdzięczna za wskazówki :)
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 15th 2014
     permalink
    Flavi bedziesz miala sliczna sukienke i nie moge sie juz doczekac Waszych zdjec.:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMay 15th 2014
     permalink
    cuda kiecka...Flavia nie wsciekajcie sie na tate :bigsmile:
    to wasz dzień i tak czy inaczej będzie najpiękniejszy :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 16th 2014
     permalink
    ale elfika, wszystko zależy od ustaleń. ja osobiście nie marzyłam o weselu, (tylko o dalekiej podróży), moi teście marzyli o weselu, a moim rodzicom było wszystko jedno. podział kosztów był taki, że każdy płacił za swoich. mojej rodziny było 10 osób, z rodziny byłego męża 30, 30 naszych znajomych. każdy zapraszał kogo chciał.
    dla mnie wesele było zawsze najgorszym złem, ale z racji że nie zwykłam unikac nowych doświadczeń,( a to jakby mnie ominęło, to już by się nie powtórzyło) to wykazałam się pełnym zaangażowaniem w organizacji. aczkolwiek bez większych podniet. wesele okazało się sukcesem i naprawdę nie żałuję :)
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMay 18th 2014
     permalink
    codziennie sprawdzam prognozę pogody na 31...
    zapowiada się kiepsko :P burze zero słońca ale przynajmniej ciepło
    do tego się pochorowaliśmy, od dziś przez 8 dni na antybiotyku ( umieram)
    ale dobrze, że teraz mnie złapało a nie na dzień przed ślubem
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeMay 18th 2014
     permalink
    Ooooooooooooooooo matko ale błąd zrobiłam zamiast suknia napisałam sunia :( Flavia mam nadzieje , że się nie obraziłaś :) A co do przodu suknie no boska jest po prostu !
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMay 18th 2014
     permalink
    elfika: Us, ja sie wcale nie dziwie, ze sie wsciekaja.

    nie no,jasne.ja rozumiem ze to ich dzień itp ale teraz-na dwa tyg przed to przecież nie ma żadnego sensu jakieś takie wściekania się skoro już wszystko dopiete na ostatni guzik :wink: słowo się rzekło-będzie bardziej bogato niż chcieli,trudno :wink:
    Flavia ulewy już się kończą.powinna pogoda Wam dopisać :bigsmile:
    z tym choróbskiem....no mało pocieszające ale naprawde całe szczęście że teraz a nie za kilka/naście dni :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMay 20th 2014
     permalink
    Dziewczyny czy wy mialyscie ( będziecie miały)na stołach winetki?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.