Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    Mam taki leżaczek po Ignasiu. Raz go użyłam i nigdy więcej. Wcale nie było to dla mnie ułatwienie, bo płytko wody można nalać a jak tylko dzieckosię podnosiło to on wypływał i mnie to wkurzało. I jakoś tak naturalnie kąpanie na rekach wyszło dużo wygodniej. Teraz zastanawiam się czy dam radę dwóch chłopców na raz kąpać więc może jeszcze spróbuję :/ A ta gabka to wygląda zachęcająco ale tez chyba malutko wody trzeba nalać, nie ? A ja wolę żeby cały był zanurzony raczej...
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    Ja mam ten pierwszy. U nas się sprawdzał, ale mały dość szybko z niego wyrósł.
    --
  1.  permalink
    Marion ten Pierwszy plastikowy jeszcze bym kupiła. Na pewno znacznie ułatwia kąpiel.

    Ten drugi nie ukrywam lekko mnie obrzydza. Te bakterie,jak to suszyć.
    Wiem,wcięłam się w temat. Żadnego nie używałam. Jednak wolę położyć na spód wanienki pieluche tetrowa/flanelowa.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    No ja też miałam 'kaczuszkę' - używaliśmy dośc długo.
    Co do maty z gąbki, to też trochę mnie przeraża, że będa się tam lęgnąć bakterie, złuszczony naskórek, resztki płynów itp.
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeFeb 22nd 2016 zmieniony
     permalink
    ja nie kupuję, ale dlatego że mam wanienkę wyprofilowaną tak że leżaczek tam jest i przy Oskarze bardzo fajnie nam się to sprawdzało.
    http://28dni.pl/pictures/2570378.jpg
    --
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    Leżaczek mieliśmy i długo korzystaliśmy. Tylko to tak chyba po 2 miesiącach dopiero.
    Za to mata niewypał, pomijając ze niehigieniczne to wiecie ile wody trzeba żeby gąbka wchlonela i jeszcze trochę było ponad mata.raz uzylismy i to tylko dlatego ze ktoś nam w prezencie przyniósł.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    My mamy ten leżaczek. Ja umiem na wszystko co kupię znaleźć zastosowanie ale na ten leżaczek nie umiałam ;) Wsadzilismy w niego Adasia przy pierwszej kąpieli i zaraz wyjelismy. Przeszkadzał zamiast pomagać. No ale my kapiemy we dwoje. W pojedynkę może by się bardziej przydał. A nie, przepraszam, jak były upały po 40 stopni to w wannie Adasia w tym lezaczku polewalam woda i schladzalam. Całe dwa razy ;)
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    My z pantofelka plastikowego byliśmy niezadowoleni, bo Domi mi zjeżdżała w dół i tak jakby w krok jej si wbijał plastik ale za to gąbeczka super :) teraz tez na pewno będziemy używać gąbeczki, ale nowej :)))
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    A do takiej gąbeczki to trzeba tak malutko wody nalać ? Bo ona dość płaska jest.
    --
    •  
      CommentAuthorblackberry
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    A dla mnie ta gąbkowa wkładka to wanienki to był najbardziej nietrafiony zakup wyprawkowy. Nie użyliśmy ani raz, od początku kąpaliśmy normalnie w rękach, w ogóle nie czułam, żeby mi taka gąbka miała coś ułatwić.
    Oddałam nowej przyszłej mamusi nawet nierozpakowaną :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    O wlasnie, pamiętam ze Adaś sie tez wbijal w ten plastik i na pewno nie było mu wygodnie. A umyć plecki czy pupę to już się w ogóle nie dało. Jak by się chciało dziecko przytrzymać jedną ręką i wyjąć ten plastik to nie ma szans. Przyssawki mocno trzymają.
  2.  permalink
    laski gdzie można tanio kupić koszule nocną rozpinaną w rozmiarze 46?? w lumpach szukam ale nic nie ma :/
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeFeb 23rd 2016 zmieniony
     permalink
    PaulinaMała1983: laski gdzie można tanio kupić koszule nocną rozpinaną w rozmiarze 46??

    Paulina ja kupowałam na Allegro. Rozmiar 46-48 szukałam. Chodzi Ci o takie rozpinane do karmienia? Szukaj raczej jako xxl i patrz na wymiary w opisie. Moje kosztowały coś ok 15-16zł. Tylko się naszukałam fasonu rozpinanego z przodu a nie po z takim rozcięciem w kierunku pachy.
    Polecam też Italian Fashion ale to już zakup za ok 50-70zł.
    --
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeFeb 23rd 2016
     permalink
    PaulinaMała1983: laski gdzie można tanio kupić koszule nocną rozpinaną w rozmiarze 46?? w lumpach szukam ale nic nie ma :/

    Ja też kupowałam na allegro, takie zwykłe
    Tu link do aukcji z której ja kupowałam: http://allegro.pl/show_item.php?item=5870783987
    W ogóle kupowałam kilka rzeczy od tego sprzedawcy i obsługa rewelacyjna, a wysyłka ekspresowa :)
    --
  3.  permalink
    no ja ma problem bo 46 to taka obcisła będzie :/ a ja lubie luźne w biuście te z rozm 46 to takie na ścisk już będą a co będzie później jak jeszcze mi cycki i brzuch przykoksuje :/
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeFeb 23rd 2016
     permalink
    Tinamar najpierw nalewamy wody do wanienki w odpowiedniej temperaturze, my zawsze tak na oko, nie za dużo. I potem dopiero wkładaliśmy gąbkę. Nie wolno najpierw wkładać gąbki i wlewać wody, bo może się okazać, że będzie wrzątkiem nasączona i poparzy dziecko ;/ U nas naprawdę się sprawdziła, tym bardziej, że kapalismy małą w emolientach gdzie była śliska i nie musieliśmy się martwić, że nam dziecko z rąk się wyślizgnie. Poza tym mnie po porodzie w krzyzu bardzo bolało, gabka okazała się zbawieniem. No i sprawdza się także przy ruchliwym dziecku :))
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeFeb 23rd 2016
     permalink
    PaulinaMała1983: no ja ma problem bo 46 to taka obcisła będzie :/ a ja lubie luźne w biuście te z rozm 46 to takie na ścisk już będą a co będzie później jak jeszcze mi cycki i brzuch przykoksuje :/

    Ciężko mi się wypowiadać bo każdy ma inaczej. Ja w każdym razie mam naprawdę duży biust (85HH) a koszule są rozciagliwe. Mogę Ci zmierzyć ile mają jak się rozciagną.

    Treść doklejona: 23.02.16 11:55
    Zmierzyłam po rozciągnięciu ma nawet 75cm :-) w biuście
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 23rd 2016
     permalink
    paulina ja w poprzedniej ciąży byłam duza ;) bo nie dość, ze startowałam z wagi dużo wyższej niż teraz to przykoksowałam jeszcze 20 kg :devil:
    koszule z rozm xxl miałam do porodu a potem już miałam pizamy do karmienia - dużo wygodniejsze to jednak było
    spokojnie kupowałam je na allegro :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 23rd 2016
     permalink
    Duze koszule do karmienia mozna kupic tez na BonPrix.

    Marion do kąpieli dziecka polecam cos takiego:
    http://www.odnarodzin.pl/bezpieczny-lezaczek-do-kapieli-duet-baby.html
    Kosztuje grosze, mozna wyprać i przy naszej dwójce sie sprawdził rewelacyjnie.
    --
  4.  permalink
    Ja kupiłam dwupak koszul do karmienia w bon.prix. Z tym że ja duża jestem i mam rozmiar 48.
    Za bodajze 70 zl. Materiał wydaje sie fajny,kolory super.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 23rd 2016
     permalink
    Jaheira: Marion do kąpieli dziecka polecam cos takiego:

    O, fajna sprawa :bigsmile:
    No właśnie szukam czegoś, bo często będę kąpać sama, więc chodzi mi o coś takiego, co by mi wygodnie było.
    Mieliśmy kaczuszkę poprzednio, ale jak już któraś tu pisała, że dzieci, te małe, w niej zjeżdżają w dół - mój sobie jajka gniótł, heh. No i zawsze był problem z umyciem plecków i pupy.
    PaulinaMała1983: laski gdzie można tanio kupić koszule nocną rozpinaną w rozmiarze 46?? w lumpach szukam ale nic nie ma :/

    No to ja też chodzę po lumpach i szukam w rozm. 40-42, ale nie mogę nic znaleźć, a właśnie same duże rozmiary widzę - 46, 48 i nawet większe.
    •  
      CommentAuthorkkasia4
    • CommentTimeFeb 23rd 2016 zmieniony
     permalink
    Koszule do karmienia za 20 zł można kupić na allegro w każdym rozmiarze.

    http://allegro.pl/wyprzedaz-topowy-model-koszula-do-karmienia-xxxl-i5997444977.html
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeFeb 23rd 2016
     permalink
    Dziewczyny kupuje młodej łóżeczko 160 x80. Chyba posłuży jej parę lat co?
    I powiedzcie dla takiego dziecka materac lepszy piankowo lateksowy czy sprężynowy?
    --
  5.  permalink
    kamii moja na 160 dł. spała do 4 roku życia
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 23rd 2016
     permalink
    moja w tym roku konczy 7 lat i spokojnie jeszcze w nim pośpi :) sama ma jakieś 125cm wzrostu :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeFeb 23rd 2016
     permalink
    Ja kladlam tetre i młody mi nie zjezdzal.
    --
    •  
      CommentAuthorRenata_
    • CommentTimeFeb 25th 2016
     permalink
    Dziewczyny, jak któraś potrzebuje torby do szpitala to jest promocja w Decatlonie. Za torbę 55l - 14,99 zł. wysyłka gratis. Jedyną wadą dla niektórych może być jej kolor ponieważ w cenie promocyjnej jest tylko różowa.
    Uważam że torba warta swojej ceny. Jest z cienkiego materiału ale dość pojemna.
    https://www.decathlon.pl/torba-55-l-duffle-skadana-roowa-id_8206365.html
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 25th 2016
     permalink
    Renata_: Jedyną wadą dla niektórych może być jej kolor ponieważ w cenie promocyjnej jest tylko różowa.

    No to jak dla mnie odpada - nawet za darmo różowej bym nie chiała :tooth:
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Mam takie pytanie, czy któraś z Was używała może kosza/pojemnika na zużyte pieluszki? Tak mi się ostatnio rzucił w oczy na allegro i zastanawiam się czy warto kupić :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    °Agata°: czy któraś z Was używała może kosza/pojemnika na zużyte pieluszki?

    Ja nie miałam.
    A on jest jakiś wyjątkowy? Pod jakim względem? Zatrzymuje zapachy czy coś?
    Ja na bierząco pieluchy wyrzucałam.
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Pakuje każda pieluszke w worek i sa one w szczelnym pojemniku. Też bym wyrzucała na bieżąco ale dom ma dwa pietra i lecieć z tym na sam dół za każdym razem to wiesz.. Wiadomo jak to jest badziewne to szkoda kasy i moge latać z góry na dół ale jak można sobie jakoś ułatwić życie to czemu nie :p
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Ja używałam pachnących siateczek typu paklanki i było ok. Raczej nie przekonuje mnie specjalny kosz
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Agato, ja miałam specjalny kosz. Dla mnie był ok, ale trzeba pamiętać, że wkłady są dość drogie.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    °Agata°: Też bym wyrzucała na bieżąco ale dom ma dwa pietra i lecieć z tym na sam dół za każdym razem to wiesz..

    Ja mieszlam w bloku na I. piętrze.
    Raz dziennie bankowo będę wychodzić - starszego do przedszkola podrzucić a potem odebrać, poza tym wyjścia na spacery z wózkiem. Pieluchy więc będą wyrzucane codziennie. Dlatego w swoim przypadku nie widzę sensu kupowania specjalnego kosza.
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Ja też się zastanawiałam nad tym koszem. Jak się ma kasę to czemu nie. Ale faktycznie trzeba brac pod uwagę specjalne wkłady do niego. Przy Ignasiu obyło sie bez więc i teraz da radę. Tylko nie wiem własnie gdzie kupić takie woreczki na pieluszki - anecia, możesz zdradzić ?
    --
    •  
      CommentAuthorkkasia4
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Ja mam taki kosz, świetna sprawa zero zapachu wszystko szczelnie zamknięte, wkłady starczają na długo można je kupić na allegro.
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Dlatego właśnie pytam czy warto bo wiecie wpakowac kase a później okaże sie bezużyteczne to szkoda zachodu.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorkkasia4
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Właśnie o tym myślałam. A ile kosztują wkłady do tego i na ile starczają ?
    --
    •  
      CommentAuthorkkasia4
    • CommentTimeFeb 26th 2016 zmieniony
     permalink
    Wkłady kosztują około 20 zł starczają tak ba 2-3 miesięce zależy ile dziecko pampersow zużywa.
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Na długo i wkłady nie wychodzą jednak tak drogo. No muszę się nad tym dobrze zastanowić bo wynosić pampersy raz dziennie np a co zmianę to różnica.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorkkasia4
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    To jest wygoda nic nie śmierdzi i higiena.
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Tinamar: Tylko nie wiem własnie gdzie kupić takie woreczki na pieluszki - anecia, możesz zdradzić ?

    Ja kupuję albo w sklepie stacjonarnym z rzeczami dla dzieci albo jak robię inne zakupy to na allegro zamawiam to jest koszt ok 5zł za 100 woreczków
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Przyjrzalam sie tym woreczkom i bardziej mnie przekonały, w Rossmannie można je dostać z tego co widze 7 zł za 100 szt.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeFeb 26th 2016
     permalink
    Ja tez polecam kosz na pampersy..jak dla mnie rewelacja :-)
    Przy pierwszej tego nie mialam i wyrzucalam do śmieci normalnie, zapach byl okropny bo nie.zawsze byl pelny kosz.po.jednym dniu aby wyrzucac smieci..
    Tu z zapachem.problemu nie ma, nic nie czuc..
    Na poczatku te wklady szybko sie zuzywaja bo.wiadomo jak to maluch co jedzenie to kupa :-)
    A teraz to juz na o wiele.dluzej jeden wklad starczy :-)
    Ja bardzo polecam :-)

    Treść doklejona: 26.02.16 22:32
    A woreczki tez fajne, ale.szybciej i wygodniej wyrzuca sie do kosza od razu, nie trzeba wyciagac, zawijac i lazic do kuchni wyrzucic..
    Tutaj przy koszu to sciagasz wyrzucasz wsio pod.reka :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 27th 2016
     permalink
    no chyba rozważę ten kosz jednak jeszcze raz :)
    --
    •  
      CommentAuthorartystka80
    • CommentTimeFeb 27th 2016
     permalink
    Ja miałam taki kosz przy synku, nie sprawdził się .Mieszkam w domu, pieluch była normalna ilość a codziennie i tak wychodzilismy.Dobrze że kosz dostaliśmy po bratanku.
    --
    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeFeb 27th 2016 zmieniony
     permalink
    Bardzo polecam kosz na pieluchy. Z początku kupowałam wkłady, a teraz używamy go ze zwykłymi workami na śmieci, zostawiłam jedynie te plastikowe kółko, lekko zawijam worek i też ładnie trzyma i nie śmierdzi ;)
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeFeb 28th 2016
     permalink
    Zakupiłam te woreczki i zobacze jak się będą sprawdzały...kosz zawsze można kupić później :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeFeb 28th 2016 zmieniony
     permalink
    °Agata°: Zakupiłam te woreczki i zobacze jak się będą sprawdzały...kosz zawsze można kupić później :)

    Też jestem tego zdania zwłaszcza że mnie przeraża koszt kosza i tych wkładów, trochę mi żal na to kasy :/
    .
    za to zakupiłam dziś nianię z monitorem TT i zobaczę jak się sprawdzi :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.