Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 2nd 2007
     permalink
    Agus myslalam ze widzialas fotencje i moze masz je na kompie... no ale jak znajdziesz chwile to zerknij na allegro jaki to model bo chetnie poogladam :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 2nd 2007
     permalink
    Agus a moze na allegro nosi on nazwę Radek II?bo ja mam wlasnie takie:)
    --
  1.  permalink
    wkleję ogłoszenie :)

    http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,22366974,Dla_dziecka___Foteliki__lozeczka,m1-226.html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 2nd 2007
     permalink
    no to Agus pierwszy powazny zakup dla nowego obywatela juz za wami :)
  2.  permalink
    dopiero jutro będzie za nami :-))
    Wiecie, zapomniałam juz, ze kupowanie dla bobasa moze byc takie przyjemne ;)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 2nd 2007
     permalink
    ładne Agus :)) a my bedziemy mieli takie :)

    http://www.allegro.pl/item162773317_klups_radek_ii_teak_kolyska_szuf_mater_gryka.html
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 2nd 2007
     permalink
    a ja wczoraj wyliczalam z centymetrem czy te mebelki co chcemy kupic nam sie zmieszka i brakuje mi z 30cm pokoju :) zanosi sie na niezle gimnastykowanie i kombinowanie zeby wszystko bylo tak jak chce
  3.  permalink
    Bardzo podobne Kfiatuszku;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    dziewczyny jaki typ koszul do karmienia planujecie kupowac? wiekszosc z nas tu piszacych na stale ma termin letni wiec w sumie wchodza w gre raczej na ramiaczka lub z wycinanymi rekawkami... ja dzisiaj wynalazlam 2 ciekawe tylko te ceny :(
    z doswiadczenia I ciazy wiem ze ciagle potrzebowalam nowej koszuli (a to plamka krwista a to wyciekl pokarmu) i w sumie 3dni to 3 sztuki sie zdadza a te co posiadam sa mega krociutkie i sie do szpitala nie nadaja...

    moje dzisiejsze typy to
    http://www.allegro.pl/item161705999_nowosc_koszula_nocna_be_ze_stanikiem_rozm_l.html

    http://www.allegro.pl/item161046049__ab_badz_piekna_w_ciazy_i_po_porodzie_42_nowa.html (znacznie ladniej w rzeczywistosci wyglada)

    http://www.allegro.pl/item162881127_nowa_koszula_ciazowa_i_dla_karmiacej_40_42.html

    takie sa ponoc nic nie warte bo biust wyskakuje sam (tak ocenily moje 2 kolezanki)
    http://www.allegro.pl/item163356442__aab_urocza_koszula_do_karmienia_xl_pomaranczow.html
    http://www.allegro.pl/item161847609_koszula_koszule_dla_karmiacej_rozmiar_m.html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 3rd 2007
     permalink
    w sumie jak jest sukienka na ramiaczkach to nie trzeba za bardzo kombinowac z wyciaganiem cycka, więc takie z wycięciami są zbędne, tez dzisiaj buszowałam na Allegro i ta pierwsza podobała mi sie najbardziej
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2007
     permalink
    mi się podoba bardzo ta druga! łana i taka kobieca :))

    ale Ja się przy was nakręcam - nie kupujcie już tyle bo Ja się pogubiłam :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 3rd 2007
     permalink
    Jemma mi tez ona bardzo przypadla do gustu ale ta cena... biorac pod uwage ze 2 sztuki to minimum a ja planuje 3 to po prostu kompletna ruina finansowa :neutral:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2007 zmieniony
     permalink
    gdyby ktoras planowala kupic kojec (lozeczko podrozne) to zerknijcie co znalazlam na allegro moze akurat wpadnie wam w oko

    http://www.allegro.pl/item163071151_uwaga_gratis_lozeczko_kojec_przewijak_super.html

    nie widzialam tego na zywo ale oceniajac po tym co widac na aukcji to plusy za estetyke wykonania, nieceratkowy przewijak no i oczywiscie cene :wink:


    ps. poczytalam komentarze na allegro no i osoby ktore lozeczko kupily sa bardzo zadowolone.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    Ta druga jest cudna! Może jedną...
    Tak wogóle to wolę piżamy!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    Magg u nas na poloznictwie nie wolno pizam :sad: a co do liczby koszul to niestety ja jestem zwolenniczka kilku zmian. No i patrze tez praktycznie bo szkoda by mi bylo wydac 50-60zl na koszule a pozniej gdyby sie uciapala no we krwi. kurcze chcialabym miec tyle kasy zeby kupic co mi sie podoba.. i maluszkowi tez...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    Ania a kto by nie chciał! Pewnie kupię ze dwie do szpitala takie po 20 -30 zł a w domu to i tak najlepsze są t-shierty ( kurcze nie wiem jak to się pisze) Ta druga jest po prostu słodka!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    Magg w domu fakt najlepszy Tshirt z glebokasnym dekoltem :)
    a co do szpitala to ja na porod tez planuje kupic taka jakas wielka koszulke typu tshirt z duzym dekoltem i taka ledwo za tylek, moze byc nawet meska w szpic, zreszta u nas daja na porodowke tez i szpitalna wiec jakby co to bede miala zapas swoj :)
    jak urodzilam Gabryche to mialam jedna taka http://www.allegro.pl/item162881127_nowa_koszula_ciazowa_i_dla_karmiacej_40_42.html a jedna taka zwykla wycinana w mocny szpic i sie idealnie spisywaly i po porodzie i pozniej w domu, trzeba pamietac ze od maja do wrzesnia moze byc mocno goraco wiec lepiej jak najmniej zakrywane kupowac... ja po porodzie mialam przez jakis czas uderzenia goraca i ciagle mi bylo za cieplo wiec im mniej materialu tym lepiej :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    Ania z tą jedną piżamka tak sie zakręciłam, że zalogowałam się i zamówiłam i nie wiem jak do tego doszło wrrr a nie chciałam :( na razie zadałam pytanie a potem się okaże co dalej bo jest dość ciekawa :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    Witam dziewczyny, ta druga koralowa koszula jest SUPER! Zastanowię się nad jej kupnem!
    Wczoraj byliśmy z mężem na zakupkach, skusiliśmy się na śliczną pościel z GLUCKA tak jak mówiłam - zielona z żółtym kaczorkiem, później dokupimy resztę do kompletu(rożek, przewijak, przybornik i śpiworek), a teraz chcieliśmy tylko dostać kartę rabatową w hurtowni (5%).
    Wybraliśmy też już wózej i pod koniec marca będziemy zamawiać, żeby później się nie okazało że nie ma naszego koloru!
    Niestety jeżeli chodzi o łóżeczka to niektóre są strasznie "słabe", ma się wrażenie że jak dziecko troszkkę się porusza czy poskacze to ono się rozwali! W związku z tym zadecydowaliśmy że zamawiamy u naszego stolarza razen z przewijakiem na komodę i półką nad komodę!
    Kupiłam też parę ślicznych ubranek i innych drobiazgów! Straszna frajda takie zakupki, polecam na handrę i poprawę humoru! Mały drobiazg i już się czuję lepiej!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2007 zmieniony
     permalink
    A i jeszcze wczoraj mąż zabrał mnie do MAMA FASHION, okazało się że trafiliśmy na promocyjny dzień i kupiłam sobie dwie bluzeczki za 30 zł z 89 zł - strasznie się cieszę, bo są boskie!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    a Ja dzisiaj byłam w sklepie GEMO hmmm i nawet ładne gatunkowo spodnie widziałam i spódnice aż w szoku byłam
    Śliczna brążowa - czekoladowa spódnica gatunek - Ja to pod sztruks zaliczam ale ten mięciutki i cieniutki, jeansy rybaczki, spodnie eleganckie rybaczki czarne hmm wszystko niczego sobie :)) wiec co do dołów to wiem gdzie będę buszowała :))

    Ciuszki dziecięce w tym sklepie to cenowe zdzierstwo i nie polecam! W smyku natomiast śliczne śpiochy z misia i kaftaniki oraz różne kocyki i takie tam inne - jesio Ja oszaleję chyba :))

    IWA mama fashion gdzie to jest? z tym sklepem albo nie miałam styczności albo nie zauwazyłam nazwy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    jak zwykle katowice w nosie mają wrrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2007
     permalink
    Lady ty nie narzekaj... u nas w podlaskiem zaden ze skelpow dla mam nie ma siedziby, baaa jesli idzie o wozki to tylko w 1 hurtowni w calym wojewodztwie jest wybor 3-4 marek, w ogole malo jest hurtowni w moim rejonie ktore sa wymienione na stronkach producentow
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 4th 2007 zmieniony
     permalink
    czy moze widziałyście tę sukienkę i dotykały?

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 5th 2007
     permalink
    Aniu a czy do wyprawki doliczyłaś misia dla dzieciątka? :))
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeFeb 5th 2007
     permalink
    aha ciężarówki nie biegajcie za dużo w butach na obcasach - wasze organizmy przygotowują cialo do porodu buty z obcasem mogą łatwo zdeformować wasze stopy - jesteście w czasie ciązy bardziej na takie deformacje podatne.
    • CommentAuthormama12
    • CommentTimeFeb 5th 2007
     permalink
    Lily, nawet, jakbym chciala je nosic, to nie moglam, od okolo 4 miesiaca chodzenie na obcasach sprawialo mi wrecz bol:cry:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 5th 2007
     permalink
    no Ja na razie nie mam problemu ale latem i tak mam większość klapeczek na płaskim albo na delikatnym obcasiku :))
  4.  permalink
    A my juz przywiexliśmy łóżeczko:) Jest naprawdę bbb ładne i uwazam, że bieguny to super sprawa:) narazie oczywiście stoi zapakowane na strychu, ale puierwszy super powazny zakup dla małego Lewka juz za nami :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 5th 2007
     permalink
    podzielę się allegrowską bluzeczką, która mi się bardzo podoba ale niestety nie mój rozmiar wrrrr

    http://www.allegro.pl/item162360565_przepiekna_delikatna_i_marszczona_bluzka_esprit_.html


    Aga jakie bieguny ? hmmm
  5.  permalink
    lady - no do bujania bobasa. Łóżeczko które kupilismy jest połaczeniem zwykłego łóżeczka i kołyski. Jak nie ma potrzeby bujania to można oczywiście je zablokowac.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 5th 2007
     permalink
    Lady - nie dodalam misia bo to nie jest wyprawka juz wg mnie :) ja mam pluszakow w domu pod dostatkiem (o ile nie za duzo) a znajac zycie maluch i tak dostanie jakies nowe wraz z przyjsciem na swiat wiec sama nie planuje zadnego takiego kupowac. Zreszta przytulanka jest dla dziecka starszego ok roczku, wczesniej nie wskazana bo szkrabik moze sie najesc wloskow
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 5th 2007
     permalink
    To też nie mój rozmiar!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 5th 2007
     permalink
    nie wiem czy tutaj bylyscie, niezle opisane produkty, nawet dla samego zorientowania sie warto

    http://www.urwis.pl/sklep/
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    Tak sobie to wszystko przeglądam, czytam i szok. Ja jak na razie nic nie szukam, nie sprawdzam, nie chodzę po sklepach (zresztą nadal mam leżeć). Jakoś tak chyba jeszcze do mnie nie dociera to, co się wydarzy za kilka miesięcy :wink: Może jak nabiorę więcej sił to poczłapię zobaczyć co ciekawego można u mnie nabyć, a jak już będzie bliżej to zaczniemy z Grzesiem kompletować tą wyprawkę :bigsmile: Dzięki za info dziewczyny, na pewno się przydadzą :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    Inez no przy Tych kobietach nie da się inaczej podejść do wszystkiego jak nie chłonąć tych wiadomośći jak gąbka a mając chwilę przed komputerem pozaglądać na strony WWW z tym co dotyczyć będzie niebawem Nasze pociechy oraz w sklepie nie daj się obojętnie przejść obok jakiegoś spioszka nie wydając na niego pieniążków:))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    a to zdbycze mojego męża - jest lepszy ode mnie bo Ja do tej pory tylko 2xbody kupiłam a on pozostałe!









  6.  permalink
    Słodkie :)Najbardziej podoba mi się "mała kaczuszka " Ja nie mam jeszcze żadnego ciuszka :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    Ja te ciuszki kupiłam w C&A po 9,90 i gatunkowo są świetne!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 6th 2007 zmieniony
     permalink
    kaczucha jest de best i do tego unisex :wink:
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    fajne te rzeczy ale biedrona bedziesz zalowala, ze sa rozchylane przy szyi a nie zapinane na zatrzaski. dziecko bedzie mialo goło pod szyją.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    bladykot niekoniecznie... ja takie tez mialam i byly ok bo to duzo zalezy od jakosci materialu, wiadomo jesli slaba bawelna to sie beda rozlazily ale te z drobej bawelenki zachowuja fason nawet po wielu praniach. lepsze takie niz na guziczki chociaz ja najbardziej lubie zatrzaski :)
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    Nie no wszystko jest słodkie, a ja mam słabość do takich ubranek, więc pewnie jak już będę mogła z domku wychodzić to się będzie kasa rozpływała w mgnieniu oka :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 7th 2007 zmieniony
     permalink
    Oj Inez wierz mi kaska sama wychodzi z portfela, jak już wyjdziesz na zakupki to sama zobaczysz - nie da się wrócić z pustymi rękoma! Zawsze coś nam mamusią się spodoba! :wink::wink::wink::wink::wink:
    Ja już troszkę rzeczy kupiłam - i wydałam niezłą sumkę choć nie kupuję najdroższych ciuszków, ale takie żeby się nie rozleciały po pierwszym pranku i w takiej ilości żeby nie prać i nie prasować co 5 min, tylko mieć więcej czasu na opiekę i zabawę z dzidzią!:wink::wink:
    Kolejny wypadzik planuję już w przyszłym tygodniu! :clap: Niezła zabawa!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 7th 2007
     permalink
    ach z tymi zakupami to jest coś strasznego... Ja to się wybieram ciągle do smyka i wybrać się nie mogę! widziałam tam śłiczne śpioszki i kaftaniki :)) jedyne jakie problemy w zakupach to gotówkowe :))

    bladykotku nie będę załowała bo gatunkowo są świetne te kupione w C & A gorzej z jednym śpiochem z Selgrosa bo jest już zupełnie inny i będzie się rozciągał! Poza tym ciuszki te nie będą wiecznie noszone przez dzieciątko !

    IWA mi nie ma co wyłazić z portfela na razie więc na tę chwilę mam zasób ograniczony na moje szczęście
    hhahaa
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 7th 2007
     permalink
    Iwa no wlasnie bardzo dobre podejscie... ja mialam tez taka ilosc zeby nastawiac pralke raz w tygodniu :wink: a co do prasowania to tylko pierwszy raz po kupieniu i pozniej po 1 praniu prasowalam, pozostale rzeczy po prostu rozwieszajac dobrze "strzachiwalam" wygladzalam reka i na suszarke. nie znosze prasowac moze to dlatego a moze zwykle lenistwo :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 7th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu a kto lubi wrrr Ja muszę wszystko mojej rodzince prasować i sergregować w szafie bo inaczej marudzą, że nie mają co ubrać. Na szczęście moja córa ostatnimi czasy sobie wszystko sama prasuje :))

    Qrde z ciążą nastawiam się na chłopaczka i wszystko co kupuję to raczej w tym kierynku ( kolorystyka ). Jest wiele pięknych rzeczy ale jak na razie może nie będę wszystkiego brała co mi się spodoba ale to co będzie potrzebne!

    To moje nowe nabytki



    Typowo fikuśne kupię latem!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    Lady a jak to bedzie dziewczynka??
    ja wiem na 100% ze chlopak a i tak na nic nie kupilam jeszcze
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.