Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    gondolka to takie moje marzenie z dziecinstwa :) dzieciaczki slodko w nich wygladaja :)

    hmm kolekcja 2007 .. musze tam zajrzec nie kojarze tego rodzaju wozka :)mnie sie ostatnio spodobał bebecar style at tyle ze spacerowka jest straszna :( :D
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    ojj jakie ładne :) kolorki mają fajne :) szkoda tylko ze nie widac dokladnie szczegołow na stronie implasta :) ten bobbiway tez jest fajny :) tzn widze tylko fotelik :) musze poszukac gdzies wiecej info na temat tego wozka :))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    kfiatuszku tylko ze ceny implasta to powyzej 1300, no ale jak do spolacza kupujecie to tez inaczej :) a no i pewnie jeszcze jedno malenstwo za jaksi czas w planach wiec tez pod tym katem warto spojrzec
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    no no :)podobno te boldery mmaja sie pojawic w sprzedarzy w polowie marca i kosztowac kolo 1700 :( czyli chyba to tez minus jest i to duzy...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    kfiatuszku no to faktycznie minus ogroooooooooooooooooomny, jak stad do honolulu co najmniej :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    zrobimy bunt na wozki ze takie drogie i niekupimy zadnego :D hehehe :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    AniuM z tym Bolderem 4 to i mnie się on podoba! musżę się za tą kolekcją w sklepach porozglądać bo jest świetna
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    Dziewczyny - niestety Boldera z firmy IMPLAST nie ma jeszcze w sklepach i jeszcze troszkę go nie będzie!
    Rozmawiałam meilowo z producentem, wózki wejdą dopiero w marcu ich cena faktycznie będzie droższa od tych które już są dostępne z kolekcji 2005-2006! Ja w końcu wybrałam VOLANTA 3 - jabłkowego kolor 107 i już wiem że trzeba go najpóźniej zamówić w Askocie we Wrocławiu w MARCU, bo później może być problem z kolorem, producent czasami nie nadąża za chętnymi i nie wyrabia się z dostawą! Wtedy może myć draka - no chyba ,że kolor który się chce jest na sklepie w magazynie to nie ma problemu! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2007 zmieniony
     permalink
    Iwa alez super wybor koloru :) jak ja lubie wozki w kolorze jabluszka czy pistacji... ehhh czemu tylko zaden z tych ktory jest na nasza kieszen nie jest w takim kolorku... a nie przepraszam TAKO jest tyle ze ja go w sklepie ledwo przesuwalam nie mowiac o noszeniu... kolejna sprawa ktora mysle ze trzeka KONIECZNIE wziac pod uwage przy kupnie wozka to wielkosc mieszkania, jesli mieszkanko malutkie to im zgrabniejszy wozeczek tym lepszy, u nas kolezanka ktora ma wozek firmy POLAK miala problem z uzywaniem go w mieszkaniu bo jej w duzym pokoju miedzy meble a komplet wypoczynkowy nie wlazil i musiala sie 1 fotela pozbyc :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    IWA mojem M DRIVER 4XL się podobają :)) on chce taki powiedział i żaden inny nie wchodzi w grę no chyba, że kolekcja 2007 będzie do lipca w sklepie :) to Ja BOLDERY rozpatram!
  1.  permalink
    zasatanawia mnie tylko, czy inna wielkośc kółek z przodu i z tyłu zdaje egzamin... No i chyba ten Bolder jest "twardym" wózkiem...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    Na pewno nie da się w nim maleństwa "trzepać" ładnie mówiąc bujać jak na huśtawce, ale tak pozatym to wózki IMPLAST - DRIVER czy VOLANT bardzo lekko się wozi, mają amortyzatory (to te sprężyny) dlatego są miękkie i wogóle trzykołowe są bardzo zwrotne, ale nie wywrotne to wszystko już sprawdziłam osobiście - koleżanka kupiła 3 kołowy! SUPER sprawa, a do tego ten fotelik też jest super i można go zamontować na wózku to duży plus!
    --
  2.  permalink
    Iwa- ja miałam kiedyś wózek na tych niby "amortyzatorach" . Może były inne czasy i materiały trochę gorsze, ale u mnie to się zupełnie nie sprawdziło.
    Co do 3-kołowych ... Moja siostra cioteczna ma taki wózek. RZeczywiscie - jest bardzo zwrotny i lekko go się prowadzi - ale wyłacznie w alejkach wyłozonych kostką lub w centrach handlowych. Na nierównej powierzchni jazda jej wózkiem to istny horror!
    Z tym wózkiem to nie taka prosta sprawa :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    To ja nie wiem jaki ona miała wózek, bo moja kuzynka ma trójkołowego DRIVERA z IMPLASTA i buyliśmy latem nad morzem to nawet po plaży było mi łatwo go pchać i w lesie po drodze na plażę, a teraz jak spadł śnieg a mała ma już 1.5 roku też łatwo się go wozi!Ja go polecam!
    --
  3.  permalink
    Nie pamiętam, jakiej firmy to jest wózek. Byc może, że te z Implasta są swietne- przeciez ja ich nie krytykuję! Myslę jednak, że warto zwrócić uwagę na niektóre rzeczy przed zakupem.
    Poza tym kazda z nas jest inna, każda ma inne doświadczenia i kazdej z nas będzie się podobał zupełnie inny wózek:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    Ja tam nie chcę trójkołowca jeśli będę kupowała to tradycyjny!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    Ja też tradycyjny! Pegperego i zdania nie zmieniam.... bo za darmo :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    hahhaha Magg Ja kupuję więc zdanie mogę zmienić hahah stostownie do ceny :)) a te z implasta sa piękne szczególne z nowej kolekcji!

    Trójkołowce podobają mi się z chicco :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    Chyba że coś się zmiani i go nie dostaniemy...wtedy dopiero będzie mi wesoło!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    ile mamusiek tyle opinii ale ja tam jestem zdania ze wozek to musi byc mocno funkcjonalny bo ladne chicco to juz z Gabrycha mialam i wiem jedno - zadne mniejsze typu plastiki czy nawet gumowe kolka tylko duuuze pompowane no i tak jak w poprzednim przekladana raczka jest mi do zycia niezbedna :wink:
    a co do 3kolowcow - mialam przyjemnosc takim xlanderem kierowac i dla mnie porazka jak na polskie drogi, byloby ok gdyby nie krawezniki i masa wyrw w alejkach, dla mnie zbyt malo stabilny jednak taki typ wozeczka, zreszta w dzieckowych sprawach pod pewnymi wzgledami jestem tradycjonalistka :smile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 12th 2007 zmieniony
     permalink
    A to coś dla dziewczyn, którym podobają się wózki IMPLAST, ale są dla nich za drogie! Te są prawie identyczne, a do tego w cenie jest też fotelik samochodowy, który można zamontować na stelażu, a kolorystyka wózeczków też prawie identyczna co IMPLAST DRIVER, czy VOLANT!:bigsmile::wink:
    http://www.2o2.pl/index.php?p533,volant-3-rewelacyjny-wozek-dzieciecy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    Iwa ale to implast jest producentem i wozeczek tez volant tyle ze przez firme inna sprzedawany a i cena wcale sie praktycznie nie rozni bo 1300zl chcesz czy nie chcesz wychodzi. Poza tym mam jedno ALE - szerokosci siedziska w spacerowce 31to bardzo malo zwlaszcza ze jak zima posadzisz maluszka w kombinezonie to bedzie ledwo sie miescil. takie najlepsze to byloby 35cm.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    różnica w cenie jest całkiem spora, bo VOLANT w sklepie kosztuje 1390 zł plus za fotelik 349 zł to zdaje się razem wychodzi znacznie więcej niż za ten, choć ja i tak obstaję za IMPLASTEM - VOLANT 3!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 12th 2007 zmieniony
     permalink
    Iwa tam tez jest Implast Volant 3 :) ja porownuje nie ceny sklepowe a ceny internetowe bo w sklepie to ja jedynie pojde wozeczek obmacac a kupie i tak online. a poza tym cena tego volanta 3 z fotelikiem to 1584zl, http://www.2o2.pl/index.php?p534,volant-3-gondola-spacerowka-fotelik a doliczajac koszty przesylki wyjdzie niewiele taniej no a jak w sklepie robisz wieksze zakupy to tez dostaniesz rabacik :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    aaa byłam dzisiaj w C&A ale śliczne nowe body rzucili mmmmm kochaniutkie i kolorki prześliczne :)) szkoda tylko, że kaftaników tam nie ma :)) a i śpioszki były tez przekochane :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    Lady kaftanikow to tylko ze 3-4sztuki do momentu az odpadnie pepuszek, pozniej i kaftaniki i koszulki to lepiej sobie darowac bo malenstwu sie sciagaja
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    no tak Aniu masz rację - zupełnie zapomiałam! Jesio tego pępuszka to Ja się boję jak ognia! Moja córa nie miała przy wyjściu ze szpitala a tu chyba mnie to czeka! mąż będzie go obrabiał :))

    ale te body co dzisiaj widziałam to chyba nie zaszkodzą maluszkowi a były urocze! Pod kompleciki dwuczęściowe jak znalazł :)) no i śpioszki - będę musiała co wypad do sklepu jeden kupić :)) w różnych rozmiarach :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    a co do wózków IMPLAST BOLDER to kfiatuszek mnie zmartwił wrrr ta cenaaaa wrrr może do lipca potanieją :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    no lady nie watpie zeby potaniały :) moze ze 100 zł :) ale co to jest ??:) ja dzisiaj bylam z mezem ogladac wozeczki :) i wylukalismy taki jeden nawet fajny wozeczek :) mikado ox-ford :) 4 kołowy ale wyglada jak trzy kołowy :) mezowi sie bardzo spodobał :) mowi ze sie dobrze prowadzi :) no i jest lzejszy od atlantica kotry mi sie podobał :) bo sama rama wazy tylko 9,5 kg a nie tak jak w atlanticu 14 :D co prawda AniM nie zadowoli bo nie ma przekładanej raczki tylko przekładane całe siedzisko ale mnie sie tam podoba :) no i mozna kupic do tego fotelik i z tego tez sie ciesze :) bez fotelika to cena 900 zł czasem wiecej czasem mniej zalezy od sklepu :) oto link do aukcji :)

    http://www.allegro.pl/item166076697_2o2_wozek_wielofunkcyjny_mikado_ox_ford_nowosc_.html

    aaa AniuM jest tez sliczny zielony :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    kfiatuszku bardzo podobny do implasta!!!

    ach Ja na razie nie kupuję wózka - poczekam do ostatniej minutki :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    kfiatuszku ogladalam ten wozeczek i powiem tak - wagowo i wymiarowo jest ok ale ta raczka jak zauwazylas :wink: kolezanka wlasnie mowila ze w sklepie jest promocja na Xlander'a i kosztuje 1030zl (tyle ze bez fotelika) wiec mysle ze trzeba jeszcze polazic po zsukac. podejrzewam ze jak implast wprowadzi nowy model to te stare tez troche potanieja, zreszta w tej chwili to juz iwdac ze modele z 2006 tanieja na nasze szczescie :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    ja tez nie :) tylko sie rozgladam :) i pokazuje mezusiowi zeby wiedzial co kupic jak ja bede juz w szpitalu :) tzn jaki wozeczek :)) i wiem ze podobny do implasta :) tylko troche tanszy :))
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    a ja wlasnie widzialam kiedys implasta na zywo i jakos wydawał mi sie duzy tzn te koła miał tak jakos za bardzo wychodzace na boki wozka :) moze mi sie tylko tak wydawało;) pewnie jeszcze z pare razy pozmieniam zdanie na temat wozkowo ale teraz narazie jestem przy ox-fordzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    ja to kurde jestem stala w uczuciach chyba bo mimo setek obejrzanych modeli ciagle jedynym, spelniajacym wszystkie moje wymogi jest hauck hhehehe
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    ja narazie mam drugi ;)) i chyba najlepszy bo z fotelikiem :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    no my akurat foteliko-koszyczek mamy i po Gabrysi i znajomi oddali swoj po synku wiec 2 sztuki czekaja juz w garazu na brzdaca :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 13th 2007
     permalink
    AniuM a zalezy ci na pompowanych kołkach ?? :) bo znalazłam fajnisty wozeczek :) tylko ze ma kołka jak zwykła spacerowka :) ale ma przekładana raczke :) a jaki sliczny motyw :)) jak ja uwielbiam kubusia puchatka :)) (tylko to niesttey wozek nie dla mnie :P

    http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=764
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 13th 2007
     permalink
    kfiatuszku kolory nie moje ale i kolka nie takie jak lubie, takie spacerowkowe mam juz w parasolce. poza tym teraz szukam wozka z kolkami tak opwyzej 27cm srednicy, takze mam sporo wymagan jesli idzie o bryke
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 13th 2007
     permalink
    no wiem o czym mowisz:)) duze kołka ja tez takich szukam :) a gdybym szukała z takimi kołkami to ten wozek byłby moj :) moze troche za bardzo granatowy ale z kubusiem :)) uwielbiam :))
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 13th 2007
     permalink
    a ten to mi helikopter przypomina :):rolling:

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 13th 2007
     permalink
    kfiatuszku - graco ma wersje z kubusiem puchatkiem :) no i z fotelikiem :P tyle ze bez przekladanej raczki no i na gumowych kolkach ale z tych mniejszych takich
    http://www.allegro.pl/item164659976_wozek_i_fotelik_graco_kolekcja_2007_days_of_hunny.html
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 13th 2007
     permalink
    wiem :) sliczny tez jest :) ale nie ma gondolki :) ehhh Aniu Aniu ktoz nam dogodzi ??:):jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 13th 2007
     permalink
    kfiatuszku a no zapomnialam ze Ty sobie gondolke wymarzylas, a przegadalas to z mama czy jakas doswiadczona kuzynka co ona na to? moze jestem zbyt "praktyczna" bo to juz 2 dziecko ale wiem jakie bledy popelnilam przy pierwszych zakupach (np zbyt duza ilosc kaftanikow hehehe) i staram sie przed nimi ustrzec inne mamuski :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 14th 2007 zmieniony
     permalink
    czy ktoras z dziewczyn co ma mloldsze dziecie niz ja uzywala PAKLANKI? tzn takie woreczki na zuzyte pieluszki. ja tego nie mialam i sie zastanawiam czy sa w ogole cos warte. tutaj cos wiecej na ten temat http://www.allegro.pl/item162949108_woreczki_na_zuzyte_pieluszki_paklanki_50_szt.html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 14th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 14th 2007
     permalink
    nie ukrywam, że ładnie się prezentuje ale pozostanę wierna tym upatrzonym :)) chyba, że w realu okażą się do bani :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 15th 2007
     permalink
    a co do staromodnych wozkow :)

    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 15th 2007
     permalink
    Zawsze mi się taki marzył no po prostu bajer....
    --
  4.  permalink
    Może przyda się którejś z was link do forum wózkowego?
    Czasem warto poczytac argumenty "za" i "przeciw", a tam chyba opisana jest większośc modeli.

    http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 15th 2007
     permalink
    Aga dzieki za link - szukalam go bo mi wcielo z ulubionych a ty mnie wyreczylas z mozolnych przekopywaniach roznych forumlandii
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.