Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 15th 2007 zmieniony
     permalink
    he he he ten wózek mnie zabił hahaha swoim wyglądem

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 15th 2007
     permalink
    no ten pojazd to gwiezdne wojny i ET razem wziete :)

    wlasnie przejrzalam gazetowe forum i nie znalazlam opinii dotyczacych hauck'a a po dyskusjach zazartych z mezulem stwierdzilismy ze albo hauck albo graco quattro wchodza w gre... tylko cholercia nie ma gdzie zadnego z nich pomacac
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    kfiatuszku tu na temacie gazetowym sa opinie o MIKADO OX-FORD
    milej lektury http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=55555259&v=2&s=0
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 16th 2007 zmieniony
     permalink
    a mnie wkurza, ze nie ma cen tych nowych IMPLASTÓW
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    Ladybird76 napisz maila do producenta, jest na stronie IMPLAST, szybko odpowiadają, ja już pisałam tylko w sprawie VOLANTA 3
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 16th 2007 zmieniony
     permalink
    próbuję pokozać czego się nauczyłam! :bigsmile: Ciekaw czy mi wyjdzie!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 16th 2007 zmieniony
     permalink
    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    [URL=http://imageshack.us][/URL]


    a to rożek usztywniany:
    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    [URL=http://imageshack.us][/URL]

    może robić za kołderkę do wózka po rożłożeniu:
    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    A oto pierwsza zabaweczka mojej dzidzi!
    Pozytywka - przytulanka - już teraz słuchamy sobie tej muzyczki! Świetna zabawa - kiedy kończy grać to mała stuka w brzuszek jakby chciała jeszcze raz!
    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    Iwa a gdzie to kupiłas i jkiej firmy ta posciel?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    Ja nie mam się jeszcze czym pochwalić ale...co się odwlecze to nie uciecze :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    Iwa patrze ze ty w zieleniach gustujesz tak jak ja :) no i te kaczuszki!!! tez mam upatrzony rozek kaczuszkowy :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    nie wiem w jakich okolicach mieszkacie ale na jednym z forów widzialam ze dziewczyny polecaja zakupy dla maluszkow w Czechach, ponoc cenowo duzo taniej niz w rodzimych, moze akurat ktoras ma przyslowiowy rzut beretem i skorzysta :)
    a tutaj podaje miejsca ktore one doradzaly:
    - koło HOTELU "Elba" w Bochuminie
    - Hypernova w Karwinie
    - Shoping Park w Ostrawie

    dla przykladu tylko zacytuje "kupilam lovele bo choc duza paczka bo 5 kg to wychodzi o polowe taniej niz u nas"
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 16th 2007 zmieniony
     permalink
    propozycja wanienkowa
    !Image Hosted by ImageShack.us! a tutaj wiecej info
    http://www.allegro.pl/item167263910_wanna_onda_termometr_wskaznik_wody_zabawka_wys0.html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    Ania mnie by to na jedno wyszło gdybym miała jechać do czech po rzeczy dla dzieciątka!

    Pościel IWA to chyba firmy GLUCK prawda???

    Do IMPLASTU pisałam ale mi nie odpisali hmmm ciekawe :sad:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 17th 2007 zmieniony
     permalink
    myszorka pościel tak jak pisze Ladybird76 jest z firmy GLUCK! Kupiłam we Wrocławiu w hurtowni ASCOT, ale w innych miastach też można kupić - sprawdź sobie na srtonie GLUCKA, gzie są sklepy partnerski!Pościelka świetna jakościowo - tak mi się wydajw, nie najtańsza, ale stwierdziliśmy z mężem, że warto - no i te żywy kolor z kaczuszką nas powalił, bo wszystkie inne raczej bardzo jasne postelowe, a dzidzie podobno wolą intensywniejsze kolorki! Te zdjęcia i tak nie oddają pełnego uroku pościelki i jest jeszcze baldachim, a ja dokupię jeszcze przybornik na ścianę pod półkę i przewijak - z GLUCKA jest bardzo fajny, inny niż wszystkie - koleżanki mi polecały!
    AniaM zgadza się - ja uwielbiam kolor zielony - pokój będzie pomalowany na żółto - zielono - po 2 ściany, pościel jak widać, inne rzeczy i dodatki też raczej żółto-zielone, wózek też jabłkowy VOLANT 3 z IMPLASTA! Także "zielono nam...":bigsmile::bigsmile::bigsmile::wink::wink::wink: Wkońcu maleństwo wiosenno-letnie - BLIŹNIACZEK jak mamusia to będzie wsam raz na porę roku - czyli WESOLUTKO!!!:cheer::cheer::cheer::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 17th 2007
     permalink
    a moje dzieciątko będzie latem hmmm i mam niestety problem z doborem kolorków! Wszystko urządzam w sypialni a ta ma kolory filet z różem hi hi hi świetne ciemne zestawienie kolorystyczne ale w doborze innej kolorystyki to troszkę mam ograniczone pole do popisu! Może w trakcie remontu się to zmieni :))

    Zielone kolorki IWA są świetne i dokonałaś świetnego wyboru :)) mi osobiśćie bardzo się podobają :)) Chociaż urok Naszych dzidziuśków i tak zabije te kolory jakie będzie miała ich pościel czy też ubranka :)) czy też wózeczek :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 17th 2007
     permalink
    a ja strasznie strasznie bym chciala zielony wozeczek ale co z tego wyjdzie to sie okaze w praniu bo hauck akurat jest tylko niebieski i czerwony. Znajoma mowila ze na x-lander xa ma byc w marcu / kwietniu u nas promocja i placac gotowka spacerowka z gondola bedzie za 999zl wiec moze sie skusze jak mnie juz oswieci ktos ile calosc bedzie wazyla :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 17th 2007 zmieniony
     permalink
    sklep online ktory wlasnie odkrylam; maja tam min spory wybor GLUCK'a
    http://www.gagu.pl/
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 18th 2007
     permalink
    nie wiem czy ten link sie pojawil ale znalazlam tutaj wiele interesujacych info

    http://www.fotelik.info/

    m.in jest baza testow fotelikow samochodowych
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 20th 2007 zmieniony
     permalink
    ten co chcemy kupić kosztuje Qurde 600 zł ale może coś wyczaję tańszego!
    szczególnie że taki od 10 kg mam po Franku!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 20th 2007 zmieniony
     permalink
    to faktycznie nie bardzo opłaca ci się kupować , aż taki drogi, bo po krótkim czasie będziesz mogła używać tamtego!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Dziewczyny - ja mam pytanie czy któraś z was kupowała może na allegro bądź w sklepie taka pościel z flanelki lub pieluszki!
    http://www.allegro.pl/item165180771_posciel_flanelowa_2_czesci_18wzorkow_jakosc_.html
    http://www.allegro.pl/item164855432_najgrubsze_najmilsze_pieluszki_flanelowe_lux_atest.html
    Jeśli tak to powiedzcie czy są dobre jakościowo! Chciałabym taką pościelkę na zmianę - 2 elementową - dopasować do tej którą już mam z GLUCKA(ochraniacz i baldachim zostanie a pościelka na zmianę).
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    wiecie co Ja to chyba z zakupami w przeciwieństwie do Was przystopowałam bo po ostatnim wypadzie do sklepu odechciało mi się wszystkiego!
    Ceny mnie troszkę poraziły :)) poczekam sobie może do maja, uzbieram kasiorę i zacznę działać :)) Wózek postanowiłam zostawić sobie na koniec zakupów!! zacznę stanowczo od łożeczka :)) a jeszcze wcześniej od wyremontowania pokoju i pomalowania ścian aby dopasować wszystko do całości :))
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 20th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    bladykotku hahaha świetna :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    To tak jak ja Lady najpierw muszę zrobić pokój!
    W dodatku nadal nie wiem kto tam siedzi więc nic nie kupuję!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Magg Ja mam nadzieje, że moje dzidzi pokaże się ze strony płci na usg 3D w pierwszym dniu wiosny :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    A ja teraz to nie wiem kiedy się dowiem :confused:
    Trzymam kciuki Lady niech się pokażą!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Qurcze pokaże bo Ty przecież masz singla to wszystko przez Izę :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    a ja dzis byłam w kolejnej hurtowni wozkow :) o ładnej nazwie "Bociek" :P sliczne tam sa rzeczy normalnie :)) i mam opcje trzech wozkow :) i kazdy ma jakis minus :P ehh normalnie nie wiedzialam ze to takie ciezkie :D:D:D:D
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    rany ja chce zeby tak wygladał pokoik dzieciecy :) moze cos mi sie uda :P


    http://www.gluck.com.pl/index.php?a=pokoiki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    przed nami tez remoncik, meble beda po niedzieli ale na razie ich nie bedziemy skladac tylko przyjmiemy w kartonach. palnujemy pod koniec marca pomalowac pokoik do ktorego przeniesiemy Gabrysie - zazyczyla sobie kolor pomaranczowy wiec jeszcze kwestia znalezienia czegos ladnego. Dywan tez juz mamy do niej upatrzony i tez licze ze po niedzieli pojedziemy kupic do poki jest promocja. Pokoik maluszka i nasz zostaje bez remontowania bo akurat u malej sciany czyste sa (ciekawe czemu u nas jest inaczej hehe) sciany sa rozowe ale mamy do naklejenia niebieski border ze Snoopy'im - tak chyba sie ten pasek nazywa co na wysokosci lamperii sie nakleja co? wiec jakby byl chlopczyk to dorzucimy na sciane jakies niebieskie aplikacje i bedzie bardziej chlopczykowato' hehehe

    kfiatuszku - no to jakie te 3 wozki upatrzylas i jakie maja minusy? dawaj nazwy lub linki to cos pomyslimy wspolnie :) a cpo dp wygladajacego tak pokoju - czy to znaczy ze malec bedzie mial osobny pokoj jednak? myslalam ze laduje u was w sypialni tak jak u wiekszosci z nas :wink:
  1.  permalink
    Aniu- ja też jeden z pokoi mam pomarańczowy:) Wygląda bardzo fajnie i ciepło - szczególnie przy brązowych meblach :) Gdybys szukała farby... polecam Dulux - "tropikalna pomarańcza" ( fajny kolor i dobrze się myją ściany)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    kwiatuszku to jaki problem, na początek kup pościelkę z GLUCKA i potrzebne ci - twoim zdanie - dodatki tj, przewijak, przybornik, rożek! Ja wybrałam Panoramę Donald, już wklejałam zdjęcia , a mebelki mam zrobione przez stolarza z jasnego olchowego drewna, wyglądaja jak te z GLUCKA, jeszcze tylko ściany - 2 na żółto i 2 na zielono i będzie jak z obrazka!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Ja nadal nie wiem jaki kolor ścian zrobić , jaką pościel kupić normalnie zamiesznie w głowie....
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Ja niby wiem juz, że dziewczynka, ale nie wierzę na 100%! :wink: Tak, czy tak, ja postawiłam na kolorystykę zielono żółtą, która pasuje i dla dziewczynki i dla chłopczyka, tak więc zaczęłam już przygotowania i zakupki! Co do ubranek to też nie kupuję różowych w kwiatki, raczej takie uniwersalne np. w zwierzątka i w kolorach: krem, żółty, zielony, no może kilka sztuk mam typowa dla dziewczynki! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku co do wyglądu pokoju! hmmm mój obecnie jest w kolorach fioletu w połączeniu w różem fioleto-pochodnym.... znajomym sie podoba a mi sie już oklepało no i po remoncie będzie wielkie przemalowanie na zielenie oliwkowe hi hi hi!!! Wystrój zupełnie zmieniony jeśli chodzi o kolorystykę i aż się boję......

    Gluck może ma fajną pościel ale co do meblki, które widziałam już osobiśćie to jestem niemiło rozczarowana... za tę cenę można kupić naprawdę świetne, inne, mniej firmowe a dobre!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    DULUX jest ok ale jeśli chodzi o te farby to tylko i wyłącznie kolory mieszane nie te gotowe! To potajemna rada fachowca od farb tej marki! Lepiej ten sam kolor co nam się podoba z gotowych namieszać z białej bazy!
    Moje całe mieszkanie jest w DULUXach .... sa warte polecenia !!!
    Teraz szukuja mi się Nowe kolorystyczne wariacje w mieszkaniu bo poza sypialnią to i gościnny i przedpokój będe urządzała!
  2.  permalink
    Lady- ja też mam wszystko pomalowane Duluxem.... ale właśnie gotowym :) te z mieszalnika nie są farbami szorowalnymi, co wg mnie je dyskwalifikuje.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    aga no to chyba jesteś niedoinformowana co do duluxa.... te z mieszalnika mają znacznie wyższe parametry niż te gotowe! są tak samo "szorowalne" .....

    Znajomy ostatnio malował gotowcem w nowo zrobionym mieszkniu na fachowo przygotowanej ścianie z odpowiednim podkładem... niestety farba sie złuszczyła... on tej firmie więcej nie zaufa :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    a ja polecam DEKORAL, świtnie sie maluje - sama próbowałam, pozatym super kolorystyka, ja w każdym pomieszczeniu mojego M3 mam inny kolorek - SUPER!!! Teraz pokoik dla dziecka też maluję dekoralem - zielona cytrynka i słoneczko!


    no i bardzo dobrze się ją myje!
    --
  3.  permalink
    Może jestem niedoinformowana.
    Jednak ja z gotowych jestem b zadowolona.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Fajnie kobietki się macie, my z M też myślimy o zmianie tyle tylko nie pokoiku, co mieszkania :bigsmile:
    To w którym obecnie jesteśmy jest ok, przytulne ale kategorycznie za małe :shamed: i mamy czas, dopóki dzidzie nie nauczą się chodzić. Jakoś to będzie, a co do pokoika to jest zielony [taki ładny stonowany kolor] z akcentami żóltymi. Nie będe nic zmieniała tylko mebelki wywalę i wstawię wsio dla dzieciaczków.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeFeb 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny to mi się podoba

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Izunia a nie myślałaś o czymś takim - dwie osobne gondolki???
    http://www.implast.com.pl/kolekcja_2007.html
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    hmm po pierwsze to wozki :) pierwszy to wlasnie jak juz wspominałam atlantic :) minus to to ze jest ciezki i ma szare wykonczenie w gondolce i w tym wozku jest strasznie ciemno :) drugi to mikado ox-ford tez o nim wspominałam :) minus to wyglad spacerowki ktroa ma nad głowa jakby za duzo materiału i jakos nie umiem sie sie przekonac do tego :) trzeci to implast Volant 3 lub 4 :) ten to ma jedynie taki minus ze troche drogi :) najbardziej wlasnie jestem za Volnatem ale nie wiem jeszcze co dalej :P

    druga to Aniu dzidzia bedzie miała osobny pokoj :) tak od poczatku było ustalone od samego momentu kupna mieszkania :) niestety do sypialni nie zmiesci nam sie juz nic wiecej :) jedynie jakas mała kołyska ale to tylko na noc bo bedzie blokowała dostep do szafy komody i zasłaniała tv :D no coz :)

    a pokoik bedzie niebieski nie bede scian przemalowywac zwlaszcza ze w mieskznaiu mieszkamy dopiero jakies poł roku :) ale beda upiekszane :) szablonami z kubusia puchatka :) o takimi :)

    http://www.allegro.pl/item165235604_sliczny_szablon_kubus_puchatek_winnie_the_pooh.html

    i jeszcze moze jakies obrazki beda na scianach :)

    mebelki mam wiec co do pokoiku z glucka to chodzi mi tylko o dodatki :) sa sliczne niekotre : zreszta wszystkie :) narazie mam jedna posciel z glucka taka łososiowa po siostrze mojej :) ale jak dokupie druga to i postaram sie z tymi dodatkami : oczywiscie nie wszytsko naraz :) podobaja mi sie te materacyki na ziemie i ten mały słodki fotelik : )zobaczymy :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    co do duluxa - mam gotowca w kuchni no i niestety kiepsko szorowalny jest :|
    teraz planujemy kupic Śniezke serie DISNEY. znajomi maja i bardzo polecaja takze pomaranczka bedziemy najpierw tam poszukiwac

    Izunia - wozki TAKO sa strasznie ciezkie. poza tym czytalam na jakis forum ze dziewczyny mialy problem ze zmieszczeniem sie w drzwi!!! moze warto polatac po sklepach i zobaczyc co maja dla dzieciakow bo przyznasz sama ze ciezko bedzie to stachac ze schodow

    Kfiatuszku - to ja mam nadzieje ze dasz rade w nocy latac do malca do pokoju obok. ja osobiscie to raz ze bym sie bala malucha nie miec na oku a po drugie np Gabrycha byla takim "cycojadem" ze co godzine wstawalam ze przejscie do pokoju obok byloby zbyt wielkim wysilkiem. mysle ze na poczatek kolyska lub gondolka nawet postawiona u was w sypialni moze byc zbawienna.
    a co do wozkow - ja tez mysle o mikado, bardzo duzo pozytywnych opinii ma na forum gazety, pod uwage jeszcze biore xlander xa. a tak w ogole to ja chce zobaczyc HAUCK'a a tu nie ma w zadnym sklepie pobliskim (czyli w promieniu 150km)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    AniuM przeciez pisałam i teraz i wczesniej ze bede miała kołyske w sypialni ale tylko na noc :) pisalam ze bedzie mi blokowac dostep do roznych czesci sypialni ale w nocy to nie jest problem :) tak to bedzie miało swoje lozeczku w swoim pokoju :) nie mogłabym zostawic dzieciaka na noc w swoim pokoju w ktorym od sypialni dzieli go praktycznie całe mieszkanie :)

    widzialam w hurtowni xlandera ale tylko spacerowka byla i tez mi sie podobała :) ne wiem jak jest z głebokim ale chyba raczej jest tylko miekka gondolka nie ?? a haucka tez nie widzialam jeszcze nigdzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    kfiatuszku - widzę że spodobał ci sie ten sam wózek co mi - IMPLAST - VOLANT 3 i 4! Jeżeli mogę cie upewnić, że to dobry wybór to powiem, że trzy moje koleżanki i kuzynka mają te wózki i powiedziały, żebym innego nie kupowała, bo te są świetne pod każdym względem, jedyne co musisz wziąść pod uwagę to fakt czy musisz go wysoko wnosić do mieszkania, ja mam windę więc mam mały problem z głowy! Piszę , że mały problem, bo moja kuzynka mieszka na 3 piętrze i ma wzrostu 158 , a świetnie sobie poradziła z dźwiganiem tego wózka i wcale nie narzekała! A co do ceny to wszystkie te dziewczyny jednogłośnie mówią : WARTO!!!
    Ja po cichutku myślałam jeszcze o MIKADO OX-FORD, ale odpadł jak go zobaczyłam na własne oczy! VOLANT jest precyzyjniej wykonany, dbałość o szczegóły, zresztą odpadł na pierwszy rzut oka - bez porównania, zwłaszcza stelaż wózka (hamulec,amortyzatory, koła) no i co ważne fotelik samochodowy!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.