Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    to wózki dla bliźniaków, pierwszy ze sklepu nowiuśki, a drugi używany! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    nio teraz widzem :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 7th 2007 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny - dla kupujących przez internet POLECAM tego sprzedawcę! Własnie otrzymałam paczkę od niego, zamawiałam przedwczoraj! Szybka przesyłka, ale co ważniejsze świetne jakościowo pieluszki flanelowe, kupiłam u niego też inne rzeczy tj. Pieluszki tetrowe białe i kolorowe i dla siebie majteczki jednorazowe poporodowe i podkłady ginekologiczne - SUPER! Ma w swej ofercie również inne rzeczy! Gorąco polecam!

    Ale mu zrobiłam reklamę - CO????? :bigsmile::bigsmile::wink::wink::wink:

    http://www.allegro.pl/item171621764_sliczne_pieluchy_flanelowe_25_wzor_super_jakosc.html
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    a to nie uzywa sie teraz pampersy? bo ja bladego pojecia nie mam o tych sprawach'?musze przeczytac od poczatku ten interesujacy ,dla mnie zupelnie nowy watek...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    ewa hmmm Ja też nie mam pojęcia ale wiem jedno, że będę używała pampersy :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    dzisiaj bylam w zabrzańskim sklepie dziecięcym viki :)) jesio ale tam ciuszków jest ślicznych nie miara :)) dokupiłam kaftaniki, jakies śpioszki, czapeczki, rękawiczki niedrapki bo córa się upierała :)) no i szczoteczkę do włosków :)) i koniec kupowania z tej serii garderoby dla maluszka. Muszę teraz jakieś śpiochyb pluszowe i kompleciki nabyć na spacerki :)) no i oczywiście kocyki, pościel etc ale na spokojnie hi hi hi
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    JA AAA ,ALE strasznie duzo tego do kupienia ,musze zaczac oszedzac...nic nie mam i a znajome z bobasami w Polsce.NA szczescie tutaj mozna znalezc rzeczy nie markowe za niska cene na merkato(ubranka).
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    oczywiście, że używa się pampersów, ale kilka pieluszek flanelowych i tetrowych zawsze się przyda! Potrzebne są do kąpieli do wanienki, do wycierania dzidzi buzi, na ramię w razie ulewania sie pokarmu, do lekarza, do przewijania, do przykrywania w okresie letnik, osłaniania przed słńcem ....... Czy już wiadomo do czego służą obecnie pieluszki!????? :bigsmile::wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    taaaaaaaaaaaaaaaak Iwa wiemy hihihihihi
    mi służyły przy pierwszym i nie wyobrażam sobie ich braku teraz!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    a Ja dzisiaj kupiła dwie kolorowe tetrowe hmmm i stwierdziłam, że kiedyś to była tetra a te co mam są straszne... chodzi mi o gatunek materiału! Dla mnie to nie jest to samo co 13 lat temu hmmm chyba, że te białe są też inne. Kupię to będę wiedziała :))
    Muszę zacząć kupować teraz miśkowate ciuszki na wyjście z dzieciątkiem na spacer bo praktycznie wszystkiem mam takie albo do domku albo pod coś....
    W szkoku jednak byłam przy zakupie szczoteczki do włosków, bo wydałam na nią 31 złociszy - fakt wydałam hi hi hi . Kiedyś to była tylko jedna do wyboru a teraz od wyboru do koloru :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    No ta faktycznie kupe kasy za szczoteczkę!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2007 zmieniony
     permalink


    takie coś kupiłam hi hi hi tylko w kolorze perły :))
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    IWA ,DZIEKI za uswiadomienie...hihi
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    ło matko 31 zł :shocked: toż to rozbój w biały dzień
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    A mówiłam ze w viki sa super rzeczy?ubranka to rzeczywiscie cuda:)
    --
  1.  permalink
    To Kfaiatuszek i Lady są z tego samego miasta?
    No to juz wiem dlaczego macie dziewczyny ten sam styl mówienia :)
    Pewnie Izunia jest też z tych samych okolic:)
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Hahaha Aga1976 nio ja pochodzę ze Śląska - jestem tam rodzona - ale od trzech lat zamieszkuję w woj. łódzkim :bigsmile:
  2.  permalink
    :) To dobrze się domyśliłam :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    a my wczoraj zaszlismy do SMYKA no i powiem tak - owszem ubranka fajne ale nie warte swojej ceny, u nas w sklepie bez szyldu smyk mozna takie kupic duuuuzo taniej. jedynie co to obejrzalam wozki i wiem ze zdecyduje sie na kola piankowe a nie pompowane - ten sam model byl na takich i na takich kolkach i o ile ten na piankwoych byl zwrotny i dalam go rade przestawic o tyle ten na pompowanych byl jak kloda u nogi a roznica w wadze 2.5kg wiec ja podziekuje za taka przyjemnosc

    z wyprawki to chyba tylko rozek kupie ostatecznie bo moja sis ze stanow przygotowala juz paczke - wyprawke dla malca wczesniaka i ma mi lada dzien ja wyslac. co ciekawe butelki medeli dla wczesniakow ktore na allegro sa po 89zl w aptece po 105 w stanach dostaje sie w szpitalu za darmo (komplet 5 sztuk) a dokupienie tych specjalnych membran to kwestia $5 (czyli ok 15zl) a nie jak u nas prawie 50. no ale taka jest nasza rodzima rzeczywistosc
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    AniuM a ja słyszałam, że koła pompowane są lepsze :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Izunia moze i lepsze ale wiesz co.... tachac 16,5kg a 14 to tez jest roznica. zwlaszcza ze w prowadzeniu wozeczka w sklepie nie odczulam zadnej roznicy poza lekkoscia. i jeszcze cos - z corka 5 lat temu mialam chicco na piankowych i sie sprawdzaly, tak samo z zawieszeniem typu WAHACZE, jakos do mnie bardziej przemowilo takowe niz na paskach, chcialam paski ale owszem moze i gondola na paskach to super sprawa ale spacerowka juz mniej... chce jeszcze zobaczyc i sprawdzic sposob prowadzenia bartatiny jedo na pompowanych kolach jesli bedzie tak samo masywna i ciezka to ja wole piankowe :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Masz rację AniuM, ale przy bliźniakach sprzedawca oferował na pompowane - a ja i tak będe "skazana" na pomoc innych ludzi :bigsmile:
    Mam tylko nadzieję, że będą chętnie pomagać :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    a mnie to wsio jak na razie jakie będą! Wczoraj w VIKI widziałam wózek atlantika i ciekawy był poza kolorystyką, która po oczach gryzła!

    Kwiatuszek kiedy jedziesz do VIKI na zakupy? obecnie tam mają jakiś remoncik ale gdzieś za 2-3 tygodnie się skończy to może zawitam bo i może coś nowego będzie do oglądania :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Izunia tyle ze bierz pod uwage ze pompowane sa i drozsze wiec co sie dziwic ze sprzedawca takowe proponuje... ja chce wozek do 14kg z gondola i na razie moje wymagania spelnia tylko bartatina... muse koniecznie ja "naocznie" obadac
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    AniuM może tak ja sama nie wiem co mam zrobić - zastanawiam się nad kupnem używanego
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Izunia nie pozostaje Ci nic innego jak ogladać :))

    Przyjedziesz na śląsk możemy podjechać do VIKI tam stał wczoraj dla bliźniaków wózek :)) a i ciuszki naprawdę mają świetną cenę :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Izunia - szczerze??? to ja tez o tym myslalam ale u nas w miescie nie ma zadnego komisu z wozkami a na allegro bez pomacania sie troszke obawiam... chyba ze trafi ci sie ktos z tego samego miasta to wtedy super sprawa. Zwlaszcza ze na zime gondolki moga byc juz male a nie wiadomo czy chlopcom beda sie podobaly glebsze spacerowki. Lepiej pozniej zaiwenstowac w porzadna lekka spacerowke


    Iwa a co do tetrowek - ja mam zamiar stosowac je w celach pierwotnych jak malec juz bedzie w domku. moje zdanie na ten temat juz sie tutaj pojawilo :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    zuza - nie piję alkoholu, nie palę papierosów, kawa to tylko jedna zza dnia w dodatku rozpuszczalna, na czasopismo kolorowe nie wydaję kasiory, samochodem ostatnio nie poruszam się codziennie więc i zaoszczędzone na paliwie, dlaczego więc mam żałować dzieciątku na szczoteczkę z naturalnego włosia? :)) Jak wydam na jedną rzecz ciutkę więcej nic się nie stanie :))
    Na wózku będę się z ceną zastanawiała :)) ale nie na szczoteczce hi hi hi

    znalazłam fajną stronkę z informacjami odnośnie wyprawki dla malucha oraz co do szpitala zabrać i inne ....
    http://www.maluchy.pl/porada/192

    oraz tu są ciekawe rzeczy do poogladania ( ceny niestety nie wszystkie ciekawe ) BEBE JOU
    http://www.dziecko-sklep.pl/index.php?podkat=141
  3.  permalink
    AniuM - dlaczego uwazasz, ze wózki na paskach są kiepskie?
    Przeciez za ich pomocą można doskonale wyregulowac twardośc spacerówki ( co przy wahaczach nie jest możliwe) . Podobną rolą spełniają koła pompowane - od ilości powietrza zależy amortyzacja :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Lady masz rację nie ma co żałować ja poprostu byłam zaskoczona samą ceną i tym co mnie czeka bo kupić trzeba!

    Ja wózio już kupiłam, łóżeczko mam teraz tylko pościel i pieluch to kupię chyba w hurtowni, narazie zmieniamy samochod! Potem remont o kurcze...
    --
  4.  permalink
    A ja narazie mam tylko łózeczko...
    Z resztą czekam do przyszłotygodniowego USG ;)
    No ale remont tez nas czeka - co prawda tylko malowanie, ale nie znoszę tego bałaganu w domu.....
    No i chyba zaczyna mi się "syndrom wicia gniazda" bo najchetniej meble bym powymieniała. Ale po minie mojego M widzę, ze on nie bardzo ma na to ochotę :(


    Magg- jakie autko bedzie? chwal się !! :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    ja nie uwazam ze wozki na paskach sa niedobre ale nie podobalo mi sie jak kolysalo spacerowke. zreszta czytalam gdzies opinie ze o ile przy gondoli to swietna sprawa tak przy spacerowce juz nie bardzo. A jesli idzie o kola pompowane - dla mnie 2.5kg ciezszy wozek to bardzo duzo zwlaszcza ze sama bede go tachac musiala, poza tym wiem juz ze bedzie cesarka wiec wtedy i tak z dzwiganiem trzeba sie ograniczac. znajomi maja na wahaczach wozeczki i bardzo sobie chwala no i co jeszcze moge dodac - na dzialce u mamy jest ladnie rowno pod blokiem i w parkach tez... nad morze sie nie wybierzemy wiec az takich wymagan na rok dla wozka nie mam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Ja to się śmieję sama z siebie bo praktycznie ciągle żyję tym, że będę miała syna i mniej więcej pod tym kątem wszystko wybieram! Ciekawa jestem czy dzidzia mi pokaże co kryje między nóżkami na usg teraz w marcu 21 - pierwszy dzień wiosny :))
    Magg mąż przed zaciążeniem pomyślał o dużym autku - kombii - wygląda jak karawan hahahha no i niestety nie nowe ale dobre :)) a, że M to mechanik to nie ma tak źlej :))
    A Wy na jakie się napalacie ?

    Remont też mnie czeka 3 pomieszczeń bo sypialni, gdzie będzie z nami maluszek - tam prawie najwiecej roboty będzie ( rozbieranie zabudowy, gipsowanie ścian i malowanie - zmieniam z fioletów na zielenie, aż się boję)
    Gościnny malowanie, no i przedpokój gipsowanie, podwieszanie sufitu i malowanie i odświeżenie kuchni, która ostatnia w kolejce czeka na remont - ale to jeszcze sobie poczeka wrrrrr.....

    Oh ile człowiek dla dzidzi małej jest w stanie zrobić aby ją powitać na tym świecie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    wczoraj w viki oglądałam ten wózek ale kolory są straszne jak dla mnie
    tzn jakoś nie wiem na razie nie potrafię się oswoić
    http://naszmisio.pl/product_info.php?products_id=64

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    nie ukrywam, że chętnie bym wydała teraz kasę tylko na głęboki bez gondolki, którą bym sobie dobrała i kupiła z innej zupełnie firmy! Wtedy cena głębokiego byłaby znacznie ciekawsza....

    ten na zdjęciu jest może i fajniusi ale te koła są strasznie skrętne....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Ania zerknij sobie na atlantic classic Tako
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    fajny ten wòzek,ale czy praktyczny nie znam sie...a podobaja wam sie pokoiki dziecece z ikea?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Lady TAKO odpadaja bo mega ciezkie. jestem na razie przekonana do jedo bartatina w kolorze jabluszkowym, pod uwage bede brala jeszcze TUTEK bo cena moze byc i dosc ciekawie wyglada ale JEDO jest na razie number 1
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Ania miałam okazję tym wóżkiem ciutkę pokursować po sklepie i nie jest tak źle! Jednak każdy wózek wymaga przejażdzki chocby po sklepie :)) Córa moja tez była mile zaskoczona!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    JEDO wydaje mi sie bardzo masywny wizualnie więc odpada... Ja ciągle typuję w implaście w nowej kolekcji! :)) ale jak ona będzie wygladała wizualnie to się przekonam jak zobaczę no i oczywiście jak będzie się prowadziła i czy cena będzie warta brania jej pod uwagę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady ale ty mowisz o firmie TAKO tak? bo jesli tak to ja mam do nich uprzedzenie 3 na 4 znajome maja i bardzo niezadowolone sa plus ta waga... ponad 19kg wozek to nie dla mnie
    chyba ze chodzi ci zupelnie o cos innego bo w sumie tak jak ty podalas "atlantic classic Tako" to nic nie znalazlam

    a co do JEDO to wi9dzialam na razie tylko wiec chce pomacac, my bedziemy potrzebowali gondolki na duzo dluzej niz sie tego spodziewalismy wiec zalezy nam na wielkosci i jej funkcjonalnosci (kolyska) poza tym - czytalam na forum gazety TYLKO pozytywne opinie o bartatinie w odroznieniu od innych wozkow dlatego jestem gotowa ja kupic mimo ze jako tako zwolenniczka gondoli nie jestem
  5.  permalink
    Aniu- czy to Ty kiedyś wrzucałas tu link z malinową, kobiecą koszulką do karmienia? Może masz jeszcze gdzieś w ulubionych, bo nie mogę znaleźc....

    batartina lady nie jest wcale masywna! W rzeczywistości wyląda fajnie i zrabnie
  6.  permalink
    Ewaroby - mi się bardzo podobają dziecinne pokoiki z Ikea, ale.... tylko w Ikea:)Ich mebelki mają w większości odkryte półki a ja wolę, jak większośc szpargałów jest schowane, bo inaczej mam wrażenie wiecznego nieporządku:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Aga - prosze https://ssl.allegro.pl/item169316235__ab_badz_piekna_w_ciazy_i_po_porodzie_42_nowa.html
    a co do bartatiny to jeszcze kieruje sie twoja opinia wiec licze ze bede w razie czego zadowolona :wink:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Lady ja zawitam do Viki proawdopodbnie w poniedziałek bo musze isc do bezrobotnego na termin a viki jest zaraz obok wiec siła rzeczy zaiwtam luknac :)

    a co do atlantica no to kolory ma niezłe ;) ale powiem ci ze niebieski nie jest taki razacy i jest sliczny :) ale one są strasznie ciezkie wiec ja podziekuje za to cudo ;)kupie sobie Volanta 3 no chyba ze do tego czasu wejdzie bolder i bedzie nie za drogi ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    a ja widziałam ostatnio fajny wozek to był chyba kajtex :) babka jechała sobie po miescie :) był podobny do tych wszytsch starszcy wozkow pompowane koła głeboka gondola stelaz na krzyz :) ale fajny był :) tylko nigdzie nie moge go w necie znalesc :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Jeżli chodzi o autko dla mojej małej to oto ono:

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=167032234

    Mu chcemy kupić oczywiście kombi: volvo V 70 lub audi A4 ale mój M jest strasznie wybredny więc się zejdzie...
    --
  7.  permalink
    Aniu - dzięki za link.Szkoda tylko, że już wyprzedali......

    A wracając do jedo - niedalweko mojego domu jest spora hurtownia wózków i właśnie te najlepiej się sprzedają bo mają super opinię wśród mam :) Moje kolezanki tez bardzo chwalą i nie słyszałam, żeby któraś narzekała...
    Sama próbowałam z 6-miesięcznym "wkładem " i leciutko się prowadzi i wjeżdża na krawęzniki.
    No ale oczywiście to kwestia gustu i indywidualnych wyborów.
    Ja np. nie zdecydowałabym się ani na 3-kołowca ani na skrętne kółka ani na twarde zawieszenie .
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Magg Aga- moglybyscie na chwile wejsc na chat - mam male pytanko jesli idzie o warszawskie szpitale
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Agus a na jakiej ulicy (i w jakiej dzielnicy) ta hurtownia? my teraz w warszawie bedziemy czesto to bysmy zajechali obejrzec
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.