Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    no ja już czekam na Ciebie Aniu:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Aga kurcze jestem a nie widze ciebei... moze mam zly adres hmmm
    zaraz sprawdze
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Dlatego Ja czekam sobie na implastowską Nową Kolekcję :)) Boldery czterokołowe mają się pokazać pod koniec kwietnia więc jest szansa, ze do lipca w sklepie je zobaczę :))
    Wszystkie inne wóżki biorę jako ostateczność :)) Czas pokaże swoje! Niestety Ja jestem wybredna jeśli chodzi o wygląd... no cóż - na to nie ma lekarstwa :))

    Magg i volvo i audi to duże samochody :)) Ja jeżdżę audicą ale wersją starszą niż a4 bo c4 :)) w kombiku :)) cała rodzinka z psem na czele wchodzi bez problemu :)) i miejsce na wózek jest :))

    fiatuszek w viki mieli dostawę towaru bo mówiła sprzedawczyni! Bardzo fajniusie tam są babeczki, potrfią fajnie pomóc!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    oj Ania w warszawie będziesz mogła sobie pooglądać dużo więcej fajniusich rzeczy :)) nawet na śląsku tyle nie mają co w stolicy!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady tylko na to ogladanie to trzeba miec jeszcze sily, poza tym mam zalecenie lekarskie LEZEC wiec sama podroz juz dosc meczaca jest... zreszta po co ogladac jak i tak kupowala nie bede... jedynie wozek i rozek mam do kupienia bo reszta juz przygotowana do wysylki
  2.  permalink
    Ta hurtownia blisko mnie mieści się w Al. Jeroz\olimskich ( jedzie się w stronę Pruszkowa) jakies 10 km od Pałacu Kuttury:

    Al. jerozolimskie 266 Michałowice
    hurtownia "maluszek"
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Aga to faktycznie mieszkasz rzut beretem ode mnie przeskoczyć przez Włochy i już!

    Lady my lubimy duuuże samochody obecnie jeździmy volvo 940 sedan ale musimy mieć kombi bo się nie zmieścimy- 4os. rodzina + pies!
    --
  3.  permalink
    magg- to moze na kawkę kiedyś wpadniesz? :)
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Magg my już w grudniu zmieniliśmy autko, teraz się wozimy Oplem Astrą II KOMBI - M nie widział innego rozwiązania hihihi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Izunia tylko nie mów, że Astra biała jest :)) wrrrr

    Magg znajoma właśnie chce się załapać na volvo :)) mój M na wakacjach pojechał ze znajomym do niemiec i przywiózł Audi - duże i przypomina karawan hi hi hi i pali jak smok
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    ja mam do sprzedania ale 940 sedan!
    My też kombinujemy i wkraju i za granicą może coś trafimy bo jak narazie to same falstarty!
    A jak audii się spisuje?
    Aga no chętnie czemu nie! Ja siedzę w domku caly czas ty też na zwolnionku?
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Lady nie jest białe, srebry metalic :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Magg nie narzekamy tzn mąż jako mechanik nie narzeka! na razie ciągle jeździmy i tankujemy :)) To co miało być zrobione zostało już zrobione... i na razie jest OK aaa zapomniałam trzeba na lato nabić klimę :)) bo sam szyberdach nie wystarczy :))

    Izunia jeździłam białym - to było strasznie pechowe auto - miałam go dość! Od samego początku wiecznie coś nie grało w nim! Na szczęście zostało sprzedane!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Lady cos welurkowego chcialas ;) moze byc takie cos ??:)





    słodkie nie ??:)
    --
  4.  permalink
    magg- w polowie lutego wrócilam do pracy:)
    Ale pewnie za jakiś czas zafunduję sobie wolne i wtedy zaaaapraszaaaammmm!!!!!!!!
    Na cały dzień nawet :)
  5.  permalink
    a tak w ogóle Magg to nie szkoda wam tego sedana? No niby kombi sa pakowniejsze, ale wszystkie wyglądają jak parówki.... Błeeee.........


    Lady - dobrze,ze udało się sprzedac to pechowe, białe auto:) Białe kojarzą mi się tylko z przedstawicielami handlowymi;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    aga u Nas w rodzinie białe samochody sa pechowe! Zaczęło się od białego skradzionego jakieś 12 lat temu golfa - spoglądałam jak złodzieje nim odjeżdzają buuu - znalazło się po paru miesiącach ale w częściach :)) W niespełny miesiąc po kradzieży Naszego, teść pojechał pierwszy raz swoim białym VW busem, zrobionym na błysk ( pół roku z nim walczył aby doprowadzić je do ładu składu i to auto pierwszy raz po doporwadzeniu je do porządu w końcu wyjechało na drogę ) na giełde i już nim nie wrócił! Znalazł się po kilkunastu latach na ukrainie, gdzie koszt jego ściągnięcia jest większa niż wartość samego samochodu! Ja miałam niezły wypadek białym maluszkiem. Przecięłam drogę młodej parze jadącej do ślubu białym samochodem! Biała astra ciągle coś było nie tak! NIE, Nie za białe samochody to Ja podziękuję :))

    Kfiatuszek fajne hi hi hi taki prosiaczek do przytulania :))

    Aga kombi nie wyglądają jak parówki, są śliczne. poza przedostatnim samochodem jakim było clio ciągle praktycznie jeździłam kombikami więc mi tak szkoda nie jest :)) a kombi to kombi, zupełnie inna jazda! Nawet cofanie i parkowanie znacznie łatwiejsze :)) Na nasze mówię, że karawan, bo ciemne i wielgaśne :)) a parówki cieńkie są hi hi hi
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Aga1976 nie prawda, że wsie kombii wyglądają jak parówki, nasz ładnie się prezentuje - kwestia gustu :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2007 zmieniony
     permalink
    a my mamy male zgrabne gowienko czyli nissana micre... mam nadzieje ze jakis wozek wlezie nam do bagaznika :bigsmile:

    a propos kupowania - czy ktoras z was sie orientuje czy jak dziecko jest w inkubatorze to potrzebuje czegos poza pieluszkami??? mi powiedzieli ze kaftanikow ale na razie nie mam sie jak i gdzie tego wywiedziec
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    Aniu nie mam pojęcia ale zapytam bo ta trojeczka była w inkubatorze!

    Aga nie szkoda nam sedana bo lubimy kombii wcześniej mieliśmy volvo 240 to dopiero była bryka wieeeeeelka jak wieloryb! Teraz ciężko nam coś przewieźć bo ciągle mało miejsca-przyzwyczajenie! Poza tym już dużo nas będzie :bigsmile:
    --
  6.  permalink
    Wychodzi na to, że tylko ja nie lubię parówek :):):):)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 8th 2007
     permalink
    To nie parówki!!!!!!! :devil: jeżeli juz to krokodyle :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    aga parówki to mają nasi panowie hahaha ale w spodniach :))
  7.  permalink
    oj lady - nie wrzucajmy im tak, bo się obrażą:) Trzeba mówic raczej o kiełbasie krakowskiej;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    aga prędzej o kiełbasę :)) Ostatnio znajoma wyleciała z tekstem do swojego męża - aż oczy mi z orbit wyleciały, że dla 15 deko kiełbasy nie było warto brać całego wieprza do domku :(( Powiem szczerze nie wiedziałam czy się śmiać czy powagę zachować :))

    a tu ciekawostki odnośnie WIELKICH PRZYGOTOWAń
    http://www.poradnik.rodzinny.pl/opdn/opdn5.html
  8.  permalink
    eeeeeee.....jasne,ze się śmiać:)
    Przeciez wiadomo, ze to zarty:)
  9.  permalink
    A o kiełbasę to nie wiem Lady, czy się obrażają :) Ci których ja znam raczej by się obrazili za nędzną, chudą parówkę :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    aga obrażają sie ci co problemy mają hahhaha
  10.  permalink
    No niby tak, ale ogólnie faceci są bardziej czuli na tym punkcie, niż np kobietki na punkcie biustu, nie?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    licze ze jutro uda nam sie podjechac z mezem kupic farbe i za jakis czas zaczniemy przygotowania do remontu. chce zebysmy to zrobili przed swietami ale moze byc ciezko bo juz kazdy weekend mamy zaplanowany (albo maz pracuje albo jedziemy na studia) no ale moze moze jakos sie uda w sumie pokoik nie duzy i tylko w 2 miejscach ciut przyszpachlowac trzeba (po moim baaaaaaardzo udanym wierceniu hehehe) i pomalowac. no i mebelki poskrecac :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    no i sie przeliczylam, mezul jutro pracuje do 14tej czyli tak jak nasze miejscowe sklepy sa otwarte.Dzisiaj sliczna pogoda wiec jak jutro sie utrzyma i bede miala z kim sobie pospacerowac to przejde sie chociaz zobaczyc dywan do Gabrysinego pokoiku. Kurcze u nas to zawsze tak jest ze jak sobie cos zaplanujemy to wszystko sie "rymsnie"
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Aniu szkoda, ze tak daleko mieszkasz ode mnie bo chetnie bym pospacerowala z Tobą :)) a tak to tez sama muszę buuuu

    Nie planuj - łap zycie spontanicznie :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Lady my bedziemy musieli troche poplanowac bo spontanicznie mialo byc i zobacz nie wyszlo... teraz wszystko bedzie z kalendarzem w reku ale coz grunt zeby szczesliwie
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Witam dziewczyny!
    Dziś nie był mnie na forum cały dzień, bo mieliśmy bardzo napięty terminarz! :wink:
    Dopiero jakieś 2 godzinki temu wróciłam od fryzjera - mały belejażyk,a wcześniej u kosmetyczki - robiłyśmy paznokietki! Od razu lepiej się czyjemy i wyglądamy! :wink:
    A wcześniej rano tatuś zabrał nas do Wrocławia na zakupki! Kupiliśmy materacyk gryczano-kokosowy i pościelkę z GLUCKA do łóżeczka, a pozatym wanienkę ze stelażem i kilka innych drobiazgów dla dzidzi i dla mamusi! :bigsmile::wink:
    A pozatym muszę wam powiedzieć, że zamówiliśmy wózeczek! Co dziwne nie ten o którym myśleliśmy cały czas, czyli IMPLAST - VOLANT 3! :bigsmile: Otórz już chcieliśmy go zamawiać, a tu pan zajmujący się wózkami w hurtowni ASKOT zadał nam kilka pytań i po naszych odpowiedziach bez dłuższego namysłu i z całą pewnością polecił nam najnowszy model wózeczka X-LANDER XT! Otóż właśnie pojawiły się tylko w sklepach (na internecie brak) nowe modele tego producenta - nowe materiały, kolorki i rozwiązania - uleprzenia w stosunku do kolekcji 2006! Pan bardzo zachwalał wózek twierdząc, że jest znacznie bardziej wytrzymały, niż wózki IMPLASTA (nie pierwszy raz słyszałam taką opinię), pozatym po prawie godzinnym oglądaniu tego wózka razem z mężem stwierdziliśmy, że jest faktycznie lepiej wykonany i ma kilka rzeczy które nam bardzo odpowiadają, np. kosz na zakupy nie ociera o przednie koło tak jak w VOLANCIE 3, budka chodzi bardzo cicho-bezszelestnie w przeciwieństwie do VOLANTA 3, bardzo łatwo demontuje się gondolkę i montuje fotelik (w implaście jest z tym więcej zachodu), pozatym X-LANDER XT jest lżejszy o 2 kg od VOLANTA 3.
    A tak pozatym to wózeczek jest bardzo zwrotny, świetnie się prowadzi, ma wysoką rączkę-regulowaną (mąż ma 2 m wzrostu), posiada też spacerówkę, fotelik samochodowy, torbę - czyli wszystko to co VOLANT 3, no i ma śliczny soczysto zielony kolorek, VOLANT 3 jest znacznie jaśniejszy - pastelowy jabłkowy (bardziej brudzący).
    No i właśnie tak doszło do tego , że złożyliśmy zamówienie na ten model, cenoeo wyszło o jakieś 100 zł drożej od VOLANTA 3, ale pan zaproponował nam 7% rabat z uwagi na fakt, że to promocja nowego, ulepszonego modelu i cenowo wyszliśmy na to samo!
    Tak więc jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, mam nadzieję, że się sprawdzi. Nie zrobiłam tylko zdjęcia, żeby wam pokazać, a na stronie producenta brak jeszcze tych modeli! Odbieramy go za miesiąc, więc wtedy umieszczę zdjątko, chybaże do tego czasu będzie już na stronie X-landera!
    No i kupiliśmy jeszce farby - zieloną i żółtą do pokoiku , bo w najbliższym czasie mą pomaluje pokoik! Cieszę się, bo własciwie najważniejsze rzeczy już wszystkie mam, lub sa zamówione!
    Ależ się rozpisałam, sorki, ale musiałam się z wami tym wszystkim podzielić! :wink::wink::wink::wink::wink::bigsmile: Miłej nocki i do jutra!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007 zmieniony
     permalink
    IWA czy to ten ??

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007 zmieniony
     permalink
    ach kobiety dobrze, że tu jesteście bo od Was dużo się uczę i dowiaduję :bigsmile:

    IWA znalazłam 4 kołowca i prezentują się nieźle nie powiem


    a tu różne wózki
    http://www.alewozki.pl/index.php/cName/wozki-wielofunkcyjne-deltim-xlander-xa?osCsid=4769827a03f1f5ebb6fc8baca7ceedd9
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Nie Ladybird76, to nie ten wózeczek! Tak jak napisałam produceny X-lander wprowadza własnie teraz na rynek nowy model (nowe materiały i kolorki, i inne ulepszenia), nie można go jeszcze nigdzie obejrzeć, poza sklepami, które ściśle współpracują z producentem! Jwst tylko troszkę podobny do tego trójkołowca, ale zobaczycie jak wkleję zdjątko za jakiś czas!:bigsmile::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    IWA ten wchodzi od 15 marca więc myślałam ze moze to, to samo!
    A czterokołowce też były nowe jakieś ??
    Ostatnie pytanie pytanie - masz stronę producenta?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    my tez sie zastanawialismy nad X lander tyle ze XA i model 4 kolowy no ale juz sie z panem umowilam na ogladanie bartatiny przy najblizszej wizycie w warszawie. cale szczescie ze oczekiwanie na nasz wozeczek to max 10dni bo chcemy go zamowic dopiero jak maluch bedzie po operacji.
    Iwa - Jesli idzie o X landery to czytalam i slyszalam sporo pozytywnych opinii no i mi osobiscie wizualnie bardziej sie podoba niz implast volant 3 :wink:

    Lady a kiedy maja wprowadzic tego Twojego wymarzonego boldera???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    Aniu pod koniec kwietnia dopiero :(( ale wiesz zanim do sklepów trafi to jeszcze jakiś czas potrwa! Jestem ciekawa czy będzie on taki fajniutki wizualnie jak na zdjęciach!
    Przeglądałam wczoraj te X-Landery też są ładne i cenowo ciekawiej stoją ( przynajmniej te co zdjęcia zamieściłam )
    Ja biorę pod uwagę tylko i wyłącznie czterokołowce! Co do X-Landera podoba mi się w kolorze Ash - dla mnie praktyczny jeśli chodzi o spacerówkę! Chociaż niebieski i zielone te powyżej tez ładne!
    IWA jak będziesz miała foto to bardzo proszę o zamieszczenie! Ciekawa jestem czym się od tego rożnią te co widziałaś! Te ze zdjęcia wchodzą na rynek od 15 marca dopiero!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    a to zdjęcie bliźniaczego wózka dla IZUNI

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    Możecie mi powiedzieć dlaczego na stronie firmy Deltim nie ma X-ladnerów pokazanych? wszystkie są tylko nie np te co fotoski umieściłam!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    a probowałas tu www.x-lander.com ??? :) a ja wczoraj widziałam wozek graco quatro deluxe z kolekcji kolorkow 2007 ihmmm nawet mnie sie spodobał :) fakt nie ma twardej gondolki tylko takie miekkie nosidełko ale był siakis taki fajny :)) nawet mi sie podobał : musze sie głebeiej zastanowic :) czyli oblukac go jeszcze troche na zywo:) poruszac nim pomacac dokładnie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007 zmieniony
     permalink
    IWA pewnie będzie wiedziała ... mnie się podobają te co zamieściłam powyżej z czterema kółkami - są dość ciekawe :))

    http://www.x-lander.com/
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    kfiatuszku - kolezanka ma graco quatro deluxe i jest bardzo zadowolona, tyle ze tam nie masz typowej gondoli a tzw travel system. Swoja droga to bardzo ciekawe ze ten model w stanach juz z doliczona przesylka do polski (taki ze wszyustkimi bajerami) wychodzi ok 500zl taniej.

    widzialam dzisiaj babke z Roan tylko nie wiem ktorym bo glupio bylo mi zagladac i zupelnie nie przemawiaja do mnie te kosze metalowe pod wozkiem. Babeczce zakupy malo nie wylecialy jak na kraweznik podjezdzala. Stanowczo wole kosze materialowe bo sa glebsze i pojemniejsze
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    Ladybird76 - te zdjęcia co wkleiłaś nie przedstawiają tej najnowszej kolekcji X-landera, którą wczoraj oglądałam i zamówiłam. Niestety nigdzie na internecie nie ma zdjęć, ani nowego katalogu tej kolekcji, mało tego wczoraj w sklepie pan też nie miał takiego katalogu tylko wózki i foteliki w całej swej okazałości! :wink: Tak więc nie mam jak wam pokazać, ale jak tylko producent odpowie mi na pytanie i prześle katalog to wam go pokarzę, chyba że szybciej dostarczą mi wózek!
    Ale powiem wam, że jak już się jakiś kupi to prawie całą noc myślałam czy dobrze wybraliśmy, aż mąż rano musiał mi rozpisać wszystkie za i przeciw wózka X-lander XT i IMPLAST- VOLANT 3 i faktycznie X-lander wyszedł na duży plus, więc już jest OK i wiem że wózeczek już mamy i to świetny - bardzo nam odpowiada!:bigsmile::wink::wink::wink: Nie była to prosta sprawa, ale już po wszystkim, decyzja zapadła!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    IWA z tych wsklejonych może nie ale w linku jaki zamieściłam tam jest jakiś dziwny jeden! Nic z tego co na obrazku tutaj!
  11.  permalink
    Iwa- wiadomo, wózek to niemały problem:)Z rozmów tutaj widac, ze łatwiej kupic rodzinne auto niż brykę dla malucha:)

    Aniu - z tymi koszami to niełatwa sprawa... Fakt, ze z metalowego łatwiej wypadają drobne przedmioty i trzeba wszystko wozić w zawiązanych reklamówkach, ale materiałowe przy deszczowej pogodzie trzeba non stop prac, żeby nie wyglądały flejtuchowato:)

    Tak sobie myślę, że powinnysmy założyc firmę produkujacą wózki, nie? :boogie:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    aga ale przy takiej wspólnej firmie to ciężko byłoby sie dogadać bo jak widać, każda z nas ma inne upodobania :))
  12.  permalink
    Pewnie- każda z nas ma inny gust, upodobania i potrzeby:) Dlatego miałbybyśmy bogatą ofertę :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.