Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Srebrzynka, ja tez brałam rano, chyba tak powinno być... i nic nie odczuwałam, a leki dość mocno zawsze na mnie działają :)

    Treść doklejona: 20.01.15 07:16
    Eddie jak dzis sie czujesz?
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    Hey Aina32 dziekuje, ze pytalasz;) wczoraj w nocy czulam sie bardzo zle: twardy mocno wzdety brzuch, bol w jajnikach.. A dzisiaj wstalam I jest dobrze: cud- moge sie wyprostowac, jajniki juz nie bola, tylko nadal zaparcie.. Mam nadzieje, ze to minie do piatku... Hej dziewczyny Ciesze sie wreszcie:) : zadzwonili do nas z kliniki I z 17 jajeczek, 10 dojrzalych a 9 zaplodnionych;teraz he obserwuja, prosze trzymajcie kciuki tak mocno jak ja za was.. Pozdrawiam
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    Eddie jasne że trzymamy bardzo mocno! :) kiedy masz planowany transfer?
    --
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    W poniedz o 9 rano mialam pick up a w piatek planuja mozliwy transfer; jednak wczoraj mieli male podejrzenia co do hiperstymulacji: bo mialam gdzies tam:) jakis plyn I spuchniety obolaly brzuch: jutro maja znowu dzwonic wypytywac jak sie czuje..od jutra rano tez kazali mi zaczac Crinone- taki krem z progesteronem..wiec tak do konca nic nie wiadomo: mam odpoczywac, jesc tak, zeby sie w koncu zalatwic I duzo pic, czekac na telefon...:]
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    Eddie to odpoczywaj, lozeczko, dobry film, książka. Nic innego nie jest teraz ważne. Do piatku na pewno bedzie wszystko w porządku! ;)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    emk_a szkoda że tym razem nie wyszło, ja też nie miałam mrożoneczek. Ale po odstawieniu leków chyba po 3 dniach @ i od drugiego dnia cyklu ovulastan.

    A mi dziś mija równo połowa czekania do bety. I do tej pory czekało się w miarę ok, ale coś mi się wydaje że będę coraz mniej cierpliwa w tej kwestii.
    --
    • CommentAuthorSrebrzynka
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    Afrykanera co u Ciebie? Czekasz na plusik spokojnie bez stresu? :)
  2.  permalink
    Eddie - bardzo sie ciesze, że dziś lepiej, bo też troszkę sie wystraszyłam, jak o tym bólu pisałas... Masz piękny wynik zapłodnionych komórek - pozazdrościć... pewnie, że trzymamy kciuki i życzymy transferu w piątek :)
    •  
      CommentAuthoremk_a
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    acia20 a wy też programem rządowym? trzymam za ciebie kciukasy ;)
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    Hej Aina32 bardzo milo jest slyszec, ze ktos tam daleko ( co przechodzi czy przeszedl przez to samo)zyczy nam dobrze...pozdrawiam I mam nadzieje, ze Wszystkie tu dziewczyny w koncu bedziemy trzymac na rekach zdrowe dzieci😊
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    emk_a też program rządowy
    --
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    Eddie gratuluje piekny wynik ale przede wszystkim ciesze sie ze juz lepiej sie czujesz:bigsmile:mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej i w piatek podejdziesz z usmiechem do transferu:wink:bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki Kochana i przesylam ciazowe fluidki:wink:a co do zaparc to jesli moge Ci cos poradzic to mi zawsze pomaga siemie lnianae takze moze sprobuj!
    Acia Tobie rowniez zycze wytrwalosci i trzymam mocno kciuki za plusika:wink:
    --
  3.  permalink
    Eddie, kto, jak nie my, będzie nas wspierał. Ja jestem w trakcie pierwszego ivf. Ruszyłam ze stymulacją, czekamy... :)
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    Eddie całe szczęście, że jednak dziś lepiej się czujesz. Tzn, że to jednak może nie być przestymulowanie, co? Mam taką nadzieję w każdym razie i życzę transferu w piąteczek :smile:
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    Eddie jak dziś ból mija to wszystko jest na dobrej drodze do transferu.

    Dziewczyny - mam pytanie - czy któraś z Was miała coli? Ja mam i po pierwszej dawce antybiotyku jest nadal ...
    Nie do końca znam wpływ na niepłodność, ale pewnie jest spora. Mam mieć transfer za niedługo i się martwię.
  4.  permalink
    Bacha a gdzie masz te bakterie? Generalnie trzeba sie jej pozbyc no i z tego co wiem to flora pochwy powin a pokonac e.coli. A jesli to pecherz to chyba coli moze spowodowac problemy okoloporodowe, ale dokladnie sie nie znam...
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    Hej kochane, a co tu taka dzisiaj cisza? :)
    --
    •  
      CommentAuthoremk_a
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    @ szaleje ;/
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    @ małpa jedna...
    U mnie dzis 2 dpt. Czy ktoś tez testuje w okolicach 28 jak ja? We dwójke zawsze razniej... :wink:
    --
    •  
      CommentAuthortamara6
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    dziewczynki, mam pytanie: co oznacza ciałko żółte krwotoczne w opisie usg po owu?
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    Rybenka90 trzymamy kciuki, emk_a ja tez szaleje( niestety)..dzwonili z mojej kliniki, zeby dac update: i z tych 9 dojrzalych zarodkow trzy zachowuja sie jakby byly slabe a szesc dobrych jak na dzis. Jutro maja ponownie dzwonic co I jak.. Pytali jak sie czuje a ja juz sama nie wiem, niby dobrze, ale brzuch nadal pobolewa, wzdety, niby sie zalatwiam ale czuje, ze mam niezle zatwardzenie( sorry za slownictwo).. Maja zrobic mi scan w piatek czy plyn sie w brzuchu nie nagromadzil... Kurcze jest mi smutno, ze zawodze tuz przy mecie....:( tamara6 na sto procent nie wiem ale mysle, ze cialko zolte krwotoczne to jak zgromadzi sie Krew w pecherzyku, z ktorego uwolnila sie ( lub nie) komorka jajowa.. Pozdrawiam was wszystkie

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 21.01.15 14:20</span>
    Hej takie krotkie do was pytanko: czy wasze kliniki sa czynne w soboty I niedziele. Moja klinika Okazalo sie nie przeprowadza zabiegow w te dni( zastanawia mnie czy to normalne). Pisalismy sie I placilismy z mezem za 5 dniowego blastusia a mozliwy byloby tylko 4 dniowy, bo zamknieci. Pick up mialam rano w poniedz.a mozliwy transfer planuja na poludnie w piatek...co myslicie?
    --
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    Eddie Kochana glowa do gory nie mazac mi sie musisz byc silna!!!!I nigdy nie mysl w ten sposob ze Ty zawodzisz nie wolno Ci rozumiesz!!!Bo sie do Ciebie przejade :wink:Poczekaj spokojnie do piatku i wtedy zobaczysz co tam sie dzieje w Twoim brzuszku!Ja caly czas jestem z Toba myslami i trzymam bardzo mocno kciuki,wiem ze nie jest latwo ale trzeba myslec pozytywnie,smucenie sie nie pomaga:bigsmile:
    Ja dzis dostalam wyniki poniedzialkowej bety 1600 IU/L pani doktor powiedziala ze pieknie przyrasta:bigsmile:
    Dziewczynki z calego serca :heart: zycze Wam zebyscie juz niedlugo tez uslyszaly taki wynik!!!!
    Rybenko 28 to juz niedlugo takze zaciskam mocno kciuki rowniez za Ciebie i Twoja pozytywna bete:wink:
    Tamara ja w tej kwestii nie pomoge,a lekarz cos mowil?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 21.01.15 14:24</span>
    Eddie w Pl. z tego co wiem to nawet w swieta jak jest potrzeba to jest czynne!
    --
    •  
      CommentAuthortamara6
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    eddie, dzięki za odpowiedź :)
    moncia, to chodzi o siostrę mojego męża, na lewym jajniku ma guza/torbiel czy coś, będzie miała laparo, a w prawym właśnie jajniku gin powiedziała, że jest ciałko żółte krwotoczne, ale nic więcej :/
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    Eddie kochana nie wolno Ci myslec w ten sposób ze to Twoja wina. Kurcze my przyjmujemy takie ilości hormonow ze organizm może nieźle zwariowac... A to zaskoczenie że Twoja Klinika zamknieta w weekendy. Ja pamietam że swój 1 transfer miałam w sobotę a i w niedzielę robią jak trzeba. Ale nie martw sie. Będzie dobrze.
    A co do zatwardzenia to slyszalam że trzeba jeść dużo białka. Nie jest to przeze mnie sprawdzone ale może warto spróbować? :)
    Moncia dzięki! Łapie od Ciebie ciazowe fluidki i gratuluję pięknego przyrostu bety ;)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    Ja 27 stycznia robię betę

    Treść doklejona: 22.01.15 08:16
    Moja klinika w niedzielę zamknięta.
    --
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    Eddie Kochana co u Ciebie?daj znac jak sie czujesz,caly czas mysle i czekam na dobre wiesci:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorvelvetin
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    ja będę robić betę koło 1 lutego, o ile wcześniej nie przyjdzie @
    --
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    Hey moncia83 po pierwsze WIELKIE gratulacje z okazji przyrastajacej bety!!! U mnie troche sie wczoraj dzialo: zadzwonilam do kliniki powiedziec im jak sie czuje, czyli ze wzdeta, pobolewa podbrzusze. Ci kazali mi przyjechac na scan. Wsiadlam do auta I pojechalam 1.5 godz w jedna strone:( Na usg nie widzieli plynu w brzuchu, ale jajniki sa baaaardzo powiekszone z 2 cm do 7 cm, na prawym jajniku mam plyn- krew- malo. Jajniki gdzies sie wypychaja wiec mnie boli I mam problemy gastryczne. Lekarz stwierdzil, ze nie jest to infekcja, tego on sie spodziewal( ze bedzie bolec). Trzeba teraz obserwowac czy nie przybywa plynu a jajniki nie puchna. Kazal dzwonic dzis jak jest gorzej to mi odciagnie ta Krew z jajnika dzisiaj. Ja dzis zadzwonilam ze nie jest gorzej, nie czuje sie tez super. Jutro o 13:00 mam miec usg a jak bedzie cud I jajniki sie pomniejsza, plyn nie powiekszy, ja bede sie Cuzco lepiej to bede miala transfer o 14:30... Ale nie liczy na to..... Szkooooda:( bo nasze zarodeczki niezle tam sobie radza:mowili ze z9 zarodkow 3 slabiuchne 6 niezlych, 4 jeszcze lepsze ale jest taki jeden, ktory sie super zachowuje- widocznie dominuje;), co bardzo mnie wzruszylo... No coz, wierze ze ten na gorze wie co robi...dziekuje dziewczyny za wsparcie, macie racje, ze nie moge sie obwiniac, bo przeciez robie wszystko, co w mojej mocy, zeby miec dziecko..... Ok wracam do picia plynow i kombinowania, co zjesc wysokobialkowego I lekkostrawnego jednoczesnie;) Pozdrawiam wszystkich
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    Trzymam kciuki Eddie, żeby jednak nastąpił ten cud jutro :)
    Wysokobiałkowe to jajka są :) Pasta jajeczna pycha, kotlety jajeczne też pycha, pierś z kurczaka, sery białe, co kto lubi :)
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    Eddie no teraz madrze gadasz:wink:glowa do gory Kochana bedzie dobrze napewno!!!
    Widze ze koniec stycznha zapowiada sie zielono:wink:mocno trzymam za Was kciuki Rybenka,Acia Velvetin:peace:
    Kinia a co tam u Ciebie?
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    Moncia oby, oby było zielono:peace::peace::thumbup:
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    Dziewczyny no trzeba w to wierzyć! :)
    Ja robię dzielnie zastrzyki Gonapeptyl i Menopur i czekam do poniedziałku mam wtedy usg i wizytę u anestezjologa. Mój transfer myślę że wypadnie 2.02 :) Może taki prezent na Walentynki :) Chciałabym... i czego Wam również życzę!
    Eddie trzymaj się, najważniejsze żeby Twoje endo przyjęło zarodeczek jeśli go podadzą a jajniki z czasem dojdą do siebie.
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeJan 23rd 2015
     permalink
    Moncia cierpliwie czekam na nowy cykl, chociaż na razie to się zapowiada, że będzie mi wariować. Boję się, że może potrwać to dłużej.
    Aina32, a nie ma czasem na ulotce napisane, że mogą wystąpić plamienia?
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeJan 23rd 2015
     permalink
    Tosik ja też chyba transfer będę mieć 02.02 - nie mogę się już doczekać.
    Trzymam kciuki

    Alina - co do plamienia to mi się też takowe zdarzało, ale brałam inne leki i moja kek mówiła, że przy takich dawkach hormonów to się zdarza.
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeJan 23rd 2015
     permalink
    Bacha a na jakim etapie teraz jesteś?
    Ja mam 5 DS w poniedziałek kontrola i planowany pick up środa :)
    --
    • CommentAuthorSrebrzynka
    • CommentTimeJan 23rd 2015
     permalink
    Dziewczyny jestem po wizycie :)
    14 pęcherzyków podobnej wielkości!!!! W poniedziałek o 8rano PUNKCJA :-) 3majcie za mnie kciuki:bigsmile:
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeJan 23rd 2015
     permalink
    Tosik ja punkcję miałam w grudniu, ale niestety była Hiperstymulacja i tak wyszło, że dopiero teraz transfer.
    Mam nadzieje, że już teraz bedzie jakoś z górki.
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeJan 23rd 2015
     permalink
    Tak tak Bacha pamiętam :) czyli teraz podchodzisz do crio?
    Aina ja mam brzuch wzdęty i 2 kg na plusie w ciągu 48h od dziś rano zaczynają pobolewać, mój organizm dobrze reaguje na stymulacje dlatego myślę że będzie w środe tak też było przy poprzednim podejściu :)
    --
  5.  permalink
    No to fajnie, że ładnie reagujesz na stymulacje, ja póki co P P Plamienia cały czas i brzuch płaściutki... pewnie jajniki śpią po decapeptylu... :/

    Treść doklejona: 23.01.15 16:21
    Kingoskie: ulotka głosi, ze... mogą wystąpic plamienia ;) dzięki!
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeJan 23rd 2015 zmieniony
     permalink
    Hej dziewczyny, jestem w koncu po transferze dzisiaj!:) zrobili mi usg przed zeby sie upewnic, ze moje jajniki I ilosc plynu sie nie powiekszyly... Pozniej wraz z mezem zadecydowalismy, ze chcemy transfer, pomimo wiekszego niz normalnie zagrozenia przestymulowaniem..nie wiem czy decyzja byla dobra, okaze sie wkrotce, tymczasem brzuch spuchniety i boli.. Transfer byl cudownym wydarzeniem, ktore przezylismy troche z mezem, ja uronilam kilka lez, widzac mojego lecacego blastusia, mala gwiazdke nadzieji... Trzymajcie kciuki zeby moje jajniki I brzuch przestaly szalec a gwiazdka sie zagniezdzila!.. Testuje 6 lutego!;) pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeJan 24th 2015
     permalink
    Trzymam kciuki Eddie :thumbup:
    Niesamowity widok zobaczyć komóreczkę, też mnie to wzruszyło :)
  6.  permalink
    Trzymamy kciuki, po pierwsze, aby jajniki ładnie doszły do siebie, a brzuch każdego dnia mniej dawał się we znaki (ŻADNEJ HIPERSTYMULACJI), no ale przede wszystkim trzymamy kciuki za + 06 lutego :) POWODZENIA!
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeJan 24th 2015
     permalink
    Eddie super wiesci bardzo sie ciesze ze juz jestes po transferze:clap: teraz tylko jeszcze odrobina cierpliwosci i 6 lutego mam nadzieje uslyszec jeszcze lepsze wiesci :wink:Nie puszczam kciukow!!!!Sciskam Cie mocno odpoczywajcie razem z Gwiazdka:bigsmile:
    --
  7.  permalink
    Eddie trzymam kciuki :-D
    --
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeJan 25th 2015 zmieniony
     permalink
    Dziekuje dziewczyny za wsparcie, ja nadal mecze sie z brzuchem: jest to bardzo upierdliwe zjawisko, ale co zrobic, trzeba wytrwac. Dzisiaj juz ostatni raz zadzwonili do nas z kliniki:beda zamrazac UWAGA: 5 blastusiow! :D tak sie ciesze bo nie czuje sie w ogole dobrze w tym cyklu, a uczucie ze mamy zamrozonych 5 blastusiow jest WIELKA ulga... Pozdrawiam, trzymam za nas Wszystkie kciuki
    --
  8.  permalink
    Eddie dokładnie 5 blastków super :) My mieliśmy jednego bałwanka :((
    --
  9.  permalink
    Super Eddie - gratulacje :)

    U mnie 6 dzień stymulacja, a ja chora na maksa, pomóżcie, czym się leczyc? Co brac? Co poostawi mnie na nogi do jutr i nie wpłynie negatywnie na ten cyk? HELP!
    • CommentAuthorandzik1978
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Nie odzywałam sie ale wkoncu napisze ze nadal jestem na tab.anty gdyż pieprzony torbiel nie moze znikac i to jest moj ostatni miesiac na tab.anty i jak mi sie nie zlikwiduje to musza mi to zrobic laparoskopowo co kosztuje bagatela 900 zł zaje.....;-(mam juz dosyc czorta.Nie mam juz sił zeby takie cos tamowało mi rozpoczecie do in vitro.SZLAG BY TO....
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Gratulujemy Eddie dzieciątek :)
    Monisia lubię Twój suwaczek :)
    Andzik a może warto usunąć czorta? Trzymam kciuki żeby się wchłonął.
    U mnie jutro podglądanie jutro a za Ciebie Srebrzynka trzymam kciuki - dużo komóreczek :)
    --
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeJan 26th 2015
     permalink
    Srebrzynka trzymam mocno kciuki :wink:odezwij sie jak tam po punkcji?
    Tosik za Ciebie rowniez o ktorej masz wizyte Kochana,daj znac jak tam podgladanko i kiedy Twoja punkcja?
    Andzik1978 przykro mi dziewczyno,o ile dobrze pamietam to koncem grudnia pisalas,ze torbiel sie zmniejsza i w styczniu mialas podchodzic do ivf tak?Kurcze to napewno musi dolowac jak czlowiek sie juz zdecyduje na ivf, a to tez nie latwa decyzja,a tu ciagle cos przeszkadza:sad:Andzik musisym byc silna trzymamy za Ciebie mocno kciuki:peace:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.01.15 10:08</span>
    Aina nie przejmuj sie tylko ta choroba za bardzo bo stres Ci nie pomaga ja tez bylam bardzo chora w trakcie ptymulacji,ale leczylam sie gripexem i domowymi sposobami czosnek,miod itp.najwazniejsze zeby do punkcji Ci przeszlo!
    A co u Wisienki dawno jej nie bylo,wiecie moze czy byla juz na tym drugim badaniu?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.