Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorAgula1073
    • CommentTimeJun 2nd 2011
     permalink
    witam dziewczyny!jutro mam 3 iui i mysle ze ostatnią ;-) mam 4 piękne pecherzyki ;-) wiec jest szansa!!pozdrawiam
    -- 4 lata starań, niepłodnośc idiopatyczna!5 iui nie udanych ;-(laparo nr 2 w listoparzie?
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeJun 9th 2011
     permalink
    Agula no jak tam sytuacja się rozwija ?
    • CommentAuthorAgula1073
    • CommentTimeJun 9th 2011
     permalink
    jestem po iui jutro mija 7 dzien ;-)biore luteine i encorton ;-)pecherzyki wszystkie pekly wiec jest nadzieja ze sie uda ;-)pani doktor kazala mi zrobic bete 7 dni po iui ale mi sie wydaje ze to za wczesnie ;-)?co myslicie?
    -- 4 lata starań, niepłodnośc idiopatyczna!5 iui nie udanych ;-(laparo nr 2 w listoparzie?
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJun 9th 2011
     permalink
    Myślę, że lepiej zaczekać do @ i zrobić test. Betę dopiero po pozytywnym dla potwierdzenia.
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeJun 10th 2011
     permalink
    ja bym poczekała do 10 dfl , nie wcześniej
    • CommentAuthorkatie86
    • CommentTimeJun 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Hej. Niestety I IUI sie nie udala. Teraz mam 2dc i zaczynam stymulacje i przygotowania do II IUI. Co do encortonu to ja go biore codziennie po 1/2 tabl juz 3 cykl. Szczerze mowiac nie wiedzialam ze on jest na przeciwciala. U mnie wyszedl wrogi sluz ale we krwi nie mam przeciwcial. Oprocz encortonu bralam jeszcze Acard luteine i duphaston. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda. Wam rowniez zycze powodzenia
    • CommentAuthorAgula1073
    • CommentTimeJun 10th 2011
     permalink
    wlasnie zrobie bete w poniedzialek 10 dni po iui ;-)a test ciazowy cos mi wykaże?
    -- 4 lata starań, niepłodnośc idiopatyczna!5 iui nie udanych ;-(laparo nr 2 w listoparzie?
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJun 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Ponoć po 6. już może wykazać. Ja nigdy nie robiłam po iui, bo wychodziłam z założenia, że i tak się nie uda i miałam rację... Już nie mam na to siły!
    • CommentAuthordżoana85
    • CommentTimeJun 11th 2011
     permalink
    Witam Przyszłe i obecne mamuśki:*, zacznę od tego, że od 8 miesięcy staram się z mężem o dzidziusia, ale na razie nie wychodzi:( W tym cyklu od:
    - 5 dnia brałam CLO do 9,
    - 12 dnia wizyta u gin. (pęcherzyk 16 mm) i dostałam połówkę zastrzyku GONAL F,
    - 13 dzień cyklu - druga połówka zastrzyku GONAL F,
    - 14 dzień cyklu wizyta u gin. ( pęcherzyk 18 mm),
    - 16 dzień zastrzyk pregnyl
    - od 18 dnia do 28 dnia cyklu biorę DUPHASTON (przez dziesięć dni), a w tej chwili jestem w 23 dniu cyklu i mam takie białe upławy. Czy ktoś był w tej sytuacji jak ja? za 7 dni robię test i zobaczymy co wyjdzie.
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJun 12th 2011
     permalink
    Witaj, 8 miesięcy, to bardzo krótko. Jeszcze wszystko się może zdarzyć.
    • CommentAuthordżoana85
    • CommentTimeJun 13th 2011
     permalink
    tylko tyle tych leków i zastrzyków, mam nadzieje, że mi pomoże w tym cyklu, test robię za kilka dni i napiszę czy pomogło.Jestem ciekawa czy ktoś był leczony tym sposobem co ja?
    • CommentAuthorAgula1073
    • CommentTimeJun 13th 2011
     permalink
    [quote=dżoana85][/quote]

    ja bylam i nie pomoglo ;-) ale kazdy organizm reaguje inaczej!!!powodzenia!!
    -- 4 lata starań, niepłodnośc idiopatyczna!5 iui nie udanych ;-(laparo nr 2 w listoparzie?
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeJun 13th 2011
     permalink
    biały śluz nie świadczy o ciąży - pojawia się w FL
    no ale oczywiście trzymam kciuki za pozytywny test , jeszcze parę dni musisz wytrzymać :)
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeJun 13th 2011
     permalink
    Agula - czekamy na wynik bety :)
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJun 15th 2011
     permalink
    Hej, właśnie moja 2. iui znów zakończyła się klapą...
    • CommentAuthoradda78
    • CommentTimeJun 15th 2011
     permalink
    eifaa- współczucia :( a może jeszcze powtórz test??pozdrawiam i trzymam kciuki..
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJun 16th 2011
     permalink
    Anno, nie ma co powtarzać. Przyszła @, ale taka jakaś skąpa, że ledwo co, ale miałam już takie przypadki, więc to żaden powód do niepokoju.
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeJun 16th 2011
     permalink
    Efiaa - przykro mi bardzo - ja swoją drugą porażkę IUI przeszłam parę dni temu
    a startujesz to III ? :cry:
    • CommentAuthorAgula1073
    • CommentTimeJun 16th 2011
     permalink
    nie statety beta wyszla 2 nie udalo sie :cry:.3 iui nie udana :cry:
    -- 4 lata starań, niepłodnośc idiopatyczna!5 iui nie udanych ;-(laparo nr 2 w listoparzie?
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeJun 17th 2011 zmieniony
     permalink
    Dzemilun, mnie też bardzo przykro, że u Ciebie też porażka. Niestety, 3 iui już nie będzie. To strata pieniędzy. Teraz będzie laparo, jeśli i po nim nic, dopiero ivf...
    • CommentAuthorAgula1073
    • CommentTimeJun 17th 2011
     permalink
    A ja dzieczyny juz nie podhodze do 4 iui ;-( mala skutecznosc i nie ma sensu u nas z moim przeciwcialami przeciw plemnikom niby male miana ale nie udaje sie.Zaczynamy zbierac na in vitro widze jedyna szanse u nas posiadania potomstwa!!
    Mam dzisiaj cholernego dola dostalam okres i znowu 2 tys.poszly sobie od tak!!3 iui nie udana!!ile czlowiek musi cierpiec zeby zosatc uszczesliwiony!!
    -- 4 lata starań, niepłodnośc idiopatyczna!5 iui nie udanych ;-(laparo nr 2 w listoparzie?
    • CommentAuthorAgula1073
    • CommentTimeJun 18th 2011
     permalink
    jest kakas dziewczyna ktora sie leczy na polnej w poznaniu?jakiego lekarza mi proponujecie do zrobienia in vitro?
    -- 4 lata starań, niepłodnośc idiopatyczna!5 iui nie udanych ;-(laparo nr 2 w listoparzie?
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJun 18th 2011
     permalink
    Agula- moja koleżanka miała in vitro- polecała w takich przypadkach dra Tomasza Żaka
    --
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Czesc Kobiety :)
    Jestem tu nowa i czytajac to co tu piszecie powiem tak, wspolczuje i to bardzo ja to przechodzilam 3 razy i coz tylko zludne dadzieje i cierpienia.
    A teraz mysle juz nad 2gim bobasem :) kolezanka podala mi sposob, dlugo sie zastanawialam i meczylam nad ta decyzja ale teraz jedynie zaluje ze dlugo nad tym myslalam. Jesi ktoras chce wiedziec cos wiecej to zapraszam nemezisis@interia.pl
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Agasis, to nie możesz tutaj napisac? Śmierdzi mi to naciągactwem i oszustwem...
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    agula ja jestem z Poznania i chodzę do lekarza z Polnej i tam też mam IUI , ale jeśli chodzi o in vitro to słyszałam, że Pawelczyk albo Derwich - poczytaj w necie , gdzieś znalazłam info :cool: wysłałam Ci zaproszenie

    a przed nami w następnym cyklu III IUI i ostatnia - też nie widzimy sensu w dalszych:sad:
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    agasis - pisz tutaj nam otwarcie na forum o co chodzi
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Jeśli Agasis jest prawdziwa, to jedynym sensownym wytłumaczeniem takiego zagajenia na forum, byłoby coś nielegalnego - np. skorzystanie z pomocy surogatki.
    Ale wrażenie mam takie, że pisząc na maila otrzymam ofertę: "Chcesz się dowiedziec jak skutecznie zajśc w ciążę? Tylko teraz za jedyne 37 złotych możesz spełnic swoje marzenia. Rewolucyjna metoda! Przeczytaj opinie szczęśliwych rodziców, którym nie dawano szans i dołącz do nich i poniżej kilkadziesiąt tekstów w stylu "kilka zabiegów in vitro, brak komórek jajowych i plemników w ejakulacie, dopiero po skorzystaniu ze sposobu pt"..." UDAŁO SIĘ. Jesteśmy tacy szczęśliwi".
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Hej spokojnie moje Panie, nie oszustwo i nie jakies sms, otwarcie powiem wam ze dalam sie naciagnac i to nie tylko na takie jak opisujecie przekrety. Nie opisalam tego na forum bo mam kilka powodow jeden z nich to ktora z Was opisala by tutaj bardz oosobiste i intymne przezycia? Znacie sie od jakiegos czasu ja jestem nowa na forum i nie znam nikogo. Jak juz wspomnialam probowalam roznych metod kosztowalo mnie to sporo nie tylko kasy ale i nerwow. Przez przypadek, znajoma kolezanka z pracy powiedziala ze zamiast plakac po katach powinnam sie zsatanowic czy nie warto skorzystac z naturalnej metody. Myslalam ze zaruje ale nie dala mi adres email i powiedziala ze to nie kosztuje apisac. Pomyslalam ze jakis kolejny przekret. Jednak po wielu tygodniach namyslu napisalam. Pomijacac szczegoly, okazalo sie ze to jest facet z ktorym naturalnie sie to zalatwia, dyskretnie i bezproblemu, fakt ze maz mysli ze to bylo metoda inseminacji. Bylo mi ciezko podjac decyzje opory moralne straszne jednak sie przemoglam, nie zaluje.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Agasis, nie wiem czy dobrze zrozumiałam... czy to znaczy, że współżyłaś z jakimś obcym facetem=dawcą nasienia i w ten sposób zaszłaś w ciążę? I to tutaj proponujesz?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Pewnie zaraz posypia sie uwagi ze jestem nie odpowiedzialna i nie moralna. Albo ze oszukalam meza, powinnam sie leczyc albo isc do spowiedzi.
    Wasza sprawa, podchodzilam do in vitro kilka razy, koszmar byl i tyle po punkcji mialam krwawienia i czulam sie strasznie. Same dobrze wiecie ze jesli chce sie miec wlasne dziecko to cudow nie ma jesli partner jest bezplodny. Moze nie bylo to z mojej strony idealne rozwiazanie ale mam upragnione dziecko i normalan rodzine.
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Ręce opadają! Proponujesz dziewczynom zdradę męża??? Cel nie uświęca środków.
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Nie, nie proponuje tylko wyjasniam Wam ze nie robie przekretow i nie chce namawiac nikogo, napisalam teraz Wam dlaczego nie chcialam tego pisac na forum.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Agasis - zastrzeliłaś mnie. Szczerze. Jestem w szoku. I nie dziwię się teraz, że nie chciałaś pisac na forum. Dobrze jednak, że się na to zdobyłaś, bo przynajmniej w nikim nie wzbudzisz fałszywej nadziei.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Trafilam tu przez przypadek, szukajac kilku porad. Rece opadaja jak sie chce i nie ma innej mozliwosci, czasem w zyciu moralnosc trzeba zawiesic na kolku i tzrezwo spojrzec na zycie, malo nie rozpadlo mi sie malzenstwo przez to ze nie bylo dziecka a teraz mam to z glowy. Mam szczesliwa rodzine i ciesze sie tym co mam.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    agasis: malo nie rozpadlo mi sie malzenstwo przez to ze nie bylo dziecka a teraz mam to z glowy

    Mowę mi odjęło.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Nie mam zamiaru wzbudzac falszywych nadziei. Nawet nie masz pojecia ile mnie to kosztowalo zdrowia, myslalam o tym jak o czyms najgorszym, okzalo sie inaczej facet nie tylko ze wyrozumialy i doswiadczony bo jak sie okazalo nie bylam pierwsza i pewnie nie ostatnia. Zreszta czy to wazne niech robi co chce. Ja jestem szczesliwa matka od 2 lat i wiem ze jak zawodza inne srodki to taki moze w koncu okazac sie zbawienny. Gdybym miala ta wiedze kilka lat temu co dzic to nie stracilabym tyle czasu na rozne zabiegi i naciaganie. Chidzenie do kliniki i ogladanie bardzo milych lekarzy a efekt ??? Zludne nadzieje i masa rozczarowan.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    A dlaczego nie można było zrobic tego metodą inseminacji? Taniej?
    Udało się za pierwszym razem, czy przez jakiś czas po prostu zdradzałaś męża?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Coz skoro to zaskakuje Was to wnioskuje ze nie tak wiele w zyciu jeszcze doswiadczylyscie. Ja mam 36 lat i wiele wycierpialam tylko po co ???
    Wiecie co mi napisal jak zapytalam ile to ma kosztowac??? Kase niech Pani na dziecko zostawi zeby mu niczego nie braklo bo to sa wydatki.
    Myslalam ze to jakis chory psychopata, okazalo sie ze bardzo taktowny czlowiek. I prawde mowiac dlugo rozmawial i upewnial sie czy sie zdecydowalam i jestem swiadoma decyzji. Bylam i dlatego uwazam ze jesli wszystkie metody zawodza to jesli komus moge pomoc to prosze bardzo mnie to nic nie kosztuje, mam jego adres i jesli moge pomoc w ten sposob komus to czemu by nie.
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Nie, no rzeczywiście, piękną masz rodzinę, szkoda, że zbudowaną na kłamstwie i ZDRADZIE. Ciekawe, co o tym szczęściu pomyślałby Twój mąż, gdyby poznał prawdę. Twojemu dziecku też zapewne nie będzie do śmiechu, gdy się dowie.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    A jak żyjesz z tym kłamstwem? Małżeństwo prawie rozpadło Ci się z powodu niepłodności, a co jeśli prawda wyszłaby na jaw?
    I jeszcze jedno pytanie ... "techniczne" - nie bałaś się HIV i innych przenoszonych drogą płciową chorób?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    No i nie odpowiedziałaś na moje pytanie dot. inseminacji ani tego ile to trwało.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    agasis: Kase niech Pani na dziecko zostawi zeby mu niczego nie braklo bo to sa wydatki.

    noo.... altruista...
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Probowalam inseminacji ale nie wiem czy wiesz ze to nie jest skuteczna metoda. Meza tak naprawde nie zdradzalam i nie zdradzilam, zdrada wiaze sie z uczuciami, to bylo jak wizyta u ginekologa. Zanim umowialam sie na spotkanie rozmawialam z nim i do ostatniej chwili mialam mozliwosc rezygnacji. Powiedzial ze bywaja przypadki ze kobiety poprostu wypijaja drinka na odwage lub wiecej. Tez wypilam sobie na odwage ale mysle o drugim dziecku i nawet nie potrzebuje sie dopingowac alkoholem.
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    A wracajac do pytania o klamstwo itd To nie klamstwo tylko mniejsze zlo, pewnie ze sie balam zakazenia, ale to facet ktory jest HDK a pozatym medyczny pracownik a nie jakis cpun czy menel, zreszta nie sposob opisac ile mnie kosztowalo podjecie tej decyzji.
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Maz wei ze to byla inseminacja i osoba obca byla dawca, a co do dziecka jak dorosnie sama o tym z nim porozmawiam, tak czy inaczej powiem ze to byla inseminacja. Oceniac mnie mozecie sobie jak chcecie, jednak chcialabym zobaczyc te osoby krytykujace w takiej ja moja sytuacji a wtedy chetnie zobaczylabym co maja do powiedzenia.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Nie jestem jakąś wyjątkową strażniczką moralności, ale powiem Ci, że udało Ci się mnie zszokowac. Mojego męża też. Jak przeczytałam na głos co tu napisałaś to powiedział 4 słowa " rzygac mi się zachciało" i powiem Ci, że ja czuję to samo.
    Wspólnie doszliśmy do wniosku, że albo masz spaczony obraz rodziny albo jesteś facetem, który ma ochotę pobzykac gratis i reklamuje się na takim forum licząc, że spotka kilka desperatek.
    Przykro mi jeśli Cię uraziłam. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że Ty mnie również - swoją propozycją.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    agasis: pewnie ze sie balam zakazenia, ale to facet ktory jest HDK a pozatym medyczny pracownik a nie jakis cpun czy menel, zreszta nie sposob opisac ile mnie kosztowalo podjecie tej decyzji.

    Masz chyba przedawnione informacje o nosicielach HIV (pracownicy medyczni są również w grupach ryzyka tak przy okazji), a poza tym ten pan jak sama wiesz współżyje z wieloma osobami i wątpię by robił sobie 3 miesiące przerwy by się móc wiarygodnie przebadac przed kolejnym razem.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Ja Ci nic nie proponowalam jesli juz, Pewnie ze to nic milego tak postapic, nie znasz mojej sytuacji, a opisalm to dlatego ze pojawily sie watpliwosci co do mojego pierwszego wpisu. Jak dobrz sie zastanowic to mozecie zobaczyc ze chcialam zaoszczedaic szoku i pierwszy wpis wyraznie to pokazal. Wasz sprawa co czujecie, ale nie zyce Wam takich uczuc jakie ja mialam przez ostatnie kilka lat.
    • CommentAuthoragasis
    • CommentTimeJun 19th 2011
     permalink
    Jestem zdrowa i mam zdrowe dziecko,a to jest dla mnie wazne. I jak juz wspominalam ja niczego nikomu nie proponuje i nie namawiam. Moj email byl podany dla zainteresowanych wpisem. NIe zwrocilam sie prywatnie do nikogo i nie proponowalam niczego. WIec wydaje mi sie ze te uwagi sa nad wyrost.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.