Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeDec 29th 2017
     permalink
    Dziewczyny coś ziołowego dla psa na ukojenie emocji w sylwestra? Pies z początku jest podekscytowany strzałami, szuka farby, szczeka, podskakuje.. No ale im więcej świstów to zaczyna się zapętlać i robić nerwowa...
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    Bananowiec, zacznij może od bandażowania oraz gryzaków/konga?
    d
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_Asiula
     permalink
    Elfika zapytam z ciekawości - co daje bandażowanie :)?
    Sprawdzi się też u dużego psa ?
    U nas suczka wariuje.. biedna próbuje się schować gdzie się tylko da, a jest zamknieta w garażu..
    rok temu skakała i porysowała cała maskę samochodu.
    W tym roku auto wyprowadzimy ale skłaniamy się ku tabletce od weterynarza, chociaż trochę się boję..
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeDec 30th 2017
     permalink
    tyle się napisałam i mi wcięło...
    no to jedziemy jeszcze raz
    _Asiula: Elfika zapytam z ciekawości - co daje bandażowanie :)?

przede wszystkim redukcję stresu/napięcia. bandażowanie opiera się na metodzie TTouch a ta ma wiele wspólnego z akupresurą.

_Asiula: Sprawdzi się też u dużego psa ?

sprawdza się u 80% psów wszelakiej maści. jest ogromne prawdopodobieństwo, że i u Was.

_Asiula: U nas suczka wariuje.. biedna próbuje się schować gdzie się tylko da, a jest zamknieta w garażu..
    rok temu skakała i porysowała cała maskę samochodu.

wnioskuję, że jest tam wtedy sama.... sorry ale to jeszcze gorsze od samych fajerwerków... nic dziwnego, że porysowała auto skoro nie miała żadnego wsparcia!

metody łagodzenia dobieramy do psa indywidualnie metodą prób i błędów aby sprawdzić co najlepiej działa. ale nigdy nie zostawiamy psa samego!!!
    niektórym, jak mojemu Loganowi, wystarczy komenda - jest ok. jeżeli wg obserwacji jest dla niego za grubo stosuje odwrócenie uwagi szarpakiem bo go najlepiej nakręca [szarpak jest stosowany niezwykle rzadko jak naj naj nagroda]. u wielu psów sprawdza się rzucie. kong lub dobrej jakości gryzaki robią robotę. działanie jak u ludzi [stąd też wiele zaburzeń odżywiania w postaci zajadania bo jedzenie redukuje stres].

jeśli boicie się, że wiązanie skopiecie to można kupić specjalną kamizelkę antystresową
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime1 dzień temu
     permalink
    jak/w czym przechowujecie suchą karmę?
    zastanawiam się nad zakupem worka 5kg i dumam jak to przechować raz żeby nie traciło wartości a dwa żeby nie czuć zapachu karmy w spiżarce (to zamknięcie strunowe jest o kant tyłka potłuc, czułam zapach karmy jak kiedyś miałam większy worek acany); różnica cenowa kupując 1kg a 5kg to tylko 3zł na kilogramie więc zastanawiam się czy warto
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTime1 dzień temu
     permalink
    My trzymamy w wielkim pudle z pokrywką, gratis dawali do karmy 10kg.
    --
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTime22 godzin temu zmieniony
     permalink
    My trzymamy w takim pudle
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.