Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 24th 2014
     permalink
    My mamy. Puky - go i Fran jest nim zachwycony już tak szybko na nim jeździ że na spacery ubieram adidasy:-)
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeMay 24th 2014
     permalink
    A ja jestem trochę rozczarowana trzykolowym rowerkiem Smoby, bo pomimo, że pedaly są pośrodku a nie na przednim kole (mechanizm na łańcuch), to mojemu 2-latkowi za ciężko pedalować, nie ma opcji, żeby nóżkami tak nacisnął, żeby rower zaczął jechać. Rok starsza dziewczynka usiadla na nim i tez nie miala sily pedalowac, więc pozostaje pchanie. Żałuję, że nie kupiłam Puky biegowego, lepiej zacząć od "wytrenowania" nóżek na biegaczu lub jakimś jeździku chociażby
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeMay 24th 2014
     permalink
    Zamiast biegowy mialo byc drewniany,a przegrywa w sensie ze puky ma wyzsze siodelko no i jest minimalnie ciezszy
    --
    •  
      CommentAuthormargaretka76
    • CommentTimeMay 24th 2014 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMay 24th 2014
     permalink
    No właśnie nasz Puky jeszcze sobie trochę poczeka, bo jest dla mojej córki za wysoki :/ Minimalnie, ale jednak. No i ona też się boi na nim jeździć.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 25th 2014
     permalink
    To my mamy z Decathlonu, taki, moim skromnym jest zarąbisty, lekki, nawet dla ciut mniejszych dzieci i fajnie się sprawdza w obsłudze.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMay 25th 2014
     permalink
    Wczoraj Tośka mierzyła ten rowerek z decathlonu. Na wysokość był ok jak daliśmy siodełko na sam dół.
    Tylko że tam było tyle rowerów, że nie chciała się nawet za bardzo podpychać na tym tylko pobiegła oglądać inne i dzwonić dzwonkami. Więc chyba na razie odłożymy zakup rowerka. Tylko że jak wychodzimy ze żłobka i tak w wózkarni stoi trochę takich rowerków to nigdy nie chce wyjść i i niestety zawsze na chwilę na jakimś się podpycha.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 25th 2014
     permalink
    Acia, to jest ten sam, co my mamy tylko w wersji dziewczyńskiej :D My jesteśmy bardzo zadowoleni :)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMay 30th 2014
     permalink
    Mój M spotkał dziś na rowerze taki fotelik:
    http://myweeride.pl/index.php?id=101

    i powiem szczerze, że się nam podoba. Jakoś nie mogliśmy się przekonać do fotelika z tyłu. Co sądzicie o czymś takim.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 3rd 2014
     permalink
    Poczytałam sobie Wasze opinie o rowerkach i całkiem zglupiałam....nie widzialam nic ciekawego w moim mieście, a też specjalnie nie mam czasu żeby się rozejrzeć, więc ciekawa jestem jaki rowerek biegowy wybrać dla niskiego dziecka (83 cm) są w ogóle takie? Doti Twoje pchełki jeżdzą, a nie sa chyba wysokie? jaki macie model?
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 3rd 2014
     permalink
    Hope, ten decathlonowski (ale nie drewniany) powinien pasować - Krasnal nie miał wtedy 90 cm jak go dostał i zasuwał aż miło...
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 3rd 2014
     permalink
    A ile cali mają koła? bo nie moge znaleźć...choc teoretycznie powinien być bo pisza, że od 85 cm wzrostu.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 3rd 2014
     permalink
    Hope ja i Doti mamy Puky
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJul 3rd 2014
     permalink
    Kola to chyba 10w tych najmniejszych
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 3rd 2014
     permalink
    No i dziś przymierzałam go i niestety wszystkie są za duże jeszcze....a on też nie bardzo był zainteresowany. Chyba sobie odpuszczę....miał to być prezent na drugie urodziny....jednak kupimy coś innego.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Hope, najniższy jest chyba strider. Zu go ma i jest zachwycona ;) Ja zresztą też ;)
    Wcześniej miała jakiś pożyczony i był wyższy od stridera i nie chciała jeździć, gdy dostała obecny - szaleje, że aż miło ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    Hope, ja też przymierzałam Ninkę w decathlonie do rowerków biegowych- panicznie bała się na nich siedzieć i faktycznie miałam wrażenie, że są ciut za duże. Może inne (te, które mają Dziewczyny) są niższe, ale biorąc pod uwagę przerażenie małej, to kupilam na allegro używanego smart trike. Za rok zrobimy kolejne podejście do biegowych... :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    Ola smart trike ale trójkołowego tak? bo są też różne. Jeśli o taki chodzi to my mamy już taki tylko innej firmy - LIttle tikes. Kupiłam go w tamtym roku. Szału też nie ma, mały woli go prowadzić niż nim jeździć.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    Tak, wzięłam trójkołowy na ten rok :)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    Dziewczyny moim zdaniem wasze dzieciaki sa jeszcze za male na ogarniecie rowerkow, mysle ze 2 lata to poczatki poczatkow
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Mkd, a a mi się wydaje, że nie ;) Wiadomo, że wszystko zależy od dzieci, bo każde rozwija się w swoim tempie, ale Zu np.dostała rowerek w kwietniu i śmigała. Miała 22 mc, czyli była wówczas mniej więcej w wieku Dominika ;)
    Dodam, że na tym drugim, wyższym (pożyczonym), za żadne skarby nie chciała jeździć (a miała go już od zimy), bo czuła się mniej stabilnie, niepewnie/niebezpiecznie. Nie mam zamiaru porównywać Dominika do Zuzi (sorki Hope, jeśli Cię uraziłam ;)), ale wg.mnie duuużo zależy od rowerka. Wiem, że strider tani nie jest,ale u nas okazał się strzałem w dziesiątkę ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    Zgadzam sie z Magdą, Krasnal dostał przed drugimi urodzinami i żałowaliśmy, że nie ze 2 miechy wcześniej - śmigał już po tygodniu z nogami w górze :))) To chyba jak zwykle - od dziecka zależy.

    A Hope, to chyba sa 10ki.
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    Lila ma 81 cm i puky (który ma siodełko na najniższej wysokości 30cm) jest na nią jeszcze z duży - siedząc, nie ma opartych stabilnie dwóch nóżek, co ją skutecznie blokuje :) Gdyby miała tyle, ile Dominik, pewnie by mogła spokojnie jeździć - co nie oznacza, że by jeździła, bo ona jest typem, który woli inne rodzaje zabaw, niż fizyczne. I nie przepada za związanym z niestabilnością ryzykiem (co prawda nie przeszkadza jej to budować wieży z krzeseł i się na nie wspinać, ale to jakby inna bajka).
    Strider, o którym pisze Madzia ma siodełko na wysokości chyba od 28 cm, no ale nie będę kupować następnego :)
    Natomiast u nas Decathlonowskie od razu odpadły ze względu na to, że siodełko jest na wysokości 35 cm.
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    Nie no pewnie ze wszystko zalezy od dziecka, jak i tez od rowerka od okolicy w ktorej mieszkamy(my mieszkamy pod lesem od niedawna mamy chodnik wzdluz ulicy a tak to wszedzie dziurawe szutrowy, ktore nie zachecaja do nauki jazdy na rowerze.

    dla mnie oprocz wzrostu trzeba jeszcze pamietac o tym jak dziecko rozumuje, trzyma rownowage, ma podzielnosc uwagi, reaguje na polecenia itd, absolutnie nie mowie ze kazdy dwulatek jest gotowy bo to sprawa indywidualna.

    Ale tez trzeba dac dziecku czas na oswojenie to ze dziecko nie jest zainteresowNe rowerkiem w sklepie nie znaczy ze w domu tez nie bedzie nim zainteresowane.

    U nas rowerek biegowy dla franka jest juz od zimy a fran podchodzi do niego bardzo asekuracyjnie mimo ze przeciez obseruje fela, dopiero teraz powiedzmy ze zaczyna na nim przebierac nogami do jazdy mu daleko a za 3dni ma 2 urodziny.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    Nie mam zamiaru porównywać Dominika do Zuzi (sorki Hope, jeśli Cię uraziłam ;))


    Hehe ależ skąd ;)

    Muszę temat jeszcze przemyśleć, bo może faktycznie w domu zainteresowanie byłoby większe (i ja mierzyłam go do modeli gdzie nie dostawał nogami, więc wiadomo nie miał jak pojechać). NIe było mniejszych niestety...nie było modeli, polecanych przez Was. Jak na razie to ten puky wydaje mi się najrozsądniejszym rozwiązaniem , zwłaszcza, że Lilce mało brakuje do podłoża. Pchełki doti chyba też wysokie nie są i Franio Czerwinki. Strider trochę wydaje mi się za drogi, a nawet nie miałabym jak go sprawdzić.......a trochę by mi było szkoda wydać 400 zł za coś co nie będzie używane, podobnie jak wspomniany przeze mnie trójkołowiec, który zakupiłam nowy w tamtym roku. Czy któraś z Was ma kettlera? są wysokie?
    On lubi jeździć jeździkiem na dworze, więc może faktycznie taki rowerek będzie fajną alternatywą....choć powiem szczerze, wydaje mi się, że akurat on jeszcze nie do końca może sobie poradzić...zobaczymy...dzięki za rady:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    mkd: o tym jak dziecko rozumuje, trzyma rownowage, ma podzielnosc uwagi, reaguje na polecenia itd, absolutnie nie mowie ze kazdy dwulatek jest gotowy bo to sprawa indywidualna.



    No właśnie.
    Moja Ninka rozumuje dobrze, poleceń słucha zawsze i dokładnie, ale równowaga leży i kwiczy, koordynacja również i mimo, że niedługo skończy 3 latka to się na rower nie nadaje.
    Żaden :bigsmile::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Kurcze obejrzałam ten filmik i się napaliłam, żeby jednak kupić mu na urodziny rowerek biegowy.
    klik
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    migg: Lila ma 81 cm i puky (który ma siodełko na najniższej wysokości 30cm) jest na nią jeszcze z duży

    Hmmm Kalina ma tyle samo wzrostu, ostatnio przymierzyłam ją do Puky i wydaje mi się że da radę... miałam jej nie kupować biegówki na 2 urodziny właśnie ze względu na wzrost ale jednak się skusimy :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    Mary, my chyba też...i właśnie na puky LMR:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJul 4th 2014
     permalink
    marylove: Hmmm Kalina ma tyle samo wzrostu, ostatnio przymierzyłam ją do Puky i wydaje mi się że da radę...
    Kalina ma dłuższe nogi :)))

    Treść doklejona: 05.07.14 00:31
    Poza tym to jest też kwestia "chęci" utrzymania równowagi. Są dzieci, którym będzie brakować tyle co Lilce, a i tak będą jeździć :) A jej te pół centymetra (bo raczej nie jest więcej) robi różnicę :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 5th 2014
     permalink
    hopelight: Kurcze obejrzałam ten filmik i się napaliłam, żeby jednak kupić mu na urodziny rowerek biegowy.


    Haha, Hope, przy tym filmiku Eryk sie uczył jeździć! Puszczaliśmy mu, on patrzył, wsiadał na rower i robił to co ten chłopczyk :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 5th 2014
     permalink
    Madziu (nie mogę wyslać prywatnej wiadomości) dziękuje Ci za nadesłany filmik, Zuzia sobie świetnie radziła:) Teraz mam dylemat czy puky czy strider, choć wiadomo ceną się różnią sporo....może dziadki nie mają pomysłu na prezent to zrobimy zrzutkę, bo plusem jest to, że jest nisko siodełko. Chyba najniższe z wszystkich modeli - 28 cm, więc to jest wielki PLUS...puky ma 30 cm.

    Dziewczyny, a powiedźcie mi jakie kaski mają Wasze dzieci? i czy nie ma problemu z ich zakładaniem, bo ja już widzę wielki protest ze strony D.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 5th 2014 zmieniony
     permalink
    hopelight: Dziewczyny, a powiedźcie mi jakie kaski mają Wasze dzieci? i czy nie ma problemu z ich zakładaniem, bo ja już widzę wielki protest ze strony D.


    Hehe, Hope, mój mąż wpadł na taki pomysł, że żeby go zachęcić to mu kask "upiększy"... Kupił na Allegro uszka i ogonek i teraz Krasnal z dumą nosi coś takiego:



    Może i u Was by zadziałało?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 5th 2014
     permalink
    The_Fragile: Hehe, Hope, mój mąż wpadł na taki pomysł, że żeby go zachęcić to mu kask "upiększy"... Kupił na Allegro uszka i ogonek i teraz Krasnal z dumą nosi coś takiego:


    Padłam i nie mogę wstać :crazy:

    Treść doklejona: 05.07.14 13:32
    Ja chcę takie tylko królicze :D (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi):D są takie?

    Treść doklejona: 05.07.14 13:33
    Frag a co to za kask?
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 5th 2014
     permalink
    Hope, są królicze :DDD

    Tylko problem polega na tym, że początkowo Krasnal się wściekał jak chcielismy mu kask zdjąć... Przez pierwsze dwa dni chodził w nim po domu :devil: Potem mu przeszło, ale nadal nosi go z dumą :) I tłumaczyliśmy, że jak się przewróci to nie rozbije mu się nosek, ale to raczej kiepsko działało, bardziej te uszy i ogon.

    A kask z Decathlonu, musi dobrze przylegać.

    Poczekaj, może coś Ci znajdę.
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 5th 2014
     permalink
    Hope, Zu ma problem z założeniem (zresztą widziałaś) i tym samym dzięki Frag za pomysł ;))
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 5th 2014
     permalink
    Tylko nastawcie się na to, że dokoła będziecie słyszeć wybuchy śmiechu i każdy będzie pokazywać Wasze dziecię palcami ;))) To sa uszy na kask motocyklowy, bo mąż ma identyczne, zaraz Wam coś znajdzie, bo ja nie mogę...
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeJul 5th 2014 zmieniony
     permalink
    Hope my mamy kettler speedy 10' ( czerwono-żółty) za 40e, ogólnie mozna go kupic chyba za 150-250 zł. Na Allegro za 175 zł.
    Kupiliśmy zima, był za duży, mały sie oswoił z nim, prowadził. Teraz próbuje jeździć, ale nie stawia swobodnie nog, jeszcze 2-3 mce zanim bedzie wzrostem pasował. Filip jest dosyć wysoki. Pózniej go zmierzę i napisze, to będziesz wiedziała czy kettler sie sprawdzi. Według producenta jest od 2 lat.
    http://www.aktywnysmyk.pl/rowerki-biegowe-kettler/23-rowerek-biegowy-kettler-speedy-10.html
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 5th 2014 zmieniony
     permalink
    O, mąż takie znalazł, ale na pewno tego gdzieś więcej jest:

    owieczka

    Tu są różne - na trzecim zdjęciu macie królika i zająca :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 5th 2014
     permalink
    Frag wielkie dzięki! ciekawa jestem reakcji męża:)

    Judka na kettlery też patrzyłam fajne są ale mają siedzisko od 34cm niestety...także u nas wybór między puky, a strider. Już na nic nie patrzę, bo się zamotam jak zwykle i będę żałować innego wyboru:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 5th 2014
     permalink
    Ja się napaliłam na puky odkąd zobaczyłam dziewczynki Doti na tych rowerkach. Kupię na urodzinki, tym bardziej że innego pomysłu nie mam. Kask już mamy firmy hamax, bo jak jedzie z tatusiem na rower to muso mieć. I o ile nie da sobie na głowę włożyć żadnej czapki czy chustki, o tyle kask jest ulubiony i najchętniej by go nie ściągała.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 5th 2014
     permalink
    Oglądaliśmy z męzem programy o rowerkach biegowych na youtube z Zawitkowskim i z DDTVN. Jestesmy zachwyceni, mój zwykle oszczędniejszy ode mnie mąż stawia na strider'a. No a mi się ten puky bardziej widzi, sama nie wiem. Zmierzę jeszcze dokładnie nózkę D. ale tak na szybko miał około 30, 31 cm.
    I jezcze pytanie do mam dzieci użytkujących PUKY. Dopiero doczytałam, że ma koła piankowe i trochę się zniechęciłam, prawda to? a jeśli tak to nie jest to minusem w jeździe?
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormargaretka76
    • CommentTimeJul 6th 2014 zmieniony
     permalink
    Wiecie co u nas młoda zaczęła próbować jak miała około 1,7 rok a roku później już śmigała na dwóch kółkach na normalnym rowerku i nie wiem jak Wy ale jak dziecko będzie utrzymywało równowagę na tym biegowym nie dopinajcie mu do rowerka bocznych kółek - bo tylko będzie się uwsteczniało, lepiej dwa -trzy dni pobiegać za rowerkiem aż załapie pedałowanie i potem pojedzie a tak to przyzwyczai się do bocznych (choć przecież rówowagę trzyma) i potem boi się że mu te boczne odczepią:)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 6th 2014
     permalink
    margaretka76: jak dziecko będzie utrzymywało równowagę na tym biegowym nie dopinajcie mu do rowerka bocznych kółek - bo tylko będzie się uwsteczniało


    Dokładnie tak, my mamy przykład sąsiada - miał boczne kółka i panicznie się bał jak je odczepili, nie mógł złapac równowagi... A mógł póki kółek nie doczepili ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 7th 2014 zmieniony
     permalink
    Byliśmy wczoraj z męzem w Rzeszowie po rowerek dla D. i zobaczyć ogólnie jak to wyglada, bo zwykle przyymierzany był do za wysokch rowerków. Spotkało nas wielkie zaskoczenie, bo młody jak wsiadł to rowerka oddać już nie chciał (Firmy Kettler czyli ten sam co Filipek Judki). Mimo, że 1 cm mógł być niższy (dosłownie ciutke brakuje do postawienia stopy płasko) ja chcialam mu dlatego wyrwać i zamówic puky żeby było mu wygodniej ale młody ze swoim tatusiem zrobił taki raban w sklepie, że dałam spokój. Ogólnie ze sklepu Dominik wyjechał na własnych nogach i oddać rowerka do bagażnika nie chciał. Gdy tata zabrał to kątem oka spoglądał czy aby na pewno tata pakuje go do bagażnika. Musieliśmy tysiac razy tłumaczyć, że rowerek zabieramy do domu. Ogólnie D. chyba nie jest taki niski jak myslałam skoro rowerek jest dobry na niego….mam nagrany filmik z galerii ale maz ma go na telefonie, a jest w pracy, postaram się go wkleic wieczorem. No i rowerek tej firmy jest świetny :) mogę go również śmiało polecić. U nas chyba i tak kettler był lepszym wyborem przez to , że ma dłuższe siodełko, a nasz młody czasem się zapomina jeszcze i podjeżdża pod sam przód, a w puky'm byłoby to utrudnione.Judka kupiłam go za 250 zł ale faktycznie na allegro można dostać go za 180 zł . No cóż, dziecko mi go już w sklepie nie oddało, więc wyjścia nie było:wink:


    Źródło zdjęcia blog.aktywnysmyk.pl/


    Tu zdjęcie przedstawiające dwa rowerki obok siebie, puky jednak zdecydowanie niższy.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 7th 2014
     permalink
    Haha, Hope, Dominik jak Krasnal sie zachowal :D nie chcial z nim spac? Bo my musielismy tlumaczyc, ze rowerki nie lubia lozek :D
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 7th 2014
     permalink
    Frag daj spokój, poszedł spać o 12 w nocy, bo w salonie nie chciał opuścić rowerka, wiecie on zwykle biegnie na kąpiel, a tu wychodzic chciał z wanny w sekundę, ledwo go wykąpałam. Teraz śpi jak zabity, a ja korzystam z chwili ciszy.....no mógł być ciut niższy ten rowerek trochę mnie to trapi ale przecież radzi sobie świetnie, w galerii był w centrum zainteresowania wszystkich ludzi:wink: Sam zadecydował, trudno już.....
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorIwona1977
    • CommentTimeJul 7th 2014
     permalink
    Hope, gdzie kupiliście rowerek? Był tam wybór kasków dziecięcych? My się dziś wybieramy po kaski dla dzieci bo rowerek i hulajnogi już mamy...
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 7th 2014
     permalink
    Hope, gdzie kupiliście rowerek? Był tam wybór kasków dziecięcych? My się dziś wybieramy po kaski dla dzieci bo rowerek i hulajnogi już mamy...


    Ty jesteś z Rzeszowa?:)

    Kupiliśmy go w millenium w intersporcie. Były kaski ale nie kupiłam tam i nie zwróciłam na nie uwagi większej, bo widziałam fajne w moim mieście. Ostatecznie kupiłam jednak po drodze w Auchan.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 7th 2014
     permalink
    Hope, kilka tygodni/miesięcy i będzie jak ulał :) A z kaskiem nie ma problemów? Zakłada?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.